Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-10-2009, 05:40 PM   #4 (permalink)
yeni bir hayat
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Cevap: Hayvanların da hakları var...

Alıntı:
masterphidias Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çünkü ben ona baktığımda bir hayvan görmüyorum,Allahın bana emanetini görüyorum.
Evet çok haklısınız masterphidas...
zaten çok doluyum bu konuda..Yazdıklarınıza katılmamak mümkün değil..Eğitimsiz,duyarsız insanlarla böyle oluyor maalesef.."Saygı" ,ruh taşıyan her varlığa,çiçeğe,ağaca,hayvana da gösterilmeli..
Bu konuda ayıbımız çok..Geçen yıl yurtdışından insanların gelip de ülkemizde miting yapması ayıp olarak bize yetti zaten..Hala da bir değişiklik yok..

Yukarıdaki sözünüzü okurken gülümsedim, içtenlikle katılıyorum..Ben de Şanslı'mı "Allahı'ımın emaneti" diye severim çünkü..Zaten bu düşünce varsa insanlığın gerektirdiği gibi davranırsınız..

Sizin gibi hayvan sevgisi taşıyan ince ruhlu insanları forumumuzda görmek çok güzel..İyi ki tanıdık sizi..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla