Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Negatif Limanlardan Pozitif Sulara

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Negatif Limanlardan Pozitif Sulara Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Seni kutluyorum.... Emin ol ki çok kısa bir zaman içinde istediğin işe bu şekilde sahip olabilirsin. Hatırlıyorum da şimdiki işime ulaşmak için ben de senin gibi imgelemeler yapmıştım zamanında.... Hayal Ablam benim ne söylese doğrudur. O herşeyin en güzelini bilir. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Negatif Limanlardan Pozitif Sulara

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-05-2008, 10:47 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
122 Mesajinıza toplam 635 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mücevher is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Negatif Sulardan Pozitif Limanlara

Seni kutluyorum....
Emin ol ki çok kısa bir zaman içinde istediğin işe bu şekilde sahip olabilirsin. Hatırlıyorum da şimdiki işime ulaşmak için ben de senin gibi imgelemeler yapmıştım zamanında.... Hayal Ablam benim ne söylese doğrudur. O herşeyin en güzelini bilir. Senin ve evladın için en güzel günler çok yakında, hatta başladı. Sevgiler wave wave wave

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Benim inandığım ölümsüz masallarım var
mücevher isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2008, 12:53 PM   #12 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

Alıntı:
Sitem Nickli Üyeden Alıntı
Seni kutluyorum....
Emin ol ki çok kısa bir zaman içinde istediğin işe bu şekilde sahip olabilirsin. Hatırlıyorum da şimdiki işime ulaşmak için ben de senin gibi imgelemeler yapmıştım zamanında.... Hayal Ablam benim ne söylese doğrudur. O herşeyin en güzelini bilir. Senin ve evladın için en güzel günler çok yakında, hatta başladı. Sevgiler wave wave wave
çok teşekkürler mücevherim

ben henüz kendimi kutlama faslına geçemedim şaşkınlığımdan. bana neler oluyor anlamıyorum. hayatımda "keşke" kelimesini çok nadir kullanmaya özen gösteririm. öyle gerekmiş o zamanki şartlar için demeyi tercih ederim. şimdi diyorumki keşke daha önce farketseydim burayı....
ben hep "sen bunu yapamazsın " diyenlerin sözlerine inat yaparak edindim başarılarımı.
çocukluğum ve evliliğim hep ezilerek geçmişti. hani sanki ben dünyaya belli görevler için gönderilmişim ve onları yerine getiriyormuşum gibi. kendimin farkına varıyorum artık ve ben kendimi seviyorummmm

kabuk değiştirme sürecim bittiğinde yeni ben'den memnun kalacağıma inanıyorum ve açıkçası merakla bekliyorum
Alt 05-05-2008, 05:38 PM   #13 (permalink)
Moderator

1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

Bir şiirimi paylaşayım sizlerle....

Gel Desem...

Desem ki...
Tüm korkuları,umutsuzlukları,
Bir çırpı da atalım.
Kalpler bir olduysa eğer,
Kuşlar gibi kanatlanalım...

Desem ki...
Geçip giden ömrümüzün
Ardından bakmaktansa,
Birleşen kalplere elleri de ekleyip,
Zamanı durduralım...

Desem ki...
Korkular, korktukça daha da korkutur.
Geçici heyecanlar sadece avutur.
Paylaşımlar mutluluk doğurur.
Gel hayatı birlikte yakalayalım...

Desem ki...
Gel desem...
Gelmeyeceksen eğer,
Söylemekte gecikme desem...

(05.10.2005)
Alt 05-05-2008, 05:40 PM   #14 (permalink)
Moderator

Bir şiir daha

Düş Bahçesi

Sessizliği dinliyorum müzik eşliğinde
Geçmiş,gelecek ve sen yüreğimde.
Dönüp bakıyorum bu günüme,
Seni yaşıyorum dolu dolu ve sensizliği de..

Korkuyorum, korkular yakamı bırakmıyor
Mutluluğuma gölge düşürüyor
Hayallerimin katili oluyor...
Müzik eşliğindeki sessizlik beni öldürüyor...

Seni benden çıkarsam, bir ben kalsam,
Bir süreliğine kendimden de uzaklaşsam,
Nefes almasam, yaşamasam,
Her şey yoluna girince yeniden doğsam...

Mücadele oldu ikinci adım,
Belki de bundandır yorgunluğum, korkularım.
Önce kaybettim bir şeyleri, sonra kazandım
Bu sahne tanıdık, bunu defalarca yaşadım...

Her kaybım geri dönmedi
Annemin dönmediği gibi
Kopardılar kanadımı, kırdılar direncimi,
Yok etmek istediler yaşama sevincimi.

Her yeni doğan günle birlikte,
Umut ekilir yüreklere.
Kimi hüsranla bitirir günü, kimi sevinçle
Kimi umutlarsa ertelenir bir başka güne

Oysa ben artık ertelemek istemiyorum.
Sessizliği paylaşmak, korkmadan yaşamak,
Hüzünleri çıkarmak, mutluluğu toplamak,
Seni yüreğimde çoğaltmak istiyorum.

Bir seni istiyorum Tanrı´dan bir de beni
Hüzünleri tüketmiş, olumsuzluklardan arınmış halimi
Geri istiyorum düş bahçemi
Tanrı´m ne olur duy sesimi...

(11.10.2005)
Alt 05-05-2008, 05:43 PM   #15 (permalink)
Moderator

Geçmişteki benden bir şiir daha....

Çocuğum...

Hadi bana masal anlat çocuğum.
Bugün bir değişiklik yapalım ve ışıl ışıl gülen gözlerinle,
bugün sen bana masal anlat.
Kendi iç dünyandaki güzellikleri, hayalindeki o güzel dünyayı anlat.
Ben de senin gibi gülmek istiyorum çocuğum.
Hadi anlat.
Öyle sevgi dolu ve güzelsin ki; bir parça da olsa, bana da pay ver.
Beni de al o renkli dünyana.
Anlat ki, yüzüm gülsün, içim ısınsın biraz.
Yalansız, acısız, riyasız olsun masalın. Bakma bana öyle, kızma çocuğum.
Büyüklerin anlattığı masallar hep öyle oluyor. Yalan dolu, acı dolu, riyakar.
Unuttum bir anda senin saflığını, masumluğunu.
Yatak odan gibi benim dünyamı da pembeye boya çocuğum.
Anlat ve al üzerimden yorgunluğumu.
Sevgi dolu, umut dolu, kır çiçekleriyle dopdolu.
Uzaklaştır beni gerçeklerle dolu umutsuz dünyamdan.
Asma suratını çocuğum.
Biliyorum......
Ne kadar bilmek istemesem de, biliyorum.
Işıl ışıl gülen gözlerine, etrafına saçtığın gülücüklere rağmen,
senin de anlatacak masalın yok.
Büyüklerin dünyasını sen de istemiyorsun benim gibi; biliyorum...
Artık masal anlatmanı istemiyorum çocuğum.
Bu gece benim de sana anlatacak gücüm yok.
Rüyalarında gör anlatamadığım güzellikleri. Yeter ki sen üzülme.
Beklediğimiz güzel dünyaya kavuşamasak da, umut etmekten vazgeçme sakın.
Çocukluğunu yaşa çocuğum...

(17.01.2002)
Alt 05-05-2008, 05:50 PM   #16 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Güzel Şiirler...

Tebrik Ederim sanemce. super

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2008, 05:56 PM   #17 (permalink)
Moderator

şiir konusunda hiç bir zaman iddialı olmadım ama bir zamanlar şiirsiz bir dünya düşünemiyordum. hergün Allah'a şükrediyordum duygularımı dizelere dökebilme yeteneği verdiği için. arkadaşlara ısmarlama şiirler yazardım duygu ve düşüncelerini anlatan

taa ki geçmişi yok etmek adına yazdığım şiirleri soba da yakana dek hep yazdım mutluluklarımı, mutsuzluklarımı, coşkularımı anlatan şiirler...

kendi ellerimle hepsini yok ettikten sonra şiir bana küstü. kendimi zorlasam da yazamaz oldum. oysaki yazarken rahatlıyordum...
bu konuda kendimi hiç affetmeyeceğim diyordum, şu anda da yok ederek iyimi yaptım ki diye düşünmeye başladım... çelişkideyim...

belki de tekrar başlarım yazmaya kimbilir.... bildiğim bir şey varsa bundan sonra yazacaklarım umut dolu, mutluluklarımı anlatan dizeler olacak

sevgiler herkese
Alt 06-05-2008, 09:35 PM   #18 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar sanemce..

günlüğün hayırlı olsun canım.. ancak ulaşabildim sayfalarına..

değişmelerini gelişmelerini ve yüreğini bu kadar güzel bir şekilde bizlerle paylaştığın için teşekkürler..

günden güne ne kadar güzel mesafeler katetmişsin..

şiirlerinin hepsi birbirinden güzel..
forumdaki değerli şairlerimizdensin sende..

sanatçı ruhunun verdiği incelikle hem şiirlerini hem yaşamını arzuladığın gibi şekillendirmeye başlaman harika..

dilerim kısa sürede amaçlarına ulaşır.. arzuladığın gibi refah mutluluk ve huzur dolu günler yaşarsın..

sevgiler..

not: bu arada evi temizledin mi..
kitaplarını düzenledin mi ..

Alt 06-05-2008, 10:27 PM   #19 (permalink)
Moderator

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar sanemce..

günlüğün hayırlı olsun canım.. ancak ulaşabildim sayfalarına..

değişmelerini gelişmelerini ve yüreğini bu kadar güzel bir şekilde bizlerle paylaştığın için teşekkürler..

günden güne ne kadar güzel mesafeler katetmişsin..

şiirlerinin hepsi birbirinden güzel..
forumdaki değerli şairlerimizdensin sende..

sanatçı ruhunun verdiği incelikle hem şiirlerini hem yaşamını arzuladığın gibi şekillendirmeye başlaman harika..

dilerim kısa sürede amaçlarına ulaşır.. arzuladığın gibi refah mutluluk ve huzur dolu günler yaşarsın..

sevgiler..

not: bu arada evi temizledin mi..
kitaplarını düzenledin mi ..

shamanic çok teşekkür ederim yalnız final harika

nasıl bir kahkaha attım beklemiyodum açıkçası

evet ogün için evi toparladım ancak istediğim gibi dip temizlik yapamadım.
kitaplarıma gelince, onları da düzenleyemedim

öss sınavına gireceğim bu yıl ve ders çalışmam gerekiyor. ben orta ve liseyi dışardan okuduğum için altyapım hiç yok. çalışırsam kazanabilirim bunu bilmeme rağmen oturup çalışamıyorum. kitaplarımı elden geçirirken okumak isteyeceklerim gözüme çarparsa diye düzenleme işini erteledim.
ders çalışmam gerekiyor, çalışmıyorum o yüzden kitap okumak için ayırdığım vakit adına da suçluluk duyuyorum

anlaşıldı ben listemi bir daha gözden geçireyim.

kendine güven + ego güven güçlendirici + suçluluk + ertelemeyi bırak....

teşekkür ederim tekrar güzel dileklerin için

övgülerine gelince, layık olmaya çalışacağım efem

sevgiler
Alt 07-05-2008, 02:19 AM   #20 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

eğer istersen başarabileceğini sende biliyorsun tatlım..

benim annem babamdan ayrıldıktan sonra o günkü şartların uygunluğu ile
memur olarak göreve başlamış..

gel zaman git zaman müdürlerine sürekli olarak ders verirken
geçirdiği ufak çaplı bir cinnetle ortakul mezunluğundan 4 yıllık üniversite diplomasına sahip konumuna atladı..

burada onu ileriye taşıyan; her işi herkezden çok iyi bilir ve yapar ve yaptıklarını üzerine alır..
çalıştığı dairede müdürü.. muavini olur ama asıl görünmeyen müdür hep annemdir..

böyellikle 40 lı yaşlarında diploma sahibi oldu..
üstüne yetinmeyip ehliyet aldı.. şaşkın

okuduğun kitapların sana çok büyük kazandırdıkları olmuştur muhakkak..

derslerine bir zorunluluk olarak değilde seni amaçlarına taşıyan bir basamak olarak gör..

kendine bir çizelge çıkart ve ona sadık kal..
derslerinle randevulaş..
uzun olmayan en fazla 20-30 dk lık bölümler olsun..

yemekten sonra yürüyüşten sonra duştan sonra çalışırım gibi bahaneler üretme..
saatinin alarmını kur ve dersinle olan randevunu hatırlattığında hayatının ideolüyle tanışmaya
gidiyormuş gibi dakik ol..

gerekirse derlerini bir öğretmen edasıyla anlatarak ayna karşısında çalış..
sen onları önemsedikçe derslerinde seni önemseyecek..

okuyup öğrendiğin her şey ihtiyacın olduğunda kolayca hatırlaman için bilgi sandığında yer alacak..

sevgiler..

not: sana iki gün..
evi temizle.. etraf istediğin gibi olunca içinde huzur bulacak..

Bookmarks