Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-07-2008, 04:07 AM   #47 (permalink)
ametist
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: kısmen günlük

merhaba caribbean , evet ametist nickinden başladım deranged olarak buldum kendimi .yok yaz okuluna gitmiyorum ,o yaşı geçtim maalesef caribbean .yüksek lisansımı tamamlamaya çalışıyorum daha doğrusu çalışıyodum 3 öncesine kadar bakalım pazartesi okula gidicem bakalım okul yerinde duruyo mu ve tez danışmanım hala benimle çalışmak istiyo mu?hep olumlu şeyler söylüyodum sana bu sefer de biraz içini karartıcam . benim durum da vahim gecenin köründe efkarlandım yine.ne kadar da düzeldim desem de,arada kayıplarım aklıma geliyo,idealimi depresyon denen meret yedi ,bitirdi.şu üçdan beri ilk kez tezimle ilgili bi kaç makale okudum.kendimi kötü hissettim.çünkü zaman geri gelmiyo kayıplarım aklıma geldi ve boşuna geçirdiğim bunca zamanın geleceğimden neler götüreceğini farkına vardım .ne yapacağımı bilmiyorum,akademisyen olarak kalmak istiyodum.ama şu bi sene içinde hocamın öyle güvenini sarstım ki,bana olan tüm güvenini yitirdim.ailemin de eski inancı kalmadı bana karşı.bundan sonra tezimi tamamlayıp nokta koyucam sanırım bu okul macerasına maalesef ama.inanılmaz derecede yıprandım.ne öğrencilik hayatımın tadını çıkartabildim ne de mesleğimle ilgili kendime bişeyler katabildim.işim gücüm kendime ağlamak üzülmekle ve sorunumu düşünmekle geçti.sana da tavsiyem şu;sırf sorununa,rahatsızlığına kapılıp,okulunu-gelişimine fayda sağlayacak şeyleri ihmal etme.telkinler cidden cok yardım ediyo ve zamanını senden götürmüyo(keşke bi kaç sene önce bu site olsaymış )yani diyeceğim günlük olumlamalarını yap telkinlerini de dinle ama hayatta gerçekleştirmen gerekenlerin de peşinden git.aslında sf'de en iyi ilaçlardan biri de kendini bi konudan en iyi noktaya getirmektir.bi şeyin en iyisi ya da en iyisini yakın bi yerde olduktan sonra insanların sana bakışı değişiyo.çünkü sen bulunduğun ortamda özel biri oluyosun ve özel insanlar da daima tasvip edilirler(hatta en abuk şeyi yapsan bile ).
bu arada bi kaç gün sonra yayına başlıcam(daha doğrusu okula gidiyim bi kaç gün içinde gittiğim günün akşamı yayın yapıcam.okula tekrardan gitmeye başlama kutlaması .sana yayın yapacağım saati,günü özel mesaj olarak bildiririm.
kendine dikkat et,sevgiyle,sağlıcakla kal