Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

Para Olumlamaları

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar Para Olumlamaları Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Mert Bey oncelikle yararli bilgilerinize tesekkur ederim. Benim soruma da cevap verirseniz cok sevinirim. Ben bu cekim gucune inaniyorum ve calismaya basladim ama esim iannmiyor, ozellikle parayla ve zenginlikle ilgili sonuct beraber yasiyoruz bu beni olumsuz etkiler mi?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

Para Olumlamaları

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-07-2009, 11:50 PM   #31 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
110 Mesajinıza toplam 562 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gurbetci is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Para Olumlamaları

Mert Bey oncelikle yararli bilgilerinize tesekkur ederim. Benim soruma da cevap verirseniz cok sevinirim. Ben bu cekim gucune inaniyorum ve calismaya basladim ama esim iannmiyor, ozellikle parayla ve zenginlikle ilgili sonuct beraber yasiyoruz bu beni olumsuz etkiler mi?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

gurbetci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-07-2009, 01:19 AM   #32 (permalink)

salvadore_xp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 162
182 Mesajinıza toplam 846 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura about

Nacizane fikrim bu yöndedir:
Zengin olmaya giden yolda ilk prensip iyi bir iş ve kazançlarımızı iyi değerlendirebileceğimiz gayrimenkul yatırımlar ya da mevduat hesaplarıdır.
Bu konuda yeni olduğum için de olabilir; ama ben bu konuda somut adımların, vasıfların belirleyici olduğuna inanıyorum. İşe başvurdunuz ve işveren sizi değerlendiriyor. Bu durumda işverenin açısından olaya bakarsak vasıflarınız, aranan eleman olup olmanız, yaptığınız işte ustalığınız, denenme sürecinde de çalışma azminiz belirleyici olacaktır.
Özel sektörde aranan, yeri doldurulmaz bir elemansanız kısa süre sonra çalıştığınız firmanın sizi asla bırakmayacağı, bırakmayı düşündüğünüzde de övgülerle, dolu dolu zamlarla, ekstralarla sizi bağlamak isteyeceği bir durumda kalacaksınız. Bu bağlamda olumlamalar çalışma azminizi birinci derece etkileyecektir. İşverenin salt kar amaçlı bakışına da değinirsek: firma sahibinin, işverenin işini kolaştırırsanız, yaratıcı zekanızla büyük mevla kazanmasını sağlarsanız istediğiniz dolgunlukta maaş alabileceksiniz.
Sizi böyle değerli kılan da aranan bir eleman olmuş olmanızdır. Bu bağlamda olumlamalar, kariyer şuuru sizi diğer elemanlardan bir atım önde götürecek ve kurumun ya da sektörün idari yapısına göre sürekli bir adım daha yükseleceksiniz.

Ama sizin düşünceniz ne kadar sağlam, işe olan saygınız ne kadar yüksek, bilinç ve bilinçaltı olarak işe olan motivasyonunuz işverenin sizi algılayabilme düzeyinde kalacaktır.
Yani ne etkili olumlamalar yaparsanız yapın işini bilen işverenin gözünde değer göreceksiniz. O yüzden işten çıkarıldığınızda ya da işe alınmadığınızda neticeyi lütfen olumlamaların kalitesine bağlamayın. Sizler ne kadar mukaddes, işinin ehli insanlar olsanız bile özel sektörün acımasızlığını bilmeli, sizi değerlendirenlerin perspektifini de göz önünde bulundurmalısınız. Velhasıl bazen hakettiğiniz bedeli, hakettiğiniz şekilde alamayabilirsiniz. Bu sizi yılgınlığa düşürmesin. Çünkü sorun sizde olmayabilir...

Gayrimenkul ve mevduat konularına değinemeyeceğim. Çünkü olumlamalarla alakalı bir başlığı OFF TOPİC yapar gibi bir yazı olmaya doğru ilerliyor mesajım...
salvadore_xp isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2009, 09:23 PM   #33 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 164
166 Mesajinıza toplam 1,153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nice

Bu olumlamaları beşlik halinde yapmanızı tavsiye ediyorum. Bu beşlik dediğim haliyle okuduğunuzda oluşacak enerjinin yarattıklarına inanamayacaksınız..
Örn:
Ben çok parayı hakediyorum
Ben çok parayı hakettiğimi biliyor ve inanıyorum
Ben çok parayı hakettiğimi kabul ediyorum
Ben çok parayı hakettiğim için kendimi takdir ediyorum.
Ben çok parayı hakettiğim için şükrediyorum.

Ama bunlardan önce korkularımızı çalışmak gerekir. Bu sitede yayınlanan telkin Cd lerini dinlemenin inanılmaz faydası var. Parasızlık korkusu ile ilgili olanları kendine güven, suçluluk duygusu ile ilgili olanları da sık sık dinlemek yarar getirebilir.
O Cdleri dinlerken kendimizi çok paralı düşünmeye başladığımızda içimizde öyle olmayacağına dair korku ve hisler uyanırsa onları önce tespit etmek gerekir.
Örn: Hala parasız kalmaktan korkuyorsak;
Benim parasız kalma korkum var
Ben şu anda parasız kalma korkumu sevgiye dönüştürmeye niyet ediyorum
Ben parasız kalma korkumu seviyorum.

diyerek korkumuzu üzerimizden bir elbise gibi çıkardığımızı ve yerine pembe çiçekler ve bulutlarla dolu bir elbise giydiğimizi, pembe sular, yıldızlar altında kaldığımızı hayal edelim.
sonarasında para olumlamalarına devam edelim.

Para bana çoğalarak geliyor
Paranın bana çoğalarak geldiğini biliyor ve inanıyorum
Ben paranın bana çoğalarak geldiğini kabul ediyorum.
Ben paranın bana çoğalarak geldiğine inandığım için kendimi takdir ediyorum.
Para bana çoğalarak geldiği için şükrediyorum..

vb yukarıda yorumcu arkadaşlarımızın kattığı yorumlarıda yine beşlikler halinde ve/veya sürekli tekrarlayalım. Her tekrarda aklımıza düşen korkuyu tespit edip o korkuyu sevgiye dönüştürmeyi unutmayalım.

Bol paralı bol şanslı günler..
hayathan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2009, 09:33 PM   #34 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

teşekkürler Hayathan paylaşımın için.
Alt 12-08-2009, 11:23 PM   #35 (permalink)
Üsteğmen

166 Mesajinıza toplam 1,153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nice
Thumbs up Cevap: Para Olumlamaları

Alıntı:
alestason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu konuda benim paylaşmak istediğim ve öğrenmek istediğim bir kaç şey var mert bey.
sorularla hayatımı değiştirmeye çalışanlardanım.
bu yöntemi kolaylıkla uyguluyorum,örneğin para konusunu ele alacak olursam bende oluşmuş blokajları keşfedebiliyorum bu yolla.
ancak benim problemim şu yanlış inançlarımı buluyorum bunların benim yolumu kapattığını biliyorum ama bunun yerine daha olumlu düşünceler koyamıyorum.
mesela;para kazanmanın zor olduğu bunun için çok çalışmam gerektiği gibi bir inancım vardı bunu bahsettiğiniz yöntemle buldum.
gün içindede sık sık para kazanmanın kolaylığını kendime telkin ediyorum ama buna tam olarak inanmadığımı hissediyorum.
bunu herkes yaşıyormu bilmiyorum.
bu sadece para konusunda böyle değil hayatımın diğer alanlarındada bu gibi şeyler yaşıyorum.
sorunu bulup çözümleyememek biraz saçma biliyorum ama bana önerebileceğiniz bir şeyler vardır umarım.
Bununla ilgili korkularını çalışmalısın. Yukarıda bir önce yazdığım korkuları tespit edip onları pembeye çevirmek çok yararlı oluyor.
Mesela parasızlık korkusu, kaybetme, güven/güvensizlik/ en önemli korkumuz da değersizlik korkusu.
bu korkularımızı keşfetmek için içimize benzeri hisler geldiğinde kabuldeyim" deyin. Sonra mesela çok para kazanırsam ne olurf diye " sorun.
İçinize: Çaldırırım, zaten biter, bana para gelmez, ben zor para kazanıyorum, yine parasız kalırım... vb cümleler gelirse..
Hemen altında yatan korkuları tespit edin.
Yazdığım gibi bunlar parasızlık, güvensizlik ... dir.
Tek tek
Benim......korkum var
Ben ...... korkumu sevgiye dönüştürmeyi kabul ediyorum.
Ben ...... korkumu seviyorum.
deyin. kendinizi gözleriniz kapalı burnuzudan soluk alarak pembeler içinde görmeye pembe şekerler, pamuklar, çiçeklerle süslemeye çalışın.
İçinizin hafiflediğini hissettiğinizde olumlamaları söylemeye devam edin. Olumlamalar sırasında yine benzeri his ve korkular gelirse kabule geçip o hissi sorun. Böyle olursa bana ne olur. Maddeleyin. Önce akılla ama sonra içinizden gelen sesle sıralayın ve o korkularla ve gözünüzün önüne gelen kötü olumsuz sahneleri inceleyip oraları da pembeleyin.
Sadece olumlama yapmak aslında tıkalı bir lavaboya yukarıdan sürekli su akıtmaya benzer. Çünkü Evren de Üst bilincimiz olumlu ya da olumsuz söylediğimiz her şeyi kaydeder. İlkönce olumsuzlukları temizlemeliyiz ki olumlu sözlerimiz daha kolay yer bulabilsin ve içimiz bu olumlamalara kolaylıkla inanabilsin.
Bunun için de:
Ben sadece kendime inanıyorum.
Ben sadece içimin sesini dinlemeye niyet ediyorum.
Ben bana inanıyorum
olumlamları beşlikler halinde yapmayı tavsiye ediyorum..
Alt 12-08-2009, 11:30 PM   #36 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim hayathan güzel tespitler ama benim sorunum şu sanırım korkularımı keşfetmekte zorlanmak.
bunu bulabilmenin kolay bir yolu varmı bilmiyorum ama yine bunun içinde kendime sorular soruyorum.olabildiğince iç sesime konsantre olmaya çalışıyorum bu sesin bana doğruyu söyleyeceğini biliyorum ama bu konsantre anı pek uzun sürmüyor dikkatim çabuk dağılıyor tabi bunu devamlı tekrarlıyarak aşabileceğimi biliyorum.
bu şekilde keşfedip üzerine gittiğim şeyler oldu para konusunda.ama yinede tam anlamıyla halledebilmiş değilim yanlış inançlarımı.
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2009, 11:43 PM   #37 (permalink)
Üsteğmen

Smile Cevap: Para Olumlamaları

Alıntı:
alestason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim hayathan güzel tespitler ama benim sorunum şu sanırım korkularımı keşfetmekte zorlanmak.
bunu bulabilmenin kolay bir yolu varmı bilmiyorum ama yine bunun içinde kendime sorular soruyorum.olabildiğince iç sesime konsantre olmaya çalışıyorum bu sesin bana doğruyu söyleyeceğini biliyorum ama bu konsantre anı pek uzun sürmüyor dikkatim çabuk dağılıyor tabi bunu devamlı tekrarlıyarak aşabileceğimi biliyorum.
bu şekilde keşfedip üzerine gittiğim şeyler oldu para konusunda.ama yinede tam anlamıyla halledebilmiş değilim yanlış inançlarımı.

sizi anlıyorum..
Kabuldeyim " deyip sonra burada ne oldu. yada şu anda ne oldu Hadi Üstbenim bana söyler misin deyin.
Genellikle dışımızda çevremizle aynı korkutucu ve gürültücü sesle ve heyecanlı heyecanlı konuşan Ego muzdur.
Bize gerçek cevapları veren o dindin ve sakin sesin adı ÜStBen dir.
Ben Üstbenim e ulaşmak İçin önce Egomu susturmayı seçiyorum:

"Sevgili Egom benimle bu güne kadar yaptığın uzun ve güzel konuşmlar için sana çok teşekkür ediyorum. Ama artık şu andan itibaren Sevgili Üstbenimle daha çok ve daha uzun konuşmak ve mesajlaşmak istiyorum. Şu andan itibaren Sevgili Egom lütfen sus ve omuzumdan Sevgili Üstbenimle konuşmalarımızı seyret" siyorum.
Sonra Sevgili Üstbenime
Sevgili Üstbenim bu olayla ilgili ben hangi korkularımı çalışmalıyım. Bu konu hakkında çalışmam gereken anı bana gösterebilir misin" diyorum.
artık anlar gözümün önüne geliyor. ŞArkılar, tabelalar ve hatta Tv ve sokakta konuşan insanların sözleri bile bana Üstbenim den mesaj olarak ulaşabiliyor.

Sevgililer gününde aslında Sevgi olan ve sevmemiz gereken Üstbenim e ;
Sevgili Üstbenim, Benim Sevgilim yok. Şu evrende benim en çok sevdiğim kim olmalı? diye sorduğumda
TV de müzik kanalında yeni başlayan şarkının sözlerinde cevabını buldum:
"İsmi lazım değil,Baş harfi BEN "
Alt 12-08-2009, 11:45 PM   #38 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Alıntı:
hayathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bununla ilgili korkularını çalışmalısın. Yukarıda bir önce yazdığım korkuları tespit edip onları pembeye çevirmek çok yararlı oluyor.
Mesela parasızlık korkusu, kaybetme, güven/güvensizlik/ en önemli korkumuz da değersizlik korkusu.
bu korkularımızı keşfetmek için içimize benzeri hisler geldiğinde kabuldeyim" deyin. Sonra mesela çok para kazanırsam ne olurf diye " sorun.
İçinize: Çaldırırım, zaten biter, bana para gelmez, ben zor para kazanıyorum, yine parasız kalırım... vb cümleler gelirse..
Hemen altında yatan korkuları tespit edin.
Yazdığım gibi bunlar parasızlık, güvensizlik ... dir.
Tek tek
Benim......korkum var
Ben ...... korkumu sevgiye dönüştürmeyi kabul ediyorum.
Ben ...... korkumu seviyorum.
deyin. kendinizi gözleriniz kapalı burnuzudan soluk alarak pembeler içinde görmeye pembe şekerler, pamuklar, çiçeklerle süslemeye çalışın.
İçinizin hafiflediğini hissettiğinizde olumlamaları söylemeye devam edin. Olumlamalar sırasında yine benzeri his ve korkular gelirse kabule geçip o hissi sorun. Böyle olursa bana ne olur. Maddeleyin. Önce akılla ama sonra içinizden gelen sesle sıralayın ve o korkularla ve gözünüzün önüne gelen kötü olumsuz sahneleri inceleyip oraları da pembeleyin.
Sadece olumlama yapmak aslında tıkalı bir lavaboya yukarıdan sürekli su akıtmaya benzer. Çünkü Evren de Üst bilincimiz olumlu ya da olumsuz söylediğimiz her şeyi kaydeder. İlkönce olumsuzlukları temizlemeliyiz ki olumlu sözlerimiz daha kolay yer bulabilsin ve içimiz bu olumlamalara kolaylıkla inanabilsin.
Bunun için de:
Ben sadece kendime inanıyorum.
Ben sadece içimin sesini dinlemeye niyet ediyorum.
Ben bana inanıyorum
olumlamları beşlikler halinde yapmayı tavsiye ediyorum..
Hayathan inan seni Allah çıkarttı bugün karşıma.bende ki kaybetme korkusu var.onu bir türlü temizleyemedim.dediğin gibi olumlamalarla iş bitmiyor.temeldeki korkuyu temizlemedikten sonra faydası olmuyor.sürekli olumlu düşünmeye çalışsam bile gün içinde aklıma korkumla birlikte olumsuz sahneler geliyor.hepsini not aldım.hemen başladım.tesadüflere inanmıyorum.tam ihtiyacım olduğu anda içime su serpilmiş gibi oldu.teşekkürler tekrar...
Alt 12-08-2009, 11:47 PM   #39 (permalink)
Üsteğmen

Thumbs up Cevap: Para Olumlamaları

Demekki Evren ve sevgili üstbenin senin çalışmanı istiyor.
Bu yola başladın ve devam et. İyi yolculuklar, iyi çalışmalar.
Güzel sözlerin için teşekkürler..
Alt 12-08-2009, 11:52 PM   #40 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

Alıntı:
hayathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sizi anlıyorum..
Kabuldeyim " deyip sonra burada ne oldu. yada şu anda ne oldu Hadi Üstbenim bana söyler misin deyin.
Genellikle dışımızda çevremizle aynı korkutucu ve gürültücü sesle ve heyecanlı heyecanlı konuşan Ego muzdur.
Bize gerçek cevapları veren o dindin ve sakin sesin adı ÜStBen dir.
Ben Üstbenim e ulaşmak İçin önce Egomu susturmayı seçiyorum:

"Sevgili Egom benimle bu güne kadar yaptığın uzun ve güzel konuşmlar için sana çok teşekkür ediyorum. Ama artık şu andan itibaren Sevgili Üstbenimle daha çok ve daha uzun konuşmak ve mesajlaşmak istiyorum. Şu andan itibaren Sevgili Egom lütfen sus ve omuzumdan Sevgili Üstbenimle konuşmalarımızı seyret" siyorum.
Sonra Sevgili Üstbenime
Sevgili Üstbenim bu olayla ilgili ben hangi korkularımı çalışmalıyım. Bu konu hakkında çalışmam gereken anı bana gösterebilir misin" diyorum.
artık anlar gözümün önüne geliyor. ŞArkılar, tabelalar ve hatta Tv ve sokakta konuşan insanların sözleri bile bana Üstbenim den mesaj olarak ulaşabiliyor.

Sevgililer gününde aslında Sevgi olan ve sevmemiz gereken Üstbenim e ;
Sevgili Üstbenim, Benim Sevgilim yok. Şu evrende benim en çok sevdiğim kim olmalı? diye sorduğumda
TV de müzik kanalında yeni başlayan şarkının sözlerinde cevabını buldum:
"İsmi lazım değil,Baş harfi BEN "
harikasınız hayathan üstbene ulaşmak egomu susturmak benim için hep ulaşılması çok güç bir şeydi bunu yakladığım anlarda çok nadirdir yada belkide yanılgımı acaba yine egommu diye düşündüğüm çok olmuştur ama öyle güzel ifade etmişinizki bu kadar kolay olabileceğini hiç düşünmemiştim.
üstbenime ulaşma çalışmalarımda tıpkı bahsettiğiniz gibi filimler sesler klipşer :) bile görüyorum ve duyuyorum ama tüm bunların bana işaret eden bir şeyler olabileceğini hiç düşünmemiştim.
tüm bunlar çalışmamı bölen şeylerdi benim için bu görüntüleri durduramadığım için yarım bıraktığım çalışmalarımınsayısı oldukça fazla.
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks