Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü

Uyarılar

Işık'ca

Hayatım Değişti Klubü ve Serbest Kürsü Işık'ca Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız benim UMUTIŞIĞIM sensin :)) herseyin icin cok tesekkue ederim..ve dilerim ki gönulden istedigin her ne varsa bugun yapissin yakana ve hic birakmasin pesini hayatin boyunca ♥♥♥...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Serbest Kürsü nerededir kimdir Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Serbest Kürsü hipnoz Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

Işık'ca

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-05-2013, 10:21 AM   #271 (permalink)
Üsteğmen

nuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 111
424 Mesajinıza toplam 796 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nuru is on a distinguished road
Standart Cevap: Işık'ca

benim UMUTIŞIĞIM sensin :)) herseyin icin cok tesekkue ederim..ve dilerim ki gönulden istedigin her ne varsa bugun yapissin yakana ve hic birakmasin pesini hayatin boyunca ♥♥♥

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 11-05-2013, 10:36 AM   #272 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Alıntı:
nuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benim UMUTIŞIĞIM sensin :)) herseyin icin cok tesekkue ederim..ve dilerim ki gönulden istedigin her ne varsa bugun yapissin yakana ve hic birakmasin pesini hayatin boyunca ♥♥♥
Ne güzel faydalı olabilmişsem sana. Ben de senden öğreniyorum. Umarım dileklerin gerçek olacak ve ben buna tüm kalbimle sevineceğim.
Teşekkür ederim güzel dileklerin için. Amin amin aminnn
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-05-2013, 10:42 AM   #273 (permalink)
Super Moderator

1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Doğduğumdan beridir, aşığım istiklale;
Bana hiç tasmalık etmiş değil altın lale!
Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum?
Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum!
Kanayan bir yara gördüm mü yanar ta ciğerim,
Onu dindirmek için kamçı yerim, çifte yerim!
Adam aldırmada geç git! , diyemem aldırırım.
Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

beni anlatıyor bu dizeler. Bana yazılmış sanki. Yine de kolayı af ve afiyeti seçiyorum. Allahım takat getiremeyeceğim yük yükleme lütfen.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-05-2013, 10:53 AM   #274 (permalink)
Super Moderator

devam ediyorum yeni aldığım telkinlerime. her defasında uyuyakalıyorum. Rüyalarımı hatırlamıyorum, hatırlayamıyorum malesef. Fakat eskiden düştüğüm derin kuyulardan artık eser yok. Hatta kararlarımda o kadar kararlıyım ki insanlar saplantı mı acaba diye bakıyorlar. İnşallah saplantı değildir ama bunu kim bilebilir ki :)
Işık*
Alt 11-05-2013, 10:57 AM   #275 (permalink)
Super Moderator

Chakra: Sanskrit dilinde- tekerlek, çark )

Yedi ana çakra, süptil enerjilerin alınması ve yayınlanması işlevi görürler.

Her çakra fiziki, hissi ve ruhsal düzeylerde çalışır. Denge, sağlık ve afiyetin anahtarıdır. Bir dengesizlik olduğunda kendini çeşitli şekillerde belli eder. Genel anlamda sanki bir şeylerin eksikliği, yokluğu hissi doğar.

Çakra arındırılıp çalışır hale geldiğinde görevini tümüyle ifa eder. Enerjiyi işler hale getirir, fiziki organlara ve süptil bedenlere enerji yollar ve yıpranmış veya atıl enerjiyi sistem dışına iter.
Alt 11-05-2013, 10:59 AM   #276 (permalink)
Super Moderator

KÖK ÇAKRA:

Kuyruk sokumunun tam ucundadır. Rengi kırmızı olup;iştiyak, arzu ve enerji ile ilişkilidir. Bu çakra maddi realitede kök bulur, bizi başarı için güce kavuşturur. Genelde kişide fiziki ve duygusal zafiyet veya dengesiz durumlar oluşabilir.Fakat sağlıklı bir kök çakraya sahip kişi elastiki olup, değişimlere uyum sağlar, dengelidir ve değişimler sırasında topraklanmış şekilde kalır. Kendi kaderinizi kontrol altında tutmak ve kendi seçiminizi kendiniz yapmak suretiyle “kök çakra”nızı iyi duruma getirebilirsiniz.

Hayata karşı olan haklarımızı her dile getirip, onayladığımızda “kök çakra”yı onarır, tedavi ederiz. Artık neşe, mutluluk, sağlık ve yaratıcı bir mevcudiyet hakkınızdır. Size mutluluk, güven ve neşe vadeden konularda bir başkasının onayına veya nedenlerine ihtiyacınız yoktur.
Alt 11-05-2013, 11:09 AM   #277 (permalink)
Super Moderator

SAKRAL ÇAKRA:

Kasık kemiği ( Pubis ) bölgesinde yer alır. Turuncu renkte olup, neşe, mutluluk ve hoşsohbetle bağlantılıdır. Bu çakra mahremiyet, seks ve yaratıcı üretim merkezidir. Sakral çakranın fonksiyonu kendimize ne kadar iyi bakıp, özen göstermemize bağlıdır. Gerek günlük görevlerimizi yerine getirebilmek, gerekse stresli dönemlerde kendimizi koruyabilmek amacıyla bu enerjiyi kullanabilmek açısından sınırlarımızı ve kısıtlamalarımızı bilmek durumundayız.

İhtiyaç duyduğumuzda yararlanabilmemiz için bedenimizi bir anlamda sürekli “şarjlı “ tutmalıyız. Eğer sakral çakra şarjlı tutulmuyorsa, o zaman kendisini beslemek ve sonunda bedenin tüm enerjisini tüketmek üzere diğer çakralardan beslenir.

Enerjinizi insanlara ve pek de zevkli olmayan durumlara harcamak suretiyle tüketebilirsiniz. Enerjinizi başka yerlere nasıl aktardığınızı bilerek, zamanınızı nasıl harcamanız gerektiği konusunda daha iyi seçim yapabilirsiniz.

Cinsel frenlemeler veya mahremiyetle ilgili konuları yönetememek ya da yönlendirememek denge bozuklukları şeklinde ortaya çıkabilir. Bu durum gıda, seks ve zevk gibi hususlardaki iştahımızı kontrol altında tutar. Çok fazla hoşgörülü isek, bedenimizdeki diğer sistemlerin ihtiyaç duydukları enerjiyi yakarız, tüketiriz. Ayrıca çok fazla enerjiyi frenleyip, geri çektiğimizde de; yapamadıklarımız, sahip olamadıklarımız konulara zihnimizi yorarız. Kontrol altında tutmak ve salıverip, bırakmak gibi olgular arasında dengeyi bulabilmek “sakral çakra” ‘yı güçlü tutabilmenin anahtarıdır.
Alt 11-05-2013, 12:51 PM   #278 (permalink)
Super Moderator

KOÇ Burç Yorumu (12 Mayıs-18 Mayıs 2013) - Dailymotion video
Alt 11-05-2013, 12:54 PM   #279 (permalink)
Super Moderator

KOVA Burç Yorumu (12 Mayıs-18 Mayıs 2013) - Dailymotion video
bu da yükselenim. Bana bilmediğim bir şey söylemiyolar ki" e evet zaten planım bu" diyorum. Galiba bilinmezi bilmek istiyor insan bana bilmediğim bişey söyle diyorum.
Alt 12-05-2013, 09:40 AM   #280 (permalink)
Super Moderator

Bundan 20 yıl önce ağustos ayı 30. gece sancılarımın başlamasıyla gittik hastaneye. Öncesinde 9 ay 10 gün süren belki sıkıntılı bir süreç. Aşerdim önceleri, aylarca hiç bir şey yiyemedim. Devamlı bir mide bulantısı, baş dönmesi. Akşamları yanıma yarım limon alır sabah uyanır uyanmaz onu yemeye başlardım ki midem bulanmasın. Hikaye! bu asla gerçekleşmedi. Benim midem her halde bulanmaya devam etti. Sabahlara kadar uyuyamazdım. Kendimi aynalarda kocaman bir kamyon tekerleğine benzetiyordum. Geceleri sağdan sola dönmek soldan sağa dönmek büyük merasim. Dönmüyor resmen devriliyorsun. Fok balıkları misali :) İşte böyle bir hamilelik sonrasında gittik hastaneye. Bir sürü kadın sağda solda sancı çekiyor, oldukça sıkıntılı saatler. İkinci çocuklarını yada daha fazlasını dünyaya getiren annelere şaşkınlıkla bakıyorum. İnsan neden bir daha doğurmak ister ki. Böyle bir sancıyı bir kaç kere çekmek hangi akla hizmet acaba:) Benim sevgili oğlum bu gece saat 3 ten ertesi gün yatsıya dek uğraştırdı beni. Ve nihayet doğum anı yavrumun ilk çığlıkları onun ağlama sesi. O an düşündüm içimden, yeniden bu kadar sıkıntıyı çeker mydim? Evet, o anı yaşamak bu kadar sıkıntıya değerdi. Onu bir beze sardılar. Malesef bakım neredeyse hiç yok hastanede. Şimdi nasıl bilmiyorum ama o zaman hiç sevmemiştim yaşananları. Yavrumu tezgah gibi bir şeyin üzerine yatırdılar. Odada cereyan var. Hemen bende ki koruma iç güdüsü devreye girdi. Eyvah, yavrum üşür orada " Ben gidebilir miyim odama?" diye sordum tabi ki dediler. Basamaklardan inerken galiba ayağımı boşluğa bastım sandım. Öyle bir hafiflik maddi manevi. tekerlekli sandalyeye oturdum ve oğlumu kucağıma verdiler. Bana bakan iri bir çift kara göz.Minicik dudaklar, minicik bir burun minicik bir yüz. Onun baktığını gördüğümde çok şaşırdım. ben bebklerin gözleri doğduğunda kapalı olur sanıyordum. Yüzüne ilk baktığımda gözlerini gördüm. " a a bakıyo bu " dedim içimden. Yavrum, hayatımda en güzel, en özel şey. Kendimi o an İstanbulu fetheden Fatih gibi hissettim. İlk defa bu kadar büyük bir iş başarmıştım. Saçım başım dağınık, üstüm başım perişan koridordan kucağımda yavrumla giderken nasılda gururlandım kendimle. Oysa orada ki herkes nihayetinde bebek dünyaya getirmek üzere oradaydılar ama benim cakam onlara değildi. Bu böyle bir şey değildi. Bu benim kendime olan tebriğimdi. 20 yıldır yavrumla birlikte yürüyoruz hayat yolunu dilerdim ki hiç bir yanlışım olmasın. malesef bunu başaramıyorsunuz. Sizizn onların iyiliği için yaptığınızı düşündüğünüz şeyler bile onlara zarar verebiliyor bazen. Yavrularım, dünya yüzünde en değerlilerim. Can parelerim. Hiç bir hediyeye gerek yok, bir anneler gününe hiç gerek yok. benim için her gün başka güzel başka değerli. Onların varlığı benim en büyük armağanım. Allah bütün isteyenlere evlat versin. Tüm isteyenler tatsın bu sevgiyi. Ve tabi ki bana göre layık olmak o yavruya en büyük ödev. Forumdaki tüm annelerin anneler gününü, evlatlarında evlatlar gününü kutluyorum. İyi ya bizim anne olduğumuz gün onlarda evlat oldular. İyi ki varsınız. İyi ki varız. Sevgiyi paylaşmak, büyütmek ve cömertçe dağıtmak için tüm dünyaya. Her birinizin yüreğine milyonlarca selam sevgili arkadaşlarım.

Bookmarks