Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Hayatı Kırmızı Yaşayan Kızın Değişim Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Hayatı Kırmızı Yaşayan Kızın Değişim Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Olabilir ama onun biraz burnunun sürtülmesi gerek bende vicdanlıyımdır hiç böyle şeyler yapamam. Aradı beni hala kızıyor birşeyler diyor bende sonra konuşuruz bugün seninle buluşmak istemiyorum dedim. :( aslında buluşmak için yanıp tutuşuyorum hiçde beceremem ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Hayatı Kırmızı Yaşayan Kızın Değişim Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-03-2010, 09:03 PM   #31 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Hayatı Kırmızı Yaşayan Kızın Değişim Günlüğü

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Olabilir ama onun biraz burnunun sürtülmesi gerek bende vicdanlıyımdır hiç böyle şeyler yapamam. Aradı beni hala kızıyor birşeyler diyor bende sonra konuşuruz bugün seninle buluşmak istemiyorum dedim. :( aslında buluşmak için yanıp tutuşuyorum hiçde beceremem surat yapmayı. Ama böyle yapan kazanıyor. Ben şimdiye kadar böyle yapmadığım için beni parmağında oynatıyor. Belkide telkinler cesaret verdi ve ona görüşmeyelim diyebildim nereye kadar dayanabileceğim bakalım. Offf offff. Bunu bir keresinde o bana yapmıştı üstelik haksızdı buna rağmen bugün seninle görüşmeyelim demişti bende salak gibi arayıp neredeyse yalvarmadığım kalmıştı suçsuz olduğum halda özür dileyip nolur görüşelim seni çok özledim filan demiştim. Fazla tepeme çıkardım. Sorarım size hangi sevgili ertesi gün işinizin olduğunu bile bile sürekl, gece sabaha kadar sizi uyandırıp arar durur konuşmak ister. kendinin işi yok ya sabaha kadar uyumuyor ya sürekli sohbet etmek istiyor yada sinirlendiğinde sinirini çıkarmak için beni uyandırıp duruyor. Uyuduğumdan dolayı telefonu açmama gibi bir durumum olmadığınıda biliyor tabi, çünkü ben iğne sesinden uyanan biriyim. Duymamazlıktan gelirsem ev telefonunu bangır bangır çalıdırıyor. Annem uyanıyor bana kızıyor haklı olarak gecenin bir yarısı herkes uyuyor aranır mı? Bende başlarda 2007de sırf o anlasın diye evlerini gece birkaç kes çaldırdım ama oda utandımda çaldırdım üstelik zor durumda kalmıştım çünkü inti ha r edeceğini söylüyordu yere düşen cam sesleri geliyordu siz naparsınız evlerini arayıp ailesi uyansında şu çocuğa bir baksın demez miydiniz? Mecbur kalıp çaldırmıştım tellerini. Yoksa hayatta çaldırmam. İnsanları uyandırmam. Oda belki bu arada anlar hatasını demiştim ama nafile hala böyle kavga filan edersek ve ben teli açmazsam arıyor bazen. Askerden yeni döndü biraz değişmiştir belki dedim. Artık gündüzleri ben iş yerindeyken sürekli arayıp mani olmuyor normal arıyor hatta ben onu daha sık arıyorum bunu çözdük çok şükür. Ama ben kendi işimiz değilde eskisii gibi bankada filan çalışsam kıskançlığından yine durmadan arardı eminim. Offfffffffffffffffffffffff Aşk zor bişeyyyyy
canım malesef ikili ilişkilerde genelde inatçı olan taraf sen olduğunda karşı taraf seni daha kıymetli görüyor ve peşinden koşuyor...karşı tarafın kaprislerini kötü huylarını sineye çektikçe de yaptığın şey özveri olarak görülmüyor ve normal davranış yerine konuluyor..çünkü alışıyorlar...sonra aynı özveride bulunamadığın herhangi bir an kıyameti koparıyorlar.....yani özverinin asla kıymeti bilinmiyor..bu genelde hep böyledir yani...satranç gibi...eminim ki telkinlerin etkisiyle değişen davranışlarının sonucunda hakkını daha çok savunan ve sınırlarına daha çok sahip çıkan birisi olduğun için ister istemez onun haksızlıklarına tepki göstereceksindir..bu doğaldır...belki böyle oluşun onun da sana karşı davranışlarını değiştirebilir..yani sen diklenince o sana karşı daha yumuşak davranacaktır...sevgiyle kal canım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2010, 08:25 PM   #32 (permalink)

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım malesef ikili ilişkilerde genelde inatçı olan taraf sen olduğunda karşı taraf seni daha kıymetli görüyor ve peşinden koşuyor...karşı tarafın kaprislerini kötü huylarını sineye çektikçe de yaptığın şey özveri olarak görülmüyor ve normal davranış yerine konuluyor..çünkü alışıyorlar...sonra aynı özveride bulunamadığın herhangi bir an kıyameti koparıyorlar.....yani özverinin asla kıymeti bilinmiyor..bu genelde hep böyledir yani...satranç gibi...eminim ki telkinlerin etkisiyle değişen davranışlarının sonucunda hakkını daha çok savunan ve sınırlarına daha çok sahip çıkan birisi olduğun için ister istemez onun haksızlıklarına tepki göstereceksindir..bu doğaldır...belki böyle oluşun onun da sana karşı davranışlarını değiştirebilir..yani sen diklenince o sana karşı daha yumuşak davranacaktır...sevgiyle kal canım
Evet haklı olabilirsin canım. Telkinlerden sonra gerçekten daha çok onun davranışlarına karşı çıkmaya başladım ve beğenmediğim şeylerini söylüyorum ama bu durumda onu sevmiyormuşum hissi oldu kendisinde bu seferde sevdiğime dair ikna edici cümleler sarfetmek zorunda hissettim birazcık. Sorun çabuk çözüldü. Hergün biraz daha iyiye gidiyor iletişimimiz. Keşke birde ona dinletebilseydim telkinleri. Çünkü kendisini yetersiz ve sevilmeyen biri gibi görüyor Kendini sevilmeye layık görmüyor bence ve bu yüzden ailesiylede ve çoğu insanlada zor anlaşıyor. Ben onu herşeye rağmen hep sevdim bana dayanmasının sebebi bu olabilir diye düşünüyorum çünkü aradğı tamamen sevgi, aşk.
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2010, 08:31 PM   #33 (permalink)

425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Olumlamalarınla başaracağına inanıyorum..Bende olumlamalara ağırlık veririm genelde bir yere gittiğimde içimden sessizce tekrarlarım..
Rüyan gerçekten güzel ama pasta olayını takma :D Doğum gününü burda kutlarsak pembe framboğazlı pastadan yeriz..Burda doğum günü daha güzel geçiyor..
:(doğum günümde erkek arkadaşımın bir tanıdığının nişanı var akşam 7de yani düğün gibi birşey. Gündüz de aof sınavı var. Ben heralde bu yüzden öyle bir rüya gördüm. Benim için çok öenmli birşey doğum günleri.
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2010, 10:17 PM   #34 (permalink)
Sultan
Guest

canım benim günlüğün hayırlı olsun.içi senin istediklerinle dolup farkındalığın artsın.iyi ki varsın sevgiyle mutlu kalasın
Alt 15-03-2010, 02:19 PM   #35 (permalink)

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım benim günlüğün hayırlı olsun.içi senin istediklerinle dolup farkındalığın artsın.iyi ki varsın sevgiyle mutlu kalasın
Hoşgeldin çok teşekkürler iyi dileklerin için, gerçekleşeceğine eminim dediklerinin; çünkü sizler varsınız. İyiki varsınız
Alt 15-03-2010, 02:33 PM   #36 (permalink)
Yüzbaşı

cadi_bm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,795
784 Mesajinıza toplam 4,533 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to behold

Bir ilişki hayatımızı kolaylaştırmalı; huzur vermeli; yormamalı.. Neden her iki taraf da aksi için uğraşır
anlamıyorum hiç anlamıyorum :(( Allah sabır ve huzur versin hepimize ;)
cadi_bm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-03-2010, 03:03 PM   #37 (permalink)

Kırmızı günlüğüm tekrar merhaba. Bugün saatler 7:30 gösteriyorduki kendiliğimden gözlerimi açtım. Aslında uyanmıştım ama tembellik yapıp biraz daha biraz daha derken yine 8:10da hızla kalkıp çayı kkoydum kahvaltıyı hazırladım, üstümü giyinip makyajımı yaptım. Odamı topladım. Bazen tembellik yapıp yatağımı toplamıyorum (bu yüzden kendime çok kızıyorum çünkü ben 2007e kadar hep yatağımı toplar evden çıkardım, hatta bize gelen bayan benim düzenli olmamı takdir edip herkese senin böyle olduğunu söylüyorum diyordu. Malesef bu 2007de bu eve taşındığımızdan beri biraz düzensiz oluyor. Kendimden utanıyorum. Düzensizliği sevmiyorum ama o kadar geç kalkıyorumki bazen bu yüzden yatağımı toplamadan çıkıyorum. Bugün işe geldiğimde yine 9:15ti. Nedir bu Ankara'nın derdi ben anlamadım. Her pazartesi mi herkes erken kalkar. Erken çıktım evden dedim acayip bir trafik hakimdi. Birde cumaları erken kalkıyor bu Ankaralılar:))) hiç dikkat ettiniz mi buna. Neyse gördüğünüz gibi bu günlükte takılı kalınan bir konu var. Saatler. Şimdi bakyorum takvime tam 2buçuk aydır telkinleri dinliyorum ne gibi ilerlemeler kaydetmişim.
1) Evde bitirmediğim, yada hiç okumaya başlamadığım kitapları okuyorum artık.
2) Dik duruyorum
3) Kendimi beğeniyorum ve güveniyorum
4) Başkalarını dinlemeye başladım
5) Eskiden hep başkalarını yada başka şeyleri suçlardım şimdi bunu daha az yapıyorum şimdi içime dönmeyi seçtim. Özüme bakıyorum nerden kaynaklanıyor yanlış diye ve çözüm arıyorum. Bulduğum çözümleri uyguluyor ve devam ettiriyorum
6)Başlarda daha az tv izliyordum. Şimdi dizilere sardım. Tvde izleyemezsem netten izliyorum. Tek takip ettiğim diziler beni mutlu ediyor napıyım:)
7) Dik duruyorum
8) Başkalarının laflarına hala üzülüyorum ama artık daha az takıntılı hale getiriyorum, hemen modumu değiştirecek birşeyler buluyorum
9) Amaçlar ve hedefler konusunda biraz karışıklık var
10) iştahım açıldı bunu engellemeye çalışıyorum
11) Bol su içiyorum:) bunu başardım çünkü ben neredeyse hiç su içmezdim yerine bol açık sıcak su içerdim. Çaya aynı ölçüde devam ediyorum ama yanısıra suyuda bolca içiyorum.
12) Çok çok daha az sinirleniyorum ve çok çok daha az üzülüyorum. Başta yine kırılır gibi oluyorum ama hemen bir içimde tartılma başlıyor kendimi de eleştiriyorumki eskiden hep karşımdakini eleştirirdim şimdi sinirlendiğim kişiye biryerde bende hata yapmış olmalıyımki oda böyle davrandı aslında beni seviyor diyorum. Onu affediyorum çok seviyorum ve özgür bırakıyorum diyorum.
13)Olumlamalarımı haftalık ayarlıyorum ve onu sürekli içimden arabada giderken de hafif ve nazik bir ses tonuyla sürekli tekrar ediyorum dans eder gibi ılık ılık içimden sözcükler geçiyor ve bir bakmışım günün yorgunluğu gitmiş ve ben neşe içindeyim. Yuppiiiii
14) Bu siteden çok şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum, burası günden güne beni çok daha fazla mutlu ediyor. Bir günlük açma cesareti geldi bana! Buda önemli bir değişim diye düşünüyorum.Çünkü sizlerle dürüst bir şekilde herşeyi paylaşıyorum.
15) Ben artık daha mutluyum ve mutlu olduğum için iyi şeyleri daha çok kendime çekiyorum kısacası çekim yasasını daha iyi bir şekilde kullanıyorum. Hala içimde kırıntılar var onlardanda bir bir kurtulabileceğimi biliyorum. Hatta onlardan da kurtulduğum için şimdiden teşekkür ederim.:)))biraz pazarlık yapmış gibi oldum ama nese.
Evetttt şimdide yapmam gerekenleri yazayım
1) Hergün biraz daha erken kalkıp güne neşeyle erkenden başlamak ve herşeyi yetiştirmek
2) Düzenli olarak hergün iş yerinde erken saatlerde ve çıkış saatlerin cam boncuk yapmak
3) Kızılaya gidip yaptığım boncukları takı haline getirebileceğim malzemeleri almak
4) Kredi kartımdaki taksitleri sıfıra indirmek (bunun için hep tek çekim alışveriş yapıcam ve benzin, yemek, kontor dışındaki harcamaları bir müddet kısıcam
5) Cüzdanımda hergün parayı artırıcam
6) Bankada para biriktiricem her ay belli bir miktar zorunlu olarak yatırıcam.
7) Hergün düzenli olarak spor yapıcam yada daha çok hareket edecek birşeyler yapıcam
8) Kendime bir tarz oluşturucam netten beğendiğim kıyafet, ayakkabı, çanta ne varsa resmini bulup çekim yasasıyla onlar kendime çağırıcam çok zarif ve şık olucam daima.
9) Bir kitap yazıcam yaşadığım çekim yasası deneyimlerini derleyip bir araya getiricem:)) Bunu uzun zamandır düşünüyorum. Biraz daha birikim yapmalıyım. Tam 100 de 100 her istediğimi gerçekleştiren biri olunca o kitabı piyasaya sürücemki herkes dileğini gerçekleştirebileceğini görsün ama ondan önce benim bir geçmişten kalma sorunlarımı temizlemem gerek işte eft ve olumlamalar bu noktada devreye girecek.
Şimdilik bu kadarcık yazdım aslında daha çok vardı aklımda ama aklımda bariz hadi beni yaz diyen birşey var onu paylaşmak istiyorum: Düşünce gücüyle tedavi diye bir kitap vardı daha doğrusu 2 kitap vardı birini teyzem kanser olduğu için ona vermiştim diğeri bizdeydi dün bir boşlukta onu okudum bir çırpıda. (unutmadan telkinlerden sonra daha çok okumayı sevdiğim kesin:) nese işte bu kitapta aklınıza gelebilecek hertürlü hastalığın nedeni yazdığı gibi yani hangi düşüncelerimizden dolayı oluştuğu yazıyor ve karşısında da tedavi edecek olumlama cümleleri yazıyor süper dimi. İşte sizlerle paylaşmak istedim. İsteyen bana hastalını yazsın ben onun karşılığındaki nedeni ve olumlamaları söyleyim hemde seve seve. Bunu yazan kansermiş iyileşmiş ve pek çok kişiyide iyileştirmiş. İşte düşünsenize kendinizi değiştirmek istiyorsanız sorununuzun ne olduğunu bilmiyorsanız. Size vücudunuz sizin ne gibi düşünsel probleminiz olduğunu zaten haykırıyor. Alkolizmden şişmanlığa arpacıktan ölüme kadar hepsinin nedeni var çok etkilendim ben. Kendi sağlık problemim pek yok ufak tefek ama karşısına bakınca nedenlerini duyunca şok oldum çünkü gerçekten yaptığım yanlışlardı onlar demekki böyle devam ederse ilerde ciddi ameliyatlar geçirmek zorunda kalabilirim işte bu noktada hemen hatayı görüp onu temmizlemek artık çok kolay. Yap olumlamanı hergün ve olumsuz düşüncelerinin de farkına varıp onu anında değiştir işte hayat pespembe oluyor o andan sonra. Sevgiler
Alt 15-03-2010, 03:10 PM   #38 (permalink)

Alıntı:
cadi_bm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir ilişki hayatımızı kolaylaştırmalı; huzur vermeli; yormamalı.. Neden her iki taraf da aksi için uğraşır
anlamıyorum hiç anlamıyorum :(( Allah sabır ve huzur versin hepimize ;)
haklısın, ama bundan sonra benim için dediğin gibi olur yani hayatı kolaylatıran huzur veren bir ilişki yaşamayı seçiyorum deyip lafımı evrene teslim ediyorumki aynen bana geri göndersin bonusuyla:)))
Alt 15-03-2010, 08:30 PM   #39 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kırmızı günlüğüm tekrar merhaba. Bugün saatler 7:30 gösteriyorduki kendiliğimden gözlerimi açtım. Aslında uyanmıştım ama tembellik yapıp biraz daha biraz daha derken yine 8:10da hızla kalkıp çayı kkoydum kahvaltıyı hazırladım, üstümü giyinip makyajımı yaptım. Odamı topladım. Bazen tembellik yapıp yatağımı toplamıyorum (bu yüzden kendime çok kızıyorum çünkü ben 2007e kadar hep yatağımı toplar evden çıkardım, hatta bize gelen bayan benim düzenli olmamı takdir edip herkese senin böyle olduğunu söylüyorum diyordu. Malesef bu 2007de bu eve taşındığımızdan beri biraz düzensiz oluyor. Kendimden utanıyorum. Düzensizliği sevmiyorum ama o kadar geç kalkıyorumki bazen bu yüzden yatağımı toplamadan çıkıyorum. Bugün işe geldiğimde yine 9:15ti. Nedir bu Ankara'nın derdi ben anlamadım. Her pazartesi mi herkes erken kalkar. Erken çıktım evden dedim acayip bir trafik hakimdi. Birde cumaları erken kalkıyor bu Ankaralılar:))) hiç dikkat ettiniz mi buna. Neyse gördüğünüz gibi bu günlükte takılı kalınan bir konu var. Saatler. Şimdi bakyorum takvime tam 2buçuk aydır telkinleri dinliyorum ne gibi ilerlemeler kaydetmişim.
1) Evde bitirmediğim, yada hiç okumaya başlamadığım kitapları okuyorum artık.
2) Dik duruyorum
3) Kendimi beğeniyorum ve güveniyorum
4) Başkalarını dinlemeye başladım
5) Eskiden hep başkalarını yada başka şeyleri suçlardım şimdi bunu daha az yapıyorum şimdi içime dönmeyi seçtim. Özüme bakıyorum nerden kaynaklanıyor yanlış diye ve çözüm arıyorum. Bulduğum çözümleri uyguluyor ve devam ettiriyorum
6)Başlarda daha az tv izliyordum. Şimdi dizilere sardım. Tvde izleyemezsem netten izliyorum. Tek takip ettiğim diziler beni mutlu ediyor napıyım:)
7) Dik duruyorum
8) Başkalarının laflarına hala üzülüyorum ama artık daha az takıntılı hale getiriyorum, hemen modumu değiştirecek birşeyler buluyorum
9) Amaçlar ve hedefler konusunda biraz karışıklık var
10) iştahım açıldı bunu engellemeye çalışıyorum
11) Bol su içiyorum:) bunu başardım çünkü ben neredeyse hiç su içmezdim yerine bol açık sıcak su içerdim. Çaya aynı ölçüde devam ediyorum ama yanısıra suyuda bolca içiyorum.
12) Çok çok daha az sinirleniyorum ve çok çok daha az üzülüyorum. Başta yine kırılır gibi oluyorum ama hemen bir içimde tartılma başlıyor kendimi de eleştiriyorumki eskiden hep karşımdakini eleştirirdim şimdi sinirlendiğim kişiye biryerde bende hata yapmış olmalıyımki oda böyle davrandı aslında beni seviyor diyorum. Onu affediyorum çok seviyorum ve özgür bırakıyorum diyorum.
13)Olumlamalarımı haftalık ayarlıyorum ve onu sürekli içimden arabada giderken de hafif ve nazik bir ses tonuyla sürekli tekrar ediyorum dans eder gibi ılık ılık içimden sözcükler geçiyor ve bir bakmışım günün yorgunluğu gitmiş ve ben neşe içindeyim. Yuppiiiii
14) Bu siteden çok şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum, burası günden güne beni çok daha fazla mutlu ediyor. Bir günlük açma cesareti geldi bana! Buda önemli bir değişim diye düşünüyorum.Çünkü sizlerle dürüst bir şekilde herşeyi paylaşıyorum.
15) Ben artık daha mutluyum ve mutlu olduğum için iyi şeyleri daha çok kendime çekiyorum kısacası çekim yasasını daha iyi bir şekilde kullanıyorum. Hala içimde kırıntılar var onlardanda bir bir kurtulabileceğimi biliyorum. Hatta onlardan da kurtulduğum için şimdiden teşekkür ederim.:)))biraz pazarlık yapmış gibi oldum ama nese.
Evetttt şimdide yapmam gerekenleri yazayım
1) Hergün biraz daha erken kalkıp güne neşeyle erkenden başlamak ve herşeyi yetiştirmek
2) Düzenli olarak hergün iş yerinde erken saatlerde ve çıkış saatlerin cam boncuk yapmak
3) Kızılaya gidip yaptığım boncukları takı haline getirebileceğim malzemeleri almak
4) Kredi kartımdaki taksitleri sıfıra indirmek (bunun için hep tek çekim alışveriş yapıcam ve benzin, yemek, kontor dışındaki harcamaları bir müddet kısıcam
5) Cüzdanımda hergün parayı artırıcam
6) Bankada para biriktiricem her ay belli bir miktar zorunlu olarak yatırıcam.
7) Hergün düzenli olarak spor yapıcam yada daha çok hareket edecek birşeyler yapıcam
8) Kendime bir tarz oluşturucam netten beğendiğim kıyafet, ayakkabı, çanta ne varsa resmini bulup çekim yasasıyla onlar kendime çağırıcam çok zarif ve şık olucam daima.
9) Bir kitap yazıcam yaşadığım çekim yasası deneyimlerini derleyip bir araya getiricem:)) Bunu uzun zamandır düşünüyorum. Biraz daha birikim yapmalıyım. Tam 100 de 100 her istediğimi gerçekleştiren biri olunca o kitabı piyasaya sürücemki herkes dileğini gerçekleştirebileceğini görsün ama ondan önce benim bir geçmişten kalma sorunlarımı temizlemem gerek işte eft ve olumlamalar bu noktada devreye girecek.
Şimdilik bu kadarcık yazdım aslında daha çok vardı aklımda ama aklımda bariz hadi beni yaz diyen birşey var onu paylaşmak istiyorum: Düşünce gücüyle tedavi diye bir kitap vardı daha doğrusu 2 kitap vardı birini teyzem kanser olduğu için ona vermiştim diğeri bizdeydi dün bir boşlukta onu okudum bir çırpıda. (unutmadan telkinlerden sonra daha çok okumayı sevdiğim kesin:) nese işte bu kitapta aklınıza gelebilecek hertürlü hastalığın nedeni yazdığı gibi yani hangi düşüncelerimizden dolayı oluştuğu yazıyor ve karşısında da tedavi edecek olumlama cümleleri yazıyor süper dimi. İşte sizlerle paylaşmak istedim. İsteyen bana hastalını yazsın ben onun karşılığındaki nedeni ve olumlamaları söyleyim hemde seve seve. Bunu yazan kansermiş iyileşmiş ve pek çok kişiyide iyileştirmiş. İşte düşünsenize kendinizi değiştirmek istiyorsanız sorununuzun ne olduğunu bilmiyorsanız. Size vücudunuz sizin ne gibi düşünsel probleminiz olduğunu zaten haykırıyor. Alkolizmden şişmanlığa arpacıktan ölüme kadar hepsinin nedeni var çok etkilendim ben. Kendi sağlık problemim pek yok ufak tefek ama karşısına bakınca nedenlerini duyunca şok oldum çünkü gerçekten yaptığım yanlışlardı onlar demekki böyle devam ederse ilerde ciddi ameliyatlar geçirmek zorunda kalabilirim işte bu noktada hemen hatayı görüp onu temmizlemek artık çok kolay. Yap olumlamanı hergün ve olumsuz düşüncelerinin de farkına varıp onu anında değiştir işte hayat pespembe oluyor o andan sonra. Sevgiler

canım harikasın daha işin başında olmana rağmen ilerlemelerini küçümsememen ve onları farketmen gerçekten çok güzel bir özellik hele bir de onları görebilmek için içine bakman ve olumlu değişimlerin neler olduğunu bulmak üzere araman da çok hoş

gördüğüm kadarıyla birçok olumlu gelişme yaşamışsın ve kendine yapılacaklar listesi yapmışsın...kendine en kolay ve en zevkli gelicek olan ve en çabuk sonuç alabileceğin maddelerden başlarsan daha motive edici olur...hem listenden bir veya birkaç maddenin kısa sürede kalkmış olmasının rahatlığını ve gururunu yaşarsın olumlu gelişmeler listenin bu kadar uzun olduğunu görünce en az ben de senin kadar sevindim...hatta çocuklar gibi sevindim senin adına olumlu gelişmeler listenin kabarması ve yapılcaklar listenin azalıp küçülmesi dileğiyle...

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-03-2010, 08:43 PM   #40 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

bak bu uzun zamandır bende var tv izlemesem de bazen netten dizilere takılmıyor değilim :) 15 güzel madde getirmişsin hayatına. Gerçekten kayda değer, değerli değişimler. Yapman gerekenlerin de farkına varmışsın bu daha da güzel. Sürekli ileriye doğru gidiyorsun, geride kaldı kalması gerekenler :)
Kitabı bitirince muhakkak haber ver alacağım çünkü. Eğer grafikte olur da uzmanlaşırsam bir gün ve o gün sen kitabı yeni bitirmiş olursan ya da 2. kitabın yeni bitmiş olursa kapak tasarımın benden ;)
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks