Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

kısmen günlük

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri kısmen günlük Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız senden gelen böyle olumlu ,güzel cümleler senin adına da kendi adıma da çok mutlu etti sevgili kardeşim .umarım dediğin gibi olur .senin de bahsettiğin üzere umudu kaybetmemek-hayalinin peşinden gitmek en büyük mutluluk aslında (insan bu yoldan saptığında farkediyo bunu ).evet ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

kısmen günlük

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-07-2008, 10:34 PM   #51 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: kısmen günlük

senden gelen böyle olumlu ,güzel cümleler senin adına da kendi adıma da çok mutlu etti sevgili kardeşim .umarım dediğin gibi olur .senin de bahsettiğin üzere umudu kaybetmemek-hayalinin peşinden gitmek en büyük mutluluk aslında (insan bu yoldan saptığında farkediyo bunu ).evet şimdi,kendimizi gerçekleştirye çabalama zamanı
sen de kendine çok iyi bak,çok sağol
sevgiyle ,sağlıcakla,umutla kal

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 05-07-2008, 07:51 AM   #52 (permalink)
Mustang
Guest

Aman ya nedir bu haliniz yaz geldi gençlere rehavet çöktü.Bakın karşınızda bu yaşta kendini geliştirmeye çalışan hala kendinden vazgeçmemiş biri var .Sizler çok şanslısınızki genç yaşınızda böyle bir siteyle tanıştınız .Bende sizlerin yaşlarında tanışmış olmayı isterdim beki hayatım çok farklı olabilirdi .Kısmen'ciğim sen daha hiç bir şey kaybetmiş değilsin canım .Çekim yasasını devreye sok olumlu düşün ve iste bak neler olacak istemekte sınırsız ol sen herşeye layıksın.Kendine güvenli günler dilerim.
Alt 06-07-2008, 05:17 AM   #53 (permalink)
Üsteğmen

132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

haklısın yüzü de içi kadar güzel olan ablacım benim,sen de herşeyin en güzeline layıksın .valla böyle güzel insanların, yardımlaşmanın,paylaşımın ve anlayışın var olduğunu bilmek ne büyük mutluluk ve şans .evet kaybetmedim sanırım .haklısın serpil abla ,çekim yasasını bilinçli olarak devreye sokmamın zamanı şimdi.nasıl olsa çekim yasası hep devrede,sanırım istemediklerimi çağırarak olumsuzlukları çekiyorum habire.bari istediklerimi çekmeyi deniyim,kaybediceğim bişeyim olmaz aksine ...
hayatının kalbin gibi güzel olması dileklerimle
sevgi ve saygılarımla
Alt 08-07-2008, 03:44 PM   #54 (permalink)
Üsteğmen

günlük keşke başkaları da senin gbi olsa.müdahale hakkı bulmasalar kendilerinde.evet ,çok sıkıldım kendimi toparlayamıyorum artık ,en yakınımdakiler hevesimi azmimi alıp götürüyo,düşüp tekrar ayağa kalmak ,sonra bi daha bi daha ...,offf ... yaşamıma müdahale edilmesinden bıktım, eğer istemiyosam yorum bile yapmasınlar ama yapıyolar çünkü daima ihtiyaç duyarlar buna, yaşama amaçları bu dur çünkü. kafalarındaki-olmak istediğin adam olmazsan ,paçandan habire çekiştirip dururlar.yanlış olduklarına inandıkları şeyleri düzeltmen için şansta tanırlar göyya hatanı düzeltmen gereken tarih bile bellidir. o süreden sonra istedikleri gibi olmadın mı , yağını suyunu mazotunu verdik nası çalışmazsın diye çıldırırlar .en büyük cehennemi de çevrendekiler oluşturuyomuş.okyanus aşırı gitmem gerekimyo sanırım,kendi imkanlarımla .
Alt 08-07-2008, 04:11 PM   #55 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Canım benim.O müdahale anları ben de çok iyi bilirim.Ben kendime ayrı bir hayat kurmama rağmen yine de karışan parmak sallayan çok oldu bana.Çok üzüldüm,tartıştım yeri geldi,kırdım ve kırıldım.
Ama şimdi artık herkes sınırlarım olduğunu biliyor.Nasıl mı?Muhalefetçilerimi aldım teker teker karşıma ve benim sınırlarım bunlar,bu sınırların ötesi mayın tarlası dedim.Bu sınırları aşmaya,bana karışmaya kalkarsanız,doğrularımı,
felsefemi değiştirmeye kalkarsanız beni unutun aileden çıkarın dedim.Çok tepki aldım evet.Hatta aylarca aranıp sorulmadım.Asi damgası yedim.Ama hiç pişman olmadım.Bu benim hayatımdı çünkü.Ve iyiyide yanlışı da bilicek kadar aklım vardı.Yaş demiyorum yaş her zaman doğruları vermiyor insana çünkü.
Sınırların olsun hayatta.Her şeyin bir yeri,bir zamanı olsun.Karışacakları zamanda olacak mutlaka ama sen izin verdiğinde,fikir sorduğunda.Bu anları sen belirlemezsen müdahaleciler artar ve kendine bile sınır koyamazsın.Naçizane fikirlerimi bunlar.
Sevgi ve iç huzur dolu günler diliyorum.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2008, 04:54 PM   #56 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

kısmen cim..

yeniden başla canım..

"zaman geri gelmiyo kayıplarım aklıma geldi ve boşuna geçirdiğim bunca zamanın geleceğimden neler götüreceğini farkına vardım" demişsin..

iki üç ay sonra bu günlerin içinde aynı şeyi söyleyeceksin..
onun için yeniden başla.. içinde seni geçmişe sürükleyen ohoo çok geç kaldın diyen sesine bi sus bakayım de..
bu gün yeni bir gün.. tez danışmanının daha önceden güvenini kazanan sendin.. yine yapabilirsin yine başarabilirsin..
üstelik şimdi daha bilinçli.. daha güçlü.. daha farkında bir sen var..
eski senin üzerine çook güzel şeyler eklemiş başarılı bir sen.. super

goethe en büyük eseri faust u bitirdiğinde 82 yaşındaydı..
galileo ay ile ilgili çizimler yaparken 73 yaşındaydı..
mimar sinan selimiye camiisini yaptığında ise 86 ..

bizler daha o kadar genciz ki.. her şeyi başarabilecek güce sahibiz..
yazılarından takip ettiğim kadarı ile sen harika bir insansın.. kelimelerin gücünü biliyor bizlere çok güzel destek oluyorsun..
evet şu anda hassas dönemindesin ama içindeki mücadeleci ses sana kendini her alanda fark ettiriyor..
başkalrının yaşamında bıraktığın değerli izler başarılı olacağının en güzel göstergesi..

bazen çevremizdekilerin eleştirileri bizler için itici güç oluşturur.. onlar için ya da onlar söylediği için değil kendin için bas gaza..
belli bir dönem duymazdan görmezden gelmen gerekebilir ama sen hedeflerine ulaştığında bu yıpratıcı dönemin hatta seni eleştirenlerin bile katkısı için teşekkür edeceksin hayata..

sevgiler..

Alt 08-07-2008, 05:45 PM   #57 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,097
166 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really nice

Ne olursa olsun hayattta hiçbir zaman geç değildir. Önemli olan başlamaktır. Bizim başladığımız andaki duygularımızdır. Nufus yaşımız kaç olursa olsun içimdeki çocuk ve biz öğrenme azmimiz herzaman önde gelir. Öğrenmenin ve öğretmenin yaşı yoktur. Yaşadığımız yıllar bize tecrübe ve farkında olmadan deneyim ve gözlemlerimizi biriltirmemizdir. Yeniyi başlama heyecanı ve azmiyle başayınız sizi sonuna kadar destekliyorum. Bizden istediğinmiz birşey varsa biz yanınızdayız. Ödül olarak size bir buket çicek veya canınız ne isterse yanınızda olsun... sevgiyle kalın.......
umelihad isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2008, 09:03 PM   #58 (permalink)
aysunt
Guest

kısmencim nolur moralini bozma yoksa benimki de bozulur

şaka bir yana seni en iyi anlayacaklardan biri benim. benim de durumum aynı. tez meselesi.

benim de moralim çok bozuluyor ama vazgeçmiş değilim. sen de vazgeçme. çalıştığım için ben de vakit ayıramıyorum, vakit olduğunda da yorgun oluyorum malesef. ama bugüne kadar yapamadığım bir şey olmadı, bunu da yaparım.

eminim sen de yaparsın. benim danışmanım da benden vazgeçiyordu zor ikna ettim. kolay kolay vazgeçmeye niyetim yok. insanın içindeki korkular adım atacak istek bırakmayabiliyor bazen. bence hem senin çevrende moralini bozan insanlara hem de içinden gelen kötü seslere karşı kulaklarını tıka. ben öyle yapacağım.

sonra diplomaları alıp beraber kutlarız belki...
Alt 08-07-2008, 09:14 PM   #59 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

böyle durumlarda yapılacak şey dialogdur bence, konuş, tartış ne varsa, neden şikayet ediyorsan, anlat bir bir eminim herkes payına düşeni alacaktır,
yaptığını gözden geçirme ihtiyacı hissedecektir. eğer bunu yaparsan, olaylara farklı pencerelerden bakmalarını sağlayabilirsin, insan bilmediğine düşmandır çünkü.
sen de artık eski halini aştın bundan sonra biraz daha gayret edersen, başaracağını biliyorum. sen çalış, zorla kendini.

bazen insan kendini zorda hisseder, bunalır ama bir anda içindeki o istek azim ortaya çıkar, herşeyi silip süpürür. umudunu kaybetme, ümitsizliğe düşme
hiç bir zaman.

Alt 09-07-2008, 01:11 AM   #60 (permalink)
Üsteğmen

redflowersım,samanım aysuntcum umelihacım ve sevgili kardeşim caribbean ne denir ki canlarımsınız valla .çok teşekkürler,moralim yerine geldi tekrar toparlanıcam iyi de olucam çünkü artık beni bu derece düşünen-sevdiklerimin sayısı arttı .iyi ki varsınız.bi iki gün çok fazla siteye giremicem merak etmeyin,biraz derse konsantre olucam-tezimi toparlıcam ve cuma hocanın yanına gidicem.iyi haberlerimi veririm akabinde .hepinizi seviyorum,iyi ki varsınız

Bookmarks