Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

ayrılık şarkısı

Serbest Kürsü ve Sözlük ayrılık şarkısı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bir ilkay akkaya şarkısıdır. süperdir, candır, damardır. kazım koyuncu'dan dinlenirse hele ve sevdiğin bir şehir sevdiklerini içinde bırakarak terkediliyorsa ağlatır. ardımda bırakıp gül çağrısını ayrılık anı bu sisli şarkıyı irmaklar gibi akıp uzun uzun terk ediyorum bu kenti ah ölüler ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

ayrılık şarkısı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-01-2009, 04:17 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart ayrılık şarkısı

bir ilkay akkaya şarkısıdır. süperdir, candır, damardır. kazım koyuncu'dan dinlenirse hele ve sevdiğin bir şehir sevdiklerini içinde bırakarak terkediliyorsa ağlatır.

ardımda bırakıp gül çağrısını

ayrılık anı bu sisli şarkıyı

irmaklar gibi akıp uzun uzun

terk ediyorum bu kenti

ah ölüler gibi

şarkılar bir çığlığa sığınmaksa şimdi

sonsuz bir yangın gibi

sevmesem öyle kolay çekip gitmek

yaralı bir kuş gibi

kumral bir çocuğun yaz öyküsü bu

şarkılarla geçtim aranızdan

yalnızlar gibi susup uzun uzun

terk ediyorum bu kenti

ah bir aşk gibi

düşlüyorum bu kenti

son bir aşk gibi

bir adet kargo şarkısı da bulunmaktadır.

bu bir ayrılık şarkısı

seninle kayboldu

yazmak kolay değil

bu sözlerle son buldu

şeklinde şarkı sözlerine sahip.

bu bir ayrılık şarkısı

seninle kayboldu

yazmak kolay değil

duymaksa zor oldu

bu bir ayrılık şarkısı

o gün konuştuk seninle, yaşananların üstüne

o an bitmesin istedim senle son kez konuşmak

dinledin beni sessizce unutmak cözüm değil

kabullendin gizlice anlmak kolay değil

seni almak isterdim alamadım

bu bir ayrılık şarkısı seninle kayboldu

yazmak kolay değil duymaksa zor oldu

bu bir ayrılık şarkısı

belki yorulduk belki sıkıldık

ağlamak cözüm değil

sonra utandık

güclü olmak isterdim

olamadım

yazmak kolay değil duymaksa zor oldu

yazmak kolay değil bu sözlerle son buldu

bu bir ayrılık şarkısı

ezginin günlüğü'ne ait bir şarkıdır aynı zamanda.. sözleri de şu şekilde::

bugün küskün bir gül var masamda

bütün ayrılıklardan arta kalmış

ayrılık usulca büyür içimde

sonra usulca uzaklaşır

aramızda ne yer var ne de zaman

ne başka bir yüz ne başka insan

ayrılık saksıdaki çiçeklerimiz gibi büyür

sessiz ve nedensizce durmadan

tipik bir ezginin günlüğü eseridir. bu durum onu es geçmemize değil bilakis tek başına 7/24 dinlememize neden olur. **

kesinlikle dinlenmesi gereken bir ezginin günlüğü klasiğidir.sözler tek olarak yazıldığında size 'bu ne' dedirtebilir ama müzik ve o muhteşem sesle birlikte ortaya çok güzel bir şarkı çıkmış

bugün küskün bir gül var masamda

bütün ayrılıklardan arta kalmış

ayrılık usulca büyür içimde

sonra usulca uzaklaşır

aramızda ne yer var ne de zaman

ne başka bir yüz ne başka insan

ayrılık saksıdaki çiçeklerimiz gibi büyür

sessiz ve nedensizce durmadan

ilkay akkaya'dan dinleyince insan bu şarkıyı o güzel sesin buhusunda bir şehir düşlenir. ardında bırakıp her şeyi gitmek gelir..

muhteşem bir kaçak parçası.

dinlemek için : http://www.myspace.com/...

bir haluk levent şarkısı:

hasretler ayrılıkla başlar

yanar yürek sessizce ağlar

bütün anılar canlanıverir

sanki hiç bitmemişler gibi

yolu gözlenen giden sevgili

sanki geri dönecekmiş gibi

için için har gibi

kaplar bütün benliğimi

bir garip olursun bunun ardından

bazı bir rüzgar gibi

eser ayrlık yeli

giden sevgilinin ardından

için için har gibi

kaplar bütün benliğimi

bazı bir rüzgar gibi

eser ayrılık yeli

önceleri sessizdir ayrılanlar

mutluluğu başka yerde ararlar

oysa geçen günlere yakınırlar

ayrılıktır bu çeken anlar

için için har gibi

kaplar bütün benliğimi

bazı bir rüzgar gibi

eser ayrılık yeli

ahhh ayrılık ahhh ayrılık

edit: şarkı asıl olarak grup merdiven şarkısıdır ve müziği serkan kelleözüne aittir. teşekkürler uykusuz penguen *

kaçak grubunun şarkısıdır. sözleri de şöyledir

ben yokmuşum gibi sen rahat yaşa

hiç olmamış farzet, keyfini bozma

sen güçlü ol yine, gücünle hırpala

beni yaktığın gibi git yak onları da

bana neler oldu ne oldu anlatma

anlatma...

sana hiç ayrılık şarkısı yazmadım, neden?

sana ben duygumu uykumu anlatmadım, neden?

bilirim sonu hep pişmanlık, acı ve keder

ne garip şey şu mutluluk gitti mi gider

yürüdüğüm yollarda bırakırım aşkımdan bir damla

geçerken uzanırsın, dokunursun, alırsın

seversin öpersin beni farkına varmazsın...

gözyaşına gizlenirim süzülürüm yüzünden

dudağına, yüreğine erişirim birden

melek sen beni duymasan görmesen de olur

ben yine severim sevilirim sen bilmesen de olur.

sana hiç ayrılık şarkısı yazmadım, neden?

sana ben duygumu uykumu anlatmadım, neden?

bilirim sonu hep pişmanlık, acı ve keder

ne garip şey şu mutluluk gitti mi gider...

çağırsan gelmez, gelse de kalmaz, kalsa da yetmez...

vedalaşırken bu kentle, kazım koyuncu usul usul fısıldıyor kulağıma, sessiz çığlığıma ortak olurcasına yalnızlar gibi susup uzun uzun, terk ediyorum bu kenti, ah bir aşk gibi.

eğer biyerlerde birileri aşkı emek diye tanımlıyorsa, aşk oldu bu kent bana. dolu dolu kahkahalar bıraktım ben bu kente. şimdi açıp bakıyorum heybeme neyle doldurmuşum diye. yarım kalan kahkahalar da buluyorum diplerinde. heybemde tütün kokuyor. kimi zaman beraberliğin verdiği tatla, kimi zaman bir dostun açtığı yarayla, ciğerlerime kazınmış anılar kokuyor heybem. şimdi de nem kokusu geliyor burnuma. bazen damla damla yalnızlık dökülmüş gözlerimden, bazense en içten gülen gözlerimden kahkalar sızmış heybeme. paramparça hayaller ilişiyor gözüme, yapboz gibi olmuş hepsi. parçaları o kadar küçük ki birileri bozmuş da ben bi türlü yapamamışım sanki. biliyorum heybemi her sırtlayışımda bu bozuk hayaller batacak sırtıma. oynattıkça heybemi yerinden, cam sesleri geliyor kulağıma, şiirler sazlar eşliğinde, dostlukların şerefine içilmiş kadehlermiş meğer şıngırdayan. bir kaç çift kanat buluyorum içinde, her biri bir aşka denk. bir zamanlar yüreğimle ritm tutan kanatlarım şahit ardımda bıraktığım aşklarıma. heybem o kadar dolu ki emekle dolu içi. sırtlanıp götüremiyorum heybemi kopamıyorum bu şehirden, her aşkın bende bıraktığı ağırlık gibi.

ilkay akaya devralıyor sırayı ve diyorki "terk ediyorum bu kenti, ah ölüler gibi," ruhumu da koyup heybeme, bağladım iyice, sudan çıkmış bir balığım şimdi.

Kaynak: İtüSözlük

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks