Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler

Uyarılar

Erkegin guzeli cirkini olur mu?

Duygusal Yaşam Klubü ve İlişkiler Erkegin guzeli cirkini olur mu? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaslar, Eskilerin deyimine gore ``erkegin guzeli cirkini olmaz`` mis... Bu konuyu bugun is yerinde bir arkadasim ile saatlerce tartistik ve orta bir nokta bulamadik. Ornegin,bir erkek var ve cirkin ama ruhu super, karakteri size uygun, iyi bir isi ..vs var ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

Erkegin guzeli cirkini olur mu?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-01-2012, 09:24 PM   #1 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road
Standart Erkegin guzeli cirkini olur mu?

Arkadaslar,

Eskilerin deyimine gore ``erkegin guzeli cirkini olmaz`` mis...

Bu konuyu bugun is yerinde bir arkadasim ile saatlerce tartistik ve orta bir nokta bulamadik.

Ornegin,bir erkek var ve cirkin ama ruhu super, karakteri size uygun, iyi bir isi ..vs var ama fiziksel olarak sizi cekmiyor...Naparsiniz?

Ya da bir erkek var cok yakisikli, isi guzel ama karakterleriniz farkli...Ama aranizda cekim gucu mevcut, Naparsiniz?

Hepinizin sorunun cevabini soyle yanitladigini duyar gibiyim: `` Adam gibi adam olsun cirkin olsun ruh guzelligi onemli`` , evet haklisniz ama kacimiz bunu duygusal hayatimizda uyguluyoruz? Iliskilerde bu oz elestiriyi kendimize yapiyor muyuz?

Siz hangisini secerdiniz?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2012, 09:34 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about
Standart Cevap: Erkegin guzeli cirkini olur mu?

Evet aslında eski zamanlarda güzellik sadece kadınlarda aranırmış. Güzel olan kadın vasıflıymış.

Erkekte aranan vasıf ise güç imiş. (biraz söz anlamında, biraz para anlamında, biraz fiziksel anlamda)

Dolayısıyla kadının güzeli, erkeğin güçlüsü toplumun en vasıflıları olarak gösterilirmiş. O yüzden yeşilçam da önemli bir repliktir ya, "fakir ama gururlu bir genç"

tabii ki şimdilerde durum neredeyse tam tersi oldu. artık kadınlarda güç aranıyor. zengin kadınla evlenip hayatını garanti altına alan erkek sayısı çok fazla. artık kadın parasal anlamda güçlü ya da sözsel anlamda. dolayısıyla kadında sahip olacağı erkekte bir vasıf istiyor. bu da güzellik oluyor.

artık kadınlarda güç, erkeklerde güzellik daha fazla ön planda. devir değişti arkadaş. (gerçi bundan önceki devir de çok aklı başında bir devir değil ya, al birini vur ötekine)

iyisi mi? tabii ki ruh güzelliği. klasiktir, can sıkıcıdır, hatta bazılarının altına saklandığı yalancı bir kabuktur. ama her zaman dünyevi zevkleri asıl gerçekten ayırmak gerekir.

eee, güzel demiş diyen kişi "hiç ölmeyecek gibi bu dünya için, şimdi ölecek gibi ahiret için çalış." o yüzden eş seçimi konusunda ilk kıstasımız her halükarda ruh güzelliği olmalıdır. güzellik, güç, para gibi vasıflar bir adım daha sonra gelirse, çok daha iyi olur diye düşünüyorum.

velhasıl kelam; eksik olan parçanız gelsin sizi bulsun, eksiğinizi tamamlasın! daha da bir şey denmez bu sözün üstüne. selamlar olsun..:)
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2012, 10:00 PM   #3 (permalink)
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point

Kişiden kişiye değişir .. ama çoğunlığa göre erkeğin güzeli , çirkini olur ..

bak biskolata reklamına .. :) .. ruhlarını berbat bile olsa onları görünüşleri için sevecek türkiyede 20 milyon kadın bulunur . .. :) .

bizim sınıf 14 kişi 12 kız 2 erkek , 12 'side onlara bayılıyor .. orantıyı buradan kurdum :)
Alt 06-01-2012, 10:11 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 9
22 Mesajinıza toplam 58 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
müjde&müjde is infamous around these parts

güzel yada çirkin insan.. diye bir kavram YOKTUR... evet iddia ediyorum yoktur... bana göre güzel olan başkasına göre berbat olabilir... ne der mevlana GÜZELLİK bakan gözde.. hisseden kalptedir... yani.. o kişi kaderiniz ise.. gözünüze mükemmel görünür... başkası"ıyyy nerden buldun bunu"dese de.. size göre dünya yakışıklısıdır... yani erkeğin ne güzeli vardır ne çirkini.... sevilen erkek güzeldir... sevilmeyen çirkindir... nokta:)
müjde&müjde isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2012, 10:14 PM   #5 (permalink)
Moderator

865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
müjde&müjde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
güzel yada çirkin insan.. diye bir kavram YOKTUR... evet iddia ediyorum yoktur... bana göre güzel olan başkasına göre berbat olabilir... ne der mevlana GÜZELLİK bakan gözde.. hisseden kalptedir... yani.. o kişi kaderiniz ise.. gözünüze mükemmel görünür... başkası"ıyyy nerden buldun bunu"dese de.. size göre dünya yakışıklısıdır... yani erkeğin ne güzeli vardır ne çirkini.... sevilen erkek güzeldir... sevilmeyen çirkindir... nokta:)
Woowww guzel yorum ama sen kendi ozelinde bu konu ile karsi karsiya kalmis olsan yine de ayni dusunceyi savunur muydun acaba onu merak ettim ve neden?
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2012, 10:18 PM   #6 (permalink)
Teğmen

güven87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 540
107 Mesajinıza toplam 281 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
güven87 is an unknown quantity at this point

İl etapta karar verirken dış görünüm çok etkilidir .
gelelim varsayımlara
1- hem çirkin + hem işi gücü yok : Bu sizi çekmeyebilir ( hem niye çeksin ki )
2- çirkin + kariyerli : sizi çekebilir ( yakışıklı değil fakat parası var)
3- yakışıklı + kariyersiz : sizi çekebilir (sonuçta yakışıklı )

Bu üçünden birine cevap verirseniz çorap söküğü olacaktır
Alt 06-01-2012, 10:19 PM   #7 (permalink)
Moderator

Alıntı:
eT HO win US AND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kişiden kişiye değişir .. ama çoğunlığa göre erkeğin güzeli , çirkini olur ..

bak biskolata reklamına .. :) .. ruhlarını berbat bile olsa onları görünüşleri için sevecek türkiyede 20 milyon kadın bulunur . .. :) .

bizim sınıf 14 kişi 12 kız 2 erkek , 12 'side onlara bayılıyor .. orantıyı buradan kurdum :)
Biskolata reklami icin haklisin:) Ama benim sormak sitedigim soru tam olarak o degildi:) Bir insani erkek ya da bayan begenebilmen icin herkes oncelikle dis gorunuse bakar degil mi , geneli boyledir bunda hemfikiriz benim sorum o insan cok yakisikli ya da guzel ama karakteri sana uymayip, ruhuna hitap etmiyorsa onunla yine de bir birliktelik dusunur muydun? Ya da tam aksini dusunursek cirkin ama ( cirkinlikten kastim herkesin belli bir gorunuz begenisi vardir ya ondan bahsediyorum yoksa hasa kimseyi guzel cirkin diye ayirmak haddimize degil).... karakteri sana cok uygun ve ruhuna hitap ediyor ve gorenler seni ona yakistirmiyor vs.. gibi bir durum olsa sen nasil davranirdin?
Alt 06-01-2012, 10:26 PM   #8 (permalink)
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point

Alıntı:
azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Biskolata reklami icin haklisin:) Ama benim sormak sitedigim soru tam olarak o degildi:) Bir insani erkek ya da bayan begenebilmen icin herkes oncelikle dis gorunuse bakar degil mi , geneli boyledir bunda hemfikiriz benim sorum o insan cok yakisikli ya da guzel ama karakteri sana uymayip, ruhuna hitap etmiyorsa onunla yine de bir birliktelik dusunur muydun? Ya da tam aksini dusunursek cirkin ama ( cirkinlikten kastim herkesin belli bir gorunuz begenisi vardir ya ondan bahsediyorum yoksa hasa kimseyi guzel cirkin diye ayirmak haddimize degil).... karakteri sana cok uygun ve ruhuna hitap ediyor ve gorenler seni ona yakistirmiyor vs.. gibi bir durum olsa sen nasil davranirdin?
Buna şuan bir şey diyemem .. eğer her gördüğümde beni heyecanlandırıyorsa gerisi boş ..
Alt 06-01-2012, 10:28 PM   #9 (permalink)
Moderator

Alıntı:
eT HO win US AND Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Buna şuan bir şey diyemem .. eğer her gördüğümde beni heyecanlandırıyorsa gerisi boş ..

Zor sordum di mi:))))
Alt 06-01-2012, 10:29 PM   #10 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Kişinin değer yargılarıyla alakalı bir durum bu. Benim açımdan böyle bir durum söz konusu açıkçası. Sözlerimi örneklendirmek isterim ki altı boş kalmasın.

1- Yere tüküren erkeklerden acayip iğreniyorum. Bir de tuhaf bir ses çıkararak yapanlar var. Zaten hassasımdır seslere karşı. Tabii ben bunu sadece erkekler yapıyor sanıyordum. Ama kadınlarda da yapan yok değil. Bir kere yolda yürüyordum. Çok güzel bir kadın geliyor karşıdan. Boy, fizik maşallah yani her şey yerli yerinde. Bir de kalabalık, iş çıkışı saati... Kadın yere tükürmez mi o kalabalığın içinde. Şoka girmiştim yani. Bir kadın nasıl yere tükürür diye. İlk defa yere tüküren kadın görmüştüm. Zaten başka da görmedim. O kadar zor durumdaysan bir selpak filan al eline ne biliyim. Çok çirkin bir görüntü...

2- Bir de çok afedersiniz ama yolda yürürken orasını burasını karıştıran tipler acayip tiksindiriyor beni.

3- Sonra laf atanlar var. Herhalde her kadının ortak derdidir. Çok yakışıksız, seviyesiz ve çirkin bir davranış. Bunu yapan istinai olsa da kadınlarda da erkeklere laf atan yok değil. Ayıp yani... Ne diyim...

4- Bazen gözlemliyorum sevgilisiyle lanlı lunlu konuşanlar, "Yaa kızım!" filan diyerek bir şeyler anlatanlar, hatta milletin içinde el kaldıranlar var. "Onlar halinden memnundur, sanane" de diyebilirsiniz, ancak bir erkek bana o şekilde yaklaşamaz. Bu kız bu hödüğün yanında nasıl duruyor diye düşünmeden edemem.

5- Tekrar özür diliyorum, geyiren erkeklerden nefret ederim. Hatta o kelimeden bile nefret ediyorum. O derece midemi bulandırıyor. Kaldı ki bu davranışın bir zorunluluk, insana özgü bir gereksinim olduğuna inanmıyorum. Çünkü ben bu iğrenç şeyin nasıl yapıldığını bile bilmiyorum. Demek ki herkese özgü değil. Kişinin rahatsızlığı vardır o ayrı bir şey. Ona saygı duymak lazım. Tabii ilkokulda, ortaokulda oğlanlar birbirleriyle yarıştıkları için bu tiksindirici konular alışkanlık oluyor sonradan heralde.

6- Kaba konuşan erkeklerden ciddi ciddi hoşlanmıyorum.

Bu örnekleri çoğaltmam mümkün, ancak şimdilik bu kadar yeterli olur. Zaten en iğrençlerini saydım. Bu tür erkekler dünya yakışıklısı olsun dönüp yüzüne bakmam. Baktıkça kusmam gelen erkeği napıyım. İğrenç, hele bir de benimle yolda yürürken yere tükürdüğünü ya da orasını burasını karıştırdığını düşünemiyorum. Ya da düşünsene bir yerde romantik bir yemek yiyorsunuz adam o iğrenç şeyi yapıyor. Biter direk... Adamın saçını başını yolup, oradan uzaklaşarak verilebilecek en reaktif tepkiyi veririm diye düşünüyorum.

Soruna gelince daha net olması açısından böyle bir şey gördüysem direk uzaklaşmışımdır. Başıma bir kere şöyle bir şey geldi. Birine aşıktım, konuşmasını duyunca direk uzaklaştım oradan. Konuşmadan kastım kesinlikle diksiyon değil. Nezaket... Aşk kimyasal bir şey sonuçta. Resmen tepkimeye giriyor bende bu tür durumlarda. Kimyasal bozulma sonucu yeni ufuklara yelken açıyorum.

Yalnız şu konuda farklı düşünüyorum. Yani karaktere bu yukarıda saydıklarımı dahil etmeyeyim. Genellikle kendimiz için mükemmeli arıyoruz. Bu kadın için de erkek için de böyle. Ben her şeyiyle bana uyan biriyle karşılaştım ve sonra bu ilişki benim tarafımdan bitti. Nedeni her şeyin çok iyi olması, tüm isteklerimin olması, hiçbir tartışma olmaması gibi sebeplerdi. Bu bana iyi gelmedi. İnsanlar tartışmalılar da... Her konuda karakterleri uymamalı bence. Ya da her zaman her istediğimiz olmamalı diye düşünüyorum. Sonuçta hayatın içinde nasıl iyi kötü anlar varsa ilişkilerde de bir takım sorunlar olmalı ve bunları birlikte ortak yollar bularak aşabilmek önemli. Her dediğime evet, tamam, sen bilirsin, nasıl istersen denmesi beni mutsuz eden bir şey... O nedenle ben tam anlamıyla her konuda anlaşabileceğim bir insanla birlikte olmayı kesinlikle istemem. Sadece birkaç konuda kesin ve netimdir. Şu özellikte bir erkekle olmam derim. Onları da burada yazmıyım. Yeter ayol, çok konuştum.

Biz kadınlar da az değiliz. Bunu hep söylerim. Adamlar istediğimizi yapsa dert, istemediğimizi yapsa dert.

Sevgilerimle.

Bookmarks