Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-03-2016, 11:33 PM   #19 (permalink)
KıpçakBeyi
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Yeni üye oldum merhabalar

Firma tanıtımcısı gibi hissediyorum kendimi ama gerçekten rahatlıcı ; içerisinde sarı kantoron , passiflora , melissa gibi pek çok yatıştırıcı bitki barındıran bir çay.İlk başlarda bir gevşeme ile uyku isteme hali getiriyor.Sonra içinizdeki o isteksizlik , o sinirlilik hali ortadan kalkıyor ve kendinizi iş yaparken buluyorsunuz ya yakıp yıkmak isteyen bir enerjiniz varken dingin hale geliyorsunuz.

Melissa çayı da var o biraz daha hafif.Ben ona sarı kantoron yağı damlatarak içtim.Sonra iki çayı da içmemeye başladım.Çekirdek inanç ikinci döngü sonlarından beri kendimi o kadar mutsuz hissetmiyorum hatta şu ara(7-10 gündür) ıslık çalıyorum.Çok mutluyken çocukken çalardım.Biraz aile biraz arkadaş baskısı ile unuttuğum yalnızken dahi yapmadığım bir şeydi.Acayip mutlu ediyor.

Şunu unutmamalı benim ilişki durumu karışık sinüslerim beni farenjit etti.Kendi aile hekimim izindeydi.Ben de benim doktorum olmayan bayan hekime gittim. (gerekmedikçe antibiyotik vermiyor benimki aynı kafadayız)O da binlik antibiyotiği dayadı.Bende bu arada ıhlamura ilkin melisa çayına sarı kantoron yağı dökerek içmeye başladım.Öksürük kötü ve bir türlü afedersiniz o balgamı çıkaramıyorum ve öksürük yapıyor.Sonra zencefilli bal ile ıhlamurla sarı kantoron yağı karıştırarak içtim.

Sarı kantoron sedatif (yatıştırıcı) ama öncesinde anti biyotik hatta dişimde apsemsi bir şey başladı ve sürdüm diş hekimine gidene kadar o şişi indirdi ve zararsız hale getirdi.Röntgende minik bir nokta olarak çıktı.Apse yüzünden iki dişimi kaybettim ve çok feci ağrır.Bende trimus dedikleri çene kaslarının kramp geçirip kendini kapaması hali oluşmuştu birde.Ağzınızı açamıyorsunuz.

Mecbur antibiyotiği de kullandım ama adaçayı - sarı kantoron yağı damlatılmış çayı ile (biraz fazla kaçırınca yağı kütük gibi deviriyor bir de telkinler var.Çay kaşığı yerine şişeyi eğip döktüm ayar kaçtı.)

Islık çalmam hanginden bilemem ama dün old boyu izledikten sonra bana hey heyler geldi.Beynime beniz üzecek düşünceler.Bu sefer çikolota-relax yaptım akşam(iki kupa) rahatlattı.

Bu arada Çağlar sınava hazırlandığını söylemişsin kpss insanı anksiyete bozukluklarına sürüklüyor.Yaşadım.Diyeceksin ki ağabey bu öncede vardı.Sen işe başlayınca gelecek kaygın arttığı için kaygı bozukluğu baş göstermiş olabilir.Ben beşinci kattan aşağı bakamıyordum paraşüt atlayışım var benim.Okurken kaygı bozukluğu yaşamamış olabilirsin şimdi ise kendi hayatının sorumluluğunu tamamen kendi eline alıyorsun ve ülkemizde burnunu sürtmeden ne yaparsan yap bir yere gelemiyorsun.Gelen de çakılıyor zaten.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla