Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-06-2010, 10:57 PM   #17 (permalink)
mu@z
Teğmen

mu@z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
69 Mesajinıza toplam 295 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mu@z is on a distinguished road
Standart Cevap: Uyku Problemine Çözüm burda

bende gece uyuyamıyorum
çalıştığım zamanlarda işim evime 15 dakika uzaklıkta olmasına rağmen......sıkıntının büyüğüde şu ki durum ne olursa olsun ,ne kadar yorgun olursam olıyım yinede uyuyamıyordum. deliler gibi hem fiziksel hemde akıl yorgunluğum olmasına rağmen uyuyamıyordum hiç olmazsa 1-2 dakika geç kalıyordum...gözler şişmiş,harbden çıkmış ve kaybetmiş gibi moralsiz gidiyordum işe...iş arkadaşlarım çok şikayetçi oluyorlardı bu durumdan suratım asık olunca acayip antipatik oluyordum...ve evimin bu kadar yakın olmasına rağmen geç kalmama uyuz oluyorlardı...finansman müdürü aynı deparmanda olmamıza ve yakın arkadaş olmamıza rağmen aklım başıma gelsin diye 1-2 dakikayı toplayıp ay sonu maaşımdan makaslıyordu.bunu sindiremiyordum yok yere hakkımdan feragat etmek ağır geliyordu ama gece uyuyamadığımdan sabah yine yeniden geç kalıyordum işe...hasılı bu problemden çok çektim.çözümünü bulamıyorum...

şu an çalışmıyorum ama geç uyanmak ve disiplinsiz olmak sinirimi bozuyor. sabah ezanı okunuyor hala uyanık oluyorum...5 yada 6 gibi uyuyabiliyorum,uyumakmı bayılmakmı onuda bilemedim ama

Allah'tan çalar saatim var(annem:) taş çatlasa 11 de uyanmak zorundayım bereket kalmıyor diyor haklıda ama bıraksalar akşama kadar uyurum...yarasa gibiyim ne beter bir durum yahu...