Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-09-2009, 01:08 PM   #19 (permalink)
dodotanya
Teğmen

Tesekkür: 20
46 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dodotanya is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Telkinlerden Önce Değişim İçin Neler Yaptınız

Bu siteye yeni üye oldum sayılır.ve düşünüyorumda iyiki olmuşum :).bende yaklaşık 3 4 aydır bunalımdayım içine düştüğünüzde kurtılması çok zor oluyomuş onu anladım..okuduğum kitapların haddi hesabı yok zaten.sürekli kitapçıdaydım.ama nafile.hiç biri işe yaramıyordu sanki 2 gün iyi 3.gün yine aynı şekildeydim.dünya da tek derdi olan benmişim gibi geliyodu hep.ama siteye ve yazılanlara bakıyorumda öyle değilmişim.telkinleri dinleyeli 2 gün oldu.önceden de dinliyodum ama düzensizdi ve dolayısıyla bir işe yaramıyordu.şimdi yavaş yavaş düzeleceğime inanıyorum.bu sitenin kurucusu atakan bey e bakıyorumda oda aynı süreçlerden geçmiş:) çekim yasası heralde hepimizi aynı site de buluşturdu :P ben tesadüfen bulmuştum ama hayatımda böylesine iyi bir değişim yapacağını bilemezdim.en derin ümitsizliklerden kurtulmaya başladım bu telkinler sayesinde..ara da dalgalanmalar oluyor ama onlarda geçermiş okuduklarıma göre....insan düzelmek için direndikçe daha da fazla çamura batıyo sanki.telkinler bunları önledi ben direnemiyorum bile çünkü sesleri duyamıyorum bilinç altıma kazınıyomuş :)bunu bilmek bile rahatlatıyo insanı..tek tavsiyem düzelmek için iyi olmak için düşüncelerinizde baskı yaratmayın etki yaratıyo..hayata bırakın herşeyi...o zaten en uygun olanı bulup seçiyor bizim için :) hepiniz sevgiyle kalın
dodotanya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla