Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-07-2010, 10:52 PM   #5 (permalink)
fgceker
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: MUTLULUĞU SEÇİYORUM:)))

Alıntı:
inferius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bak bir kitaptada bunu okumuştum....
-hayat böyle işte zor valla

haytın zor olduğunun götergesi nerde?geçmişte=ego
eğer hayat zor değilse ,işlerin yoluna koyamayan tek salak benim,yani bn başarısızım demektr.ben salak olmamalıyım KORKUSU

aslında hayat zor değil!!zorlaştıran bizlerz...

Hayatı zorlaştırmakta bizim üstümüze var mı ki???

Bir iş hemen oluverirse;
''Kesin bunun altında bir bit yeniği var,yok canım artık bu kadarda kolay olmaz herhalde''....deyipte uzayan cümleleri birbiri ardına sıralayıveririz ve elde ettiğimiz o başarının tadını çıkartmak şöyle dursun o anı kendimize zehir etmek için elimizden geleni yaparız

Kendimize yaptığımız bu işkenceylede yetinmeyip,başarıya ve mutluluğa giden o kısa patikanın önüne önce ovalar sonra dereler sonra tepeler sonrada o tepelerlede yetinmeyip koca kaf dağını koyuveririz

Bu aptallığı neden yaparız; sırf hayat bu kadar kolay olamaz diye rüyalarımızı çalan rüya hırsızları yüzünden!!!!

''bakınız aşadaki linke''

Kendileri zamanında hayatlarının atışını yapamadıkları ve pişmanlık denizinde boğuldukları için bizimde onlarla birlikte o pişmanlık denizinde yüzüp durmamızı istedikleri için

''bakınız aşadaki linke''

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla