Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-10-2007, 10:26 AM   #66 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: KENDİ ŞİİRLERİMİZİ PAYLAŞALIM

geldim canım dostlarr... hızınıza yetişmeye çalışıyorum....

bi girdim foruma bi sürü güzel süpriz... Allah tan geç gelmişim de asisler beni fazla korkutamadı..

biz kaç gündür yolunu bekleyelim o bizi korkutsun ... ah şu erkekler.. çocuk gibi olurlar.. (ama yaramaz çocuklar..)

asisler gidişin suskun olmuştu ama dönüşün muhteşem olmuş.. yüreğine sağlık... super

yine duygu fırtınaları koparmışsın hülyaa...

balkan cım sizin güzel şiirlerinizi okuyunca kıskançlıktan yazdım o şiiri.. hepiniz çok yaşayın emii...

suzzy cesaret kıskançlıktaan geçiyo.. kıskan şekerim.. ne eksiğim var diye başla gerisi geliyoo ama bi yere kadar geliyoo..

emelimm daha rüyanın olduğu yeri bulamadım çok özür dilerim.. 4 sayfa okunmmaış mesaj var bulacağım nereye yazdıysan kuzumm..

dünden beri giremedim diye özledim sizi yaaa... be ne sevgi anlamadım bende... sevdirmeyin arkadaşlar kendinizi bu kadar...
bağımlılık yapıyorsunuz.. iş görüşmelerim var... bunun için aksdı gelişlerim..
güzel ve hayırlı dualarınızı eksik etmeyin.. önemli görüşmelerimden birisi yarın..
inşallah hayırlı sonuçlanır... kalbimde sizlerin dualarınıda götüreceğim ona göre paket yapın..