Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

ARKADAŞLAR HAYATIMIZDAKİ DEĞİŞİMLERİ PAYLAŞALIM...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri ARKADAŞLAR HAYATIMIZDAKİ DEĞİŞİMLERİ PAYLAŞALIM... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bence bu mp3ler cok işe yarıyor size tavsiyem sabırlı olun ve değişimleri görün ayrıca paylaşmak cok güzel bir duygu iyilik ve güzellik adına herşey gönlünüzce olsun...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

ARKADAŞLAR HAYATIMIZDAKİ DEĞİŞİMLERİ PAYLAŞALIM...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-01-2007, 11:33 AM   #21 (permalink)
gecikmez
Guest

Standart ARKADAŞLAR HAYATIMIZDAKİ DEĞİŞİMLERİ PAYLAŞALIM...

bence bu mp3ler cok işe yarıyor size tavsiyem sabırlı olun ve değişimleri görün ayrıca paylaşmak cok güzel bir duygu
iyilik ve güzellik adına herşey gönlünüzce olsun

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 20-01-2007, 02:03 PM   #22 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Suçluluk duygularımız ayağımıza bağlı ve nereye gidersek peşimizden gelen bir kaya gibi.Ondan kurtulduğumuzda yaşama sevincimizi tekrar kazanıyoruz.
Sizin bu yazınız paylaşımınız emin olun bir çok kişiyi motive edecektir.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2007, 04:31 PM   #23 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
87 Mesajinıza toplam 251 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mügeee will become famous soon enoughmügeee will become famous soon enough

Bu bölüme nihayet bende yazıyorumgerçi biliyordum sonucun güzel olacağını o nedenle sabırla bekledim zaten.Bir kere kendimi sürekli mutsuz hissediyordum fakat son günlerde telkinleri az dinlememe rağmen müthiş bir neşe var içimde,sürekli gülüyorum.enteresandır mutluluktan oturup ağladım bu mutluluk duygusunu öyle çok özlemişimki,ayrıca bazı sosyal çekingenliklerimi de yendim arkadaşlarımla hergün bişeyler yapıyorum kaç gündür,oysa dışarı çıkmak dahi istemiyordum hep mutsuzdm.Sonuç olarak %100 çözemedim problemlerimi fakat çok mutluyum ve %100de olucak eminim=)))))))))))))))))
Alt 22-01-2007, 04:45 PM   #24 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Senin adına çok sevindim ve tebrik ediyorum.
Sadece sabırla beklemek yetmiyor.Yeni halini denemek için risk alıp arkadaşlarınla görüşmeye başlamışsın ki bu çok önemli
Tüm bu etkenler birleştiğinde de değişimi farketmişsin.
Aslında mutsuz olduğumuz anlar geçmişimiz için hiç bir zaman pişmanlık duymamalıyız.Bu sayede mutlu olmanın keyfini daha çok çıkartabiliyor onun değerini daha iyi anlayabiliyoruz.

Her şeyin çok daha iyi olacağını ve eskisinden bile daha iyi olacağına inanıyorum.
Ancak hedefimiz hayatta 0 kaygı olmamalı.Kaygılarımız çeknigenliklerimiz ile bizler bir bütünüz.Zaten başarılı devlet adamları dünyanın en güçlü liderleri,şirketlerin üst düzey yöneticilerine bakarsak hiç kmsenin mükemmel olmadığını kaygıları olduklarını görebiliriz.
Öyle ise mükemmel olmadan da hayattan keyif alabileceğimizi bilerek bugünün keyifini çıkartalım.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2007, 04:46 PM   #25 (permalink)
Üsteğmen

87 Mesajinıza toplam 251 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mügeee will become famous soon enoughmügeee will become famous soon enough

Haklısın Atakan abi
Alt 04-02-2007, 06:21 PM   #26 (permalink)

7 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ohbee is an unknown quantity at this point

klasik psikanaliz bi işe yarıyormu diye merak ediyorum, yani mesela "geçmişte sorunların vardı ama psikoterapi seansları sonunda sorunumu çözdüm" diyen birine rastlamadım henüz, sorun çözülünce insanlar önemsemiyor ve artık paylaşmıyormu yoksa?, yoksa gerçekten işe yaramıyor ve üniversitelerde bi bölüm olarak hayatını sürdürüyormu, yada modern psikanaliz "insan" hakkında yanlış bi yerden başladı ve hala yön bulmaya mı çalışıyor, yeni psikoterapi yöntemleri bulunuyor ama bunlar eskilerden daha kısa sürede sonuç alan olarak değil de eskilere alternatif olarak ortaya çıkıyor (gibi).
ohbee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-02-2007, 11:12 AM   #27 (permalink)
Çevirmen

26 Mesajinıza toplam 99 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli is an unknown quantity at this point

herkese merhaba..

Arkadaşlar siteye dün üye oldum ve 6 tane mp3 indirdim uyuyuncaya kadar sürekli çaldı.uyurkende dinleyebilmek için mp3 playere yukledim ve uyumak için hazırlandım.Yalnız yatakta geçen süre içerisinde daima kendimi dişlerimi biribirine geçecek şekilde sıkmış vaziyette yakalardım bazı zamanlar çenem ağrırdı bu yüzden ama dün gece öle değildi.Kendimde farkettiğim ilk değişimdi.Gayet rahattım dişlerim artık savaşmıyordu...
neseli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-02-2007, 11:26 AM   #28 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Bu konu ile ilgili daha önce mail grubuna yazmıştım ancak cevap gelmemişti

Benim böyle diş sıkma sorunum yok.Ancak olmamasına rağmen yine de telkinler ile birlikte çenemde bir rahtlama hissetmiştim.
Bu fark aslında çoğu kişi tarafından farkedilebilir.
Güzel bir tespitte bulunmuşssunuz..
Bruksizme ne sebep olur?

Spesifik bir sebebi yoktur. Fakat duygusal stres gibi pek çok faktörün bunu tetiklediği düşünülür.
Kişinin kişilik yapısı da önemlidir. Agresif, aceleci, titiz kişilerde daha sıklıkla görülür.
Dişlerinin kapanışı düzgün olmayan kişilerde (maloklüzyon), ebeveynlerinde bruksizim problemi olan çocuklarda bu probleme daha cok rastlanır.
Bruksizm, uyku sırasında dişleri sıkmak, gıcırdatmak ve çeneyi kenetlemektir. Bu normal olmayan bir durumdur ve oldukça rahatsız edici bir ses ortaya çıkar. Uyku sırasındaki diş gıcırdatma o kadar sesli olur ki, kişi uyanıkken aynı sesi çıkaramaz. Çağımızın hastalığı olan stresin, diş gıcırdatmanın en önemli nedeni olduğu düşünülmektedir.

Diş gıcırdatmanın şiddeti ve sıklığı, dişlerimize zarar verecek boyutlara ulaşabilir. Sürekli birbirine sürtünen dişlerin mineleri zarar görür ve dişlerin boyları kısalır. Köklerinde basınçtan dolayı kistik oluşumlar olur. Dişi, çene kemiğine bağlayan bağlarda gevşemeler olur ve bu yüzden dişlerde sallanmalar başlar.

Diş eti dokuları da zarar görür. Dokunulduğunda kanar ve gitgide koyu renkli bir görünüm alırlar. Ayrıca çene eklemindeki kıkırdak dokudaki tahribat yüzünden eklem şikayetleri ortaya çıkar. Eklem şikayetlerini oluşturan sebeplerden biri de sürtünme ile kısalan diş boylarıdır. Diş boylarının kısalması belirgin hale gelince hastanın dış görünümünü de etkiler.

Dişlerini sadece kenetleyen, sürtmeyen kişiler de vardır. Böyle kişilerde ses olayı yoktur fakat yine dişler ve diş dokuları üzerinde oluşan rahatsızlıklar ortaya çıkar.

Diş gıcırdatma ve diş sıkma işlemi sadece gece değil, stresli durumlara göre gündüz içinde geçerlidir. Kişi, olayı gündüz yapıyorsa gece de mutlaka yapıyordur. Sabah kalkıldığında eklemlerde, çiğneme kaslarında, baş ve boyuna yayılan ağrı, yorgunluk, yutkunma güçlüğü, dişlerde ağrı veya hassasiyet olması bruksizmin etkileridir.

Çözümü, stresi ortadan kaldırmak veya dişleri korumaya almaktır. Dişlerin korunması için; ağza, kişiye özel yapılan, silikon esaslı maddeden yapılmış bir gece plağı takılması tavsiye edilir. Bu koruyucu sayesinde şikayetlerin azaldığı ve tamamen ortadan kalktığı gözlemlenmiştir
Alt 08-02-2007, 03:09 PM   #29 (permalink)
Üsteğmen

111 Mesajinıza toplam 419 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
skorpy is an unknown quantity at this point

10 gündür dinliyorum ve artık takıntılarım yok buna bende şaşırdım telkinler çoooooooooooooooooooooooooooooook işe yarıyor
Alt 13-03-2007, 06:12 PM   #30 (permalink)
Üsteğmen

109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point

ben de iki haftadır dinliyorum artık kendimi dinleme namına çok yol katetiğimi söyleyebilirim eskiden heep bunu yaptığımda ne derler acaba duygusu istemesemde yakamı bırakmıyordu şimdi ise çok rahat ve güvenli hissediyorum bunların kalıcı olmasını istiyorum acaba Atakan abi bize başka ne gibi egzersizler önerir mp üçler destek olarak

Bookmarks