Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

değişim başlasın

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri değişim başlasın Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 20 gün önce erkek arkadaşım beni terk etti. benim hatam varmı evet var ama 4 yıl yaşanmışlıklar olmasına rağmen hiç bir şekilde geri dönmedi. evet hala bekliyorum dönmesini ama dönmiycek sanırım. çok ağladım hala rüyama giriyor. belki kendime zarar veriyorum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

değişim başlasın

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-07-2012, 05:16 PM   #1 (permalink)

mawish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
7 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mawish is an unknown quantity at this point
Unhappy değişim başlasın

20 gün önce erkek arkadaşım beni terk etti. benim hatam varmı evet var ama 4 yıl yaşanmışlıklar olmasına rağmen hiç bir şekilde geri dönmedi. evet hala bekliyorum dönmesini ama dönmiycek sanırım. çok ağladım hala rüyama giriyor. belki kendime zarar veriyorum ama bu arada da hayatıma devam etmeyede çalışıyorum. yüksek lisansıma başvurdum ve işim konusunda da bir kurulum aşamasındayım. ama aklım sürekli onda ve bana son bir şans vermesi için herşeyi yapmaktayım.
kendimi daha iyi hissetmek adına sitenizle tanıştım. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.hepinize şimdiden teşekkürler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

mawish isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-07-2012, 06:37 PM   #2 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: değişim başlasın

Uzun bir ilişkinin ardından üzülmemek elde değil sevgili mawish. Yine de kendini yıpratmamaya çalış. 4 yıl acısıyla tatlısıyla çok şey paylaşmışsınızdır. Geri dönüp baktığında problemleriniz çözülecek gibi miydi? Zaman insanı değiştiriyor. Ve kişiler değişimlere karşı dayandıkları ve alışabildikleri sürece ilişkiler yürüyor. İkinizde az çok değişmişsinizdir. En son konuşarak anlaşarak mı ayrıldınız? Eğer öyleyse oturup sakin ve salim bir kafayla konuşmanın faydası olabilir. Sizi bu noktaya getiren neden veya nedenler üzerinde düşün. Ama bir bitiş veya bir ayrılık hiç bir şeyin sonu değildir. Bazen isteriz bazen de istemeden olur ama her durumda bunun yeni başlangıçlara komşu olduğunu hatırda tutmak gerekir. Bence sen iyi olacak kadar güçlü bir kızsın. Yaşadığın her şeyden bir ders çıkarabilmeni dilerim o zaman gelişir ve gerçekten değişir insan yoksa aynı hataları bir çemberin üzerinde yürüyormuşçasına tekrarlarız.

Mutlu ve huzurlu günlerin yakın olsun.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2012, 10:02 AM   #3 (permalink)

baya tartışmalı şekilde ayrıldık. ve beni dinlemedi. dayanamayıp dün açıklama yapmak için msj attım ve ona cevap vermedi. sağlıklı şekilde konuşabilmek çok isterim elbette. bu zaman içinde belki kendisi de mantıklı düşünebilir ve değişebilir. geri dönmesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım.
Alt 21-07-2012, 10:30 AM   #4 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
mawish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
baya tartışmalı şekilde ayrıldık. ve beni dinlemedi. dayanamayıp dün açıklama yapmak için msj attım ve ona cevap vermedi. sağlıklı şekilde konuşabilmek çok isterim elbette. bu zaman içinde belki kendisi de mantıklı düşünebilir ve değişebilir. geri dönmesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım.
Merhabalar,

Günlüğün hayırlı olsun.

İnsanların düşünceleri çok farklı. Güçlü yönleri, kadar hassas noktaları, zaafları da var. Aranızda ne geçti bilemeyiz ancak belki sana alakasız gelebilir ama gördüğüm kadarıyla erkek arkadaşının zayıf yönlerinden birini tetiklemiş. Davranışının bunu bastırma güdüsü olduğunu düşündüm.

Uzun bir ilişkinin ardından seni hayatından öylece çıkarıyorsa bırak öyle kalsın. Çünkü tekrar başladığı zaman bu davranışı da tekrar edecektir. Şuan çabalayan sensin. Karşındaki daha fazla ödün isteyecek, daha fazla beklenti içine girecektir. Biraz da zorlama gibi olur her iki taraf içinde dışarıdan görünen o olmasa da. Seninle konuşmaya ve seni dinlemeye karar verebilir. Ancak bu da tekrar biraraya gelmenize yetmeyebilir. Bu sebeplerden dolayı bu konu üzerine çok fazla yoğunlaşman sadece seni yıpratır. Uzun vadede daha mutsuz olmana sebep olur.

Şuan sana zor gelmesini anlıyorum. O nedenle üzülme diyemem elbette. Dileğim ilerde daha fazla üzülmene sebep olacak olaylar yaşamamandır.

Bir kapı kapanırsa başka bir kapı açılır. Sen o kapıdan gir içeri... Seninle birlikte olmak isteyen, seni seven kişi de gelir geçer o kapıdan... Hiç merak etme... Sadece biraz sabret.

Sevgilerimle.
Alt 21-07-2012, 03:07 PM   #5 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Alıntı:
mawish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O zaman bence üstüne gitmemek en iyisi. Keşke durumu mesajla açıklamak yerine bunca yılın hatrına seninle sakin bir şekilde konuşmak istiyorum deseydin. Bu süre zarfında yapabileceğin en iyi şey beklemek, hayatına en olağan şekilde devam etmek ve durumun muhasebesini yapmak olabilir. İnsan bazen ilişkisi devam ederken bazı olumsuzlukları görmezden geliyor aksaklıkları umursamıyor. Gerçekten çok özverilisin ama tek tarafın özverili olması ilişkiyi bitiren en önemli nedenlerden biri bence. Bu şekilde devam edersen kendini yıpratırsın. Kendini hatalı gördüğün için de böyle düşünüyor olabilirsin. Yaptığın hata için de kendini affetmelisin. Hepimiz hatalar yapıyoruz mükemmeliyetçi olmamak gerek. Yalnızca tekrar söylüyorum hatalarından ders almalısın.

Herşey zamanla daha iyi olacak. Olması gereken neyse o olacak. Kendine sor benim için iyi olan ne? Sonu ne olursa olsun sen kendin için en iyisi ne ise onu yapmalısın.

Hayatın binbir türlü rengi var. Siyahı da var beyazı da var. Ama hayat herşeye rağmen çok güzel. Her anı yaşamaya değer kılmaya çabalayarak hakkını vererek yaşamalıyız.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-07-2012, 02:19 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

vitamin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,239
838 Mesajinıza toplam 4,815 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vitamin61 is on a distinguished road

Sevgili maviş. Hayatımda hep şunu gördüm. Ne zaman birine çok değer verip üstüne gider ve arayıp durursan ondan istediğin ilgiyi göremeyip üzülüyorsun. Sana tevsiyeme umarım uyarsın ve umarım faydası olur. Onu arama bir müddet ve takma. Ama gerçekten takmamaya çalış. Sinemaya git, arkadaşların varsa onlarla takıl ve mutlu olmaya çalış...
vitamin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-07-2012, 01:10 PM   #7 (permalink)

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

O zaman bence üstüne gitmemek en iyisi. Keşke durumu mesajla açıklamak yerine bunca yılın hatrına seninle sakin bir şekilde konuşmak istiyorum deseydin. Bu süre zarfında yapabileceğin en iyi şey beklemek, hayatına en olağan şekilde devam etmek ve durumun muhasebesini yapmak olabilir. İnsan bazen ilişkisi devam ederken bazı olumsuzlukları görmezden geliyor aksaklıkları umursamıyor. Gerçekten çok özverilisin ama tek tarafın özverili olması ilişkiyi bitiren en önemli nedenlerden biri bence. Bu şekilde devam edersen kendini yıpratırsın. Kendini hatalı gördüğün için de böyle düşünüyor olabilirsin. Yaptığın hata için de kendini affetmelisin. Hepimiz hatalar yapıyoruz mükemmeliyetçi olmamak gerek. Yalnızca tekrar söylüyorum hatalarından ders almalısın.

Herşey zamanla daha iyi olacak. Olması gereken neyse o olacak. Kendine sor benim için iyi olan ne? Sonu ne olursa olsun sen kendin için en iyisi ne ise onu yapmalısın.

Hayatın binbir türlü rengi var. Siyahı da var beyazı da var. Ama hayat herşeye rağmen çok güzel. Her anı yaşamaya değer kılmaya çabalayarak hakkını vererek yaşamalıyız.

Sevgiler.
takmamak için elimden geleni yapıyorum bendeki eşyalarını mesela bir çantaya koydum gözümün önünde olmaması için. ama bana yazdığı her mektuptaki kelimeler sürekli kulağımda çınlıyor. veya uyumak için yattığımda sürekli yüzü gözümün önünde. sırf kendime zarar vermemek için reikiye başladım. kuantumu merak ediyorum. duydum ki kuantumla her istediğin olabilir hatta geri bile getirebilirsin dediler. okumaya sardım. ama sürekli bi depresif sürkli bir ağlama modundayım.
Alt 30-07-2012, 08:24 PM   #8 (permalink)
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

geri getirebiliriz bazen gidenleri.. ama giden duyguları? giden zamanı? geri gelen gitmiş olanla aynı mıdır?

ya da kalan? döndüğünde bulduğu bıraktığı mıdır?

Stephen King in Hayvan Mezarlığı kitabımı hatırlıyorum..sadece bir gerilim romanı diye düşünülebilir.. ya da Nazlı Eray ın aşk artık burada oturmuyor kitabı...çıkıp geldi işte hafızamdan.. ve okuduğumda bile ben aynı ben değilmişim.. ve şimdi yaşadıklarımın süzgecinde algılarım başka..

okumanızı önerebilir miyim okumadıysanız?

Bookmarks