Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Kendine Mektup...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Kendine Mektup... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Kendinize hiç mektup yazmayı denediniz mi? Yazsaydınız neler yazardınız? Burada dilerseniz kendimize mektup yazalım,bu içsel bir yolculuğa ve yeni farkındalıklara ulaştırabilir bizi,ne dersiniz,yeni bir yolculuğa varmısınız?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Kendine Mektup...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-04-2007, 12:22 PM   #1 (permalink)
dost78
Guest

Standart Kendine Mektup...

Kendinize hiç mektup yazmayı denediniz mi? Yazsaydınız neler yazardınız? Burada dilerseniz kendimize mektup yazalım,bu içsel bir yolculuğa ve yeni farkındalıklara ulaştırabilir bizi,ne dersiniz,yeni bir yolculuğa varmısınız?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 28-04-2007, 02:31 PM   #2 (permalink)
25emel
Guest

Standart Ynt: Kendine Mektup...

orta okulda iken ögretmenimiz öyle bir ödev vermişti.yazmıştık o zaman yazmakta cok zorlanmıştım istemeye istemeye yazmıştım şimdi zevkle yazacagım 44
Alt 28-04-2007, 03:10 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point

kendimle barış antlaşması imzalamak istiyorum

Arayı açmasak olmaz mı seninle biz bir bütün olmayacak mıyız senle ha gayret hadi uzat ellerini bana

Oysa çelişkilerin seni ne uçurumların tepelerine çıkartıyor az kaldı attın atacaksın yeter artık kendim kendin ol bir kerecik barışalım haydi yakalım barış çubuklarını

bana şu anda ziyarete gelmen ne güzel aslında sen hep yanımdasın ama nedense ihmal ediyorum seni sanırım bağışla

Kendim aynalara bakamayalı uzun zaman oldu yüzleşmeyeli sen teknolojiden internetten kitaplardan çocuklardan derken bakıyorum da
iyice kaybolmaya yüz tutmuş dostluğumuz senle .

Bir kahve içimi dertleşebilsem sana şunları söylerdim .

Artık hayatını değiştirmelisin vaktinin kıymetini bilmelisin hadi aç gözlerini kendim zaman su gibi akıp giderken nerelere aktığının farkına var artık

Sana bakış açılarını beğenmediğin her insandan her olaydan uzak durmalısın bu senin için çok önemli Bırak onlar üzülsün birazcık daha bencil olmalısın sen değersiz değilsin kesinlikle

Seni sevmeyenler ya da böyle olmadığını düşünenleri umursaman onların bu tezini sadece doğrular Artık pes etme ve savaşacaksan savaş ama sakın içine kapanma bunu bu aralar çok sık yapıyorsun

Bir mavi dalganın seni büyüyüp bir girdaba sokabileceğini unutma ve daha sağlam durmalısın

Fazla duygusalsın fazlasıyla güven hissi duyuyorsun hem de herkese bu oldukça yanlış

Nasıl koruyabilirsin kendini bilmiyorum ama görünmez bir fanusun içine giremeyeceğine göre tavırlarını gözden geçirmende ve mantığını ön plana almanda fayda var.

Of ya kendim ne kadar resmiyiz senle hadi daha sıcak olalım samimi olalım anne kız gibi ama neyse ben anne kız ilişkisini de sevmem pek o da resmi olur gibi geliyor baba kız ilişkimizde olmadı ya neyse senle can ciğer olmalıyız bizim bizden başka kimimiz var ki

Haydi kendim gel barışalım sahilde kız kulesine doğru bir gezi yapalım gece olmadan gece de güzeldir ama kalabalık oluyor gündüz orada sana daha anlatacaklarım var.

şimdilik bu kadar olsun benden , devam edecektir daha

sevgiler
yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-04-2007, 03:33 PM   #4 (permalink)
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point

Haydi kendim gel barışalım sahilde kız kulesine doğru bir gezi yapalım gece olmadan gece de güzeldir ama kalabalık oluyor gündüz orada sana daha anlatacaklarım var.
edacım,sevgili yunus'un söylemini sen başlatmıssın avatarında ben devam ettirdim...açıklaması fasiküllere sıgmaz bu cümlede her bir hecenin..
haydi kendim gel barışalım...derken gene mest ettin beni sen..ben'im ,kendimin gönlünü almaya böylesi çalışmamıştı hiç.kendimle yalnız kalmak en iyisi..ben sanırım buna cesaret edemiyorum henüz..o kadar farklı yüzlerim var ki..toplayamıyorum onları biraraya...insanın kendiyle böyle samimi buluşması ,kaynaşması en ivedi lazım gelenlerden..haydi kendim tut elimden daha sıkı...
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-04-2007, 06:42 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1
152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etterna_ is an unknown quantity at this point

Sevgili ben sevgili diyorum çünkü seni seviyorum. Herzaman temiz kalbin sana yok gösterdi ve şimdiden sonra neden yine yol göstermesin, neden umutsuzluğa kapılasın. Kapanan her kapı açılacak yeni kapıların habercisidir bunu unutma.
Bunu sana hep dolaylı biçimde söyledim ama bu sefer net bişekilde söylüyorum "sen benim en iyi dostumsun" tabiki iyi dostlarım olacak ama sen hep baki kalacaksın. Senin de her insan gibi korkuların, yanlışların olacak, oldu da. Affetmelisin sen çünkü hiç kin duymazsın ki kimseye karşı kendine neden duyasın.
Şimdilik sana yazacaklarım bu kadar devamı var tabiki ama şimdi bikaç işimi halletmem gerek. Sana her zaman vaktim var.
Alt 29-04-2007, 12:59 AM   #6 (permalink)
asisler
Guest

Standart Gelecekten, geçmişe

Merhaba Avni

Sana bu mektubu çok uzaklardan yazıyorum. Şu an için o kadar uzağım ki sana; ne sen bana ulaşabilirsin ne de ben sana....
Biliyorum bu belki çok saçma gelebilir ama biraz düşünmek ve sadece inanmak beni anlamana fazlasıyla yardımcı olacaktır inanki... Bizleri yaratan ALLAH c.c. şükürler olsun... Her ikimizinde zaman kavramıyla sınırlandırılmamış bir ortam olan internette bulunmasını sağladığı için. Avni, önce şunu açıklayayım. burada okuyacağın hepsinin birer gerçek olduğunu bilmeni istiyorum. Çünkü ikimizde hayal değiliz. ben yazabildiğime göre gerçeğim dimi. O halde sende okuyabildiğine göre gerçeksin...
Söyleyeceklerime başlamadan önce, iletişim kurmamıza vesile olan bu sitedeki diğer arkadaşlarda mektubumu okuyacakları için bir konuya açıklık getirelim. Arkadaşlar üye ismim olan asisler kafanızı karıştırmasın. Benim adım Avni soyismimin baş harfi ise S yani ilk iki harf olan AS benim ismimin baş harfleri sonraki iS ise kardeşimin isminin baş harfleri, lerde öylesine bi takı. Sakın başka anlamlar çıkarmak için düşünmeyin. Beynimizin düşüneceği çok önemli şeyler var çünkü... Haaaaa bu arada sizlere birde müjdem var. Şu an benim yaşadığım yıl olan 2028 de siteniz çok popüler bi site olmuş durumda. hatta o zamanlarda varmıydı bilmiyorum ama şimdilerde Rory Gates isimli bir işadamı var ve Dünya nın en zengini olduğu söyleniyor. Babasının ismi Bill Gates idi sanırım. on yıl kadar önce öldü oda. ama ben pek Tvlerde görmemiştim. herneyse işte onların bir firması var microsoft isimli. sitenizi almak istiyorlar hemde 5 milyar nakit teklif ettiler. geçenlerde Tv de haber konusu oldunuz. Size tafsiyem o yıllardan kendinizi alıştırın buna. ve sakın satmayın ne olur. biz hep beraber mutluyuz çünkü. Genel insanlara mujdelerim bu kadar. şimdi izninizle kendi geçmişime müjdelerimi sıralamak istiyorum.

Avni sen 2007 dasın bense 2028 de ve ben sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Seni seviyorum Avni seni çok seviyorum. Onca imkansızlığına rağmen ve kimi zaman cebindeki son parayı ekmek değilde kitap almak için harcadığın için seni seviyorum. Okuduklarını sadece okumakla kalmayıp, bilgilerini pratiğe dönüştürdüğün için seni çokkkkk seviyorum. Biliyorum o yıllarda az buçuk zorluklar çekiyosun gibi ama şimdi yazacaklarımı iyi oku ve daha iyi bi sen olabilmek adına elinden gelen herşeyi yap... çünkü sen bilmesende zamanlar arasında belli sınırlar var ve sen sadece sen değilsin Avni. yaşadığın zamandaki en küçük hatan yada olumsuz bir kararın senden sonraki her boyuttaki " diğer senleri " de etkileyecek HİÇ AKLINDAN ÇIKARMA BUNU...

İnan sana bunları yazabilmem nasıl oldu hala anlamış değilim. Çokmu dua ettin ne Avni yaa. yoksa hiç bir yıl diğer bir yılla iletişim kurma olanağına sahip olamadı şimdiye kadar. Hep Pratiklerin sonucu olsa gerek. Bide sana Direk isminle hitap ediyorum. Halbuki aramızda tam 22 yaş fark var. Hem bu kadar fark var hemde sen bensin, bende sen. Ne tuhaf dimi Avni yaaaa... Neyse zevzekliği bırakayımda müjdelerimi sıralamaya geçeyim istersen...

Anlatacaklarımın hiçbirinin hayal ürünü olmadığını yeri ve zamanı geldiğinde mutlaka yaşayacağını bilmeni istiyorum. Hani ben senin geleceğinimya o bakımdan bana güven olurmu. Zaten yalan atacak olsam bile ancak kendi kendimi kandırabilirim dimi. Eğer yanlış hesaplamadıysam sen şu an 2007 yılının 28 nisanı 29 nisana bağlayan gecesinde olmalısın. O yüzden ben sana o yılın mayıs ayından itibaren yaşadıklarımı anlatayım hatırladığım kadarıyla. Senin yaşayacaklarını demiyorum. Çünkü o zaman beynin hep acabalar ile dolabilir. bulunduğun zaman içinde kendi kendine sorular sorma ihtimalin çoğalabilir. ben yaşadıklarımı anlatayım sende beni öğren emi... Eveeeettt....

Canım Avnim o yıllarda bir fabrikada depo ve sevkiyat sorumlusu olarak çalışıyordun hani. Ve sabahları servise binmek için evden çıktığında hemen hemen hergün gördüğün çok cici bi bayan vardıya işte onunla 2006 yılının haziran ayında tanıştım. Canımın o kadar temiz bi kalbi var ve o kadar çekingen ki ilk konuşma için yanına yaklaştığımda neredeyse heyecandan bayılacak gibi oldu biliyomusun. ( aslında bu benden sana bi tüyo olsun. Sen şimdiden her zamankinden daha fazla gülümse onunla gözgöze geldiğindeki sana karşı yabancılık çekmesin emi :)))) ve yaklaşık iki yıl kadar süren bi arkadaşlığımız oldu onunla. Sonrasında ise her ikimizinde çalışma hayatındaki artan tempoları nedeniyle bir süreliğine ayrı kalma kararı aldık ve bu ayrı geçen zaman içinde dost olarak kalmanın en güzeli olduğu kanaatine vararak. duygusal ilişkimizi askıya aldık. Ama biliyomusun çok güzel zamanlar geçirdik onunla hele varya 2008 de Bi motorsiklet aldım ki akıllara zarar. Denizemi gitmedik dersin onunla, yoksa pikniğemi. Türkiye turuna bile çıktık... gözleri çok güzel Avni... Gözleri çokkk güzel....
2007 yılının ikinci yarısı senin ömrünün dönüm noktası olacak kendini büyük değişiklere hazırla olurmu. çalıştığın firmadaki başarılarıman dolayı maaşıma yüklüce bir zam yapıldı o zamanlar. Bende o zammın verdiği rahatlık ile hiç zorlanmadan alabildim o motorsikleti. sonra işe onunla gidip gelmeye başladım. Bir zaman sonra ise hem çalışmaya devam ederken hemde şirketin ara sıra olan ve moto kurye çağırarak gönderdikleri paketleri kendi motorsikletimle götürmeye başladım. Böylece hem moto kurye maaşı alıyordum şirketten hemde depo idaresinden bi maaş alıyordum biliyomusun :) ...

O zamanın parası ile çoğu üniversite ve yüksek okul mezunlarının kazanamadıkları yüksek miktarları ben hobi olarak yaptığım işler sayesinde kazanıyordum... ( laf aramızda kalsın yaklaşık beş tane asgari ücret geçiyordu elime bir ayda. ) Bundan sonra ise birikim yapmaya başladım zamanla bi hayli para toplandı elimde ve bunları yine hobi olarak gördüğüm tekstil sektoründe yatırıma çevirdim o zamanki patronum olan Mehmet beyin yardımlarıyla. Bi hayli kazandımda. hemde ne bi hayli :) Resmen uçtum denebilir. Hani içinde uhde kalan bi kız arkadaşın vardıya 2006 yılında ismi Merve idi hatırlarsın ve ailesi ayırmıştı bizi. Sebep ise senin gibi birine yakıştıramamışlardıya kızlarını. İşte onun için hiç üzülme olurmu. Çünkü senin geleceğin olan ben; şu an onunla evliyim. birbirimizi çokkkkkk seviyoruz, evliliğimiz olağanüstü derecede güzel geçiyor. üç tanede çocuğumuz var ama isimlerini söylememmmmm.... Çünkü seninde bu heyecanı yaşamanı istiyorum Avni. Seni seviyorum Avni.... Öğrendiğin için istediğin için, bana bugünleri yaşattığın için. gelecekteki sen olan ben... Seni seviyorummmm.....
Tekrar iş hayatına dönelim istersen... Tekstil sektöründe kendimi kanıtladıktan sonra Merve nin ailesi ile aynı sektörde olmaya karar verdim ve kendi adıma bir şirket kurdum yeterli miktarda yatırımı yaparak. Avni biliyomusun senin ismin bile gelecekte onlara damat olacağına dair işaretler içeriyor. biraz düşün ve bunu kendin bul olurmu ! Hani onlar ne iş yapıyorlardı :) düşün bakalım. Şimdide kendi şirketimin adını vereyim sana. Avni xxVİNÇ vinçli taşımacılık ve liman işletmeciliği... Gördüğün gibi soyismimizin içinde bile onların sektörü var ve tabiii ki şu an benim bulunduğum zaman olan 228 de bizim sektörümüzünde...

Biliyomusun aklıma ne geldi. Bir daha ki sefere sana Merveden bir mektup yazdıracağım. Amaaaa ona söylemeyeceğim bu durumu :) benden ayrı olduğun zamanlardaki bana gelecekten bir mektup yaz bakalım diyeceğim.. Sırf seni sevindirebilmek ve ileride yaşayacaklarını bildirerek o gününe daha iyi odaklanmanı sağlamak için yapacağım bunu. O şimdi içerde.En küçük kızımız henüz altı ay oldu doğalı ve onu uyutmaya çalışıyor. bir görsen varya ikiside çok tatlılar yaaa. Hele ilk kızımız dünya güzeli gözleri var. yanakları pembe pembe. oğlan biraz zıpır ama oda büyüyecekkk :) Geç oldu lakin güç olmadı Avni. mutluyuz çok şükür. Heeee bide son bi kaç cümle.. Sana bir süprizim var....
yaklaşık 15000 metrekarelik bir arsa aldım İzmit ten şimdi oraya dört tane bina yaptırıyorum. herbiri 20 şer katlı ve katlar dörder daireden oluşuyor. yanımızda çalışan tüm personel için lojman olacak buralar. bide kendimede aynı arsa içinde müstakil bi yer yapmayı düşünüyorum. sabah akşam hep beraber gidip geliriz... Eeee İzmit ile Tuzla arasındaki yol nedirki dimi yaaa.. İstanbulda çalışıp şehir dışına çıkacağız eve gelmek için. Tuhaf dimi. evet dediğini duyar gibiyim. hiç tuhaf değil Avni. Şimdi varya yollar herbiri 8 şeritli hız limiti asgari 200km/saat. otobanda 200 den aşağı gidemiyosun. Tabiii araçlarda ona göre oldu. Yaralanma ihtimali bile sıfır gibi bişey. Avni Gitmek zorundayım yaaaaa. Merve sesleniyor içerden. sana yine arasıra yazmaya çalışırım. benim yaşadıklarım senin yaşayacakların unutma bunu... Merve benimle, yani seninle. O beni, yani seni çok seviyor...o zamanlarda ayrı olduğunuza bakma istemeye devam et Avni. istemeye devam etttt....

Merve öpeceğim on dakika sonra sende gözlerini kapa o an olurmu...
nasıl olsa ikimizde aynı kişiyiz hissedeceksin Mervenin yanaklarındaki sıcaklığı kalbinde...

Gelecekten, Geçmişime kucak dolu sevgilerle..

istemeye devam Avni ...

Her an her saniye yaşamak istediklerini iste ALLAH c.c. tannnnn....

Gittim bennnn...

Merve sinirlenmeye başladı :))))
Alt 29-04-2007, 03:09 AM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1
152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etterna_ is an unknown quantity at this point

Avni alemsin Allah cezanı versin emi
Alt 01-05-2007, 02:20 AM   #8 (permalink)

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hmmm is an unknown quantity at this point

Avni hakkaten hayran kaldım zekana hayal gücüne. Cok ilginc bi mektup olmus valla tebrik ederim. İnsallah demin hayal diye bahsettigim hersey bi gün gercek olur. Sende biliyorsun tek ihtiyacın olan sey İSTEMEK.
hmmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-05-2007, 02:57 AM   #9 (permalink)
asisler
Guest

Hak. (c.c.) şerleri hayır eyler, zan etmeki gayr eyler, görelim Mevlam neyler, O (c.c.) neylerse güzel eyler......
Alt 01-05-2007, 06:53 AM   #10 (permalink)
asisler
Guest

Standart Geçmişten Geleceğe

Selamlar olsun...

O kadar şaşkın durumdayım ve öylesine allak bullak oldum ki sana bişey yazamadım. Sayın ve çok saygıdeğer geleceğim olduğunu iddaa eden kişi. Bi kaç gün önce bana gönderdiğin mektubunu okumama rağmen o andan bu yana hep düşüncelerle kaplı içim ve inan uyuyamıyorum bile. Şu an saat 06:30. 4 saattir ayaktayım üstelik...

Bi taraftan sana inanasım geliyor bi taraftanda neden ben diye soruyorum kendi kendime ve NASILLLL...

Az sonra işe gitmek üzere evden çıkacağım için şu an daha fazla yazamayacağım sana. ve yine o güzel gözlü cici bayan ile karşılaşacağım seninde dediğin gibi.

Aslında senin ben olduğuna inanıyorum da ama NASIL NASIL NASIL. Nasıl oluyorda bunca insan arasında sadece ben yaşayabiliyorum bu durumu. Yoksa seninde dediğin gibi Dua ya önem verişimdenmi kaynaklanıyor herşey. Öğrendikmi yoksa istemeyi ?

Hayatım hakkında bunca özel bilgiyi nasıl oluyorda bilebiliyorsun ? ve DÜŞÜNCELERİMİ ?

Söylemek istediğim son bişey daha...

O gece senin yazdığın gibi Merve yi öpeceğin esnada gözlerimi kapadım ve gerçekten hissettim o sıcaklığı yaaaa...

Sen bensin anladım, bende senim... Ama NASIL NASIL NASIL ???

akşama inşaallah daha uzun yazmaya çalışacağım şimdi bi kahvaltı etmek istiyorum. uykumda yokkkk. düzenim bozuldu yaaa.

Bana sözünü ettiğin Merve den mektup varya onu bi an önce yazdır lütfen...

Ya onun adı Merve Değil ama sanırım sen bütün özelini açmak istemediğin için ilk iki harfi onun isminden kullandın.

Bana onun nereli olduğunu ve şu an ( yani benim bulunduğum yıl olan 2007 de ) nerede yaşadığını ve hayatıyla ilgili bi kaç detayıda yazarmısın. iyice anlayabilmem için....

Tuhaf durumdayım.. Çok Tuhafım... Anlayamıyorum. ve anlamak istemiyorumda büyü hep devam etsin istiyorum. Tılsım hep etkili kalsın istiyorum...

Senin de gördüğün gibi içinde istemiyorum yapamıyorum gibi kelimeler bulunan cümleler kurmaktan sakınıyorum.

Yukarıdaki cümleyi soracaksın şimdi sen bana eminim. Hani " Anlamak istemiyorum " demiştim ya...

Amaaaa unutma sakın. orada bilinçaltının algılayacağı anlamaktır. Sana bunu ben öğretecek değilim dimi :)))

nede olsa sen benim 22 yıl sonraki versiyonumsun...

akşama görüşmek üzere.. tabiii burada akşam iken orada ne olur bilmiyorum :)))

bak ne diyeceğim yaaa...

bugün saat 14:00 da yani bundan 5 saat 11 dakika sonra önce Merve yi sonrada çocukları bi öpermisin. ve lütfen onlara isimleri ile seslen birer defa. seninle kendi içimdede iletişim kurabilmek adına bi çalışma yapmak istiyorum....

Ya bide şey var dimi. Anlattığına göre sen, yani ben o zamanda bayağı büyük bi işveren konumundayız. ama bunu yap ne olur. Saat tam 14:00 da...

Geçmişten geleceğe sevgiler saygılar...

Merve yiii ya bilmiyorum ben bişey bilmiyorum...

Merve ye hep iyi davran, ayrıca çocuklarada....

Bookmarks