Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-08-2010, 11:48 PM   #8 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: 7. günümdeyim

Merhabalar karavan abi,

Söylediğinize çok şaşırdım. Görseydim size de aynısını söylerdim kesinlikle. Her zaman söylüyorum çünkü bunu. Zararı olacağından değil bilinçaltınızı rahatlatmak ve aldığınız mesajları değerlendirmeniz için zaman tanımanız gerektiğinden önerildiği şekilde 8-10 saat kadar dinlemelisiniz. Rehber bölümünü incelediğiniz zaman da rastlayabilirsiniz bu tür uyarılara.

Sevgilerimle.