Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-03-2011, 11:39 PM   #46 (permalink)
house
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: House'un başkalaşım günlüğü :)

Alıntı:
cansu cansum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gercekten cok memnun oldum senın gunluklerını okuduguma tesekkurler paylastıgın ıcın...keske senın farkına wardıklarının bende farkına varabılsem gun gectıkce daha ıyı oldumu hıssedıyrm ama yetrlı gelmıyor.hıckımse va<gecılmez degıldır bunun farkındayım ama sankı onsuz nefes alamıyckmışım karsıma bıdaha onun gıbısı cıkmayacak gıbı gelıyor bıdaha asık olamıycakmısım gbı gelıyor:(
öncelikle teşekkür ederim iyi yorumlarından ötürü....biraz daha sabret....bende tüm bunların farkına koskoca 2 yıl geçtikten sonra vardım ki hala çok eksiklerim var....birde bilmem okudunmu aşk ile ilgili yazımı...upuzun sürennn bir aşk hikayesi anlttım dolaylı olarak ama anlatışım ne kadar rahat ne kadar kendinden emin dikkat ettin mi? yani hem onu sevmekten hiç vazgeçmiyorum hemde onu hayatımın tam merkezine koymuyorum yani türkçesi; bianda vazgeçmeye kalkma sevmekten, gene sev ama onu özgür bırak zaten herşey olacağına varır,yani onu böyle vazgeçilmez müthiş bi varlık olarak görme yada onsuz var olamam deme çünkü sen tek başına çok değerli bi bireysin bak bu açıdan bakarsan herşey yoluna girer
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla