Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

matrix'e hükmedin

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar matrix'e hükmedin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sevgili Su_Duru, Bugün boyun ya da bas agrin ne durumda?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

matrix'e hükmedin

Like Tree7Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-07-2008, 05:12 PM   #221 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
80 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavifirca is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Sevgili Su_Duru,
Bugün boyun ya da bas agrin ne durumda?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

mavifirca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-07-2008, 05:30 PM   #222 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2
121 Mesajinıza toplam 510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maximumfelix is an unknown quantity at this point

sevgili redflower ve sevgili foto mümin, semıner nerde oluyor dusun
biz de gelelim , tabi ben ankaradayım
ya sizler?
maximumfelix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-07-2008, 05:33 PM   #223 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Alıntı:
maximumfelix Nickli Üyeden Alıntı
sevgili redflower ve sevgili foto mümin, semıner nerde oluyor dusun
biz de gelelim , tabi ben ankaradayım
ya sizler?
merhabalar seminer geçtiğimiz pazar günü istanbulda, iki hafta öncesinde izmir de olmuştu.
seminerin esas oluşturucuları sn hayalayaz ve shamanic ablalarımız olup adil maviş ile daha sonra yine seminerler olacaktır.
bir şekilde haberin olur. super

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-07-2008, 05:41 PM   #224 (permalink)
hayalayaz
Guest

haşmetmeap cım..redflower ve foto mümin hipnoz seminerinden bahsediyorlar...bu açık gözler, seminerde birlikteydiler..düştükleri yerden bir avuç toprakla kalkacaklar ya...bir taşla iki, hatta bir çok kuş vuracaklar ya...( akıllı kuzularım beniiiim ) seminerdeki, çay molalarında birbirlerine başak kaynaklardan öğrendikleri bilgileri aktarmışlar..iyide yapmışlar.bravo derim başka hiç bişecikler demem..gelin sizi kocaman bi öpiiiim
Alt 04-07-2008, 05:46 PM   #225 (permalink)
hayalayaz
Guest

sevgili redflower kızımcım..foto mümin oğlumcum..burada mümin anlattıda bende yapıverdim deyip gitmek olmaz..neyi nasıl yaptıysanız anlatın ..biz daha öğrenme aşamasındayız..yaptığınız her şeyi noktasına virgülüne kadar anlatın bakiiim..hımmmmm

haşmetmeap korkmuşlarmıdır sence..dur bakalım görcez...bu arada hipnoz seminerine katılmak istersen ankaradada bir tane düzenleriz..gerçi ankarada adil maviş için seminer organize eden kişiler var ama..o seminerler karma oluyor..bizim düzenlediklerimizde sadece sitemizin milleti oluyor , zaten şu an için adil bey tatilde.seminerler eylül ekim de başalıcak..saygılı sevgiler
Alt 04-07-2008, 05:55 PM   #226 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
sevgili redflower kızımcım..foto m&#252;min oğlumcum..burada m&#252;min anlattıda bende yapıverdim deyip gitmek olmaz..neyi nasıl yaptıysanız anlatın ..biz daha &#246;ğrenme aşamasındayız..yaptığınız her şeyi noktasına virg&#252;l&#252;ne kadar anlatın bakiiim..hımmmmm

haşmetmeap korkmuşlarmıdır sence..dur bakalım g&#246;rcez...bu arada hipnoz seminerine katılmak istersen ankaradada bir tane d&#252;zenleriz..ger&#231;i ankarada adil maviş i&#231;in seminer organize eden kişiler var ama..o seminerler karma oluyor..bizim d&#252;zenlediklerimizde sadece sitemizin milleti oluyor , zaten şu an i&#231;in adil bey tatilde.seminerler eyl&#252;l ekim de başalıcak..saygılı sevgiler
saygı ve sevgideğer; ablalarım, abilerim, kardeşlerim,
benimde &#231;ok iyi bildiğim kesin değil fakat sitede okuduklarımdan anladığım kadarıyla uygulamalarım oldu ve paylaştım zaten. ama kitabın daha 60 k&#252;s&#252;r&#252;nc&#252; sayfasındayım. inşallah bitirecem bu akşam. -&#231;&#252;nk&#252; yolculuk var, blankss' ımın yanına gidiyorum- ve bitirince yine deneyimlerim olacak ve hayatımın bir par&#231;ası olacağı kanaatindeyim. yine deneyimlerimi aktaracağım ve bunu seve seve yapacağıma inanbilirsiniz.

hafta sonu yokum kendinizie iyi bakın.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-07-2008, 05:57 PM   #227 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Çok özür dilerim başka bir şeyler yazarken burayı kaçırmışım.Hayal abla tam şımarmıştım ah bir öpücük koparttım demiştim ki bir de baktım ne göreyim azar yemişim arkasından.
Hemen aktarıyım efem nasıl yaptığımı.Bankaya gidicektim bugun yazmıştım zaten.Gitmeden önce şöyle bir imgeleme yaptım;
Kendimi bankaya gitmiş olarak gördüm ve veznede işimi bitirip çıktığımı hayal ettim en kısa zamanda.Kısa metrajlı film gibi oldu.Saniyesi saniyesine yaşadım diyebilirim.Sonra gitmiş olduğum vezneye ışık gönderdim ve teşekkür ettim çok beklemeden işimi halledip çıktığım için.Ondan sonra akışa devam ettim.Evden çıkmadan önce enerjimi serbest bıraktım ve bankaya gittim.
Gittiğimde önümde tam 30 kişi vardı benim numaram 185 ti ve numaratör 155'i gösteriyordu.Her zaman 2 vezne çalışan banka buguün 4 vezne çalışıyordu.Ve çok kalabalıktı her cuma olduğu gibi.Hiç telaş yapmadım ve bekledim.10 dakika bile sürmedi sıranın bana gelmesi.imgelediğim vezneden çağırıldım!!Her ay çektiğim banka kabusum bu sefer eğlenceli geldi.Çünkü ben bir şey yapmıştım ve onu izleyip eğleniyordum.
İşimi bitirdim ve çıktım.Gönderdiğim ışığa tekrar teşekkür ettim yardımlarından dolayı ve Mümin'e de ışık yoladım bana bunu öğrettiği için bilmem ulaştı mı?Ona sormak lazım.
Sevgiler.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-07-2008, 06:21 PM   #228 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Alıntı:
pamukk Nickli Üyeden Alıntı
ben dün kitabı almıştım ve nefes almadan bugüne bitirdim..Çabuk bitirmemin sebebi kitabın akıcılığı değil,daha çok benim merakımdı
Kitap genel anlamda gerçekten çok teknik ve uygulamaların nasıl yapılacağı hakkında adımadım pratikler yok diyebilirim ,ya da ben böyle algıladım..Tamam başlıklar aldında 2 nokta uygulama adımları falan verilmiş ama şu an için ben ne yapacağımı anlamadım açıkçası sert veya yapışkan bir nokta bulmaya çalıştım olmadı..Belki parmaklarım terliydi ama hissedemedim masa sandalye ,cilalı cilasız birkaç çeşit yüzey ve kendi bacağımı bile denedim..Bu işin uygulamsını çözersem yıllardır derdini çekmekten bıktığım boyun sırt ağrılarımdan ve diz ağrımdan kurtulmak öncelikli hedefim.. :( Şu an kafamda binlerce soru var ve napacağımı bilmiyorum gitti paralarr Şimdi arkadaşlar bu başlık çok önemli..Storm sen bizim için çok değerli bir rehber olacaksın bu yolda bize ne biz anlamayız valla Her yaşadığımız deneyimi nasıl yaptıgımızı anlatarak olursa cok mukemmel olur ,burada anlatalım Şimdi bu başlığın tekrar baş tarafına gidip herşeyi baştan aşağı okuyacağım ve notlar alacağım..Daha 2 noktanın benim içinne anlam ifade etmesi gerektiğini bile anlamadım dersem yalan olmaz.. richard ilk noktayı sorunlu bir yerden seciyor ,2.nokta da yapışkan sorunlu bir yer oluyor / olmuyor?? arada bir bağ kuruyor sonra ne oluyor ?? noktalar sorunlu yerden secilmeli mi /secilmemeli mi ?? 2 nokta da sorunlu yerden ise birbirine bağlamanın ne anlamı var ?? ne yapmaya calıştıgımızı kitabı okuyarak cozemedim Ama adamın çok büyük usta olduğu inkar edilemez..muhteşem şeyler yaşamış ve yaşattırmış ama bunları bizim nasıl uygulamamız gerektiği net değil veya net aktaramamış mı bilemiyorum...Şimdi bu başlığın başına gidip bir dahaokuyayımda herşeyi bakalım çözebilecekmiyim
başlığı baştan sona bir daha okudum ve anladım ki tüm kilit nokta kuantum alan,her oyunun bir kuralı olduğu için bu oyun da kuantum alanda oynanıyor biz alanımızdan sıyrılıp kuantum alana geçiş yapmadığımız müddetçe niyetlerimizi bu metodla gerçekleştiremiyoruz Storm da demiş iki nokta sadece kuantum alana açılan kapılardır,illa ağrıyan yerin nokta olması gerekmiyor...Richard da kitapta diyor ki iki noktayı ne kadar iyi hissederseniz o kadar başarılı olursunuz..Tüm mesele iki noktayı hissedip (kuantum alana geçiş noktaları) kuantum alana geçmek ve nietimizi hissedip,serbest bırakarak alandan çıkmak...Ben henüz başaramadım biliyorum çok yeni şu an çalışmalarım ama netten kuantum alana geçişle ilgili birşeyler araştıracağım bakalım birşeyler çıkacak mı kafaya taktım bu işi dusun bir de richarda guvenerekten ,yani özellikle soylemiş bu işin inanmakla , psişik yeteneklerle ilgisi yok , metodu çözmemiz lazım..Mesela bugun meditasyon yaparak zihnimi temizleyip bana farklı hissiyat verebilecek nokta aradım ama yok başaramadım ..Neyse denemeye devam
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-07-2008, 06:57 PM   #229 (permalink)
Üsteğmen

121 Mesajinıza toplam 510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı

haşmetmeap korkmuşlarmıdır sence..dur bakalım görcez...bu arada hipnoz seminerine katılmak istersen ankaradada bir tane düzenleriz..gerçi ankarada adil maviş için seminer organize eden kişiler var ama..o seminerler karma oluyor..bizim düzenlediklerimizde sadece sitemizin milleti oluyor , zaten şu an için adil bey tatilde.seminerler eylül ekim de başalıcak..saygılı sevgiler
tek bızım forumun milleti olsun hımm adil maviş bu ismi duydum
hayır tv de gordum, bir hoca adı neydi, ankarada kendısı cok samımı bır ınsan cok sıcak program yapıyor cok sevimli ama adı neydı hatırlamadım
onun programında gormustum hatta maviş diye hitap ediyordu
maximumfelix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-07-2008, 07:01 PM   #230 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
Foto.Mümin :) Nickli Üyeden Alıntı

saygı ve sevgideğer; ablalarım, abilerim, kardeşlerim,
benimde çok iyi bildiğim kesin değil fakat sitede okuduklarımdan anladığım kadarıyla uygulamalarım oldu ve paylaştım zaten. ama kitabın daha 60 küsürüncü sayfasındayım. inşallah bitirecem bu akşam. -çünkü yolculuk var, blankss' ımın yanına gidiyorum- ve bitirince yine deneyimlerim olacak ve hayatımın bir parçası olacağı kanaatindeyim.
60. sayfa mı dusun tü bana 2. kez okuyorum ve senın yarın kadar birsey yapamıyorum mümincim
uygulamalarında basarılar, blankss a sevgiler, iyi yolculuklar ve tesekkurler

Bookmarks

Etiketler
enerji, matrix