Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

size ihtiyacım var!!

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri size ihtiyacım var!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız arkadaşlar bi kaç aydır üyeyim ama hiç bişe yazmadım bugüne kadar...Sizin konularınızı yorumlarınızı okumayı alışkanlık haline getirdim.severek okuyup tanımaya çalıştım sizi,hepiniz çok sıcaksınız bana yaşamadığım dost sıcaklığını hissettirdiniz uzaktan,bende bu sıcak ortama katılmak istedim.. ilk defa yazma gereği duydum,belki ilk ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

size ihtiyacım var!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-09-2008, 06:38 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derin_derin is an unknown quantity at this point
Standart size ihtiyacım var!!

arkadaşlar bi kaç aydır üyeyim ama hiç bişe yazmadım bugüne kadar...Sizin konularınızı yorumlarınızı okumayı alışkanlık haline getirdim.severek okuyup tanımaya çalıştım sizi,hepiniz çok sıcaksınız bana yaşamadığım dost sıcaklığını hissettirdiniz uzaktan,bende bu sıcak ortama katılmak istedim..
ilk defa yazma gereği duydum,belki ilk defa yardımınıza bu sefer benim ihtiyacım var,arkadaşlar içimden geldiği gibi lafı evirip çevirmeden anlatacam size beni anlayacağınızdan eminim...
herşeye bi çare bulurumda hep kendi başıma yeterimde bi tek bunda bi yardıma ihtiyaç duydum.konu şu:
bi zamanlar gönül meselesiydi şimdi gurur meselesi oldu bu durum,yanlıştı yada doğruydu sonuçta bi yaşanmışlık var ortada.şüphelerim bitirdi ama yanılmadığım ortaya çıktı...şimdi anlatmak istediğim şey aptal yerine koyuldum kullanıldım anlayacağınız birine yakın olmak için harcadı beni. sindiremiyorum arkadaşlar bu durumu kabullenemiyorum,sizden bana bu durumu kabullenmem için yardım etmenizi değil,aşk acısını unutmam için de değil,,karşı tarafa aslında nekadar kullanılmayacak biri olduğumu hata yaptığını,beni bi hiç uğruna harcadığını ve benim ne kadar kıymetli ve değerli olduğumu göstermek ve eski günlerimize tekrar dönmem için yardım etmenizi istiyorum...size saçma gelebilir,dedimya gurur meselesi,insanlar hayatta gururu için yaşar ben gururum için yaşıyorum ama şuan ayaklar altında ezilen gururumu kurtarmak istiyorum,bunun tek yoluda bana geri dönmek istemesi bu benim için okadar önemliki yaşamamın tek sebebi,beni anlayacağınıza eminim.....ben harcanacak kız değilim........bu konu hakkında herşeyi göze aldım...şimdi bana unut demeyim unutmak en büyük cezada demeyin hiç faydası yok unuttum olmadı.bırakda demeyin artık geride bırakamam bazı şeyleri. pozitif düşünce,cd,meditasyon ve bunun gibi şeylerin bana yardımı olacaksa tavsiyenizi bekliyorum eminim hepiniz az çok böyle şeyler yaşamışsınızdır.tecrübeleriniz benim için çok önemli..bana dönemsini istiyorum istiyince ve inanınca oluyor diyosunuz peki 21. gün kuralı işe yararmı 21 gün boyunca geleceğine inansam hayal etsem olurmu?? onu bana döndürecek ne olabilir,çekim yasası diyosunuz,işe yarar mı?tek elimde olan değerli şey benim hayal gücüm istemem bunu biliyorum benim hazinem diyorum hep,,gözünün önünde biyerde değilim telefonda edemem onu uzaktan bana yaklaştırmak istiyorum sizce napiyim ben??

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

derin_derin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2008, 07:33 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: size ihtiyacım var!!

derincim merhaba ,kötü bi olay yaşamışsın üzgünsün ve bu durumu kendine yedirememen çok normal.fakat kişisel gelişim metodlarıyla başkasının iradesine hükmedemezsin .hep gurur kelimesini kullanmışsın.gururdan algıladığın nedir?kendi çıkarı için duygularınla oynamış ve istediğini elde etme noktasına geldiğinde seni önemsememiş birini geri kazanmakla gururunu mu kurtarmış olcaksın?bence bu gururunu kurtarmak değil egonu tatmin etmeye çalışmak bi anlamda onu tekrar elde etmek ya da elden kaçırmamak.kullanıldım diyosun ve seni kullanan biriyle tekrar birlikte olmak istiyosun bu özgüvenini aşağı çekmekten başka bi işe yaramaz ki karşındaki her kim olursa olsun değer mi ?ille de onu tekrar kazanmak istiosan kendi duruşunla kendine güveninle yapabilirsin belki o da belki çünkü herkesin beklentileri farklı .sen kendin ol kendini gerçekleştir kendine yatırım yap,isteyen beğensin istemeyen küçük oğluna almasın.böylece harcanıcak kız olmadığını herkes anlar.söylediklerim senin duymak istediklerini karşılamadı biliyorum ama cevap vermeden geçmek istemedim
sevgilerle
Alt 06-09-2008, 07:46 PM   #3 (permalink)

meraba öncelikle yazıma verdiğin yanıttan dolayı teşekkür ederim.evet doğru bi yandanda egomu tatmin etmek istediğimi anladım,.ama giden gitsin demek istemiyorum,boşvermekte istemiyorum asıl ben bu konu karşısında sessiz durursam kendime güvenimi kaybederim,yenilgiyi kabul etmem.geçmişinde kalmak istemiyorum o kişinin yenildim karşısında,ben güçlüyüm demek istiyorum bak beni yendin ama ben ayasktayım demek istiyorum..bunu görmesini istiyorum. tamam önce kendime daha çok saygı göstermeliyim daha çok güvenmeliyim kendimi daha çok sevmeliyim ki daha çok seviliyim,bu sitede özgüven ileilgili herşeyi bulabilirim bu site benim kurtuluşum olacak hepiniz çok iyisiniz sağolun böyle bi sitenin üyeleri olduğunuz için..
derin_derin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2008, 08:27 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough

Sevgili derin benim nacizane tavsiyem sen kismenin yazdiklarini bir kere okuyupda gecistirme..tekrar tekrar oku ve yazdiklarini iyice dusun..once kendini kendine ispat et, sen bunu basardinmi zaten baskasida senin ne kadar güclü oldugunu gorecektir...sen boyle yapmakla karsindakine zaten yenilmedigini gostermis olursun..boyle durumlarda hirsa kapilipda yanlis yapma lutfen..kismenin yazdiklarini lutfen tekrar oku ve iyi dusun derim...
rabbim seni yanlis yapmaktan korusun...
Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2008, 09:37 PM   #5 (permalink)
Teğmen

13 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
btlcm is an unknown quantity at this point

merhaba;
burdaki hiç bir çalışmanın onu getireceğini sanmıyorum.ayrıca o kadar şey yaşadıktan sonra onu geri istemene ise inanamıyorum. burada sana yardımcı çok yol var ama sen asıl istemen gereken şeyi istemiyorsun ki. senin istemen gereken bu durumu kabullenip tekrar hayata karşı dik durmaktır. eğer isteğini değiştirisen bu sitede çok şey bulacaksın. gurur onur çok önemli de bu gurur değil bence. yaşamadn konuşmak kolay diye hiç düşünme burdaki çoğu insan inan çok büyük üzüntülerin ardından bu siteyle tanıştılar. bu site bizi benliğimize yaklaştırdı. hayatımızı değiştirdi... yani bende daha başındayım ama şimdiden değişimi hissediyorum ki daha ileride çoook daha güzel şeyler olacak.
btlcm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2008, 11:34 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

merhaba derin_derin sen bu kişinin sana dönmesini istiyorsun, sonra da ilişkine devam mı edeceksin? yoksa hayır geçti güzelim boşuna yalvarma dizlerimde mi diyeceksin? bu konuyu netleştirsek önce dusun eğer yeniden bir ilişki kurmayı düşünüyorsan sana hiç bir diyecek lafım olmaz, saygı duymam böyle bir duruma ama eğer ona da bu yaptığının cevabını vermekse çekim yasasını uygulayabilirsin bence. bana kalırsa boşver bunları hayatına yeni bir yön ver, o kişinin değerini düşür, senin sevgine layık olmayacak kadar değersiz, aşağılık biriymiş. olayın iyi tarafına bak, iyi ki böyle biriyle ilişki yaşamıyorsun. sen en iyisi senin değerini anlayan daha kıymetli birilerini bul, uğraşmaya hiç değmez. sevgiler, saygılar
Alt 07-09-2008, 12:26 AM   #7 (permalink)
Teğmen

16 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
reversi is an unknown quantity at this point

bak canım, etrafımızda o kadar çok kişi vardır ki hep birilerini birşeyler için kullanır ve istediğini aldığı zaman bırakır atar bir kenara.Sanırım sende bu tip insana karşı duygusal bazı şeyler hissetmişsin ve senin gurur dediğin şey aslında bu.Şimdi yaşadığımız her kötü olay ve karşımıza çıkan her kötü kişi bizim kişiliğimizi geliştiren tecrübeler edinmemizde faydalıdır.sen kötü hissetmeyi bırakıp kendine değer vermeyi öğrenmelisin.Unutma karşımızda ki kişilerde gördüğümüz bir çok şey aslında bizim yansımalarımızdır ve hayal hnm ında dediği gibi bugün yaşadıklarımız geçmişte düşüncelerimizle çekmiş olduğumuz durumlardır.tüm yaşadıklarını bir kenera bırak ve önce kendini sev ve değer ver.hayat başkaları için yaşanmıyacak kadar güzel.Sana aşağıya yazdığım hikayeyi okumanı ve yoluna nasıl devam edeceğine kendin karar vermeni söyleyebirim sadece.
Yaşamda ki gerçek başarıların geçici hedefe varıştan çok heyecan verici bir uyanıştan doğduğunu anlatıyor .
Çok uzun zamandan beri yürüyor gibiydi.Yorgun ayaklarından çok ellerinin farkındaydı.Ellerini tıpkı taşıdığı torbaların bir parçası gibi hissetmeye başlamıştı.
"Bu hiç iyi değil,"diye kendi kendine düşünürken yükünün ağırlığını ellerinin acıyan yerlerinden diğer yerlerine doğru kaydırdı.Onları bırakmayı diledi ama çok acelesi vardı.
İnanması zor geliyordu ama yolun kenarında torba satan o tatlı adama rastlamasının üstünden sadece bir kaç saat geçmişti.Torba satıcısı onu ,torbalarından birini alması halinde diğer tüm torbaları taşımanın çok daha kolay olacağına ikna etmişti.Ancak yürüdükçe bu yeni torbanın ona yaptıklarını tanımlamak için pek çok kelime bulmuştu ama içlerinde kesinlikle "daha kolay" yoktu.Yolun kenarında sattığı ilk torba da bu değildi.Hem de hiç değildi.
Gittikçe ağırlaşan kollarına ve ellerine baktıkça ,taşıdığı her bir torbanın o yada bu için verilmiş bir garanti olduğunu düşünüyordu.Bir gelecek torbası vardı,başarının anahtarını taşıyan bir torba,bir torbada geçmişi tamir etmek amacıyla çeşitli alet takımları içindi.Sonra hepsinden ağır olan torba;tüm diğer torbaların emniyetini sağlaması gereken.Hakikat şu ki,hayal edebileceğiniz her şey için bir torbaya sahipti.
Torbaların değerini ölçüp biçmek ile o kadar meşguldü ki ,yolun kenarında karanlıkta oturan yabancıyı fark etmedi bile.Aslında yabancının sesi onu torbalarına bakmaktan kurtarmıştı.Yabancı gülümsedi
"Yükünüz oldukça ağır.Biraz oturup dinlenmez misiniz?"
Bu onu bir şekilde şaşırtsa da ,iyi bir fikir gibi geldi."Teşekkürler" dedi."Sanırım oturacağım."Torbalarını teker ,teker ,boylarına göre dizerek bıraktı.Hiç konuşmadan birkaç dakika geçti ama bu ikisine de rahatsızlık vermedi.Çimenler yumuşacık ve insanı iyi hissettirecek kadar nemliydi.Garip olan yabancının hiçbir torbası olmamasıydı,bir tane bile yoktu.Hafızasını zorladı,bu ilkti.Yol boyunca tanıştığı kadınların ve adamların tümü bir şekilde bir torba taşıyordu.Bu adam nasıl hayatta kalabiliyordu?Ne biçim bir insandı?Yolda ki sorunlarla nasıl başa çıkıyordu?Kafasının içinde sessiz sorular birbirini takip ederken ,hiç bir şey dememenin kaba olacağını düşündü.Kelimeler ağzından dökülürken,duyduklarına kendi kulakları inanamamıştı.
"Görüyorum ki hiç torbanız yok"
yabancı gülümseyerek"evet doğru"
Adam bir açıklama bekledi ama hiç bir şey gelmedi.Nihayet sessizlik ağır geldi"neden yok?" diye sordu.
Yolcu bu soruyu yolda tanıştığı diğer yolculardan da duymuştu.Deneyimleri bu tip soruların yanıtı duymak amacıyla sorulmadığını öğretmişti.Çoğu yapmacık bir ilgiydi.Asıl aradıkları bir yolunu bularak ona kendi düşüncelerini anlatmaktı.Ama karşısında duran bu yorgun adam farklıydı,böyle hissetti ve ona hakikati anlattı.
"yıllar önce bir gün,tıpkı bunun gibi gölge bir yerde dinlenirken ,tanıdık bir ses benimle konuştu.Bu sesi daha önce defalarca duymuştum ancak o ana kadar gerçekten hiç işitmemiştim.
"Garipti çünkü ses tekrar tekrar 'çok yorgunum ,daha ne kadar gideceğiz' diye sorup duruyordu.Hepsi o kadar -sadece 'çok yorgunum' ve 'daha ne kadar öteye diye'... "
"Yanında kim vardı ? " diye sordu adam
"Hiç kimse" diye cevap verdi yabancı ve ona kendinin farkında olan derin bir gülümseme ile baktı."Sadece kendimleydim.Neden onu o zaman dikkate almam gerektiğini de bilmiyorum,ama böyle oldu.Birden hatırladığım yıllardan beridir kendi kendime ne kadar yorgun olduğumu anlattığımı fark ettim"
Adam için yabancının cevabı beklenmedik bir şoktu.
"Başlangıçta bu üzücü idrakimi görmezlikten gelmek için her zaman istediğim bir torbayı düşünmeye başladım.Ancak o zaman içinde bu duygulardan bile yorulmuştum.Yapacak başka bir şey bilmiyordum.Öylece oturdum.Ne kadar zaman geçti gerçekten bilmiyorum.Sonra o bana geldi."
Yabancı tekrar gülümsedi ve adam bir şeyi kaçırmış olacağını düşündü.Yabancı konuşmasına devam etti."Bir yere gitmek istemediğimden değil,zira orada otururken fark ettim ki yolda geçen tüm o zaman içinde gerçekten nereye gittiğimi asla bilmemiştim.Ta ki o güne kadar bilmediğimi asla bilmiyordum çünkü yolda geçen tüm o yıllarda ,derman aramanın benim için yaşamda bir yöne sahip olmakla aynı şey olduğuna inanmıştım."
"Ama neden derman arıyordunuz?Yani neyden kurtulmak için?"
"Çılgınca olan bu" dedi yabancı, sanki güzel bir fıkra dinlemiş gibi yüksek sesle gülmeye başlarken."taşıdığım onca yükten kurtulmak için derman arıyordum -yaşamın içindeki yürüyüşümü keyifli kılması gereken torbalardan!"
Şimdi ikisi de gülüyordu ,tıpkı özel bir şakaya sahip iki eski dost gibiydiler.Adam
"Peki şimdi torbaların nerde?"
"İşte konunun özü bu..." dedi."Görmüyormusun ?Nereye gittiğimi bilmiyorsam , oraya gitmek için ihtiyacım olan şeyleri de bilmem mümkün değil ,değil mi?"Gözleri cevap bekliyordu.
"Doğru" dedi adam bilmeden
"Öyleyse ,neden tüm o torbaları taşıyordum ki ,manası neydi bunun?Hakikat şu ki buna verecek cevap bulamadığım için oturmakta olduğum noktada hepsini bıraktım."
"Daha sonra ne oldu?Nereye gittin?Hayatın nasıl değişti?"
"Biraz zaman alınca anladım ki değişen yaşamım değil ,yaşama bakış açımdı.Taşımakta olduğum o torbaların yükü olmaksızın baktığımda ,yaşamı yapılması gereken bir görev değil de harika bir yer olarak görmeye başladım."
Adam yabancının kelimelerinden hakikati hissedebiliyordu,biraz daha açıklama istedi."içinde olması mükemmel yer?"
"Evet" yabancı ayağa kalktı ve "Bir şey daha ,olmak zorunda olduğum yerde olmadığım için kendime acımaktan vazgeçtiğimde ,olduğum yerin tam olmak istediğim yer olduğunu buldum.""hakikat şu ki ,olman gerektiğini düşündüğün kişi olman gerekmiyor.Bu nedenle seni o kişi yapacağına inandığın şeyleri de yaşamın boyu taşımak zorunda değilsin."
"Görüşmek üzere..." diyerek yürümeye başladı.
Adam ayağa fırladı "Nereye gidiyorsun?"Yabancı cevap vermedi.Adam uzun bir sıra oluşturan ağır torbalarına baktı sonra da yoldan aşağı doğru yürüyen yabancının adımlarında ki hafifliğe.Karar vermesi bir saniye sürmüştü"Beni bekle!"
işte hikaye bu.Şimdi yaşamın boyunca ,hayatınıın gitmesi gerektiğini düşündüğün şekilde gitmesi için ,taşımanı gerektiğini hissettiğin tüm şeyleri bir düşün.Öğrendiğin tüm gerçekleri tart.Şimdi hepsinden kurtulmanın ne kadar hoş olacağını düşün...
sevgi ile hep mutlu kal
Alt 07-09-2008, 12:40 AM   #8 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Merhaba derin_derin;

Ego güçlendirici ve suçluluk duyguları telkinleri ile başlayabilirsin.Şu an yaşadıklarının tek ilacı bu telkinler.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...irsiniz-b254.0
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2008, 02:16 PM   #9 (permalink)

hepinizin yorumlarını tekrar tekrar büyük bi içtenlikle okudum çok iyi geldi bana,ben kendi kendimi bi kenara bırakmışım meğer,en çok emek vermem gereken kişi bi başkası değil kazanmam gereken kişi benmişim meğer,aslında çok haklısınız benim hırslarım gözümü kör etmiş kendimi bile görememişim,benim tek amacım aslında kendi kendime neler yapacağımı kanıtlamak bunu; bak afferin sana ne güzel yola getirdin ne güzel başardın kendine döndürdün ...gibi şeylerle daha da yücelteceğimi sandım önce..bunlardan vazgeçmeye hiç niyetim yoktu,dün gece çok düşündüm kendimi yıprattığıma kendimi üzdüğüme değermi diye,düşündüm kendi kendime dedimki o benim onun için yapacağım çabanın hangi birini hakediyor,onu istememi hakediyomu haketmiyo arkadaşlar ben haketmeyen biri için asla kendimi küçük düşeremem,sizin sayenizde bugün bu yazıları okuduktan sonra iyice emin oldum,aslında bulmam gereken kazanmam gereken kişi asıl benim,ben mutluluğu seçmeliyim,Hayal Abla'nın dediği gibi haklı olduğumu bi başkasına kanıtlamayı değil mutlu olmayı seçmeliyim,zaten haklı olduğumu ben biliyorumya o bana yeter.bide dedimki hadi oldu diyelim bana döndü peki mutlu olacakmıyım,bi inat uğruna dönülmesi daha zor şimdikinden daha acı yollara saptıktan sonra ben kendime olan azda olsa güvenimi tamamen kaybettikten sonra,kendimi ona adadıktan sonra gitsin kazanmaya çalışıyım kendimi ona kanıtlamaya çalışıyım gibi düşüncelerle onun etrafında haraket edince kendimi bi kukla gibi hissederekmi mutlu olacağım diye çok düşündüm,sizin yorumlarınızlada yardım çabalarınızlada iyice emin oldum benim iyiliğim için söylüyosunuz biliyorum hepiniz eminim benden büyüksünüzdür ve tecrübelisinizdir bi bildiğiniz vardır aklın yolu bir demişler bende artık aynı fikirdeyim..artık kendimi kendime kanıtlamak istiyorum kendime en iyisini en güzelini vermek,hakeden insanları sevmek,kendimi güçlü hissetmek ve kendimle barışmak istiyorum artık tek değerli varlığım kendim çünkü,bendeki bu değişimin ilk gününde herşey daha güzel şuan başka şeyler var aklımda,yükselmek,içimdeki kötü düşüncelerden arınmak,hep iyiği mutluluğu istemek onlara sahip olmaya çalışmak,yeni hayaller ve hedefler,geçmişimde bıraktığım luzumsuz insanları kötü olayları olumsuz herşeyi çöpe atmaya karar verdim,yeni insanlara şans vermeyi yeni hayatımın kapılarını açmaya karar verdim artık,çok zaman kaybetmişim çok ihmal etmişim kendimi,artık şimdi hayata karşı cümlelerim var bu kez kendim için cümlelerim var,,__________çok güçlüyüm daha da güçlü olacağım,çok iyiyim daha da iyi olacağım,kendime değer veriyorum verebileceğimin en iyisini vereceğim kendime,ve başaracağım,hayatı bekletmeyeceğim çünkü hayat beklemez,bıraktığım yerden değil başlamam gereken yerden başlayacağım,yeni bi sayfa yani.._________bu sözlerle kendime meraba dedikten sonra geride kalanlarada son bi kaç cümleyle elveda demek istiyorum________________başkasının üzüntüsünden kendinize zafer çıkarmaya çalışmayın,olmaz çünkü başaramassınız,başaramadınız zaten,beni yıkmak istediğinizi biliyorum bu zevki yaşatmadımda yaşatmıycağımda,siz aşağıda kalın ben yukarıdan size bakıyor bile olamıyacağım,belki bi gün olurda bi yerde karşılaşırız ozaman yıkılmadığımı ayakta güçlükle değilde gücümle kaldığımı göreceksiniz,sizin için yapmıyorum üstünüze alınmayın kendim için yapıyorum,yinede herşey istediğiniz gibi olsun güzel günlerin hatrına saygıyı ve mesafeyi herzaman koruyalım hayat neler getirir belli olmaz,allah seni benim sevgime ve varlığıma muhtaç bırakmasın'''''elveda''''_________________________ ______ohh bee içimi döktüm bu site ve hepinizçok iyi geldiniz bana,,yepyeni bi hayata hepinizle başlamak çok güzel..artık hep aranızdayım hasta olarak değil doktor aday adayı olarak
Alt 07-09-2008, 02:23 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

işte bu, hoşgeldin aramıza derin_derin, çok istekli, azimli biri olduğun her halinden belli, seni tebrik ederim. super

Bookmarks