Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-04-2011, 08:02 PM   #87 (permalink)
house
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: House'un başkalaşım günlüğü :)

Bu hafta idrak ettiklerim;
1) Forumda kimseye eleştirici amaçlı dahi yazı yazma ya da koruma amaçlı, arkadaşlarının hakkını korumaya çalışma, silerler!
2) Kimseye kendimi kanıtlamak zorunda olmadığım..Bakınız; Forumda hala bana dik duramadın, çok alıngansın vs vs diyorlar, ee haliyle neler yaşayıpta bu denli güçlü ayakta kalabildiğimi kimseye anlatmaya çalışmayacağım artık bu kimseyi ilgilendirmez.Hakkımda kim ne düşünürse düşünsün.
3) Ne sinirlenmek ne de isyan etmek yok artık...
4) Bundan sonra tek amacım sadece ve sadece kendimi daha yukarı nasıl çekerim onu düşünmem gerektiğini anladım.
5) Sonunda günlüğümden duyurduğum İstanbul seyahatine bu gece çıkıyor olmam, doğru yolda olduğumu gösterir. :)
6) Meditasyon, imgeleme ve yazıya devam süper etkili....
7) Bulduğum mükemmel olumlamaya devam edersem hayatımda ne gibi mucizeler olacağını anladım
8) Ben kendimi seviyorum
9) Ben kendimi onaylıyorum
10) Ben kendimi affediyorum
heeeee House uçuşa hazır, bomba gibi, bekle beni evren ben Houseeeee geliyor :))) heheheeeee
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla