Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

matrix'e hükmedin

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar matrix'e hükmedin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız benim kitabı okuma fırsatım olmadı..ama siparişini bu gün veriyorum geldiğinde bir çırpıda okuyup bende uygulamalara giricem tabi o zaman daha iyi anlaya bilirim.. sevgiyle kalın..........

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

matrix'e hükmedin

Like Tree7Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-06-2008, 06:12 PM   #61 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

benim kitabı okuma fırsatım olmadı..ama siparişini bu gün veriyorum geldiğinde bir çırpıda okuyup bende uygulamalara giricem tabi o zaman daha iyi anlaya bilirim..
sevgiyle kalın.......

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2008, 06:20 PM   #62 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Storm Nickli Üyeden Alıntı
Rica ederim, yazdıklarımın faydası olmasına sevindim. Motivasyonunuzun artması için bugün olan farklı bir şeyi anlatacağım.
Bugün Richard Bartlett'in kitapta, yetenek transferi olarak anlattığı şeyi deneme fırsatım oldu, aşağıyı okuyunuz efenim :)

Arkadaşım bugün beni tenis oynamaya götürdü, hayatımda ilk defa tenis oynayacaktım ve oyuna başladığımızda tahmin edeceğiniz gibi berbat ötesi bir oyun şekliyle, toplara vurmaya, raketi doğru tutmaya, topu fileden geçirebilmeye çalışıyordum ya da ıkınıyordum da diyebiliriz :)) O sırada aklıma yetenek transferini denemek geldi ve arkadaşa biraz dinlenebilirmiyiz dedim ( tabi amacım dinlenmek değildi :))

Oturduğumuz sırada çaktırmadan bir elimi kendi üzerime koydum ve diğerini arkadaşım görmesin diye aşağıya doğru sarkıttım. Pek fazla tenisçi tanımadığım için aklıma ilk gelen Boris Becker oldu :) Aşağıya sarkıttığım elimle onun görüntüsü üzerinde 2. noktayı belirledim. Sonra Bağı kurdum ve Boris oldum :) yaklaşık 2-3 dakika o halde kaldım. Sonra çalışmayı bitirdim. Arkadaşıma hadi oynamaya devam edelim dedim. Ve oynamaya başladıktan bir süre sonra arkadaşımın kurduğu cümle: "Abi sen yalan söylüyorsun, daha önce kaç kere oynadın doğru söyle, biraz öncede numara yapmıştın dimi kötü oynayarak" :)) yorum sizin. Sevgiler..
bu müthiş bişey ama sende ustalaşmışsın onun ötesinde de bi yatkınlık var demek ki .bu özelliğinin üstüne gidersen ,hayatta kendi adına başaramayacağın bişey olmıcak gibi bişey . tekniğin ucundan kenarından kapmam bile sanırım çok çaba gerektiricek .kitabı okuyunca rehberliğine ihtiyacım olucak.paylaşımın için çok teşekkürler
Alt 29-06-2008, 06:37 PM   #63 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road

aslında bu konuda ustalaşmak biraz anlamak,hissetmek gibi birşey sanırım...herşeyin göründüğünden yanı sıra bir enerjiye sahip olduğu bir ruha sahip olduğunu çok iyi biliyorum...hangi nesne olursa olsun,canlı veya cansız gibi görünen herşeyin bir enerjiden (ruh) oluştuğunu anlıyorum...geçenlerde bir arkadaşım boya yapıyordu ama rengini biraz koyulaştırması gerekiyordu ve kararsızdı acaba tuttura bilirmiyim diye,bende rengini koyulaştırmak için üzerine daha koyu renkte olan renklendirici eklemeye başladım,ekledim karıştırdım,birdaha ekledim karıştırdım,bir daha,birdaha arkadaşım ne yapıyorsun dedi çok koyu olacak.....hayır dedim biraz daha bekle tekrar ekledim ve içimden evet dedim bu kadar yeter kıvamına geldi...sonra sürmeye başladı ve tam istediği renge ulaşmıştı...yani demek istediğim,her ne yapıyorsanız yapın istekli bir şekilde üzerine biraz yoğunlaştıkça onu hissetmeye başlıyorsunuz...sevgili storm'un bağ kurmaktan bahsettiği sanırım bu,onu hissetmek sanki sen ve o aynı olmak,onunla telepati halinde konuşmak gibi
Srppp likes this.
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2008, 07:54 PM   #64 (permalink)
Teğmen

flower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16
26 Mesajinıza toplam 132 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
flower is an unknown quantity at this point

Kitabı ben de nihayet dün aldım ama henüz okuma fırsatım olmadı..
hızla ve bu kadar somut sonuçlar elde ettirmesi çok iştah kabartıcı gerçekten...
okumak ve deneyimlerimi paylaşmak için sabırsızlanıyorum

Alıntı:
zihin basit şeylere alışık olmadığı için ve eğer basitse, işe yaramıyordur gibi kısır kodlamalara sahip olduğu için, mekanizması gereği daha çok bilgi, daha çok cevap istiyor.
bu her uygulama için geçerli ve bence son derece doğru bir tespit...
benim naçizane en genel tespitlerimden biri de niyetinizin net olması...
niyet ettiğiniz şeyi gerçekten yürekten istemeniz gerekli...
hiç bi şekilde acaba olsa mı daha iyi olmasa mı ikilemini barındırmamalı

Alıntı:
Fakat serbest bırakmayıda: "Demekki arzum serbest bırakınca oluşacak" diye düşünüp, serbest bırakmayı arzunuza ulaştıran bir basamak olarak görüp, kullanmaya kalkarsanızda, evrensel sistem buna izin vermeyecektir ;)

3 saat uyku ile duruyorum belki ondan belki de henüz kitabı okumamış olmamdan dolayı olabilir ama ....
bunu çok iyi anlamadım sanırım sevgili storm dusun
serbest bırakmak arzuya ulaşmamız için gereken en önemli basamaklardan biri değil mi zaten...
biraz daha açıklama rica edebilir miyim??

inanılmaz zengin bir kütüphaneye dönüştü bu site benim için...
herhangi bir bilgiye ihtiyacım olduğunda yalnızca siteye giriyor ve sayfaları çeviriyorum
tüm paylaşımlarınız için hepinize sonsuz teşekkürler...
hepinize kucak dolusu sevgilerimle
flower isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2008, 08:15 PM   #65 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough

Alıntı:
serbest bırakmak arzuya ulaşmamız için gereken en önemli basamaklardan biri değil mi zaten...
Merhaba flower,

Burada çok önemli bir fark var. Serbest bırakmak, arzuya ulaşmamız için gereken en önemli "basamak" değil. Serbest bırakmak "bütün arzulardan özgürleşmek" için gereken bir basamaktır. Serbest bırakmanın anlamı, arzuya ulaşmak değil, arzudan özgürleşmektir. Ve bütün arzular, ondan özgürleşildiğinde gerçeğe dönüşebilir, insan zihninin anlamakta zorlandığı yer burasıdır. Zihin bunu tersten algılayıp, serbest bırakmayı arzulara ulaşmak için kullanılacak bir basamak haline indirger, bu ise serbest bırakmanın doğasına aykırıdır. O nedenle, sadece arzularına ulaşmak için serbest bırakmaya çalışan bir kişi, gerçekte serbest bırakamamıştır. Bütün arzularından özgürleşmek için serbest bırakan bir kişi gerçekten serbest bırakmıştır.

Peki bu, hiç arzumuz olmamalı mı demek, hayır; bu arzulara "takıntı" olmamalı demek ve tek gerçek arzu, aslında temelde kişinin özbenliğinin özgürleşme arzusudur, geri kalan bütün arzular, bu temel arzunun çarpıtılmış dışavurumlarıdır. Dolayısıyla, atıyorum, çookk para kazanma arzum varsa ve bu bir takıntı haline gelmişse, aklımı fikrimi sık sık meşgul ediyorsa, her öğrendiğim şeyi bu amaçla kullanıp özbenliğimi bu arzunun esiri etmişsem, o arzuya ulaşamayacağım demektir ya da ulaştığımda hoşnut olmayacağım demektir ya da ulaşmam çok uzun sürecek demektir ya da ulaştığımda arzuladığım şey ile, ulaştığım hedef arasında fark olacak demektir yada ulaştığımda hemen hevesim kaybolup, başka yeni bir arzu yaratacağım demektir. Yani eksiklik duygusu devam edecek demektir. O yüzden bütün arzu "takıntılarından" (arzudan değil, arzulanılan şeyin takıntısından) özgürleşmek için yapılan serbest bırakma gerçek bir serbest bırakmadır. Çekim yasasınıda bu şekilde anlamak gerekir, yoksa Secret'ın tamamen amerikan açgözlü zihin yapısını kitapta aktardığı şekilde; hırs, açgözlülük ve tamamen maddiyata indirgenmiş (yok şöyle villam olsun, böyle ferrarim olsun gibi) bir çekim yasası bu evrenin sistemi içinde yer almamaktadır. Evrensel sistem, takıntısız bir serbest bırakmayla oluşturulmuş her arzuyu gerçekleştirir. Bu uzun bir konu ama kısaca bu şekilde özetledim. Sevgiler.
Srppp likes this.
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2008, 08:26 PM   #66 (permalink)
Teğmen

80 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavifirca is an unknown quantity at this point

Arkadaslar,
Strom sanirim ustalik düzeyinde spritüel bir egitime sahip. Aman pesini birakmayin, o bize cok lazim. Bilginize....
mavifirca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2008, 08:27 PM   #67 (permalink)
Teğmen

flower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16
26 Mesajinıza toplam 132 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
flower is an unknown quantity at this point

benim için oldukça doyurucu bir açıklama oldu sevgili storm
anladım sanırım 44
oldukça zengin bir arşivim var ama henüz hiç bir bilgiyi tam olarak sindirebilmiş değilim...
çekim yasasına dair somut olarak elde ettiğim önemli kazançlar var ama nerede paylaşayım bilemedim...
ayrıca biraz dinlenmem gerek sanırım...
katedecek daha çoook yol var diii mi
sevgiyle
flower isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2008, 08:28 PM   #68 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Alıntı:
Storm Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
Merhaba flower,

Burada çok önemli bir fark var. Serbest bırakmak, arzuya ulaşmamız için gereken en önemli "basamak" değil. Serbest bırakmak "bütün arzulardan özgürleşmek" için gereken bir basamaktır. Serbest bırakmanın anlamı, arzuya ulaşmak değil, arzudan özgürleşmektir. Ve bütün arzular, ondan özgürleşildiğinde gerçeğe dönüşebilir, insan zihninin anlamakta zorlandığı yer burasıdır. Zihin bunu tersten algılayıp, serbest bırakmayı arzulara ulaşmak için kullanılacak bir basamak haline indirger, bu ise serbest bırakmanın doğasına aykırıdır. O nedenle, sadece arzularına ulaşmak için serbest bırakmaya çalışan bir kişi, gerçekte serbest bırakamamıştır. Bütün arzularından özgürleşmek için serbest bırakan bir kişi gerçekten serbest bırakmıştır.

Peki bu, hiç arzumuz olmamalı mı demek, hayır; bu arzulara "takıntı" olmamalı demek ve tek gerçek arzu, aslında temelde kişinin özbenliğinin özgürleşme arzusudur, geri kalan bütün arzular, bu temel arzunun çarpıtılmış dışavurumlarıdır. Dolayısıyla, atıyorum, çookk para kazanma arzum varsa ve bu bir takıntı haline gelmişse, aklımı fikrimi sık sık meşgul ediyorsa, her öğrendiğim şeyi bu amaçla kullanıp özbenliğimi bu arzunun esiri etmişsem, o arzuya ulaşamayacağım demektir ya da ulaştığımda hoşnut olmayacağım demektir ya da ulaşmam çok uzun sürecek demektir ya da ulaştığımda arzuladığım şey ile, ulaştığım hedef arasında fark olacak demektir yada ulaştığımda hemen hevesim kaybolup, başka yeni bir arzu yaratacağım demektir. Yani eksiklik duygusu devam edecek demektir. O yüzden bütün arzu "takıntılarından" (arzudan değil, arzulanılan şeyin takıntısından) özgürleşmek için yapılan serbest bırakma gerçek bir serbest bırakmadır. Çekim yasasınıda bu şekilde anlamak gerekir, yoksa Secret'ın tamamen amerikan açgözlü zihin yapısını kitapta aktardığı şekilde; hırs, açgözlülük ve tamamen maddiyata indirgenmiş (yok şöyle villam olsun, böyle ferrarim olsun gibi) bir çekim yasası bu evrenin sistemi içinde yer almamaktadır. Evrensel sistem, takıntısız bir serbest bırakmayla oluşturulmuş her arzuyu gerçekleştirir. Bu uzun bir konu ama kısaca bu şekilde özetledim. Sevgiler.

KesinLikLe KatıLıyorum.. ARzularımıza MutLuLuğumuzu Veya MutsuzLuğumuzu Entegre Edersek Ve Bu Daimi KaLırsa O Arzu Gerçek OLmaz.. Bir İnsan Arzularının Esiri OLmadan MutLu OLmayı Öğrenirse Çekim Yasası DevamLı Devrede KaLır O Kişi İçin..

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2008, 08:30 PM   #69 (permalink)
Teğmen

80 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavifirca is an unknown quantity at this point

Karma nasil veriliyor?
mavifirca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2008, 08:36 PM   #70 (permalink)
hayalayaz
Guest

nicklerimizin altında yeşil ve kırmızı oklar var yeşil ok karma vermemize yarıyor..diğerini bu güne kadar kimse kullanmadı..

Bookmarks

Etiketler
enerji, matrix