Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-10-2011, 10:48 PM   #7 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Kafe açıyorum.

Site fikri çok iyi kesinlikle ilk kez gideceğim bir kafeyi bir yerden duymuşsam girip internet sitesi var mı yok mu araştırırım. Genelde bu tür sitelerde fiyat listesi, mekanın resimleri, müşteri yorumları, ve tabi ki adres krokisi en çok dikkat ettiğim şeylerdir ve hepsini bulunduruyorsa benim için yeterlidir. Bundan sonra iş yalnızca gitme kararına kalır ki bence ortalama bir yerde en çok çekilen güzel fotoğraflar insanı cezbeder.

Sen mekanı belirle ona göre daha net dekorasyon ve konsept fikirleri ortaya çıkacaktır. Hatta belli mi olur süpriz İstanbul buluşmalarını da orada yaparız. :D

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla