Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Ego(Güven)Güçlendirici

Uyarılar

bu kadar çabuk mu? inanılır gibi değil.. :)

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Ego(Güven)Güçlendirici bu kadar çabuk mu? inanılır gibi değil.. :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız dün ki mesajımı okuyanlar varsa biliyolardır ki ben telkinleri dün indirdim. bilgisayar başındayken sürekli çaldı 4 saat falan dinledim. dinlemeye başladıktan yarım saat sonra başımın içinde sanki bi basınç artması varmış gibi ağrımaya başladı, ama rahatsız edicek kadar değildi. Ve ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ego(Güven)Güçlendirici telkin cd indir izle İstanbul Ego(Güven)Güçlendirici nerededir kimdir Ego(Güven)Güçlendirici çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ego(Güven)Güçlendirici hipnoz Ego(Güven)Güçlendirici olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ego(Güven)Güçlendirici hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ego(Güven)Güçlendirici kuantum düşünce kitap haberi

bu kadar çabuk mu? inanılır gibi değil.. :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-06-2011, 10:06 AM   #1 (permalink)
Teğmen

change_dnz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
25 Mesajinıza toplam 62 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
change_dnz is an unknown quantity at this point
Talking bu kadar çabuk mu? inanılır gibi değil.. :)

dün ki mesajımı okuyanlar varsa biliyolardır ki ben telkinleri dün indirdim. bilgisayar başındayken sürekli çaldı 4 saat falan dinledim. dinlemeye başladıktan yarım saat sonra başımın içinde sanki bi basınç artması varmış gibi ağrımaya başladı, ama rahatsız edicek kadar değildi. Ve ben dün o kadar kötü bi gün geçiriyordum ki, bilgisayara oturmadan önce aralıksız bi yarım saat süren ağlama krizindeydim. erkek arkadaşıma ağzıma geleni söylemiştim ( yaptığı hiç bişey yokken.) annem eve geldiğinde suratsız bi ifadeyle karşılamıştım onuda.

Ama telkinleri indirdim ve çalmaya başladıktan yarım saat sonra ben yavaş yavaş hafifledim sanki.. 2.saatten sonra arada bi kalktım mutfağa gittim annemle şakalaştım, şaşırdı :) erkek arkadaşımı aradım özür diledim, barışalım gel dedim :) onuda şaşırttım :) bütün bunlar olurken en çok şaşıran bendim tabi ki.. o kadar keyifliydim ki, ortada bunu gerektiricek hiç bişey yokken.

Telefonuma atıp gecede dinlicektim ama onu yapmayı unuttum ve gün içinde o dinlediğim 4 saatle uyudum. ee diceksiniz? gecede rüyalarda değişiklik başladı sanırım.. çünkü yıllardır tek kelime konuşmadığım ve içimde hep bi sıkıntı olarak kalan biriyle çok rahat konuştum rüyamda, bahçeler gördüm rengarenk ışıl ışıldı hep. o kadar hafiflemiş uyandım ki..

Ama inanamıyorum bunlar gerçekten 4 saatlik telkin etkileri olabilir mi? bu kadar kolay lokmamıymış yahu bilinçaltım :D uyanır uyanmaz sitede buldum kendimi geldim bunları yazdım :) bayağı da uzun olmuş, okuyan çıkar inşallah :) eğer siteye yeni gelen birisi bunu okursa durmasın beklemesin telkinleri indirsin dinlesin :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 28-06-2011, 10:11 AM   #2 (permalink)
Teğmen

25 Mesajinıza toplam 62 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: bu kadar çabuk mu? inanılır gibi değil.. :)

bu arada bu yazıyı 'üyelerin değişim hikayeleri' bölümüne yazmalıydım sanırım.. burası pek doğru olmadı. neyse, affola bu seferlik :) heycanıma ve şaşkınlığıma verin :)
Alt 28-06-2011, 10:42 AM   #3 (permalink)
Teğmen

lifosea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
40 Mesajinıza toplam 76 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lifosea is an unknown quantity at this point

Selamlar..

Ben yaklaşık 1 aydır dinliyorum..henüz çok belirgin bir etki görmedim..yanlış bir uygulama mı yapıyorum acaba ?
lifosea isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2011, 10:51 AM   #4 (permalink)
Teğmen

bilemiyorum.. zaten pek hakim değilim neyin nasıl yapılması gerektiği konusuna. bende daha dün başladım sadece forumda yazanları yaptım, suçluluk ve egoyla başlayıp bunları 70-80 saate tamamlamam gerektiğini biliyorum sadece.

Ama etkileride kişiden kişiye değişiyomuş dün onuda okumuştum burda, o yüzden umudunu kaybetme bence :) ve yaptıklarını bi gözden geçir yinede? belki atladığın bişey vardır yada yanlış bi uygulaman. Yardımcı olamıyorum kusura bakma.. dediğim gibi bilgili değilim bu konularda, daha ilk adımlarımı atıyorum.. :)
Tecrübeli birisinden destek istiyoruz? yardımmm :)
Alt 28-06-2011, 12:54 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 149
281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_roxie_ will become famous soon enough_roxie_ will become famous soon enough

merhaba, telkinler dediğiniz gibi kişiden kişiye farklı etkiler gösterebiliyor, bazen bilinçaltı dirençleri kırmak çok zor olabiliyor, kişiler dalgalanmalar yaşayabiliyor, gördüğünüz rüya gerçekten çok önemli bir aşama, ben yaklaşık 2 yıldır bu siteye üyeyim ve benim o vizyonları görebilmem baya zamanımı almıştı =)

şunu söyleyebilirim, etkisini görüyor muyum görmüyor muyum ne kadar sürede iyi olacağım, 1 ay sonra iyi olacak mıyım diye düşünmek hiç bir işimize yaramaz. olan biten herşey bizim kafamızın içinde. Biz duyularımızla, beynimizle, duygularımızla algıladığımız bir dünyanın içerisinde yaşıyoruz. Düşüncelerimizi ve duygularımızı algılarımız şekillendiriyor o da bizim yaşamımıza dönüşüyor. Bilinçaltı, geçmiş olumsuz deneyimler geleceğimizi algılayışımızı çok büyük ölçüde etkiliyor.

Telkinler olumsuz algılamalarımızı ve özbenliğimize zarar veren çıkarımlarımızı, korkularımızı bilinçaltımızdan temizleyerek algılarımızı değiştirmemize yardımcı olan birer araç, yani mucizeyi telkinler yaratmıyor, mucizeyi bizim düşüncelerimiz yaratıyor öncelikle bunu görebilmek lazım.

O yüzden, bu benim kişisel düşüncem ama telkinleri sihirli değnek olarak görmemek lazım, herşey bizde başlayıp bizde bitiyor çünkü en nihayetinde.
_roxie_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2011, 01:21 PM   #6 (permalink)
Teğmen

katılıyorum her cümlenize.. :)

ben bi süredir sıkıntılı bi haldeyim ama aslım çok çok farklıydı, yeni tanıştığım insanlar "ya sen hep böyle güler misin hiç mi surat asmazsın" falan deyip şaşırırlardı :) keyiflenirdi herkes yanımda. ama son zamanlarda farkettim ki ben bunları yavaş yavaş kaybediyorum. daha az gülüyorum, daha çok düşünüyorum. ve en kötüsü direncim çok fazla azalmıştı. en ufak bişeye oturup ağlayabiliyodum, beni gerçekten üzen şeyler olduğunda saatlerce toparlanamıyodum, geceleri çok fazla ağlıyodum. giderek içime kapandım.

Ama bi an kendimden çıkıp olan bitene dışardan bakınca, farkettim ki bunun sonu yok.. kendimi özledim, o eski halimi.. ve hepsi biticek dedim kendime, yine eski deniz olucam ben, gülücem.. "değişicem" bu kelimeyi kafaya koyduktan sonra inanın bişey duramıyo önünüzde.

Kendi başıma çok deneyimlerim oldu, tam eskiye döndüm yine mutluyum dediğimde bişey oluyodu ve hevesim kaçıyodu, bu düzen tekrarlandıkça da giderek bıkkınlaşıyodum. dün yeniden "hadi" dedim.. gülümse.. ve motivasyon için, destek için, rahatlamak için, bi çok şey için burayı seçtim kendime.

İçimde çok şey biriktirdiğimi biliyodum, bu telkinlerin bilinçaltına etki edebildiğini öğrendim ve dinlemeye başladım. Ama _roxie_'nin dediği gibi, mucize beklemeden.. ben kendimi zaten hazırlamıştım, değişiyorum, toparlanıyorum wb hep bunları söylüyodum kendime. telkinlere başlayarak belki de fitili ateşledim :)

Umarım devamı gelir, bu kez pes etmeyi hiç istemiyorum.. Burda bana destek olan herkese, telkinlere, site kurucularına, ve bi çok şeye daha teşekkür ederim. :)

Herkesin istediği değişimi yaşaması ve aradığı huzuru, mutluluğu bulması dileğimle..

Sevgiler, iyi ki varsınız! :)

Bookmarks