Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Hayat Soruları

Uyarılar

Hayat Soruları Yaşamla ilgili sorular merak ettikleriniz cevapları nedir ne değildir

Ne hissettiğimizi ne kadar biliyoruz ?

Serbest Kürsü ve Hayat Soruları Ne hissettiğimizi ne kadar biliyoruz ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Gerçek sevgi o zaman yürekte hissedilebilir ve aşk olur. Onunla olmak hoşuma gidiyor, seviyorum galiba dedi arkadaşına,, Aşk, sevgi, cinsellik üzerine hem cinsiyle konuşmak kolaydı. Öyle ya o da onu anlardı, dinlerdi, fikir verirdi. Hiç değilse özgürce paylaşıyordu duygularını. Tam ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hayat Soruları telkin cd indir izle İstanbul Hayat Soruları nerededir kimdir Hayat Soruları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hayat Soruları hipnoz Hayat Soruları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hayat Soruları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hayat Soruları kuantum düşünce kitap haberi

Ne hissettiğimizi ne kadar biliyoruz ?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-12-2008, 03:26 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart Ne hissettiğimizi ne kadar biliyoruz ?

Gerçek sevgi o zaman yürekte hissedilebilir ve aşk olur.

Onunla olmak hoşuma gidiyor, seviyorum galiba dedi arkadaşına,, Aşk, sevgi, cinsellik üzerine hem cinsiyle konuşmak kolaydı. Öyle ya o da onu anlardı, dinlerdi, fikir verirdi. Hiç değilse özgürce paylaşıyordu duygularını. Tam yüreğinden geldiğince, yalansız, dolansız, birşeyler ima etmeye çalışmadan, olduğu gibi., bazende yansıtma yaparak ...

Ama olan öylemiydi ? İnsan önce zihninde yaratıyor olanı.. O hayalin içinde korkular , arzular var, direnişler , zaaflar var, değer yargıları , beklentiler var ve daha başka bir sürü şey... Kişiye göre değişen bir sürü ayrıntı ve hepsinin içinde gizlenen ve en derinlerden gelen sevilmek isteği...İnsan gerçekten sevgiyi hissedebildiğinde , yüreğinde duyumsayabildiğinde gerçekten yaşadığını ve varolabildiğini farkedebiliyor. İşte o zaman detaylar, şekiller, madde anlamını yitiriyor ve sadece varoluş kalıyor.

Arkadaşına yaşadığı ilişkiye dair örnekler vermeye devam ediyordu. Her bir davranıştan anlam çıkarmaya çalışarak yada kendi algılarını ifade ederek konuşmasını sürdürmekteydiki akradaşının sorusuyla irkildi ? ..

“ Olayları anladımda sen ne hissediyorsun bu davranışın karşısında. ? Tepkilerini neye göre veriyorsun ? Aranızdaki yaşananların gerçek nedeni ne ? ”

Birden arkadaşının onu anlamadığını zannederek olaylar dizisini yine tüm detayları ile tekrar anlatmaya devam etti. İfadelerinde yaşadıklarında kendini haklı çıkartacak yada incinmesine engel olacak açıklamalarla doluydu. Başına bu ilişkide her ne geldiyse tek sebep karşısındakinin davranışlarıydı. Kendi davranışlarının şeklini sevgilisinin ona karşı olan davranışları şekillendiriyordu. Neredeyse kendi kararları hiç yok gibiydi ve sürekli etkileşimle tepki halindeydi. Arkadaşı onu tekrar dinledikten sonra yine aynı soruyu sordu.

“ Sen ne hissediyorsun ? ”

İkinci kez tekrarlanan soru karşısında dondu kaldı ? Sanki cevabını hiç bilmediği bir soru ile karşı karşıyaydı .

“ Seviyorum galiba “ dedi yeniden. Arkadaşı üstüne giderek ;

“ onu anladım, bana duygularından sözedermisin lütfen , Tüm bu yaşananlar sende hangi duyguları uyandırıyor. ?

“ Kendimi iyi hissediyorum , bana değer veriyor, hoş vakit geçiriyoruz. ” diye yanıtladı,

“ Ama galiba sevdiğinden çok emin değilsin ? doğrumu anlıyorum ?”

“ Evet bazen öyle davranıyorki , beni sevdiğinden şüphe duyuyorum . O zamanlarda tereddüte düşüyorum. O nedenle galiba dedim, yoksa seviyorum tabi. İyi bir insan. Bana değer veriyor.”.

Yine duygular yoktu cevabında, Sadece yaşananlar ve onların arasından bu ilişkiyi ayakta tutmayı sağlayan bir kaç değer sözcüğü, hepsi buydu...

Bizlerde ilişkilerimizde aynı şeyleri yapmıyormuyuz ? Birlikte olduğumuz kişiye ne kadar yakınlaşabiliyoruz. Kendimizi ne kadar gerçek yüzümüzle ortaya koyabiliyoruz? Yada davranışlarımızın çoğunun altında bir ima yada ikincil bir kazanç yokmu. ? Beklentilerimizin karşılık bulması için farklı davranıp, kendimizi farklı ifade etmiyormuyuz.? Ya da sırf ilişkiyi sürdürmek adına , yanlız kalmamak adına, belki maddiyat adına, şekilcilik adına kendimizi kandırmıyormuyuz.? Kendimizi kandırdığımızı bizden başkası bilemez. ! . O gerçek sadece olanla bizim aramızdadır. O nedenle davranışlarımızda ilk önce kendimize karşı sorumluyuz. Kendimize karşı ne kadar dürüstüz.? Zihnimizde yarattıklarımızla olan arasındaki farkı farkedebildiğimizde kendi zaaflarımızla yüzleşebiliyormuyuz ?

Olan olması gerektiği gibi gelişir ve bizlerin düşüncelerimiz onu şekillendirir. Biz gerçekten duygularımızın farkında değilsek ve olaylar karşısında ne hissettiğimizi farkedemiyorsak ve sürekli bir etki tepki oyununun içinde kayboluyorsak asla kendi kararlarımızı veremeyiz ve hissettiklerimizden emin olamayız. Sevdiğimizin bile farkında olamayız. Gerçek mutluluk doğallıktan, dürüstlükten ve kendi olabilmekten geçer. Gerçek sevgi o zaman yürekte hissedilebilir ve aşk olur.

Sevgiyle kalın

Rüya Yüksel

16.08.2006

Kaynak: HamileBilgi

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks