Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Reversinin günlüğü-yada değişmesi

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Reversinin günlüğü-yada değişmesi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ne güzel bir gelişme senin adına çok sevindim . Hayatımıza bakışımız değiştikçe hayatında bize verdikleri değişiyor . Yeni ve güzel gelişmelerin seninle olmasını diliyorum . yolun aydınlık ve açık olsun....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Reversinin günlüğü-yada değişmesi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-08-2008, 07:06 AM   #31 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: reversiden haberler devam ediyorrr

Ne güzel bir gelişme senin adına çok sevindim .
Hayatımıza bakışımız değiştikçe hayatında bize verdikleri değişiyor .
Yeni ve güzel gelişmelerin seninle olmasını diliyorum .
yolun aydınlık ve açık olsun.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 13-08-2008, 11:22 PM   #32 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
16 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
reversi is an unknown quantity at this point

selam günlük,dün tuhaf hissettim kendimi.Gece bir türlü uykuya geçemedim;çay içmiştim ona bağladım.Sonra uyumuşum bi an etraımın ışıl ışıl olduğunu gördüm rüyamda ve uyandım.Tüm gece uyudum ,uyandım.Her akşam yaptığım meditasyonu "çekim yasası medatasyonunu " yapmaya b,le üşendim.Gün içinde yani dün kötü bişey de olmadı.Neyse bugün her zaman ki gibi işe gittim.Ve bendeki değişimin en güçlü yanını gördüm.Olumsuzluklara artık takılmıyorum.Olumsuzlukları düşünmediğim için geçip gidiyorlar.Bi kaç gün aranızda olamıyacağım ve tabii ki telkinleri de dinleyemeyeceğim.Sizleri ve beni rahatlatan müziklerimi özleyeceğim.Tekrar görüşene kadar hoş kalın sevgi ile kalın. wave
Alt 17-08-2008, 07:52 PM   #33 (permalink)
Teğmen

16 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

merhabalarrr perşembe gününden beri şehir dışındaydım 96 bitti şükürler olsun.Dışarda olduğum bu bir kaç günde değişimlerimi gözden geçirme fırsatını buldum.İlk değişimimi seyahatimin başlangıcında fark ettim.Aslında hiç ama hiç sevmediğim ve hatta duygularımın karşılıklı olduğunu hissettiğim amirimle seyahat etmek zorundaydım.Önceleri olsa onunla bu 4 saatlik seyahat benim negatifliklerle yüklenmem ve çökmemle son bulurdu.Kendisi aslında çok zavallı ,insanları kaba güçle yönetebileceğini zannediyor maalesef ve artık sona yaklaştığının farkında değil.Çünkü ;benim düşünceme göre otorite ile yönetim en ideal yönetimdir.Güçle yönetim belli bir süre sonra etkisini kaybetmeye başlar.Her neyse arkadaşın metodu: insanlara sürekli"sen başarısızsın""senin performansın düşük" vb telkinlerle bu duyguları empoze ederek onları buna inandırmak.Benimle de aynı tip yöntemi kullanırdı ve hala kullanıyor ama gördüm baktım ki artık bu sözler beni negatif etkilemiyor.Bu olumsuz düşüncelerin içimdn geçip gittiğini hissettim.Artık onun negatifliği beni olumsuz etkilemiyordu.Gerçi daha önce de anlatmıştım bu adamı hiç sevmesemde ona acıdığım için ona sevgi yolluyorum ,o günde aynı şeyi yaptım. aynı bu figürde ki gibi sinirinden çatladı ,zaten benimle ilgili olarak zavallım bu ruh halinde epeydir.İlk reikeye başlamamla girdi bu ruh haline arkasından bu site ve telkinlerle arttı bu ...ama onu bu halde gördükçe ben zevkten dört köşeyim .Her neyse arkadaşla çok az sohbet ederek ,genelde onun konuşmaları ile sıkıcı bir seyahat ettik ve bitti.Sonra ki günlerde de insanların beni sevdiğini ,beni sevgi ve saygı ile karşıladıklarının farkına vardım.Zaman zaman içimden geçen olumsuz düşüncelerin ,sıkıntıların üstünde durmadığımı fark ettim.İstemediğim hiç bir şeyi yapmadım.Almış olduğum kararların doğruluğunu deneyimledim.En güzeli de bir ara duygusallaştım ama dur dedim kendime ne yapıyorsun ve o duyguların içimden geçmesini izledim öylecene ve bu beni çok rahatlattı.Şükür şu anda evimdeyim ve bu yazıyı yazıyorum.Ve inanıyorum ki bundan sonra herşey çok daha güzel olacak.Teşekkür ediyorum sizlere ,teşekkür ediyorum okuduğum kişilik geliştirici kitapları yazan yazarlara... Allahıma teşekkür ediyorum bana böyle bir deneyimleme fırsatı vererek doğruları görmeme vesile olduğu için.Sizleri seviyorum ,ben, yaratanı seviyorum ,kendimi seviyorum...sevgi ile kalın
Alt 17-08-2008, 08:05 PM   #34 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Merhaba reversi.

Rahat ve huzurlu olmana sevindim. super

Bir çok işveren veya yönetici, taktir etmek yerine tenkit etmek yöntemini seçiyorlar.

Ne kadar olumsuz şeyler söylenirse, daha fazla çalışırlar, şımarmazlar ve itaat ederler gibi zavallı bir düşünce sistemine sahipler.

Aslında, bunu yaparlarken, kendilerinin de ne kadar üstün olduklarını kendilerine telkin etmeye çalışırlar.

Yani sen ne kadar beceriksizsin, tembelsin (ben senden daha iyiyim, çalışkanım, becerikliyim. Daha çok çalış benim gibi olmaya çalış ama olamazsın vs.)

Ama bunu kendileri de bilmiyor belki. Onlar 19.YY yönetim sistemindeler hala.

Halbuki motive ve taktir ile yönetmeyi becerebilseler, hem kendi saygıları artar, hem de iş verimi çoğalır.

Bunları da iş işten geçtikten sonra anlıyorlar malesef.

Sen yine de, onun düşüncesizliğine ve bilgisizliğine vererek çalışmalarına devam et.

Sağlıcakla...

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2008, 09:49 PM   #35 (permalink)
Teğmen

mehmet bey teşekkür ediyorum ,güzel yorum ve katkılarınıza.Bende aynen öyle yapacağım.Belki önce ki yazılarımda belirtmişimdir ,ben sevmeyi seviyorum ve o kişide bu eksikliği gördüğüm için ona acıyorum aslında ve inanın yürekten sevgi yolluyorum ona.İçinde ki nasırlar çözülsün ve o da sevmeyi sevilmeyi karşılıksız olarak deneyimlesin diye.Sevmeyi beceremeyen insanlara üzülüyorum çünkü her güzel şey sevgi ile başlar .Bu sitenin bu kadar işlevsel olmasının nedeni de bence buraya üye olan ve değerli katkılarda bulunan insanların içinde ki bu "SEVGİ" bu güçlü "SEVGİ DALGASI" yazılarla insanı sarıyor.Karşılaştığımız kişilerin gerçek duygularını görmemizi sağlıyor güçlü bir olumlu etki yaratıyor insanın üstünde.son okuduğum kitap "HİZMETKAR"da şöyle bir şey yazıyordu:"Sevmenin gerçek işlevlerinden biri insanlara dikkat göstermek ,yani onlarla gereken şekilde ilgilenmektir" İşte burada sizler içinizde ki bu güçlü SEVGİ DUYGUSU ile bunu yapıyorsunuz...tekrar teşekkürler ,hoşkalın sevgi ile kalın...
Alt 17-08-2008, 10:25 PM   #36 (permalink)
Üsteğmen

122 Mesajinıza toplam 635 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mücevher is an unknown quantity at this point

sevgi günlüğünüzün her satırında adeta.... sevgi, huzur istiyorum yazmışsınız ya bence siz onları çoktan yakalamışsınız. ne güzel içim ısındı yazılarınızı okurken. teşekkürler sıcak ve sevgi dolu paylaşımlarınız için....
Benim inandığım ölümsüz masallarım var
mücevher isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-08-2008, 07:55 AM   #37 (permalink)
Mustang
Guest

Canım benim sen kendini geliştirdikçe karşındaki kişiler daha bir kafayı yiyorlar çünki kendi yetersizlikleri ortaya çıkıyor.Sendeki değişim ne güzel gidiyor .

Bizler kendimizi geliştirmeye başladıktan sonra kimi zaman yalnızda kalıyoruz .Ama olsun iç huzuru okadar güzel ki insan kimseyi aramıyor zaten.

Kendimle uğraşmaktan başkaları ne yapmış ilgilenmiyorum.Sende çok doğru gidiyorsun devam et . Yolun aydınlık ve açık olsun.
Alt 21-08-2008, 12:31 AM   #38 (permalink)
Teğmen

sevgili bymehmet,mustang ve mücevher destekleriniz ve günlüğüme yaptığınız katkılar için sizlere teşekkür ediyorum. 96 Dün gen şehir dışındaydm onun için günlüğüme yazamadım ve siteye giremedim.Bu akşam günlükleri okurken bir şey fark ettim dusun günlük adı altında yazmış olduğum için ve de daha önce yazdğım günlüklerimin devamı olarak düşündüğüm için kendimi yeterince değil hiç kendimi tanıtmamışım.
hayatının 17 senesini okumaya admış-ilk-orta-lis-mühendislik fak.-vetriner fak .-;1996 senesinden beri de özl bir şirkette çalışan uçuk kaçık deli biriyim .Gerçekten
hayatımda ki dönüm noktalarım 1987 yılında müh. fakültesini bırakmam,arkasndan duygusa hayatımı etkileyen badireyi daha 1990 ;sonra da 1996 da hayatımın en önemli kişisi annemi kaybetmem ve de 7 sene önce beni ölümden döndüren ameliyat ve de 3 yıl önce atlattığım "major depresyon ve anksiyite" .anlayacağınız 21 yıldır bu zorlu hayatta ayakta kalmaya çalışıyorum.1990 yılından 2005 yılına kadar acılarımı,yaslarımı hep içime gömerek yaşadım.Kendim dışında herkese belkide gerekenden fazla önem verdim.Depesyona girdiğim dönem tam 1 ay uyudum ,işe gitmedim.İşte bu dönemlede kişilik geliştirici kitaplara merak sardım.Kitap manyağı olduğum için okumaktan hiç sıkılmadım.Sonra gerçeklerin aslında burnumun ucunda olduğunun farkına vardım bu zaman zarfında ve gördüm ki tüm başıma gelenler benim düşüncelerimin eseri.Olumlu dşünürsem olumlu ,olumsuz düşünürsem olumsuz şeylerle karşılaşıyorum.Sevginin gücünü görmeye başladım.Hani derler ya"iyilik yap denize at" sevgi ile dürüsçe yaşamanın önemini deneyimledim.Sevgimden kendimin sorumlu olduğunu kimsenin suçu olmadığını ve de aslında hiç karşılık beklemeden sevmenin en güzel şey olduğunu deneyimledim.Onun için kendimi "sevgi manyağı" olarak nitelendiririm.Duygusallığımı ne kadar saklasamda yüzümden okunduğunu öğrendim. Kendi aramızda arkadaşımla konuşurken "antenlerimin çok açık olduğunu" yani "sezgilerimin güçlü olduğunu" fark ettim.Ve reikiye merak sardım ,tam bu arada bu site ile tanıştım.Dedim ya ilk başlarda kul sıkışmayınca hızır yetişmez işte siz tam öyle bir dönemde hayatıma girdiniz ve sanki hayatıma sihirli bir değnek girdi.abartmıyorum gerçekten
işte geçte olsa bu benim.
ve
9 temmuzdan beri de "hayatım step step değişiyor" "çekim yasasını " deneyimliyorum.Hayattan sadece sevgi istiyorum ve herkese sevgi veriyorum...
sevgi ile kalın sizleri seviyorum....
Alt 21-08-2008, 01:31 AM   #39 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

İlerlediğin bu sevgi yolunda, tüm isteklerinin bir an evvel gerçekleşmesi temennilerimle.

Önemli olan neler yaşadığımız değil, bunlardan ne kadar ders alıp, bundan sonra da nasıl bir yol izleyeceğimizdir. super

Sağlıcakla...

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-08-2008, 02:41 AM   #40 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Ne kadar pozitif bir günlük burası.İnsan okudukça,içini huzur kaplıyor.
Yaşadığın olumlu gelişmelere sevindim.Umarım bundan sonra da hep daha iyiye doğru ilerlersin.
Yazıların yeni başlayanlar için çok motive edici.
Yaşadığın güzelliklerin artması temennisiyle..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks