Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

matrix'e hükmedin

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar matrix'e hükmedin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: maximumfelix Nickli Üyeden Alıntı arkadaslar ben kıtapla ılgılı bılgılerın aslen tum ınsanlıgın ıyılıgı adına acıklanması gerektıgını dusunuyorum soyle kı; zeigeist diye bır belgesel var mesela yazanlar lınk vermıs kıtabı almayanlar vıdeoyu satın almayanlar bıle ızleyebılıyor herhes uyansın dıye bence ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

matrix'e hükmedin

Like Tree7Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-07-2008, 06:48 PM   #121 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Alıntı:
maximumfelix Nickli Üyeden Alıntı
arkadaslar ben kıtapla ılgılı bılgılerın aslen tum ınsanlıgın ıyılıgı adına acıklanması gerektıgını dusunuyorum
soyle kı; zeigeist diye bır belgesel var mesela yazanlar lınk vermıs kıtabı almayanlar vıdeoyu satın almayanlar bıle ızleyebılıyor
herhes uyansın dıye
bence bu da oyle olmalı
kıtabı okuyanlar bıle cogu seyı anlamıyor ve uygulayamıyor kı bızım bırcogumuz
bır sekılde medıtasyonla ruhsal guclerı gelıstırmeyle nlp ıle ılgılıyız
bu bodoslama daldıgımız bırsey degıl
ben sanmıyorum kı zaten hanı tıcarı kaygı olarak dusunuluyorsa rıchard bartlette haksızlık olarak goruluyorsa
zaten kıtabı okumayan bu ısın pesıne dusmez, ve her halukarda bır rehber gıbı o kıtabı edınmek lazım
okumayan mutlaka tıkanıcaktır ve ılerleyemez
o yuzden lutfen ınsanlara bu konuda rehberlık etmekten cekınmeyelım
sımdı ben mesela bu kıtabı okuyan herkesın mutlaka natalıe reıd ın kıtabını da okumasını onerıyorum
yanı olayı butunluyor ve anna sandra taylor u da..
ben bole dusunuyorum, ya sız?
sevgili maximumfelix eğer herşeyi tam olarak açıklamak storm arkadaşımızın etik anlayışına ters ise bunu açıklamaya teşvik etmek doğru değil..ayrıca bu çalışmaları yapmamış arkadaşlarımıza iki nçktanın koordinatları bile verilse yinede kendileri çalışıp..yeteneklerini geliştirmeleri lazım..ben bu konuya karışmak istemememe rağmen ilk başlayanların penceresinden yeteneklerin nasıl geliştiğini anlatmaya çalıştım..bu çalışmaların formülü yok..matematik çalışmıyoruz..herkesin farkındalığı kendine has..storm arkadaşımız fikir vermek adına bir şeyleri noktası virgülüne kendi yaptığını anlatsa bile oradan bir başkası çıkacak yok ben onu öyle değil böyle algıladım diyecek..deminde belirttiğim gibi milimetrik koordinatlarla çalışmıyoruz..herkes kendi içsel rehberliğine uyum sağlamayı öğrenecek öncelikle..ilerleyen zamanda storm açıklamasının mahsuru olmadığına karar verirse, açıklar, ama yinede şu nasıldı diye soran olacaktır aramızda dedimya hepimizin içsel rehberliği farklı yönlere götürür diye..aramızda başardım ama nasıl yaptığımı bilmiyorum diyen arkadaşlarımız var.ben biliyorum akışa uydu, içsel rehberliğine uydu ve başardı....ben bu konunun gelişmesini teşvik ederken, herkese madde madde ne yaptığını yazmasını rica ettim..ama başaranlar noktasına virgülüne kafa yormayanlar oldu..storm ise daha açık bilgi verecek konumda olduğu için yaptığını madde madde açıkladı..bu işin sırrı içsel rehberliğinize güvenmek..bakın yukarıdaki mesajımda yazdım, elimden geldiğince yeni başalyanlara yardımcı olmaya çalıştım..sanıyorum çok kolay geldi, veya işlerin kendiliğinden yürümesi imkansız gibi geldiği için storma daha fazla açıklık getirmesini söylüyorsun..eee armut piş ağzıma düş dersek oynun tadı nerede kalacak...hadi oyun bozanlık yapmayın bir bilmece var önümüzde, ve bu bilmecenin çözümü ilgilenenlerin sayısı kadar yaniiisonsuz ve sınırsız..herkes kendine göre çözüm üretecek..farkındalık geliştirecek ve hepsi doğru saygılı sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 01-07-2008, 07:51 PM   #122 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2
121 Mesajinıza toplam 510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maximumfelix is an unknown quantity at this point

ben tabı kı herkesın ıcsel rehberlıgıne guvenmesı gerektıgını
ve bu konudakı uygulamanın ve olasılıkların sonsuz oldugunu zaten bılıyorum
maximumfelix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2008, 07:56 PM   #123 (permalink)
Üsteğmen

121 Mesajinıza toplam 510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Storm Nickli Üyeden Alıntı
Sevgili maximumfelix,

Paylaşılamayan kısım ise, Richard Bartlett'ten ziyade, Safir Yayınlarıyla alakalı, çünkü yayınevleri bu kitapların telif hakları için, türkçe çevirisi için, matbaası için, dağıtımı için vb. bir çok aşamada harcama yapıyorlar ve haliyle ticari kaygılarıda olmak zorunda oluyor. Bu nedenlede bildiğin gibi, piyasadaki bütün kitaplar telif hakları kanunlarıyla korunmakta. ;) Sevgiler.
tamam ıste benım soyledıgım de zaten kıtabı almayanın burdakı yazılanlarla bırsey yapması mumkun degıl..
buradakıler ya kıtabı alıp anlamamıs olanlar ve heyecanlananlar ya da kıtabı duyup alıp daha okumadan merakı artanlar
ve kendılerınce ufaktan uygulama yapmaya baslayanlar
maximumfelix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2008, 08:00 PM   #124 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Bu Yöntem KesinLikLe İşe Yarıyor.. Normalde Gebzeden KonvoyLarLa GeLirken Bugün Tam 45 Dakika Erken GeLdim.. Artık İnancım Sonsuz Bu Yönteme.. ( Ve Bundan Sebep Yaradana.. )

Herkese SevgiLer...

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2008, 08:09 PM   #125 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough

Canım maximumfelix'ciğim :)

Anladım dediğini, senin istediğin gibi paylaşıma devam ediyoruz zaten, eylemlerimiz devam edecek :)) bu arada Tr-ance, harikasın dostum. Bakın isterseniz şöylede yapabiliriz. Aklımıza gelen gündelik olayları buraya yazarız, yöntemi neye uygulayacağını bulamayan kişilerede bir fikir verir. Mesela ben yarın, yapacağım yemeğe uygulayacağım, benden haber alamazsanız büyük ihtimalle zehirlenmişim demektir :))) yada geç haber alırsanız yemeğin lezzetinden transa geçmişim demektir. Sonracığımına evi temizlerken gelen sıkıntı ve gözümde büyüme duygusuna yapıcam :) sonraaaa bi arkadaşım bana telefon etsin diye yapıcam. Spor yaparken geç yorulmak için yapıcam. Bide yağmur yağdırmayı densemmi acaba diye düşünüyorum :) neyse şimdilik, kendimle ilgili olaylar için uygulamaya devam edeyim. Öpüyorum hepinizi. Lütfen yazılara alınmayın, biliyosunuz yazı dilinde duyguları aktarmak kolay olmayabiliyor ve yanlış anlaşılmalar olabiliyor. hayalayaz'da kesinlikle agresifçe yazmamıştır bana göre felixcim, o yüzden senin elinden iki nokta yapılmış leziz bir kek yemek istiyoruz, çaylar benden ;) Sevgiler...
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2008, 08:23 PM   #126 (permalink)
hayalayaz
Guest

Alıntı:
maximumfelix Nickli Üyeden Alıntı
ben tabı kı herkesın ıcsel rehberlıgıne guvenmesı gerektıgını ve bu konudakı uygulamanın ve olasılıkların sonsuz oldugunu zaten bılıyorum,
benım soylemeye calıstıgım sey; teknıgı anlamadım ve zaten bırcok kısı de bu durumda
strom veya dıger arkadaslar ornekler vererek bıze rehber oluyorlar o zaman okuyup da anlamadıgımız ve kafamızı karıstıran
seyler cok daha anlasılır hale gelıyor..
Kımseyı bırseye zorlamıs degılım, benım fıkrım bu ınsanlar ıcın faydası olan bırseyse, -zaten kıtabı bılmeyen okumayan burda strom arkadasımızın
yada bır baskasının ne dedıgını de anlamayacaktır,kıtap alındıktan sonra da zaten etık ya da tıcarı bır haksızlık yapılmamıs oluyor- o zaman mumkun oldugunca paylasılmalıdır.
Zaten ınsanların bır cogu ve ben de oyle buldum,kıtabı alıp okuyup kendınce uygulama yapmaya calısıp bu noktada kılıtlenen kısıler
baska bır ıkı forumda kıtabı yazdım ancak kımse okumamıs ve yanıt gelmedı,sonra bır baska arkadas bu forumun lınkını verdı
ancak o da anlamamıs,kıtap yuzunden msn arkadası olduk.. burada bılgılerımızı paylasıyoruz
kımse armut pıs agzıma dus demıyor ben bu tavrınıza sahsen anlam veremedım, burası bır forum ve herkes fıkrını soyluyor
boyle suclayıcı bır tarzda konusmak ne kadar dogru?
herkesın amacı ortak,sız benım uygulama yapmadıgımı nerden bılıyorsunuz? strom sızın kadar tepkısel degıl
siz neden bu kadar agresıfsızın cıdden anlamadım,ve üzüldüm..
Bır ornek vermek gerekırse, pasta pısırmeye meraklıyım tarıflerı bırebır uygularım ancak kek kabarmaz
sonra bırı dedı kı, yumurta sarısını sekerle cırp ama yumurta akını ayrı cırp ve en son karıstır
mesela bu hıcbır kıtapta yazmaz,sımdı ben hıc mı kek pısırmedım ya da hıc mı yemek kıtabım yok da bunu bılmıyordum?
pratık konusu da boyle,bin kez yaptıgım seyden aynı sonucu alıyordum bu ufak nuansı bılmedıgım ıcın
bu bılgı paylasıldı dıye aldıgım kıtapların yazarlarına haksızlık mı olmus oldu?
haksız oldugunuzu dusunuyorum..ve kırıcı bır tavrınız var...

siteye ne zaman üye olduğuna baktım, yeni üye olmuşsun hayalablayı tanımıyorsun..beni sana ben tanıtacak değilim..kendi değerlendirmeni sen yapacaksın...yalnız bu sitenin yazılmamış ve söylenmemiş çok önemli bir kuralı vardır, bu kural sevgiyle yazılmıştır.. hepimiz açık sözlüyüz, ama asla kırıcı olmamaya özen gösteririz...yazılarımda, ifadeyi yumuşatmak adına smiley kullanmadığım için, sözlerim sert gelebilir, hayatım boyunca en dikkat ettiğim şey kalp kırmamaktır..ilerleyen zamalarda bunu sende göreceksin...saygılı sevgiler
edidan likes this.
Alt 01-07-2008, 09:27 PM   #127 (permalink)
Üsteğmen

sevgili hayalayaz ve strom,peki haklısınız alınganlık yapmıs olabılır, özür dilerim
samimiyetinize inanıyorum, olabılır ınsanlar konusa konusa anlasır
su an no problem,yoksa bısı mı yaptınız haha ıcımden sadece kahkaha atmak gelıyor wavegalıba ıkı noktaladınız benı hahaha
herkese sevgiler ve saygılar
stromcum senı erkek sanmıstımmm hayal abla senı de erkek sanmıstım
Alt 01-07-2008, 09:29 PM   #128 (permalink)
Üsteğmen

konuyla alakasız bırsey sormak ıstıyorum tamamen yorumunuza ıhtıyacım var, burda sorsam olur mu?
bana ılgınc geldı bır de forumda sadece bu baslıktakı arkadasları tanıyorum o yuzden
Alt 01-07-2008, 09:39 PM   #129 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Merhaba maximumfelix.

Öncelikle hoşgeldin diyeyim.

Sanırım biraz sorunlu bir geliş oldu bu.

Ama olsun, tartışmalar, güzel dostluklar doğururmuş.

Saygı ve terbiye içerisinde yapılan tartışmalara da kavga denmez zaten.

Sitede oldukça büyük bir konu arşivi var.

İncele biraz istersen.

Bu sadece son konulardan biri.

Bizler buradayız. Soruların olursa, birimiz mutlaka cevaplar. super

Gelişinde Hayal Abla karşılamış zaten.

Sitenin Hayal Ablasıdır. Görüş ve önerilerini dikkate almanı tavsiye ederim.

Şimdilik görüşmek üzere. super

Sağlıcakla...

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2008, 09:50 PM   #130 (permalink)
Üsteğmen

Merhaba Mehmet, hosbulduk..
yo hayır sorunlu bır gelıso larak kabul etmıyorum ben yıne de sorun olarak gormuyorum
Hayal ablayla tanısmak ıcın bır vesıle oldu..
Evet bıraz sabırsızım,aslan burcuyum, sert ve dıkbaslıyım tü bana
hangı baslıgı okusam dıye dort donuyorum hepsınden bıraz bıraz okuyorum
tamamlayamadım hıcbır baslıgı bu baslık harıc..
Site cok guzel tam ılgılendıgım mevzular var,ınsallah gelısımıme yardımcı olucak

Bookmarks

Etiketler
enerji, matrix