Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-04-2011, 08:32 PM   #95 (permalink)
house
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: House'un başkalaşım günlüğü :)

İSTANBUL MACERASI 3. BÖLÜM : eVET Herşeyde beni istanbulda buluyor, efenim şöyle anlatayım benim çooook küccükkene bi hayalim vardı ama sonradan hayat sartları şu bu derken ben vazgeçtim en son 4 ay sonra karşıma bi fırsat çıktı bende ya Allah Bismillah dedim bu konuda bi girişimde bulundum ama sonra gene " Amannnn Naasıl olsa olmaz" diyerek üstünde durmadım unuttummmm gittim neyse gel zaman git zaman artık dönecem eve taksimde İstanbul ile son kez kırıştırıyoruz tam o sırada telim çaldı, Sayın House bizde kaç gündür sizi arıyoruz bize şunları bunları yollayın başvurunuzu tamamlayalım ama sadece 1 günüm var ve ben hala istanbuldayım üstelik gene 2-3 aydır falan kimliğim kayıp ben gene heee heee dedim tamam yollarım ama hiç umudum yok, neyse döndüm evime aşkım İstanbulu arkamda bırakarak sonra bi baktım evde aylardır nerdeyse alt üst ettik her yeri pat diye kimlik çıktı orataya biz annemle şoktayız donduk kaldık ben pek istekli olmasamsa herşey bir tıkırında giittiki sormayın! Üstelik kargo ertesi gün VİP paket yaptı ve ben tam zamanında belgelerimi yetiştirdim Haydaaaaaaa!! isteğimin üzerinde durmadım aylarca unuttum hatta kadın beni aradında anlamadım bile ne oluyo, demekki her dilek böyle tutulacak hani dile ve unut muhabbeti var ya ama ben çok istekli değildim ortaokuldaki kadar anlamadım nasıl oldu hala bu ilgnç olayın etkisindeyim İşte İstanbul bana son gün de böle kıyak yaptı evren aracılığıyla, artık bundan sonra dileklerini böyle dilemi demek istedi acaba? Ama şukadarını söyleyeyim İstanbul seyahti bana kişisel gelişim konusunda çok şey kattı diyebilirim hala hastayım biraz daha toparlanayım aklıma gelirse paylaşacağım zaten uzun oldu anca okursunuz :)))) sevgiler herkese günlüğümü okuyup benimle paylaşıma giren herkesei seviyorum :)))))
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla