Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

resimdeki gozyaslari

Serbest Kürsü ve Sözlük resimdeki gozyaslari Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * mükemmel bir cem karaca şarkısı. agir roman filmiyle birlikte tekrar gündeme gelmiş ve sanırım tekrar kaydedilmiştir. sözleri Bir gün belki hayattan Geçmişteki günlerden Bir teselli ararsan Bak o zaman resmime Gör akan o yaşları Benden sana son kalan Bir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

resimdeki gozyaslari

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-01-2009, 03:58 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart resimdeki gozyaslari

* mükemmel bir cem karaca şarkısı. agir roman filmiyle birlikte tekrar gündeme gelmiş ve sanırım tekrar kaydedilmiştir. sözleri

Bir gün belki hayattan

Geçmişteki günlerden

Bir teselli ararsan

Bak o zaman resmime

Gör akan o yaşları

Benden sana son kalan

Bir küçük resim şimdi

Cevap veremez ama

Ağlar yanlızlığıma

Ve işte arda kalan

Bir avuç anı şimdi

Koyupta bir başıma

Bırakıp gittin beni

* teoman da kendince yorumlamıştı da pek olduramamıştı zannımca.

* "anadolu rock" tarzının tipik özelliklerini taşımayan ve cem karaca nın aynı dönemde yaptığı diğer parçalardan önemli farklarla ayrılan harikulade şarkısı. buna rağmen şu ana kadar dinlediğim en kaliteli, dinlerken bana en fazla haz veren, sıkılmadan en fazla dinlediğim, arasıra bokunu çıkartıp arkadaşlarımın nefret etmesini sağladığım, aşmış "cem karaca" şarkısı. tarafımdan yapılmış gözlemlere göre seveni tarafından deli gibi desteklenen, sevmeyeninde nefret ettiği bir şarkı olma gibi acaip bir özelliği vardır. ilk defa 1968 yılında cem karaca tarafından yorumlandığında kendisine birlikte çalıştığı ilk ciddi grup olarak adlandırabileceğimiz apaslar eşlik etmiştir. efendim apaşlar ve cem karaca topluluğu 60 lı yılların sonunda müzik çalışmalarını almanya da sürdürmekteyken bu şarkıyı yapmışlardır ve ferdy klein orkestrasi ile birlikte çalışmışlardır. şarkının sözleri apaşlar grubunun kurucusu ve gitaristi mehmet soyarslan a aittir. resimdeki gözyaşları 29 yıl aradan sonra 1997 senesinde yine cem karaca tarafından mustafa altiokların agir roman filminin soundtrack i için farklı bir yorumla söylenmiştir. aynı sözler üzerine farklı bir ritimle söylenen parça, agir roman a cuk oturmuş, yıllar sonra kendisini bize hatırlatmış, bizleri deli gibi sevindirmiştir. son olarak teoman ın 2003 senesinde "senden önce" albümünde yorumladığı şarkı, bize ilk versiyonunu mumla aratmış, teoman a da keşke söylemeseydi dedirtmiştir. kanımca teoman feci sıçmıştır. şarkının ilk versiyonu 3.03, ağır roman versiyonu 4.03 sürelidir. tarafımdan yıllardır severek dinlenmiş, bazen banyoda helada amotörce "ye yi ye yi ya" nakaratı beygir gibi çığırılmış, melodisi cep telefonumda kullanılmıştır. büyük sanatçı cem karaca yı bu bahaneyle en derin saygılarla anarım.

Resimdeki gözyaşları

Birgün belki hayattan,

Geçmişteki günlerden

Bir teselli ararsın,

Bak o zaman resmime,

Gör o akan yaşları.

Benden sana son kalan,

Bir küçük resim şimdi,

Cevap veremez ama,

Ağlar yalnızlığıma.

Ve işte arda kalan

Bir avuç anı şimdi,

Koyup da bir başıma,

Bırakıp gittin beni.

Sen yalnız değilsin,

Biliyorum, nerdesin.

Bu üzerdi beni,

Yaşasaydım ve görseydim.

* bir sozluk yazarı. şimdiye kadar okuduğum bir çok entrysine artı oy verdiğim yazar. işallah hep böyle gider.

* hımm ağır roman'la bütünleşmiş güzel bir şarkıyı kendine nick yapmış..o halde kendinden aynı güzellikte entryler bekliyoruz...aramıza hoş gelmiş çiçeği burnunda yazar.

not: farkettim ki bu yazarımız bu gece hiç uyumamış düzinelerce entry girmiş..

azmini tebrik ediyorum, fakat enerjisini idareli kullansın, sanırım ona ihtiyacımız olacak*

* henüz dikkatimi yeni celbetmiş bir yazar arkadaşımız. geçde olsa hoşgelmiş demekten kendimi alamadığım yazar.

* an itibariyle 60 entrysi bulunan, izmirin kızları entrysiyle azıcık üzülmeme neden olmuş, güzel yazı yazan yazarımız.

* sohbeti hoş yazar kişi *

* fazlasıyla nazik olan bir ikinci nesil yazar. entryleriyle dikkat çeken türden hem de.*

* tarzı,müzikalitesi,alt yapısı nedir ne değildir bilelmem ama elde kalan tek resime bakarken dökülen iki damla gözyasına yazılmıştır..

* nickinden belli olduğu üzere şiirsever** bir yazarımız.. takdir ediyoruz efendim.. devam..

mükemmel cem karaca şarkısı.

* sözleri ve müziği mehmet soyarslan'a ait güzel cem karaca şarkısı. bana göre türkçe pop ve rock alanındaki en iyi üç parçadan biridir.

* ağır roman versiyonu---

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks