Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Geri Dönüşüm > Geri Dönüşüm Kutusu

Uyarılar

SECRETA INANMAYIN

Geri Dönüşüm ve Geri Dönüşüm Kutusu SECRETA INANMAYIN Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Herkes secret tutturdu yok onun nedeni secret yok bunun nedeni secret.Peki gerçek sır bu mudur?kesinlikle hayır!Dünyadaki çok çok az insan hariç ezoterik olayları bilen gören yaşayan yoktur ya da bu konuda gerçek bilgilendirilen.The secret zannedilen kitap ezoterik öğretilerde en son ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Geri Dönüşüm Kutusu telkin cd indir izle İstanbul Geri Dönüşüm Kutusu nerededir kimdir Geri Dönüşüm Kutusu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Geri Dönüşüm Kutusu hipnoz Geri Dönüşüm Kutusu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Geri Dönüşüm Kutusu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Geri Dönüşüm Kutusu kuantum düşünce kitap haberi

SECRETA INANMAYIN

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-07-2007, 02:10 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
22 Mesajinıza toplam 159 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zoyasonsuz is an unknown quantity at this point
Standart SECRETA INANMAYIN

Herkes secret tutturdu yok onun nedeni secret yok bunun nedeni secret.Peki gerçek sır bu mudur?kesinlikle hayır!Dünyadaki çok çok az insan hariç ezoterik olayları bilen gören yaşayan yoktur ya da
bu konuda gerçek bilgilendirilen.The secret zannedilen kitap ezoterik öğretilerde en son basamağa ulaşmış artık halk tabiriyle alim olmuş kişilerin uygulayabilirliği olan bir öğretidir.Peki ya bu konularda hiç bir şey bilmeyen halk bunları öğrenirse ne olur?Arınmadan hem ruhani hem bedeni bir çalışmadan geçmeden bir kimse the secreti uygularsa elinde patlar.Çünkü arınmamış yükselmemiş bir beyin ve ruh asla asla olumlu düşüncenin kıymetine varamaz ve istedigini elde edemeyince de olumsuzluklar katlanarak gelir ve felaketlere yol açar.olumlu düşünmek ancak arınmayla olur(sürekli olumluluk hali).temizleme işlemleriyle.Bu secretı yayınlayan bayan da bunun vebali altında kalacaktır çok geçmeden çünkü kitlesel ve çok zeki bir oyun oynadı.sistemi başlattı herkese bunun bir seçilmişlerin öğretisi oldugunu anlatmadan halka ve dünyaya yaydı.Beyin o kadar kompleks bir parçadır ki bedelini ödemeden asla ve katha karşılığını vermez.Bu bir oyundur LÜTFEN BU OYUNA GELMEYELİM.
Arınmamış bir beyin atom bombasından farksız bir felakete yol açar!

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

zoyasonsuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 29-07-2007, 05:11 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

ozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
40 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozel is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: SECRETA INANMAYIN

Zeynepcim, senin soyledigin gibi, "arınmadan hem ruhani hem bedeni bir çalışmadan geçmeden" secret adindaki filmde lanse edilen "EVRENSEL CEKIM YASASI" ni, kendi hayatinda deneyimlediginin farkinda bile omadan yasarsin, ama , o yinede islemeye devam eder. Bu film ve benzerleri, biz farkinda olalim yada olmayalim, otomatik olarak isleyen evrensel yasalarin en onemlilerinden birisi olan Cekim Yasasina dikkat cekmeye calisiyorlar, cunku bu yasa hepimzin tekamullerinde cok cok onemli unsuru, istedigimizi yaratilma gercegini, barindiriyor, baska bir deyisle istediklerimizi hayatimiza cekme gercegini. Diger evrensel Yasalarida inceleyip anlayabilecegimiz gibi, tum Evrensel yasalar Yaraticinin, biz yaratimlarinin en yuksek hayirina olmak uzere sekillenmis yaptirimlaridir. Evrensel cekim yasasini "sadece iste olur" diyerek cok fazla basitlestirmis oluruz. Evet isteyecegiz ama isterken evrenin nasil calistigini ve bu yasayi nasil calistirdiginida ogrenmek ve idrak etmek zorundayiz, seninde cok iyi bildigini dusundugum gibi, iyilik yaparsan iyilik gorurusun, kotuluk yaparsan kotuluk gorurusun seklinde ozetleyebilecegimiz cekim yasasi ne demek istiyor? demek istiyorki (senin soyledigin gibi) arinmamis yukselmemis beyin ve ruhlara; arinmak ve yukselmek firsati veriyor, sevgiyi ogren ve hep iyi seyler iste ki hayatin iyilik ve bilgelikle dolsun diyor, buda bizim ve butunun en yuksek hayridir. Zaten Arinmamis bir beyin evrenle yasalarla falan ilgilenmez, zannetmiyorum, ama evrenle, isleyisi ile ve yasalari ile ilgilenmeye baslamis bir beyin de ariniyor demektir o zaman mesele yoktur, cekim yasasi ile kendi hayatina neleri cekmek istedigininde farkina variyor demektir. Hickimse hayatina bir felaket cekmek istemez,onun icinde bilincli olarak kimse icin kotuluk istemez cunku bilirki istenilen iyilikte kotulukte kendi basina gelir gelir, baskasinin deyil. Butun bunlari en eski tek tanrili ogretilerde bulabilirsin yeni bir bilgi deyiller ama acik ve secik olarak yeniden lanse ediliyorlar cunku cok fazla beyin arinmaha , ruh yukselmeye basladi. Neyse fazla uzatmayayim, " her kim, Cekim Yasasini kullanayimda falancanin hayatini kaydirayim, filancanin isini bozayim" diye dusunecek olan arinmamis bir beyin ise, hic korkma baskasina kotuluk yapamaz, sadece kendi hayatini zindan eder. Ortada oyun falan da yok arkadasim sakin endiselenme, ortada Sevgili Yaradanimizin bizlere verdigi bir armagan var " kendin ve baskalari icin her zaman butunun en yuksek hayirini dilediginde otomatik olarak beyinler arinmaya ruhlar yukselmeye ve iyi ve guzel olan herseyi hayatina cekmeye baslarsin. Cekim Yasasi budur. Felaket cekmek isteyen arinmamis bir beyinin cekecegi felaket sana bana ancak ders olur
Sevgi ve Isikla kal
Alt 29-07-2007, 05:51 AM   #3 (permalink)
dost78
Guest

Alıntı:
zeynep kahraman Nickli Üyeden Alıntı
Herkes secret tutturdu yok onun nedeni secret yok bunun nedeni secret.Peki gerçek sır bu mudur?kesinlikle hayır!Dünyadaki çok çok az insan hariç ezoterik olayları bilen gören yaşayan yoktur ya da
bu konuda gerçek bilgilendirilen.The secret zannedilen kitap ezoterik öğretilerde en son basamağa ulaşmış artık halk tabiriyle alim olmuş kişilerin uygulayabilirliği olan bir öğretidir.Peki ya bu konularda hiç bir şey bilmeyen halk bunları öğrenirse ne olur?Arınmadan hem ruhani hem bedeni bir çalışmadan geçmeden bir kimse the secreti uygularsa elinde patlar.Çünkü arınmamış yükselmemiş bir beyin ve ruh asla asla olumlu düşüncenin kıymetine varamaz ve istedigini elde edemeyince de olumsuzluklar katlanarak gelir ve felaketlere yol açar.olumlu düşünmek ancak arınmayla olur(sürekli olumluluk hali).temizleme işlemleriyle.Bu secretı yayınlayan bayan da bunun vebali altında kalacaktır çok geçmeden çünkü kitlesel ve çok zeki bir oyun oynadı.sistemi başlattı herkese bunun bir seçilmişlerin öğretisi oldugunu anlatmadan halka ve dünyaya yaydı.Beyin o kadar kompleks bir parçadır ki bedelini ödemeden asla ve katha karşılığını vermez.Bu bir oyundur LÜTFEN BU OYUNA GELMEYELİM.
Arınmamış bir beyin atom bombasından farksız bir felakete yol açar!
evet çok doğru,arınmadan yapılan istekler kişiyi yanlış yollara götürebilir,çünkü insanın nefsi terbiye olmadıkça hep kötülüğe meyillidir,secret tek başına yeterli değil,bedeni ve ruhu önce kötülüklerden arındırmak için ciddi bir disipline ihtiyaç var

Alt 29-07-2007, 09:40 AM   #4 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

olumlu düşünmenin,olumlu hissetmenin ve olumlu davranmanın hiçbir zararının olacağını sanmıyorum
asıl zararlı olan olumsuz düşünme,inançsızlık,olumsuz tutum ve davranışlardır..
secret ın ne dediğini çok iyi çözmek lazım
ne istemediğine değil ne istediğine odaklan diyor
soruna değil,çözüme odaklan diyor
zaten secrette kayıp parçalar var onları bu işi ciddiye alan arkadaşlar ek okumalarla,değişik senminer ve kurslara giderek tamamlıyor
çekim yasası yeni değil
burada sadece secret düşün ve elde et diye düşünen kişiler hata yapabilir
biz diyoruz ki
olumlu düşün,olumlu hisset,olumlu davran
geçmişten getirdiğin negatiflikleri değişik tekniklerle yok et
mesela mor alev,eft,imgelemeler,suçluluk scripti,nlp,dua,meditasyon v.b
işte o zaman özüne ulaşacaksın ve daha mutlu olacaksın
illa çekim yasasının mistik tarafını almak zorundada değlsiniz
hedefine inan,çalış,başar şeklindede düşünebilirsiniz
çekim yasası şunu demiyor
mesela ben yeni bir ilişki istiyorum hayatımda
bütün gün boyunca evde otur ve hayal et demiyor
çekim yasası tembellik yasası demek değil nil gününde dediği gibi
pozitif düşünce pozitif davranışlar desteklenmeli
bakın yaşam koçu Dost Can Deniz bu konuda ne diyor:
Yaşamdaki hemen her durumda, buna benzer bir yerlerdeyiz aslında. Eğer bir takım şeyleri çooook istiyorsak, ve bu isteklerimizin gerçekleşmesi için gerekenleri yapmıyorsak, işte o zaman endişeli umut noktası civarındayız demektir. Az çaba, bol umut ve biraz da olumlu düşünme, meditasyon, dua, yaratıcı imgeleme ile biz daha kaynaklarımızı tam olarak kullanmadan armudun kendiliğinden pişmesini beklediğimiz noktadır o.

Yanlış anlamayın, insanın karşısına fırsatların çıkmayacağına inanmıyor değilim ben. Sadece bu evren, bu sistem, insanın kendi yapabileceğini yapmadan sıyırtması üzerine kurulmuş değil gibi geliyor bence. Tam tersine bu evren insana yapabileceklerini göstermek üzerine kurulmuşa benziyor.
buraya Dost Can Denizin taa yıllar önce yazdığı yazıyıda koyacağım...

keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 29-07-2007, 09:51 AM   #5 (permalink)
hayalayaz
Guest

zeynepciğim secreti sadece arınmış kişiler kullanabilmeli derken..secrete inanmayın sözünü yine kendin çürütmüşsün...bu zaten herkeste doğuştan var olan bir yetenek..allahın bir lutfu...secret (aslında daha önce bir çok kaynak.) bilinçli ve bir şekilde olumlu düşünceyi kullanmayı öğretiyor..hem ruhani hem bedeni arınmadan geçmeyen kimseler secreti uygularsa elinde patlar..arınmamış yükselmemiş bir bir beyin asla ve asla olumlu düşüncenin kıymetine varamaz demişsin...asla arındığımı iddia etmedim...ama olumlu düşüncenin kıymetinin o kadar çok farkındayım ki, anlatamam...çünkü doğduğumuz günden beri bize kasıtlı olarak yerleştirilen değersizlik,suçluluk duygularından arınmaya çalışmak çok zamanımı aldı ve bana inan çok acılı bir süreçti...düşünsene babalarımız erkek çocuk ister biz kız doğarız..kız çocuğu değersizdir...adamın biri sarkıntılık yapar...dişi ve kuyruk hikayesi anlatılır..bu listeyi sana dahada uzatabilirim..diğer yandan çevremizde arınmış ve yükselmiş olduğunu duyduğumuz...aman diye kapısına kul olduğumuz...insanların...her şeyi ama herşeyi kendi çıkarları için kullanmaya çalışarak insanların iffetiyle namusuyla oynadıklarını görüyoruz...arınmışlık..yükselmişlik kime veya neye göre...kim kimin ne kadar arındığına ve yükseldiğine karar verecek...secret ve diğer kaynaklar bize allahın lutfu olan düşüncenin gücünü ,olumlu düşünmenin de ilk önce bizim kendi hayatımızı güzelleştireceğini anlatıyor...ve bunu yaparken bizi vicdanımızın sesini dinleyerek hareket etmeye yönlendiriyor..bunu zaten yapıyoruz..secreti bize öğretilenler doğrultusunda bilinçsizce uyguluyoruz...değersiz olduğuna inanan, baba evinde sürekli dayak yiyen aşagılanan kız çocuğunun evlendiği adamda aynı hayatı sunuyor ona...kızda, ben kadınım...(değersizim )tüm bunları hak ediyorum fedakarlık etmeme lazım diye ömür çürütüyor...kadınlar daima dikkat etmek zorundalar gece dışarı çıkamazlar..bir erkekle birlikte oturamazlar...konuşamazlar..gülemezler vs...eğer bütün bunları yaptıysa bir erkeğin kendisine yaptığı her türlü ahlaksızlığı hak etmiş ve kuyruk sallamıştır...(suçludur) bize bunları öğrettikleri için hayatımız boyunca sorunlu adamların tacizine maruz kaldık ve HAKKIMIZI ARAYAMADIK...daha fazla uzatmak istemiyorum...bu bir tercih meselesi...olumlu düşüncenin herkes tarafından kullanılabileceğine inanmayı seçiyorum..ve eğer katkım olursa,ruhsal ve fiziksel olarak arınmamış bir insan olsamda,becerebildiğim kadarıyla...olumlu düşünceler üretip hem kendime hemde başkalarına faydalı olmaya çalışacağım...ortada oyun falan yok herkes düşüncelerinde sorumludur..secreti seyreden ve eleştiren herkes..100 bin dolarlık isteklerin,malikane hayallerinin gerçekleşmesine takıldı...100 bini adamın daha önceden yazmış olduğu kitabın getirdiği tamamen silip süpürdüler zihinlerden...malikaneside yine yıllarca çalışarak kazandığı paraların yani emeğin ürünü...haaa.. lottodan kazanılan paralar yokmu elbette var..istiyorsan oda olur...hem neden olmasın... eğer bütünün hayırına olacaksa...allah aşkına önce şu değersizlik duygularından kurtulalım...yardan her birimizi öve beğene yaratmış şükürler olsun...başkasının arınmışlığına yükselmişliğine itibar etmektense kendi değerlerimizi yükseltelim saygılı sevgiler.

Alt 29-07-2007, 10:30 AM   #6 (permalink)
dost78
Guest

olumlu düşünmek tabiki önemli,herşey düşüncede başlar,fakat herşey düşüncede bitmez,insanda nefis ve ruh var ve bunları sadece kendi mantığımızla olumlu düşünceyle arındıramayız,bir noktaya kadar gideriz fakat nefsin hileleri türlü türlüdür ve insanı bir noktada aldatabilir,bu yüzden ilahi mesaja kulak verip aklımızı ve ruhumuzu bu yönde disiplin altına almalıyız,Mesela Mevlana senelerce ilim tahsil etti fakat bir türlü istediği arınmayı elde edemediğine inanıyordu en sonunda karşısına Şems çıktı ve ruhsal arınmalarla günlerce aç ve susuz ibadetle geçen günlerle nefsini ve ruhunu arındırdı,uzun süre halkın arasına karışmadı ve insanlara sohbet etmedi

Alt 29-07-2007, 10:40 AM   #7 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ugurcan is an unknown quantity at this point

merhaba zeynepciğim.. iyi ve olumlu düşünmenin kime zararı olabilir ki? ben bu kitabı okuyorken hiç de öyle elimde bomba taşıyormuş hissine kapılmadım.. bence sende ' ben artık bir kere böyle düşündüm ,böyle konuştum, artık geri dönemem demeden' hemen dene ne kadar faydalı bir iş yaptığını göreceksin .. zeynepciğim iyi düşümek olumlu olmak sandığımız kadar zor değil inan .. bence bunun aksi daha zor.. katlanılır bir durum değil... korkma.. bence hemen şimdi korkularını bir tarafa bırak ve o düşüncelerini olumlama başla.. kandindeki farkı hemen fark edeceksin kendini daha iyi hissedeceksin.. dene lütfen. sadece dene.. sevgilerimle..
ugurcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 29-07-2007, 10:59 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
ugurcan Nickli Üyeden Alıntı
merhaba zeynepciğim.. iyi ve olumlu düşünmenin kime zararı olabilir ki? ben bu kitabı okuyorken hiç de öyle elimde bomba taşıyormuş hissine kapılmadım.. bence sende ' ben artık bir kere böyle düşündüm ,böyle konuştum, artık geri dönemem demeden' hemen dene ne kadar faydalı bir iş yaptığını göreceksin .. zeynepciğim iyi düşümek olumlu olmak sandığımız kadar zor değil inan .. bence bunun aksi daha zor.. katlanılır bir durum değil... korkma.. bence hemen şimdi korkularını bir tarafa bırak ve o düşüncelerini olumlama başla.. kandindeki farkı hemen fark edeceksin kendini daha iyi hissedeceksin.. dene lütfen. sadece dene.. sevgilerimle..
dostum olumlu düşünmeye kimse karşı değil hatta secret e bile karşı değil burda karşı çıkılan sadece olumlu düşünme eşittir secret mantığı
Alt 29-07-2007, 02:08 PM   #9 (permalink)
Çevirmen

11 Mesajinıza toplam 51 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinhani is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
zeynepciğim secreti sadece arınmış kişiler kullanabilmeli derken..secrete inanmayın sözünü yine kendin çürütmüşsün...bu zaten herkeste doğuştan var olan bir yetenek..allahın bir lutfu...secret (aslında daha önce bir çok kaynak.) bilinçli ve bir şekilde olumlu düşünceyi kullanmayı öğretiyor..hem ruhani hem bedeni arınmadan geçmeyen kimseler secreti uygularsa elinde patlar..arınmamış yükselmemiş bir bir beyin asla ve asla olumlu düşüncenin kıymetine varamaz demişsin...asla arındığımı iddia etmedim...ama olumlu düşüncenin kıymetinin o kadar çok farkındayım ki, anlatamam...çünkü doğduğumuz günden beri bize kasıtlı olarak yerleştirilen değersizlik,suçluluk duygularından arınmaya çalışmak çok zamanımı aldı ve bana inan çok acılı bir süreçti...düşünsene babalarımız erkek çocuk ister biz kız doğarız..kız çocuğu değersizdir...adamın biri sarkıntılık yapar...dişi ve kuyruk hikayesi anlatılır..bu listeyi sana dahada uzatabilirim..diğer yandan çevremizde arınmış ve yükselmiş olduğunu duyduğumuz...aman diye kapısına kul olduğumuz...insanların...her şeyi ama herşeyi kendi çıkarları için kullanmaya çalışarak insanların iffetiyle namusuyla oynadıklarını görüyoruz...arınmışlık..yükselmişlik kime veya neye göre...kim kimin ne kadar arındığına ve yükseldiğine karar verecek...secret ve diğer kaynaklar bize allahın lutfu olan düşüncenin gücünü ,olumlu düşünmenin de ilk önce bizim kendi hayatımızı güzelleştireceğini anlatıyor...ve bunu yaparken bizi vicdanımızın sesini dinleyerek hareket etmeye yönlendiriyor..bunu zaten yapıyoruz..secreti bize öğretilenler doğrultusunda bilinçsizce uyguluyoruz...değersiz olduğuna inanan, baba evinde sürekli dayak yiyen aşagılanan kız çocuğunun evlendiği adamda aynı hayatı sunuyor ona...kızda, ben kadınım...(değersizim )tüm bunları hak ediyorum fedakarlık etmeme lazım diye ömür çürütüyor...kadınlar daima dikkat etmek zorundalar gece dışarı çıkamazlar..bir erkekle birlikte oturamazlar...konuşamazlar..gülemezler vs...eğer bütün bunları yaptıysa bir erkeğin kendisine yaptığı her türlü ahlaksızlığı hak etmiş ve kuyruk sallamıştır...(suçludur) bize bunları öğrettikleri için hayatımız boyunca sorunlu adamların tacizine maruz kaldık ve HAKKIMIZI ARAYAMADIK...daha fazla uzatmak istemiyorum...bu bir tercih meselesi...olumlu düşüncenin herkes tarafından kullanılabileceğine inanmayı seçiyorum..ve eğer katkım olursa,ruhsal ve fiziksel olarak arınmamış bir insan olsamda,becerebildiğim kadarıyla...olumlu düşünceler üretip hem kendime hemde başkalarına faydalı olmaya çalışacağım...ortada oyun falan yok herkes düşüncelerinde sorumludur..secreti seyreden ve eleştiren herkes..100 bin dolarlık isteklerin,malikane hayallerinin gerçekleşmesine takıldı...100 bini adamın daha önceden yazmış olduğu kitabın getirdiği tamamen silip süpürdüler zihinlerden...malikaneside yine yıllarca çalışarak kazandığı paraların yani emeğin ürünü...haaa.. lottodan kazanılan paralar yokmu elbette var..istiyorsan oda olur...hem neden olmasın... eğer bütünün hayırına olacaksa...allah aşkına önce şu değersizlik duygularından kurtulalım...yardan her birimizi öve beğene yaratmış şükürler olsun...başkasının arınmışlığına yükselmişliğine itibar etmektense kendi değerlerimizi yükseltelim saygılı sevgiler.
hayalayaz kesinlikle katılıyorum sana ne dersin kadınlarla ilgili bir forum açalım mı. bu konuda benimde söylemek istediklerim var ve dünyadaki tüm erkeklere sesimi duyurmak istiyorum. hatta bunun için sabırsızlanıyorum. bence bu sitede kadınların baskın olmasının sebebi de kesinlikle bastırılmış kadınlığımız ve türk örf adet ve geleneklerinin katı ve sadece kadınlara dayatılan öğretileri.. ben dayanamıcam hemen açıyorum..
Alt 29-07-2007, 02:45 PM   #10 (permalink)
Teğmen

22 Mesajinıza toplam 159 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zoyasonsuz is an unknown quantity at this point

Hayır The Secretta sohbet gibi yapılan konuşmaların hepsi bir öğretidir.Ben biliorm çünkü ben küçüklüğümden beri bu öğretiler içindeyim.Ve insanların farkında olmadan bunun içine dahil olmasına gönlüm asla razı olmaz.Ve ilk çıkan ülkenin Türkiye olması ve birinci sıralara yükselmesine gönlüm hiç razı olmaz.Evet olumlu düşünmek çok başkadır ama bunu bir teknikle yapmak çok başkadır.Bunun farkı olumlu düşünce diye bir şey yoktur insan olmanın sırrı vardır.Bunun sırrı da kendini tanımaktır.Kendini tanımayan yaradanını tanıyamaz ve onu tanımayan insanları tanıyamaz.Bu malesef evrenin tek kesin gerçeği.Bir The secret benim için yeni degil.Bu ögretiler tamamen kabbalada vardır.Kabalada bildiginiz üzere bir ögretidir.Aşamalıdır.Ben kabalacı deilim.Ama onların amaçlarını biliorm.Bu fizik ögrenmeden paralel bir elektrik hattı kurmaya benzer ve sonucu da iyi olmaz..Çok hoş ve parıltılı gözüken sözcükler var.Sufizm de aynı tekniklere tekrarlara dayanır ama kimse öğrenmeden mevlevi olamaz.Demek istedigim bir empati kurmadan olumlu olmak kandırmaktır.Soru sormadan beyin sadece gerçegi saklar.deseniz ki çok kızdırıcı bir olay oldu ve an olumlusunuz geldi geçti tamam geçti çok sakinim diye telkin veriyorsunuz beyninize ama 2 gün sonra ya da 1 hafta sonra telkin göndediginiz hafıza şiddetlenerek size gelir.Kabul ve empati olmadan beyin tsunamiye benzer.
Kitapta bir bedel kavramı açıklanmıyor iste ve olsun olumlu düşün olsun ama bedel ödemeden asla bir şey elde edilmez işte sisteme sokulan bu felaket diye adlanrılan bu.Bedelsiz bir dünyada yaşadıgını zannettirmek.Bu ne kadar akıllıca ve kurnazca sadece bunları bilen bir insan olarak ve bu işin içinde olan bir insan olarak belirtmek istedim.
zoyasonsuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks