Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

kısmen günlük

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri kısmen günlük Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

kısmen günlük

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-07-2008, 01:23 AM   #61 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough
Standart Ynt: kısmen günlük

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 09-07-2008, 01:28 AM   #62 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

güzel haberlerini bekliyor olacağız canım..

bol şans diliyorum.. yüreğimiz seninle..

sevgiler..

Alt 09-07-2008, 01:30 AM   #63 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point

cuma günü haberdar ederim samancım,çok düşüncelisin iyi ki varsın bitanem.sevgilerimle
Alt 09-07-2008, 01:34 AM   #64 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Çekilin bakim kısmen geliyor.Sen yaparsın bu işi.İşte bi kutlama daha çıktı bize.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2008, 01:52 AM   #65 (permalink)
Üsteğmen

132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

ay gülüm benim ,sağol canınıniçi evet biraz komik olucak ama okuldan geldikten sonra kutlama yaparız
Alt 09-07-2008, 07:19 AM   #66 (permalink)
Mustang
Guest

Canım sana en içten başarı dileklerimi ve dualarımı gönderiyorum .Bırak sana kim ne derse desin sen önüne bak .Herkese kulaklarını tıka sonra sana yapmasaydın bu senin hayatındı diyorlar .Önce mahvedip sonrada bunu söylüyorlar.sen kendi işine bakarsan ve bunda kararlı olursan seninle baş edemeyeceklerini anlayıp seni bırakıyorlar .Onların dediğini yapıp pişman olacağına sana isyancı desinler kendinden ve yolundan vazgeçme.Sana kucak dolusu sevgi bizden.
Alt 09-07-2008, 02:26 PM   #67 (permalink)
Üsteğmen

sağol benim canım ablam ,sonuna kadar haklısın.insanın bi anda bazı şeyler kafasına dank eder ya ,işte benim de öyle oldu.desteğini,birikimlerini benle paylaştığın için çok teşekkürler.iyi ki varsın ablam 96.
saygılarımı ve en içten sevgilerimi yolluyorum
Alt 19-07-2008, 02:20 AM   #68 (permalink)
Üsteğmen

çok güzel bi gün geçirdim doğum günü arifemde.dün sabahladım ve meşhur raporumun çoğunu tamamladım .hiç uyumadan okula gittim .hocam çok iyi karşıladı,daha doğrusu anlayışla karşıladı desem daha iyi olur.neden böyle oldu diye sordu,3,5 aydır neden okula gelmemiştim.tabii merak etmekte haklıydı.ama nerden başlayabilirdim ki,söyleyeceğim bişey yoktu maalesef-daha doğurusu aklıma gelmiyodu,neden kaynaklandığı.nesnel bi nedenim yok dedim,aslında mutlaka olmalıydı yoksa niye sorunlu olayım ki diye düşüneceğini biliyorum.işin nesnel boyuttan çıkıp,bilinçaltı boyutuna taşındığını ve o bölgenin temizlenmesi gerektiğini ve temizlemeye başladığımı söyledim ama çok üstünde durup anlatmayı tercih etmedim çünkü yaklaşık 45 dakika kadar doktora döneminde gördüğü psikiyatrik tedaviden sonracığıma bi sürü psikiyatri terimlerinden bahsetti durdu.illa doktora git dedi,ben de bundna yaklaşık 4-5 sene önce psikiyatristle görüştüm ve yaklaşık bir sene p....c isimli ilacı kullandığımdan fakat ilk bi kaç ay işime yaradıktan sonra daha sonra sorunumun üstünü örtmekten başka bi işe yaramadığını söyledim.şimdi iyiyim dedim.nasıl oldu tedavi mi gördün dedi,ilaç mı kullanıyosun dedi.hayır dedim ve telkinlerden bahsettim,güldü mutlaka yararı vardır ama onlar destekleyici şeyler olabilir anca dedi.bi de internete çok güvenme oooo neler var gibi cümleler kullandı .yine iyi bir doktor bulup bi tedavi süreci önerdi .ben de asıl, antidepresanlar ve diğer psikiyatri ilaçlarına bu kadar yüklenilmesinin sadece bu sektörün para kazanması daha çok daha çok para kazanmayı düşündüğünü ve bunu gerçekleştirmeleri için her yolun mübah olduğu konusunda net bişeyler söyledim.ve antidepresan kullanımına sıcak bakmadığımı tekrarladım.o da onayladı ama hala iyi ilaçlar iyi doktorlar var ,ama onları bulmak önemli dedi.haklısınız ama bunun kriteri ne dedim?sonra daha bi sürü konuşma geçti aramızda gerek psikiyatri ile ilgili olsun gerek telkinler ve beyin dalgalarıyla ilgili olsun baya konuştuk 44.aslında hocamın benle bu kadar ilgilenmesi,kendi fikrince bana yollar gösterip bi sürü zaman harcaması çok hoşuma gitti benim için çok değerli biri .cidden hocamı önceden severim amabugün bi başka sevdim,bi başka iyi niyetini farkettim.bu arada tezimden de bahsettik .okulda da yokluğum hissedilmiş,her karşılaştığım hoca nerdesin niye yoksun ortalıkta diye sordu .bu da çok hoşuma gitti .bi de aşık olduğum 3,5 aydır yüzünü görmediğim adamla oturduk kantinde biraz .çok uykum vardı çok fazla konuşamadık,okuldan erken çıkıcağımı uykumun olduğunu söyledim.dalıp dalıp gidiyodum ,nerdeyse uyuyup kalacaktım.o da anladı güldü tamam çok özlemiş beni,benim kadar mı bilmiyorm ama bana hasretle bakışından anladım.hayat güzelleşmeye başladı .

arkadaşlarım herşey için çok sağolun bana en kötü dönemimde destek oldunuz bana güç verdiniz ,iyi ki böyle bi siteyle tanışmışım.normalde pek şükreden biri değilim,içimden gelmiyo açıkçası,ama ben telkinlerle bu siteyle tanıştıktan sonra ilk kez bu kadar içten şükretmişimdir 96,teşekkür etmişimdir ihtiyacım olan şeyi kendimi arındırmamı sağlayan bu siteyi-telkinleri bana kazandırdığı için evrene .telkinler için tekrar tekrar tekrar başta atakan bey olmak üzere emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim . gerçekten özel bi ortam burası,bi büyüsü bi tılsımı var o da ayrı ne diyim ki,iyi ki varsınız iyi ki tanıştım sizlerle 96.hepinizi çok seviyorum

Alt 19-07-2008, 03:08 AM   #69 (permalink)
Üsteğmen

hayal ablacım yok valla zamanelikten değil.ben 3,5-4 ay önce hazırlamam gereken raporu 2 günde hazırlamaya kalktım ve 48 saatten fazladır uykusuzdum .zaten okula giderken de gözlerim kan çanağı gibi,göz altlarım da mordu.bi de yaklaşık 2 saat hocamla konuştuk o daha da yordu.sonrasında enerjim bitmişti zaten ne yapayım onla yine de oturduk baya .ben gerçekten kötü bi dönem atlattım yazdığım yazılardan biraz anlaşılır,biraz da kaynağı aşktı daha doğrusu sorunumu tetikleyen şey o oldu.onca sorunum arasında başka birini düşünmek bi yana onu anlamayan çalışmak ona zaman ayırma fikri ve bunu başaramayacağımı düşünmem beni daha da kötü yaptı.onla sadece internet üserinden konuşuyoduk telefonlarım da kapalıydı o dahil kimsenin sesini duymak istemiyodum ,ama vardı zaten ondan haber alıyodum ve zamanı gelince-kendimi iyi hissettiğimde yanımda olacaktı biliyodum. içime ,telkinlere ve siteye döndüm.iyi ki böyle bi süreç yaşamışım.bu süreç bana kendimin herşeyden daha değerli olduğunu gösterdi,kendimi her halimi kutsamaya başladım,şimdi çevremdekiler de bundan payını alıcaklar çünkü benim değer verdiğim herkes değerlidir ama hayatımın merkezinde ben varım artık .tüketmiyorum ,sağlam sağlıklı yaşamaya çalışıyorum artık daha sakin olmaya çalışıyorum.
bu arada çocuğa gelince evet hayal ablacım hiç iş yok,iki kelime eder mıy mıy,sonra bişey derim küser,küstün mü derim niye ksm der çekingenin biri ama çok sevimli bi çekingen ,konuşmakta zorlanıyo yanımda,ben konuştum o uykusuz halimle,öyle yorgun öyle bitkindim ona rağmen konuşuyorum ama bi yere kadar enerjim olsaydı uğraşırdım zorla konuştururdum.olmaz ki öyle sus pus.neyse çok zaman var önümüzde ben onu konuştururum.bazen düşünmeden çocuğum gibi azarlıyorum o da çocuk gibi boyun büküp açıklama yapıyo ya süper .neyse şükürler olsun ki karşıma çıktı ,gerisini hallederim ben
ablacım seni de çok öpüyorum görüşürz
Alt 20-07-2008, 02:23 AM   #70 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

kısmencim naptın sen böyle yaaa, dur bir alkışlıyım da seni havalara gir çoook sevindim, senin adına, ben de bugünlerde senden böyle bir çıkış bekliyordum açıkçası, o yüzden fazla şaşırmadım ama çok mutlu oldum. valla döktürmüşsün ama ya biraz şaşırdım tamam, wonderfull demek istiyorum.
dönemeci atlattın anlaşılan, ne güzel baksana 3 aylık programı 2 günde yapmışsın, harika bir şey ama bu iki günün nasıl olduğunu tahmin edebiliyorum.
ne karın ağrısıdır o dimi. entellektüel sohbet te yapmışsın, bir gün inşallah ben de yaparım bizim hocalarla. aşk karşılıklı gibi ama sen büyütmüşsün daha önce,
çekingen diyorsun ya, yanında da konuşamıyormuş kesin o da sana aşıktır, ben öyle hissettim yazdıklarından çok acımasızsın ama ya öyle azarlanır
mı, bak bir de çok süper demişsin yolun açık olsun, inşallah doğru insandır ve mutlu olursun. sevgiler

Bookmarks