Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-02-2009, 11:04 AM   #12 (permalink)
ebru_li
Üsteğmen

ebru_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,835
289 Mesajinıza toplam 1,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to behold

Bende bişiyler eklemek istiyorum.ben zor seven birisiyim beni seven olmuştur bildiklerim yada bilmediklerim her ne ise.insan karşındakilere söz verebiliyor sonra yanlış yerde yanlış kişiye vermiş olduğu sözleri geri alıp yoluna gidebiliyor.bende terk edildim terk te ettim.hiç kimseye beni sevmiyo diye sitem edemem ve neden gitti diye çünkü kimse kimseyi zorla sevemez sevgi apansızca yerleşir kalbe adres sormadan, o kapıyı vurmadan girmiştir sormadan da çıkıp gitmiştir.benim terk ettiğim insan dün bana sitem ediyor... hatalı yerlerimizde olmuştur.bende bir kimseye yersiz sözler vermicem duygularımı tartmadan.beni terk eden insan altı ay sonra bana dolaylı yollardan mesaj attı bende çok eskiden gelmiş mesajınız varda kimsiniz diye?bende malum kişiyim dedim.zaten biliyosun dedim o da şudur budur diyerek inkar etti her ne ise gidiş o gidiş yirmi beş gündür yok ortada hala bekliyorum.ve o na sitem edemiyorum.
...VE SENİ KENDİME HAS DUYGULARIMLA ÜZMEK İSTEMİYORUM DUYAMAYACAĞIN BİR ÇIĞLIKLA ŞUNU DEMEK İSTİYORUM SENİ ÇOK SEVİYORUM.
ebru_li isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla