Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

mutsuzummmm :(

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri mutsuzummmm :( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Mutsuz olduğunu söyleyen tüm arkadaşlar, Mutluluk bir tutumdur, ve tutumda bir değişiklik yapmadan mutlu olduğunuzu farkedemezsiniz. Eğer mutluluk için dışarıdan birşeyler bekliyorsanız, elde ettikleriniz ilerideki mutsuzluğunuzun sigortası olabilir ancak. Değişim ve gelişim devam ediyor ve bugün elinizde olanlar, sonra ya ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

mutsuzummmm :(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-06-2008, 03:26 PM   #11 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute
Standart Ynt: mutsuzummmm :(

Mutsuz olduğunu söyleyen tüm arkadaşlar,
Mutluluk bir tutumdur, ve tutumda bir değişiklik yapmadan mutlu olduğunuzu farkedemezsiniz.
Eğer mutluluk için dışarıdan birşeyler bekliyorsanız, elde ettikleriniz ilerideki mutsuzluğunuzun sigortası olabilir ancak. Değişim ve gelişim devam ediyor ve bugün elinizde olanlar, sonra ya elinizde olmayabilir, ya da siz artık yeni şeyler isteyeceksinizdir.

Mutsuz olduğunu söyleyen arkadaşlara birkaç sorum var.

Acaba daha ne kadar bu durumda kalmak istiyorlar, bize bir son tarih verebilirlermi?

Hayatında mutsuzluk duygusundan vazgeçmeye isteklimizin? gerçekten ama?

Gün içinde sizi mutlu eden şeyleri yapmayı seçiyormusunuz?

Daha mutlu olmak için vazgeçmeniz gereken duygu ve tavırlar nelerdir?

Bunların üzerinde düşünüp - ama gerçekten düşünüp - bize yazın bakalım neler çıkacak..

Sevgiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2008, 03:56 PM   #12 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ayba is an unknown quantity at this point
Standart mutsuzummmm :(

“Zavallı Ben”den “Üstat Ben”e..

İlk Adım

“Ben öyle hissediyorum diye mi bana öyle geliyor bilmem ama her şey değişiyor sanki.. insanlar değişiyor.. inançlar değişiyor.. insanların hayattan beklentileri değişiyor.. korkular yerini meraka bırakıp sınırların ötesine ulaşıyor.. sorgulanmayan sorgulanıyor, öğretilen gerçeklerin ördüğü duvarlar yıkılıyor.. kapalı kapılar ardında konuşulan her şey su yüzüne çıkıyor.

Bir şeyler oluyor..
Ve ben bir şeyleri kaçırıyormuşum gibi..
Sanki hiçbir şey çocukluğumuzdaki gibi değil, peki bu hep böyle miydi yoksa gerçekten farklı bir zamanda mı yaşıyoruz? Bazen freni patlamış külüstür bir arabanın içinde uçurumdan aşağı yuvarlanıyormuşum gibi hissetmek de neyin nesi? Bazen de sanki her şey yüksek bir gücün kontrolü altındaymış gibi, öylesine mucize kokuyor! Sağanak yağmurda son hız çalışan sileceklerin arasından görmeye çalıştıklarımdan ibaret olabilir mi bu hayat yolu, o zaman belki de çoktan çıkmış da olabilirim yoldan? Önümü göremiyorum. Hay Allah, bu yağmur da nereden çıktı şimdi? Bu ülkede ne doğru ki, yollar karanlık, ışık yok! Her yer karanlık! Kim var orada? Hayatımı kim yönetiyor?”

Feleğin çemberine takılmış oradan oraya fırıldak misali döne döne savrulduğunu sanan insan! Başına gelen her felakette kendine acımaktan ötesini yapamayan, birilerinin gelip elinden tutmasını bekleyen, neden ben diye göz yaşlarına boğulmanın ötesine adım atıp cevabı aramaktan ölesiye korkan insan! Tüm sorunları için – kafasının içinde debelenen düşüncelerine bakmaksızın - başkalarını sorumlu tutan, kendininki ile yüzleşmekten korkup da başkalarının hayatlarına burnunu sokan, bir çemberin içinde aynı konuyu farklı senaryo ve oyuncularla oynadığının farkına varamadan dönüp duran, tüm hayatı boyunca ödül avcısı günahtan kaçarken sevap toplamak için durduğu her defasında o canavara yakalanıp ettiği tövbelere neden bir türlü sadık kalamadığını anlamasa da bir şekilde yolun sonunda topladığı ‘bonus’larla ödüllendirileceğine inanan insan! Sen ne de muhteşem bir varlıksın!

İşte sana yol tarifi..
Dışarıdaki seslerin hayatına ettiği müdahalelerden kaçıp tüm pencereleri sıkıca kapatırsın.. bir an durup içeride kimin konuştuğunu dinlersin.. farklı sesleri ayırt etmeye başlarsın.. Nefs’ten geleni, kendini ve davranışlarını gözlemleyerek tanır, bilir, fark edersin.. bir dahaki sefere, olaylar karşısında kontrolü ona bırakmamak için çabalarsın.. tüm cızırtıların ortasında sakin, saf, duru bir ses duymaya başlarsın.. işte sisler kalkıyor ve kapı açılıyor.. ardında engin bir deniz.. asıl yolculuk şimdi başlıyor.. öncesi bilet kuyruğunda beklemekten ibaretti.. ötesi ise zor ama muhteşem bir yolculuk.. ve sadece mucizelere gebe.
ayba isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2008, 08:44 PM   #13 (permalink)

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil_24 is an unknown quantity at this point
Standart mutsuzummmm :(

Ay iyiki bulmuşum bu siteyi hemde kaç tane adaşım oldu şimdiden :) telkinleri yeni dinlemeye başladım henüz ama en azından burada bari yalnız olmadığımı hissetmek çok güzel mutsuzluk benim tercihim olmadı hiç bi zaman ama elimden geleni yapıyorum kurtulmak için mutlu olmamız için mücizelere ihtiyacımız olmamalı
serpil_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2008, 03:01 PM   #14 (permalink)
Teğmen

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
mevlevi is an unknown quantity at this point
Standart neden ?

Doğumdan ölüme bir yolculuk yaşam ?
Acısıda var tatlısının yanında.

Güneşin battığı her akşam
umut yok, sevinç yok, zehir sanki her anında.

Hayat dediğimiz ömür törpüsü, herkes birşeyler peşinde !

Ya sizin peşinde olduğunuz nedir ?

Kendinize bu soruyu sorun önce, cevabınıda hemen vereyim;
hiçbirşeyin peşinde olmamaktır hayat, takmamaktır, kederlenmemektir.
benim inancıma göre hayat insan için yaratılmış olaylar bütününden başka bişi değil.
ben birşeyleri aramayı ve birşeyler peşinden koşmayı uzun zaman önce bıraktım.
Son zamanlarda etrafımı izlemediğimi farkettim.

Aman Allahım herkez telaşta, kavgada, yarışta.

Bu dünyaya gereğinden fazla değer vermiyorum. Ondan sadece ihtiyacım olanı alıyorum okadar.

mevlana' nın dediği gibi "Dün dünde kaldı cancazım, şimdi yeni şeyler söylemek lazım"

Biraz dağınık oldu yazı ama özetleyeyim.

İnsan ANI yaşamayı örenince çoğu şey kolay oluyor,
Kalbinize bir taş gibi oturan kederler, tatlı bir sızı gibi geliyor.

Üç kelime dün"dünde kaldı müdahale şansı yok" yarın "neler sunacağı belli değil müdahale şansı yok"
BUGÜN "işte o an yaşanması gereken"

İşin sırrı burada belkide.
bir günlük ömrü olan kelebek gibi yaşıyorum ve mutluyum.

Birde korkunun tanımı kısaca "geçmişi yargılamak ve yarının endişesini duymaktır"

Geçmişi yargılamayın, Asla yarının endişesin duymayın, göreceksinizki artık hayatta hişbirşeyden korkmuyorsunuz.
Mutlu olabilmeniz için okadak çok sebep varki bir bilseniz !

Varsınız, yaşıyorsunuz, duyuyosunuz, hissediyorsunuz, internete girebildiğinize göre maddi sorunlarınızda yok

EEEEEEEEEE da nolsun !

Sağlıcakla !!!!

mevlevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-07-2008, 11:06 AM   #15 (permalink)
Teğmen

7 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kursad17 is an unknown quantity at this point

mutlu olmak için: senden daha aciz güçsüz birisine yardımda bulun
kimsesizler yurdunu ve huzur evini ziyaret et
bir kağıda sahip olduklarını yaz
sevdiğin bir insana nedensiz hediye al
hayatım değiştideki telkin müziklerini dinle

kursad17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-08-2008, 06:16 PM   #16 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 9 kez İyi ki varsın denildi
sln0014 is an unknown quantity at this point

BENCE İNSAN HAYATTAKİ EN KÜÇÜK ŞEYLERDEN bile mutlu olmayı bilmek gerekir.bence bugünden sonra kendine yepyeni bi sayfa aç.küçücük şeylerden mutlu olmayı seni mutlu edecek şeylere yönelmeyi dene.
sln0014 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-08-2008, 10:13 AM   #17 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
aydasu is an unknown quantity at this point

merhaba. kucuk yasta hayatinin buyuk denebilecek kismini ciddi mutsuzluklarla gecirmis biri olarak bazen uzman yardimi almamiz gerekebilecegini dusunuorum. ozellikle bahsettigimiz normal olarak adlandirdigimiz gunluk hayat mutsuzluklari yani hizla degisebilen tutumlar disindaysa. ornek: yas sureci, depresyon, agir kayiplar.. bir psikolog yardimi dusmussek kaldirir sonrasi yine emekleyerek baslariz gerekirse sonra da yine ayaga kalkariz zamani gelince.
nacizane fikrim budur.
aydasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-08-2008, 10:49 AM   #18 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

Alıntı:
bigci Nickli Üyeden Alıntı
bende mutsuzum ama bu guzel ortam insana o kadar huzur veriyoki ister istemez mutlu oluyorsun kısa bir surede
inanıyorum sende bu guzel ortam ayak uydurcak mutlu insanların arasında sende artık kendını bır nebzede olsun mutlu hıssetceksın
bu ortam o kadar guzelkı ıster ıstemez ınsan mutlu oluyor kendını mutlu olmaya adepde edıyor sende yakında mutlu olacaksın bunu hııssedıyorum sımdıden hadı sendne guzel mutluluk verıcı haberler beklıyoruz en kısa zamanda gorusmek uzere mutlu haberlerle
serpil arkadasımız eger senin ilk siteye gelmiş oldugun zaman görseydi bigci telkinlerin ne kadar faydalı oldugunu anlardı.msjını okuyunca öyle duygulandım öyle gurur duydum ki seninle ne kadar yol kattetigin görmek beni çok mutlu etti.bizim bigci iyileştide diger insanlara umut vermeye basladı dedim.afferin sana ve degişmek isteyen herkese
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks