Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Diğer Sağlık Haberleri

Uyarılar

Yastığın sağlıklısı

Serbest Kürsü ve Diğer Sağlık Haberleri Yastığın sağlıklısı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hastamızı ameliyat olmaya ikna etmek kolay olmamıştı. İlerlemiş yaşına, ak düşmüş saçına sakalına karşın doktor ve hastane yüzü görmemişlerdendi. İki ay önce ameliyata ikna edilip hastaneye yatmış ancak tedaviyi reddedip hastaneyi terk etmişti. Yakınmaları artınca hastalığının ameliyatsız iyileşmeyeceğine ikna olup ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sağlık Haberleri telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sağlık Haberleri nerededir kimdir Diğer Sağlık Haberleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sağlık Haberleri hipnoz Diğer Sağlık Haberleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sağlık Haberleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sağlık Haberleri kuantum düşünce kitap haberi

Yastığın sağlıklısı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-05-2010, 11:43 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 45
92 Mesajinıza toplam 143 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bluesky24 will become famous soon enoughBluesky24 will become famous soon enough
Standart Yastığın sağlıklısı

Hastamızı ameliyat olmaya ikna etmek kolay olmamıştı. İlerlemiş yaşına, ak düşmüş saçına sakalına karşın doktor ve hastane yüzü görmemişlerdendi. İki ay önce ameliyata ikna edilip hastaneye yatmış ancak tedaviyi reddedip hastaneyi terk etmişti. Yakınmaları artınca hastalığının ameliyatsız iyileşmeyeceğine ikna olup tekrar gelmişti. Kendini biraz iyi hissetse kaçıp gidecek gibiydi hastaneden.

Bedenine sağlığına çok güvenen eski topraklardandı. Refakatçi olarak hanımı yanında kalıyor, kızları arası sıra uğrayıp temiz çamaşır getiriyordu. Başka gelen gideni olmamıştı.

O gün öğle arası ziyaretine gelen yaşlı beyefendi odasına girmek için izin istedi.

Elindeki kocaman paket dikkatimizi çekmişti. Ziyaret için odasına girdikten sonra merakımı yenemeyip dosyasına göz atmak bahanesiyle arkalarından ben de odaya girdim. Hastamız yatağında doğrulmuş heyecanla gelen paketi açıyordu. Paketten çıkan yastığa sarılıp kokladı. Hastanenin yastığını kenara koyup gelen yeni yastığı başucuna yerleştirdi, yatağına uzandı. Şaşkın bakmış olacağım ki gülümsedi.

- Bakma öyle doktor bey oğlum. Pamuk yastık bu. Hastaneninkiler gibi varlığı yoklu belli bile olmayan, o garip yastıklardan değil. Hanımdan kızlarımdan pamuk yastık istedim sizlere ayıp olurmuş diye getirmediler. Gebereceğim yahu.

Sonra eliyle arkadaşını işaret etti.

- Neyse ki halden dertten anlayan bir iki eski dostum hala hayatta. Dün arayıp rica ettim. Bugün kaptı geldi yastığı sağ olsun.

Ziyaretçi beyefendi biraz mahcup ifadeyle gülümseyip hastamızın saçlarını okşadı. Hastamıza dönüp kenarda duran yastığı gösterdim.

- Ne varmış hastanenin yastıklarında?

- Doktor bey yastık nedir bilir misin? Adı üstünde yaslanırsın. O da sana yaslanır. Dost gibi, arkadaş gibi... Ama şimdilerde yastıklar bu sizinkiler gibi pamuk yerine suni elyafla dolduruluyor. Onlar da günümüzün dostluklarına benziyor, yaslanınca kayboluveriyorlar. Üçü beşi bile bir adam etmiyor.

Hastanenin yastığını alıp başının altına koydu.

- Şuna bak. Başını yasladığında kulaklarına kadar gömülüyorsun. Uzaktan baktın mı yastığa benziyor, adam sanırsın. Ama içi boş çıkıyor. Birkaçını üst üste koy yine işe yaramıyor. Yüzükoyun yatıp sarılmaya gör, boğulacak gibi oluyorsun.

Bir süre sustu. Soluklandı. Yatağında doğruldu. Hastanenin elyaf yastığını kenara bırakıp pamuk yastığı eliyle kabartıp başucuna yerleştirdi.

- İstemedim sizin yastığınızı. Yatamadım, rahat edemedim onunla. Pamuk dolu şu yastığı değişmem başka yastığa. İsterse kuş tüyü olsun. O benim eski dostlarım gibi. Yaslandın mı Ben buradayım der. O da sana yaslanıverir. Bilirsin yanında olduğunu.

- Siz öyle diyorsunuz ama bu elyaf yastıklar hem yıkanabilir hem de daha az alerjik ve sağlıklı olduğu için tercih ediliyor, bizler de hastalarımıza öneriyoruz.

Hadi oradan dercesine elini salladı.

- Sağlıklıymış... Sevsinler. Yastığın sağlıklısı mı olurmuş? Sağlık dediğin insanın bedeninde olur, yastıkta işi ne? Unuttu bu millet sağlığın içimizde olduğunu.

- Nasıl yani?

- Ne bileyim. Çocuklarıma bile anlatamıyorum. Kendini sağlıklı hissetmek yetmiyor kimseye. Birde bunu korumak, sağlıklı kalmak için savaş verip, hırpalıyorlar kendilerini.

Onun için kaçıyorum doktordan, hastaneden. Hasta olmamak uğruna bir şeylerden, hele ki dostlarımdan kaçarak yaşayamam ben. Bedenim sağlıklı kalsın, ruhum yalnızlıktan kurusun, gebersin. Yok ya. Durun hele, bu benim hayatım.

Yatağında doğruldu. Arkadaşı söylesene der gibi işaret yaptı. Hastamız bana bakıp arkadaşını işaret etti.

- Doktor bey bir şey daha rica edeceğim. Biliyorsunuz, yarın ameliyat olacağım. Bugün izniniz olursa yakındaki hamama gidip yıkanmak istiyorum. Arkadaşım da benimle gelecek merak etmeyin. Birkaç saat içinde geliriz.

- Nereden icap etti bu hamam işi?

Gülümsedi. Cevap vermekte tereddüt etti. Arkadaşı Söyle de kurtul dedi. Gözümün içine baktı, eliyle karnını gösterdi.

- Tamam eski toprağız ama yarın kestaneyi çizdiriyoruz. Bilirsin eskimiş, kurumuş kestaneleri lezzeti gelsin diye pişirmeden önce sıcak suda bekletip yumuşatır, sonra çizerler. Ben de bir kese yaptırıp göbek taşına yatayım, şu kurumuş kestaneye benzeyen bedeni biraz yumuşatayım, işinizi kolaylaştırayım istiyorum.

Sesimi çıkarmadığımı görünce eşyalarını toplayıp gözden kayboldular. Geldiklerinde akşam olmuştu. Servis kapısında dostunu uğurlayıp, odasına girip yatağına uzandı.

Bir hafta sonra şifa ile taburcu oldu. Bir daha haber almadık. Kontrole de gelmedi. Geriye bizlere hediye bıraktığı ve kullanmaya pek kıyamadığımız, o pamuk yastık kaldı nöbetçi doktor odasında.

Dr. Mehmet Uhri

mehmetuhri

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bluesky24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks