Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-08-2011, 09:45 PM   #210 (permalink)
yelda_k
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice
Standart Cevap: House'un başkalaşım günlüğü :)

Alıntı:
house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili günlük artık insanların şımarıklıklarından otu çöpü kafaya takıpda dünyanın sonu gelmiş gibi davranmalarından sıkıldımyeter yahu! insan hiç mi şükretmez? Hiç mi etrafına bakıp ibret almaz? Ya bir kere düşünse, o hastanelerde yatan küçücük kanserli çocukları, açlıktan somalide 3 ayda 30.000 çocouk öldüğünü,bayrama babasız evlatsız girecek şehit ailelerini, sokak hayvanlarının durumunu daha çok var ki sayılacak şey! son bir haftadır barınağa gidiyorum, 5 yavru kaybettik vücutlarında bir damla su kalmamış doğduğundan beri nerdeyse birşey yememiş, aldım getirdim serumlar taktım iğnelerini yaptırdım ama nafile tam 6 saat inledi ve çığlıklar atarak can çekişti ve son nefesini verdisesi hala kulağımda, annemle ağlaya ağlaya 3 köpek gömdük ne suçu vardı o hayvanların? Allah onlara can vermiş barıankta çalışanlara düşmezdi o canı almak...ne olurdu bir damla su verselerdi? İşte böyle küçücük bedenleri dilsiz halleriyle o hayvanları gördüm ya dedim ki ben neyin derdini çekiyorum? neden şikayet ediyorum? Önce insanım Allah bana akıl vermiş kullanacağım ve her şey üstesinden Rabbim sayesinde geleceğim ve şükretmeye devam edeceğim elimden geldiğincede insan, hayvan hatta bitki hiç farketmez yaşayan her şeye yardım edeceğim barınağa artık düzenli gidiyorum biberonla bebekleri besliyorum veterinere getiriyorum dilekçlerimizide yazdık inşallah herşey yolunda gidecek, diğer yaptıklarımı anlatmam elbette müslümanlıkta bir elin verdiğini diğer el görmez açıktan yapılmaz hayır gösterişi olmaz hayvanları açıkladım çünkü durumları çok üzücü bir nevi içimi döktüm ve sokak hayvanları seven arkadaşlarla paylaşmak istedim işte böyle günlük insanlar doyumsuz oldukça, kimse kimseye yardım etmedikçe herkesi bu kadar zalim gördükçe üzülüyorum hadi onuda geçtim eften püften şeyleri takıpda nasıl zamanlarını boşa harcıyorlar boşu boşuna kendilerini üzüyorlar inanamıyorum gerçekten, bir dahaki buluşmamızda sana çok güzel şeyler anlatcam günlük hadi görüşürüz şimdilik
ne güzel şeyler sölemişsin .ne kadar haklısınn sölediklerindeee .

ii yolculuklarrr .çabuk dönnn

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla