Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-04-2011, 08:18 PM   #93 (permalink)
house
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: House'un başkalaşım günlüğü :)

İSTANBUL MACERASI BÖLÜM 1 : Sevgili günlük hmmm sana hiç böyle hitap etmemiştim dimi? Neyse günlükcüm gittim saat 06.08 uyumadığım halde yorgun değilim, Bi tık istanbul havası çekiyorum içime, sonra arkadaşım gelene kadar bir köpek bulup onu seviyorum herşey süper, sonra boğaz köprüsünün altından geçiyorum bir dilek tutuyorum gene bneim için böyle şeyler totem yerine geçiyorda :P sonra akşam oluyor Ve ben Yenibosna Basın sitesinde yolculuğuma devam ediyorum veee karşımda koskocaman Kanal-D binasıııı...hEEHEHEEE Sonra etrafımı saran ünlüler, canlı yayın heyecanı falan filan herşey süper amma buraya bir virgül koyup kişisel gelişime atlama yapıyorum; İmgelemenin dozunu abartmışım sanırım imgelemenin etkisinde çok kalmış ve kendime farklı bir dünya yaratmışım, o da ne çünkü tutuğum, kendimi dağdan indim şehre gibi hissediyorum, bir türlü sosyalleşemiyorum herkes kahkalarda triplerde...Offff ee tabi başım döndü nereye baksam bi aksiyon, Cnn Turk, star, kanal-d yaıyını hepsi orda...Ama çoğu şey imgelediğim gibi olmuyor diyorum ya herhalde imgele Allah imgele beyin gerçekle karşılaşınca sapıtıyor :D Neyse biraz alıştıktan sonra canlı yayına koşuyorum ve yorgun argın ancak saat 1de eve atıyorum kendimi bu arada 2 arada 1 derede her türlü kişisel gelişim egzersizimide yapıyorum.
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla