Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-11-2007, 10:57 PM   #1454 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

pamirim tabiiki sen paradan daha kıymetlisin...ama vazgeçmek üzere olduğun para senin emeğin..senin alın terin..varmı böyle bir şey yaaa...orada otur.. aç bilgisayarı..sitede dolaş..internetten merak ettiklerini öğren...hem sakın kendini luzumsuz hissetme..kimbilir seni ne kadar çok saat fazladan çalıştırıp paranı, yani mesaini ödemediler.sakın kendini değersiz hissetme..her şey en güzel halini alacak inan bana..ellerini midenin üzerine koy..tüm duyguların merkezini kendi bio enerjinle aktive et..ve şifalandır..kesinlikle bakımlı ve havalı ol...ve moralini bozma...avukat doğru söylemiş...o kadar yüreklilerse bunu herkesin ortasında söylesinler...saygılı sevgiler..

suzzyciğim hepimizin çakraları zaten çalışıyor...fakat o kadar yanlış bilgi ve inançlarla donatılmışızki..ben daha çakraları uyum içinde çalışan kimse görmedim..1. derece reiki uyumlamasında...tüm enerji kanalları açılır, temizlenir, korumaya alınır..ve şifa aktaracak duruma getirilir( kişi reikinin yüksek frekansına uyumlanır)..duyu dışı algıların gelişmesi..reikiyle bağlantılı değildir...yani reikici olmayan insanlarında duyu dışı algıları gelişebilir...3 gözü açılır vs..reiki bunun olması için katkıda bulunurmu? reiki şuurlu bir enerjidir..kişinin kullanmaya hazır olduğu yeteneklerini geliştirir..hepinize saygılı sevgiler..