Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

House'un başkalaşım günlüğü :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri House'un başkalaşım günlüğü :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: ipekibrisim Nickli Üyeden Alıntı çok güzel yazmışsın kalemi güçlü arkadaşım... duyguların hissediliyor resmen.... o bahsettiğin güneşin sıcaklığını hissettim adeta. harikasın.... canım benim zaten sizin gibi incelikli insanların okuyacağını ve derinlemesine anlaycağını bilerek yazınca kelimeler dökülüveriyor, biliyorlarki değerini bulacak...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

House'un başkalaşım günlüğü :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-03-2011, 06:11 PM   #41 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: House'un başkalaşım günlüğü :)

Alıntı:
ipekibrisim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok güzel yazmışsın kalemi güçlü arkadaşım... duyguların hissediliyor resmen.... o bahsettiğin güneşin sıcaklığını hissettim adeta.
harikasın....
canım benim zaten sizin gibi incelikli insanların okuyacağını ve derinlemesine anlaycağını bilerek yazınca kelimeler dökülüveriyor, biliyorlarki değerini bulacak

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2011, 06:39 PM   #42 (permalink)
Yüzbaşı

502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

ha ha ha ha çok güldüm bugün :)))) 1 yıldır beni oyalayan (yani oyalamış bugün öğrendim) yayınevi yazılarını beğenmiyoruz romanını basmayacaz yazmış bana e-mailde..... şimdi benim derin bir bunalıma girip hayata küsmem ve bidaha asla yazmayacağım demem lazımdı ama azıcık bozuldum o kadar....ben yazdıklarımdan eminim, beğeniyorum ve kendime sonsuz güveniyorum bunu dünya üzerindeki hiç yayınevi hiç bir merci değiştiremez, yılmadım yoluma devam ediuorum...çünkü biyerlerde bi olumsuz düşüncem varmış demekki yansıdı olsun ben kolay pes etmem bi tek olmuşla ölmüşe çare yok şu dünyada....haa buarada rüzgar gibi geçti romanıda tam 38 yayınevi tarafından "berbat" diye rededilmişti :) ama sonra filmi bile yapıldı ve dünya üzerinde milyonlarca hayranı var, o yazar yılmadıysa ben hiç yılmam :))))
Alt 20-03-2011, 11:16 PM   #43 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

aynı anda iki kitap çalışması yapılıyor bu sitede..kitaplarımızı seviyoruz..birbirimizi de seviyoruz..olsun o haldee...mükemmel iki kitabı olacak bu sitenin..biri senin diğeri benim..tabi başka yazanlar da varsa onlarınki de mükemmel olacak..onlar mükemmel yayın evi olmayı kaçırdılarsa sen neden üzülesin değil mi..ben kitabımın en çok kıymetini bilenlere ulaştırabilecek yayın evinde basılmasını seçiyorum..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2011, 11:21 PM   #44 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aynı anda iki kitap çalışması yapılıyor bu sitede..kitaplarımızı seviyoruz..birbirimizi de seviyoruz..olsun o haldee...mükemmel iki kitabı olacak bu sitenin..biri senin diğeri benim..tabi başka yazanlar da varsa onlarınki de mükemmel olacak..onlar mükemmel yayın evi olmayı kaçırdılarsa sen neden üzülesin değil mi..ben kitabımın en çok kıymetini bilenlere ulaştırabilecek yayın evinde basılmasını seçiyorum..
süppersin yaaa eskiden olsa üzülecğim bi olayı şimdi sevinerek karşılıyorum çünkü olayın kendisini çok olgunlukla karşıladım annem bile dediki "iyimisin" hani kendini yerden yere atmıcanmı? evet mükemmel 2 kitabı olacak bu sitenin yaşasınbuarada olumlamanda süpermiş, zaten daha kıymet bilir yerler bulacağız ki aradaki seçenekler kendi kendini eleyiveriyor, en kısa zamanda forumdan müjdelerimizi veririz inşallah; kitaplarımız basıldıııııııııııııııııııııı diye
Alt 20-03-2011, 11:32 PM   #45 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansu cansum is an unknown quantity at this point

gercekten cok memnun oldum senın gunluklerını okuduguma tesekkurler paylastıgın ıcın...keske senın farkına wardıklarının bende farkına varabılsem gun gectıkce daha ıyı oldumu hıssedıyrm ama yetrlı gelmıyor.hıckımse va<gecılmez degıldır bunun farkındayım ama sankı onsuz nefes alamıyckmışım karsıma bıdaha onun gıbısı cıkmayacak gıbı gelıyor bıdaha asık olamıycakmısım gbı gelıyor:(
cansu cansum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2011, 11:39 PM   #46 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
cansu cansum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gercekten cok memnun oldum senın gunluklerını okuduguma tesekkurler paylastıgın ıcın...keske senın farkına wardıklarının bende farkına varabılsem gun gectıkce daha ıyı oldumu hıssedıyrm ama yetrlı gelmıyor.hıckımse va<gecılmez degıldır bunun farkındayım ama sankı onsuz nefes alamıyckmışım karsıma bıdaha onun gıbısı cıkmayacak gıbı gelıyor bıdaha asık olamıycakmısım gbı gelıyor:(
öncelikle teşekkür ederim iyi yorumlarından ötürü....biraz daha sabret....bende tüm bunların farkına koskoca 2 yıl geçtikten sonra vardım ki hala çok eksiklerim var....birde bilmem okudunmu aşk ile ilgili yazımı...upuzun sürennn bir aşk hikayesi anlttım dolaylı olarak ama anlatışım ne kadar rahat ne kadar kendinden emin dikkat ettin mi? yani hem onu sevmekten hiç vazgeçmiyorum hemde onu hayatımın tam merkezine koymuyorum yani türkçesi; bianda vazgeçmeye kalkma sevmekten, gene sev ama onu özgür bırak zaten herşey olacağına varır,yani onu böyle vazgeçilmez müthiş bi varlık olarak görme yada onsuz var olamam deme çünkü sen tek başına çok değerli bi bireysin bak bu açıdan bakarsan herşey yoluna girer
Alt 21-03-2011, 12:18 AM   #47 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pctelka is an unknown quantity at this point

Uvv dostum yazı cok guzel olmus ask uzerine aslında tamamen haklısın sanırım oradakı tek cumle yazıyı ozetlemeye yeter herhalde: "Ben kendimi ve onu seviyorum "
pctelka isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2011, 02:24 AM   #48 (permalink)
Yüzbaşı

Bugün bana birisi; " Herşeyin çok fazla üstüne geldiği kendini berbat hissettiği anlar vardır ya, o anlarda üzülüp isyan etme bilki hayatında çok güzel bir güneş doğacak, halihazırda aydınlanıyorsun zaten bu deneyimlerle ve sonunda kalıcı bir mutluluk ve aydınlık seni bekliyor olacak zorluklarında kymetini bilmeyi öğren!" dedi, üstüne buna benzer yani aynı kapıya çıkan bir sözünü okudum Mevlananın bu forumda bu gece....Bu lafları ettiğinizde gülüp geçecek milyonlarca insan var etrafda...ne kadarda alışmışız isyan etmeye herşeyin kötüsünü düşünmeye ve şikayet etmeye bazen haklı olarak tabi....bi an olsun olumlu düşünene deli gözüyle bakar olmuşlar...olsun .... ben artık kimseyi yargılamıyorum garipsemiyorum....Allah bize akıl ve seçme şansı vermiş sadece bunu kullanmayı es geçenlere üzülüyorum....Bugün kısa bi süreliğine unuttuğum çekim yasası ile ilgili harika bi deneyim yaşadım bian için resetlenmem gerekiyordu tazelendim ve çekim yasasını yürürlülüğe koymaya karar verdim, uzun zamandır istanbuldaki bir hayvanbarınağına yardım kolisi yollamak istiyordum mamaları ve diğer ihtiyaçları tedarik ettim tek başıma çünkü yardım isteklerim yakınlarım dışında rededilmişti ancak bi türlü yollayamıyordum ve yavrucaklar yardım bekliyordu hergece dert ediniyordum en son dün gece aklımda ayrıntılı bi şekilde imgeledim ve yarın (bugün) yollayacağım kesin bunu dedim ama para mara yok cebimde....sonra çoktan umudu kestiğim bir arkadaşım pat diye aradı beraber gittik ve çok ucuz bir maliyete koliyi gönderdik herşey tam manasıyla imgelediğim gibi oldu ben bu hissi unutmuşum tabi nasıl hoşuma gitti anlatamam....büyü bu, sihir bu resmen....bi gece önce tasarlıyorsun ve ertesi gün hiç ümidin yokken herşey çözülüveriyor....evet son haftalarda bu forum benim üzüntülerimi okudu çokca ama artık yine silkelenip kendime gelme vakti geldi çattı....pes etmemeye, olumlu olmaya ve ümidimi kaybetmeden düşüncelerimi maddye çevirmeye niyet ettim artık evet belki gene zorluklar olacak ama biliyorumki bu site ve birbirinden değerli arkadaşlarım var ve tabi Rabbim var kendime olan inancım var hayatımın gidişatı benim elimde ve onu istediğim hale getirmeyi niyet ediyorum ve herkese sevgilerimi yolluyorum......:))))
Alt 28-03-2011, 03:01 PM   #49 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Alıntı:
house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ha ha ha ha çok güldüm bugün :)))) 1 yıldır beni oyalayan (yani oyalamış bugün öğrendim) yayınevi yazılarını beğenmiyoruz romanını basmayacaz yazmış bana e-mailde..... şimdi benim derin bir bunalıma girip hayata küsmem ve bidaha asla yazmayacağım demem lazımdı ama azıcık bozuldum o kadar....ben yazdıklarımdan eminim, beğeniyorum ve kendime sonsuz güveniyorum bunu dünya üzerindeki hiç yayınevi hiç bir merci değiştiremez, yılmadım yoluma devam ediuorum...çünkü biyerlerde bi olumsuz düşüncem varmış demekki yansıdı olsun ben kolay pes etmem bi tek olmuşla ölmüşe çare yok şu dünyada....haa buarada rüzgar gibi geçti romanıda tam 38 yayınevi tarafından "berbat" diye rededilmişti :) ama sonra filmi bile yapıldı ve dünya üzerinde milyonlarca hayranı var, o yazar yılmadıysa ben hiç yılmam :))))
Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Harikasınız kızlaaar! Yaşasın!!!
Alt 31-03-2011, 07:55 PM   #50 (permalink)
Yüzbaşı

başkalaşım tam başkalaşım olmaya başladı :))) artık olumlama yaparak uyuyorum bazende gözlerimden uyku akarken olumlamalarımı ve forumda paylaştığım oktav egzersizlerini yaparak uyuyorum gece rüyaalrımda bile değişimi yaşamaya başladımmmmm :))))) dün gece aynada göz bebeklerimin içine bakarak ben kendimi seviyorum onaylıyorum ve affediyorum dedim defalarca tamamdır demekki bilinçaltıma kazınmıştır artık kendimi gerçekten seviyorum :)) artı çok acayip bi olay oluyo son zamanlarda ben rüyamda rüyada olduğumu anlıyorum yani aslında yarı uyanık gibi bişeyim mesela odamın falan bi ksımını görebiliyorum ama hareket edemiyorum hem etrafın farkındayım hemde rüyada olduğumun süppper bi derin trans hali yani, şimdi bu fırsatı kaçırmıyorum artık hemen bilinçaltıma kazımak istediğim düşünceyi yada dileği anında tekrar etmey başlıyorum ve eminimki direk yerine ulaşıyor eskiden olsa nerde ben rüyada olduğum anı yakalacam ve müdahale etcem imkansızdı artık imkansız benim için bir sözcükten ibaret hayatımda yeri yok :D

Bookmarks