Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

istiklal caddesi yenileniyor

Serbest Kürsü ve Sözlük istiklal caddesi yenileniyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız istiklal caddesinde kazıların bulunduğu her yerde bulunan tabelalarda yazan yazı. o yazı üzerinde değişiklik yapma planımız bulunmakta. istanbulun tarih ve turizm cenneti olan istiklal artık ne tarihi bütünleşik yapısına sahip olabilecek ne de bu dönemde gelen turistlerin ve onların arkadaşlarının ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

istiklal caddesi yenileniyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-01-2009, 07:56 PM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart istiklal caddesi yenileniyor

istiklal caddesinde kazıların bulunduğu her yerde bulunan tabelalarda yazan yazı. o yazı üzerinde değişiklik yapma planımız bulunmakta.

istanbulun tarih ve turizm cenneti olan istiklal artık ne tarihi bütünleşik yapısına sahip olabilecek ne de bu dönemde gelen turistlerin ve onların arkadaşlarının ilgisini bir daha çekebilecek. o eski arnavut kaldırım sokakları cok seviyor ve beğeniyordum çünkü orasının o eski havası insanı melankolik yapan güzelliği oydu. şimdi sıradan 21yy. modern taş döşemesi ile içine becerdiler. umarım yakında binalarıda yıkıp yerine yenilerini yapıcaz demezler.

bir ankaralı olan ve söz konusu caddede ömr-ü hayatında sadece bir kez şöyle bir yürümüş beni bile çileden çıkaran durum. kaçıncı defadır yenileniyor efendim bu istiklal. gerizekalı belediyecilik anlayışı diye ben buna derim. insanların o sokağa neler kattığını o sokaktan ne aldığını bir kere bile düşünmeden kafasına göre yeniliyorlar sokaklarımızı. burda da var onlardan. çankaya belediyesi de zamanında yüksel'i, konur'u, karanfil'i yeniledi sağolsun. dümdüz etti bıraktı gariban sokaklarımızı. onları bıraksaydınız bari be. zaten nefes alamıyorum dayattığınız şu yaşamda. bıraksaydınız da ayağım bir taşa takıldığında yaşadığımn farkına varsaydım. yok her yer dümdüz anasını satayım. dümdüz sokaklarda dümdüz yaşa dümdüz öl. o arnavut kaldırımlarına ben hayallerimi gömerdim zamanında. granit zemin hayal geçirmiyor. cıscıbıldak kalıyorum üzerinde.

hem de ne yenilenme. bir yıldır ne zaman gitsek başka bir yerini yenilenirken izliyoruz, üstünden atlıyoruz, altından geçiyoruz...

caddenin kazma,kürek,toz,dumanla hatırlarda kalmasına neden olan, yapboz mu canım bu? sürekli kaz,dök,kır! bu nedir yaww... sözlerini akıllara getiren gereksiz olay...bir an önce eski haline dönmesi ümidiyle...

*

istiklal caddesinin f5 tuşuna basma operasyonu. umarız page not found 404 error vermez.

kaçııınnnn istiklal caddesi yenileniyor şeklinde düzeltilmesi gereken ikazcık

tabela üzerinde değişiklik yapıldıktan sonra:

istiklal caddesi yeni*yor

yenileniyor ama işlem ne yazıkki istiklal'deki vakko binası baz alınarak yapılıyor...

türkiye'nin en büyük yolsuzluklarından birisidir. caddenin taşları boydan boya iki kere yenilenmiştir. ilk yenilenmenin sonunda taşlar beğenilmemiş yerlerine yenileri yapılmıştır. ilk inşaatın bitiminde belediye inşaatı yapan firmaya kızmış firma da abi özür dileriz, bir daha yapıcaz ama bu sefer size para ödetmiycez, yeni taşların, taşları taşıma maaliyetinin, çalışan işçilerin yövmiyelerinin, cadde de kullanılacak yeni araç gerecin, onların benzim ve mazotunun vs. vs. parasını vallahi size ödetmiycez, cidden bak demiştir ve maalesef bu kadar maaliyetin firmanın cebinden çıkacağı yalanı türk halkına söylenmiştir. caddenin inşaatı sırasında bir çok dükkan dayanamadı ve kapattı yerlerine yıllardır caddede yer almak isteyen büyük firmalar şubelerini birer birer açtılar. cadde eski egzantrik havasından çıkıp büyük bir alışveriş merkezine dönüşmeye başladı ve dolayısıyla sinemaya gitmek, kot almak ve arkadaşlarıyla takılmak isteyen gençlerin doluştuğu bir mekan haline geldi, cd ve kitap satışı yapan dükkanların ciroları düştü çünkü genel bir bakış açısıyla bakarsak cadde sadece yürüyen insanla doldu, bu doluluk beraberinde hırsızı uğursuzu da getirdiğinden dolayı bu kadar genç adamın arasında yaşı olgunlaşmış insanlar ve turistler soyulmak için hırsızların gözüne daha fazla batmaya başladı ve ayrıca eski osmanlı anlayışı klasik yapıların çevre düzenlemesinin parça parça caddeden kaldırılması nedeniyle insanları çeken hiç bir yanının kalmamış olması gösterilebilir. şu an istiklal caddesi geceleri yanan sarı ışıklardan kurulmuş cadde üstü süsleri ve bir tramvayından başka dışında enteresanlık taşımamaktadır. belediyemiz ise boş durmamaya devam ederek tüm esnafa bir bildiri dağıtmıştır. çevreye verdiğimiz geçici rahatsızlıktan ötürü özür dileriz ve bu rahatsızlığımızı telafi etmek için her dükkanın önüne saksılı çiçekli bir atraksiyon koyacağız demiştir. tabi ne çiçek ne saksı var.

cadde ikinci yenileme çalışmalarında kullanılan granitler yanlış bilmiyorsam granitürkisimli bir firma tarafından yapıldı . bu yapılacak çalışmanın çok güzel olması gerekiyordu zira belediyeye müthiş bir baskı ve şikayet olduğunu tahmin ediyorum. neyse efendim bu yenileme çalışmasına galatasaray meydanından başlandı,. yaklaşık 100 metre kare lik bir alan olan yapı kredinin köşessindeki geniş alan pilot bölge olarak seçildi ve örnek granitler büyük bir ustalık ve titzlikle tam 2 ayda buraya döşendi, her şey mükemmel gözüküyordu ve gözükmeliydi çünkü kadir abi gelip kontrol edecekti. zaman ve kadir abi geldi kontroller yapıldı elinize sağlık çocuklar, çok güzel olmuş, gerisine başlayabilirsiniz, üç deyince biir ikii üeaaaaaaaç diye çığırıan kadir abinin hemen ardından caddeye taşlar yine eskisi gibi atıldı. ara sokaklar unutuldu, sadece caddeye taş döşendi, adam gibi kaldırım çalışması yapılmadı.

şimdi bakıyorum 2 sene öncesinden çok daha farklı, çok soğuk, çok itici bir istiklal caddesi var. belediye türkiye'nin en büyük yolsuzluklarından birini gerçekleştirmiştir ve gerçekleştirmeye devam etmektedir çünkü istiklal caddesinin başlangıcı olan taksim meydanındaki taşlar bir defa daha sökülmekte ve yerlerine yenileri yapılmaktadır.

istiklal caddesi'nin de bir ebesi olduğunu ve bunda koyulacak bir organ bırakmadığını gözler önüne seren yolsuzluk.

Kaynak: İtüSözlük

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks