Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Reversinin günlüğü-yada değişmesi

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Reversinin günlüğü-yada değişmesi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız selam ,herkese.Geçtiğimiz haftayı özellikle son 2 günü değerlendirmek istiyorum bugün.Geçen hafta İSO denetlemelerimiz vardı şirkette ve gariptir ki liderimiz olması gereken kişi başarısız olalım temennisindeydi senelerden beri onun bu garip ben bilirim-ben ederim herşeyi ben başardım psikopatlığını algılayamadım.Her neyse perşembe ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Reversinin günlüğü-yada değişmesi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-09-2008, 09:30 PM   #51 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
16 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
reversi is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: reversiden haberler devam ediyorrr

selam ,herkese.Geçtiğimiz haftayı özellikle son 2 günü değerlendirmek istiyorum bugün.Geçen hafta İSO denetlemelerimiz vardı şirkette ve gariptir ki liderimiz olması gereken kişi başarısız olalım temennisindeydi senelerden beri onun bu garip ben bilirim-ben ederim herşeyi ben başardım psikopatlığını algılayamadım.Her neyse perşembe cuma çok muazzam bir şekilde atlattık bu denetlemeyi ve adı lazım değil vatandaş bundan çok rahatsız oldu.Bugünde yönetimi değerlendirme toplantısı yaptık birlikte .Toplantı da bütün bir gün bir türlü yerini haketmeyen o göreve layık olmayan üst düzey yönetici olduğunu sergiledi kendileri;sorarım size en üstte ki yönetici(patron olmayan) taraf tutabilir mi?taraf tutarsa ne kadar doğru yöneticilik yapabilir?İçinde ki art niyeti ve başarısız olmasını istediği bölümleri iğneleyici konuşmalarını dinledik hep birlikte.En sonunda dayanamadım ve kapanışta tv dizisin fragmanında gördüğüm takım olmakla ilgili görüntüleri çekmiştim telefonuma ve onu izlettim herkese :o görüntülerde bir voleybol takımının antrenörü
bir türlü takım olmayı becermeyen oyuncuları iple bellerinden bağlıyor ve takım olmak istiyorsanız biriniz bile yere düşmeden hedefe varın diyordu.Bunu izlettiğim anda toplantıda derin bir sessizlik hakimdi ve herkes aynı şeyleri düşünüyordu sukünetle biz bu adamla takım olamayız.Bunu buraya neden yazdım biliyor musunuz ;toplantı esnasında çok sıkıldım ve bir çok olumsuz düşünce geldi aklıma .peki ben ne yaptım "kendimi bağışlıyorum ,olduğum gibi kabul ediyor ve onaylıyorum,seviyorum ve tüm sevgimle özgür bırakıyorum "dedim ve negatif düşüncelerin içimden geçip gitmesini izledim .O konuşurken de ona sürekli sevgi yolladım ,umarım bir gün içindeki nefret duyguları kendini bitirmeden insanlara ne kadar zarar verdiğinin farkına varır ve bu huyundan vazgeçer.Tüm bu olumsuzluklara rağmen kendimi yorgun hissetsemde ginede çok mutluyum ve içimde ki sevgi ile ümit doluyum.Sizleri seviyorum sevgi ile kalın

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-09-2008, 09:29 AM   #52 (permalink)
Mustang
Guest

Canım senin adına öok sevindim ne güzel gelişmeler böyle .Eskiden kendini öfeden kendini yerken şimdi öfkenle başa çıkmayı öğrenmişsin ne güzel .Karşımızdaki bize her ne yaparsa yapsın biz kendi öfkemizi serbest bırakırsak kendimize daha az zarar veriyoruz .Bu yüzdende yapmamız gereken şeyleri daha sağlıklı bir şekilde yapıyoruz .Yolun aydınlık ve açık olsun.
Alt 08-09-2008, 10:43 AM   #53 (permalink)
Üsteğmen

122 Mesajinıza toplam 635 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mücevher is an unknown quantity at this point

Alıntı:
reversi Nickli Üyeden Alıntı
selam ,herkese.Geçtiğimiz haftayı özellikle son 2 günü değerlendirmek istiyorum bugün.Geçen hafta İSO denetlemelerimiz vardı şirkette ve gariptir ki liderimiz olması gereken kişi başarısız olalım temennisindeydi senelerden beri onun bu garip ben bilirim-ben ederim herşeyi ben başardım psikopatlığını algılayamadım.Her neyse perşembe cuma çok muazzam bir şekilde atlattık bu denetlemeyi ve adı lazım değil vatandaş bundan çok rahatsız oldu.Bugünde yönetimi değerlendirme toplantısı yaptık birlikte .Toplantı da bütün bir gün bir türlü yerini haketmeyen o göreve layık olmayan üst düzey yönetici olduğunu sergiledi kendileri;sorarım size en üstte ki yönetici(patron olmayan) taraf tutabilir mi?taraf tutarsa ne kadar doğru yöneticilik yapabilir?İçinde ki art niyeti ve başarısız olmasını istediği bölümleri iğneleyici konuşmalarını dinledik hep birlikte.En sonunda dayanamadım ve kapanışta tv dizisin fragmanında gördüğüm takım olmakla ilgili görüntüleri çekmiştim telefonuma ve onu izlettim herkese :o görüntülerde bir voleybol takımının antrenörü
bir türlü takım olmayı becermeyen oyuncuları iple bellerinden bağlıyor ve takım olmak istiyorsanız biriniz bile yere düşmeden hedefe varın diyordu.Bunu izlettiğim anda toplantıda derin bir sessizlik hakimdi ve herkes aynı şeyleri düşünüyordu sukünetle biz bu adamla takım olamayız.Bunu buraya neden yazdım biliyor musunuz ;toplantı esnasında çok sıkıldım ve bir çok olumsuz düşünce geldi aklıma .peki ben ne yaptım "kendimi bağışlıyorum ,olduğum gibi kabul ediyor ve onaylıyorum,seviyorum ve tüm sevgimle özgür bırakıyorum "dedim ve negatif düşüncelerin içimden geçip gitmesini izledim .O konuşurken de ona sürekli sevgi yolladım ,umarım bir gün içindeki nefret duyguları kendini bitirmeden insanlara ne kadar zarar verdiğinin farkına varır ve bu huyundan vazgeçer.Tüm bu olumsuzluklara rağmen kendimi yorgun hissetsemde ginede çok mutluyum ve içimde ki sevgi ile ümit doluyum.Sizleri seviyorum sevgi ile kalın
tam olarak hatırlayamadığım bir söz var: kötü insanların cehenneme gitmesini beklemeye gerek yok çünkü onlar zaten

cehennemdedir. yani şu yeryüzünde yaşadıkları her an onlar zaten cehennemi yaşamaktadırlar anlamına gelen bir

söz.... ancak kendisiyle problemi bu derece çok olan birisi senin patron olmayan iş liderinin yaptıklarını yapar. aslında o

her seferinde kendi küçük benliğini ortaya koyuyor farkında değil. ama etkilenmemen çok hoş ve en güzeli... ayrıca:

nasıl ki bir köpekten veya fareden veya sivrisinekten köpeklik yapmasından veya farelik veya sivrisineğin sivrisineklik

yapmasından başka bir şey bekleyemezsek, insanlar da kendi yaratılış fıtratlarını ortaya koyacaklardır taaa ki kendileri

değişimi isteyene kadar. sevgilerimle....
Benim inandığım ölümsüz masallarım var
mücevher isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2008, 08:46 PM   #54 (permalink)
Teğmen

16 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

selam günlüğüm ,bugün aradan geçen zaman zarfında bende oluşan değişikliğin farkına vardım;inanın bu siteyi bulmadan vede telkinleri dinlemeye başlamadan önce bende de herkesler gibin pazartesi sendromu vardı ,şirkete gitmek istemezdim çünkü o kişi ile her pazartesi sabahları toplantı yapmak zorundayım nerdeyse ağlamak boyutunda tartışmalarımız olurdu.Ancak bugün artık o sendromu yaşamadığımı fark ettim ve buna şükür ettim. 96 yine telkinlerle birlikte o kişi ile tartışma boyutuna da girmiyorum.cevap vermek için değil ,anlamak için onu dinliyorum,ilk başlarda tepkili iken bu tavrıma zannedersem artık o da alıştı.
Akşam gece bir türlü uykuya geçemedim çok sıkıldım ,biri geldi aklıma sanki ona bişi olmuştu yani sıkıntıdaydı ama cesaret edipte arayamadım bir türlü hayırlara çıkar inşallah
Alt 09-09-2008, 02:45 AM   #55 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Reversinin günlüğü-yada değişmesi

merhabalar reversi..

günlüğüne sevgi bırakmaya geldim..

ben günlüğüne hayırlı olsun dedikten sonra uzun süre olmadığımdan dolayı yazdıklarını yeni okuyabildim..
mesajlarını peşpeşe okurken bir yerde hayattan istediğim sevgi almak ve vermek demişsin..

huzurlu yazılarından payıma düşeni aldım.. teşekkür ederim..

hayat bazen bizleri sürekli zorlu sınavlara sokuyor gibi hissederiz..
içimizden dışımıza doğru huzurumuz arttıkça en olmayacak ya da hiç karşılaşmamız gereken insan modeli burnumuzun dibinde bitiverir..

bir an düşünürüz.. hata bende mi onda mı.. aynı enerjiler yan yana gelir ise bu enerji modelinin yanımda işi ne..
eğer ayna isek birbirimize bu sonsuz evrende sabah baktığım ayna ile bu negatif aynanın ortak yönü ne..

bazen şıp diye cevabı bulur bazen seçenekler üzerinde gider geliriz..

tıp fakültesinden mezun olan doktor göreve yeni başladığında uzmanlık kazanana kadar genel hastalıklar ile ilgilenir ..
yıllar geçip bilgisi tecrübesini en iyi şekilde geliştirdikçe binlerce doktor arasından önce muhitinde
sonra şehrinde daha sonra ülkesinde en uç noktada ise tüm dünyada parmakla gösterilen kişi konumuna gelir..

gerek hastalığına şifa arayanların gerekse doktorluk konusunda bilgi edinmek isteyen öğrencilerin gözbebeği olur..
işte o noktada en bulunmadık en sıradışı en zor sorunlarla kendisini yan yana bulur..

senin yüreğinden taşarak bu sayfalardan bizlere ulaşan bu güzel sevgi pınarından belki de en yakınında şifayı arayan
yöneticin nasiplenmek için yanında yakınındadır..
belki bir çok kanal ile sana ulaşan bilgiler onun da yoluna ışık olabilmen içindir..

özellikle reiki ile de ilgilendiğin için olayların bu yönünün zaten farkında olmana rağmen ufak bir hatırlatma yapmak istedim nacizane..

bizlere kadar ilettiğin sevgi selinin içinde huzurlu günleri mutulukla yaşaman dileklerimle..

sevgiler..
Alt 09-09-2008, 11:03 AM   #56 (permalink)
Teğmen

Shamanic teşekkür ediyorum sana hem de çok günlüğüme yaptığın katkıdan dolay.Biliyor musun bende aynı şeyleri düşünüyorum aslında .O bana her ne olursa olsun sabırlı olmayı en olumsuz anlarda bile ayakta kalabilmeyi öğretmek için bende ona içinde eminim var olan ufak ya da büyük insanı çıkartmak ve insanlara sevgi ile bakabilmeyi öğretmek için yan yanayız.Bu durumunda farkında olduğum için o bana her ne yaparsa yapsın ona sevgi göndermekten vazgeçmedim ve vazgeçmiyorum. ve inan dünyada en çok istediğim saf koşulsuz sevgi olduğu içinde sürekli herkese ve herşeye sevgi gönderiyorum.
bikaç gün aranızda olamıyacağım ,çünkü kızkardeşim ameliyat olacak ve ben onun yanına gideceğim ,tekrar görüşene kadar her biriniz sevgi ile ve mutlu kalın.
Alt 09-09-2008, 11:06 AM   #57 (permalink)
Mustang
Guest

Canım umarım önemli birşey değildir .Kardeşine acil şifalar dularımız sizinle.
Alt 09-09-2008, 11:16 AM   #58 (permalink)
Teğmen

sevgili Mustang teşekkür ediyorum sana ,umarım değildir çünkü ameliyat sonrası belli olacak.Duaların içinde sana minnettarım sevgi ile.
Sevgili dostlar aşağıya benim zaman zaman okuduğum bir şiir tadında yazı var sizinle paylaşmak istedim.
Tıkanıp Kaldığında Hayat

Bir yerlerde tıkanıp kaldığında hayat, soluk almak güçleştiğinde,
Yüreğin susup, mantığın sürüklemeye başladığında ayaklarını,
Dağlara dönmeli yüzün insan.
Yeni patikalar, yeni yollar seçmeli, yüreğini ferahlatacak;
Yeni insanlarla 'tanışmalı, yeni kesifler yapacak....
Hep isteyip de, bir gün yaparım diye ertelediği ne varsa, Gerçekleştirmeyi denemeli!
Her gecen gece, ölüme bir gün daha yaklaştığını; zamanın bir nehir,
Kendisinin bir sal olup da, O dursa da yolculuğun devam ettiğini anlamalı.
Bas dondurucu bir hızla geçiyorsa birbirinin ayni günler,
Her aksam ayni can sıkıntısıya eve giriliyorsa,
Değiştirmeye çalışmalı bir şeyleri;
Küçük şeylerle başlamalı belki; örneğin, bir kaç durak önce inip
Servisten, otobüsten; yürümeli eve kadar, yüreğine takmalı güneş gözlüklerini;
Gördüğünü hissedebilmeli!
Sağlığını kaybedip, ölümle yüz yüze gelmeden önce,
Değerli olabilmeli hayat!
İlla büyük acılar çekmemeli, küçük mutlulukları fark etmek için!
Başkasının yerine koyabilmeli kendini;
Ağlayan birine 'gül', inleyen birine 'sus' dememeli!
Ağlayana omuz, inleyene çare olabilmeli!
Su adaletsiz, merhametsiz dünyaya ayak uydurmamalı; Sevgisiz, soysuz kalarak!
Dikeni yüzünden hesap sormak yerine gulden,
Derin bir soluk alıp, hapsetmeli kokusunu içine...
Günesin doğusunu seyretmeli arada bir, seher yeli okşamalı saclarını...
Karda, yağmurda; sevincine, coşkusuna; fırtınada boranda; Öfkesine, isyanına ortak olabilmeli doğanın!
Bir çocuğun ilk adımlarında umudu; bir gencin düşlerinde geleceği;
Bir yaslının hatıralarında geçmişi görebilmeli! Çalışmadan başarmayı, sevmeden sevilmeyi, mutlu etmeden mutlu Olmayı beklememeli!
Ama küçük, ama büyük; her hayal kirikliği, her acı; Bir fırsat yasamdan yeni bir şeyler öğrenebilmek için; kaçırmamalı!
Çünkü; hiç düşmemişsen, el vermezsin kimseye kalkması için, hiç Çaresiz kalmamışsan, dermanı olamazsın dertlerin; ağlamayı bilmiyorsan, Neşesizdir kahkahaların;
Merhaba dememişsen, anlamsızdır elvedaların...
Ne, herkesi düşünmekten kendini, ne; kendini düşünmekten herkesi unutmamalı!
Bilmeli; çok kısa olduğunu hayatin; hep vermek ya da hep almak için...
Sadece, anlatacak bir şeyleri olduğunda değil,
Söyleyecek bir şey bulamadığında da dinleyebilmeli!
Akli ve kalbiyle katılabilmeli sohbetlere...
Hafızası olmalı insanin; hiç değilse, ayni hataları, ayni bahanelerle tekrarlamaması için!
Soruları olmalı, yanıtları bulmak için bir omur harcayacak! Dostları olmalı, ruhunun ve zihninin sınırlarını zorlayacak!
Herkese yetecek kadar büyük olmalı sevgisi;
Ama, kapasitesi sinirli olmalı yüreğinin ki, hakkini verebilsin sevdiklerinin;
Zaman bulabilsin; Bir teşekkür, bir elveda için...
Yasam dedikleri bir sınavsa eğer; Asla vazgeçmemeli sevmek ve öğrenmekten;
Ama, herkesi sevemeyeceğini de her şeyi bilemeyeceğini de fark edebilmeli insan!
Tıpkı, her şeye sahip olamayacağı gibi...
Zamanın ninnisiyle, uykuda geçirmemeli hayati...!
Alt 14-09-2008, 10:44 PM   #59 (permalink)
Teğmen

selam günlüğüm,selam sevgili dostlar işte döndüm.Görüşmeyeli nasılsınız ,her birinizi çok özlemişim ve sizleri seviyorum. çok şükür 96 kardeşimin ameliyatı oldukça iyi geçti ve hastaneden çıkardık;biraz yanında kaldım ve görevi ablama devrederek evime döndüm.Hastanede kardeşimin başında kaldığım günler ve sonrasında ki bikaç gün bi kitap okudum.Size ondan bahsetmek istiyorum .İsmi "zero limit" yazarı JOE VİTALE .hepinize okumanız için tavsiye ederim.Kitabın özü aslında sizin bu sitede yapmaya çalıştıklarınız ile özdeş.Bu kitap eski bie havai yönetiminden bahsediyor:"Ho'opnopono yönetimi "ve bunu Self I-Dentity :kendi kimliğin ile arın ,arın ,arın ,diyor.Seviyorum ,lütfen beni affet ,teşekkür ederim ve özür dilerim ;bu sözleri nakarat şeklinde her daim söyleyin ve arının diyor.En önemlisi de etrafınızda olup bitenden %100 siz sorumlusunuz bunu kabul edin ve bunun için bu sözleri kullanarak arının temizlenin diyor.İşin özü sevgiden geçiyor.Benim çok hoşuma gitti ve ben bunu yapmaya başladım ,faydasını da görmeye başladım.Akabinde çok güzel şeyler olmaya başladı.Kitapta yazıldığı gibi hayatımda ki tüm sınırların kalktığını hissetmeye başladım.umarım sizde okur ve faydalanırsınız.şimdi sıra geldi "gandinin hayatını " anlatan kitabı okumaya.
sevgi ile kalın tekrar görüşene kadar hoş ve mutlu kalın
Alt 14-09-2008, 10:57 PM   #60 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Canımcım hoşgeldin.Kardeşine acil şifalar diliyorum.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks