Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-11-2007, 02:32 AM   #13 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: KIMLER INGILTERE DE SIMDI?

papatyaburcu merhabalar hoşgeldin..
maşallh ingiltereli üyelerimizde çoğalıyor ...
ismin güzel anlatımın güzel... kısaca güzel bir üyemiz oldu anlaşılan..

tedirginliklerin tam olarak neler dusun ayrı bir konu başlığı açarak altında sorularını iletirsen
bir çok üyemizin konuyla ilgili yanıtları
senin için deki soru işaretlerini aydınlatır diye düşünüyorum... super

genel olarak kendi fikrimi sana şöyle anlatayım...
ince eleyip sık dokuyanlardanım... bu siteyle tanışmadan öncede subliminel teknikleri merak ediyor ve benzer bazı şeyleri
uygulamıştım.. ama burada her konunun şeffaf oluşu güven duymam konusunda yetti de artı zaten..

forum sayfalarımzıı incelersen bu telkinler sayesinde bir çok konuda güzellikler elde etmiş arkadaşlarımızla karşılaşırsın..

ayrıca atakan bey ve bizlere sunduğu telkin içeriğinin bir çok kişisel gelişim ve doktorlara ait sitelerde refarans olarak gösterildiğini de görebilirsin..
ben kendi adıma sana gayet rahat korkulacak bir şey yok.. kazanılacak çok şey var diyorum..

dediğim gibi aklın daki sorularını paylaşırsan bizimle eğer daha rahat cevaplar vererek sana daha çok yardımcı oluruz...

sevgilerle