Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

olumsuzlama

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar olumsuzlama Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Perfinya Nickli Üyeden Alıntı Bakalım doğru anlamış mıyım? Yanlışsa düzeltin lütfen. Yukarıdaki örneğe göre bir olumsuzlama yapmayı deneyeyim. "Ben başkalarına muhtaç olmaktan çok korkuyorum." şeklinde bir olumsuzlama yapıp, birkaç gün buna tekrar edip kabul etmiş itiraf etmiş oluyoruz. Daha ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

olumsuzlama

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-02-2011, 11:43 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 686
30 Mesajinıza toplam 99 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
theodora is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: olumsuzlama

Alıntı:
Perfinya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bakalım doğru anlamış mıyım? Yanlışsa düzeltin lütfen.
Yukarıdaki örneğe göre bir olumsuzlama yapmayı deneyeyim.

"Ben başkalarına muhtaç olmaktan çok korkuyorum." şeklinde bir olumsuzlama yapıp, birkaç gün buna tekrar edip kabul etmiş itiraf etmiş oluyoruz. Daha sonra da:
"Ben hayatımda kendi kendime yetmeyi, ihtiyaçlarımı kendim görmeyi seçiyorum.Böylece yaşamımı güvenle sürdürüyorum."
şeklinde bir olumlamayla olumsuz düşünceyi olumlamaya çeviriyoruz.
sevgili perfinya
bu inanç zaten kabul ettiğim bir inanç bunu tekrarlamanın yararı ne olabilir,ya ne olur kusura bakmayın ama anlayamıyorum
cevabınız için çok teşekkür ederim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

theodora isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-02-2011, 11:46 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 164
166 Mesajinıza toplam 1,153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nice

Alıntı:
theodora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili aprilrose
tam anlayamıyorum,benim gelecekle ilgili korkum var ya parasız kalırsam ya muhtaç olursam gibi;şimdi ben nasıl yapacağım ?rica etsem örnek vererek açıklayabilirmisin.şimdiden çok teşekkür ederim.
sevgiyle kalın

tüm anlatılanlar doğru yöntemler! EFT de zaten olumsuz olan tüm duygularıyla anlatılır. Sonra ... bu duyguma rağmen kendimi olduğu gibi derinden kabul ediyorum ve çok seviyorum.. diyerek tıplama bitirilir.

Bir de korku meditasyonu vardır. O meditasyonlarla da olumsuz olan enerjiyi dengelemek mümkündür.
Örneğin parasız kalma korkusu için.
Benim parasız kalma korkum var.
Ben parasız kalma korkum olduğunu kabul ediyorum.
Ben parasız kalma korkumu sevgiye dönüştürmeye niyet ediyorum.
Ben Ben parasız kalma korkumu çok seviyorum..
diyerek gözlerimiz kapalı haldeyken göğsümüzden bir kapak açıldığını v e pembe çiçekler sular, şekerler fışkırdığını hayal edelim. Pembe nesneleri pembe her şeyi hissederek seyredelim.
Sonra diğer korkumuza geçelim.
Örn..
Benim muhtaç olma korkum var.
Ben muhtaç olma korkum olduğunu kabul ediyorum
Ben parasız kalma korkumu sevgiye dönüştürmeye niyet ediyorum.
Ben parasız kalma korkumu seviyorum..
diyerek aynı şekilde pembelikleri hayal edin..

Çok doğru bir tespitte şudur. Nasılki tıkalı lavaboyu açıp temizlemeden üzerine akan suyu biriktiremezseniz korkularınızı ve olumsuz düşüncelerinizi sevgiye dönüştürmeden olumlama yapmanında pek faydasını göremeyebilirsiniz..
EFT NLP veya bir başka yöntemle olumsuzu sevgiye dönüştürmeliki SEVGİYLE söylenmiş OLUMLAMA lara yer açılsın..
hayathan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-02-2011, 03:01 PM   #13 (permalink)
Teğmen

aprilrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 132
125 Mesajinıza toplam 805 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really nice

Alıntı:
theodora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili aprilrose
tam anlayamıyorum,benim gelecekle ilgili korkum var ya parasız kalırsam ya muhtaç olursam gibi;şimdi ben nasıl yapacağım ?rica etsem örnek vererek açıklayabilirmisin.şimdiden çok teşekkür ederim.
sevgiyle kalın
Sevgili Theodora,

Gelecekle ilgili parasız kalma korkum var demişsiniz.

Şöyle topraklayabilirsiniz.

Geçmişteki bir tarihe gidip, o korkunuzun gerçekleştiğini gözünüzde canlandırın. O kötü an gelmiş ve siz o anı yaşıyormuşsunuz gibi hissedin ve sonra seslendirin.

Şöyle deyin,

Benim gelecekli ilgili parasız kalma korkum var... Mesela ; parasız kalacağım diye kendimi çok kötü hissediyorum, parasız kalırsam diye şöyle endişeleniyorum.. parasız kalırsam şunu hissederim, böyle olurum..... v.s. v.s.

Gerçekten parasız kalırsanız ne hissederdiniz ? O anı yaşarken hisleriniz size ne diyorsa onu seslendirin ve sonuç olarak bunu belli bir süre yaparsanız, gelecekte parasız kalma korkunuzla -şu an yüzleştiğiniz için- korkunuzu nötrleştireceksiniz. Korkunuz bitecek.

Yeni olumlamayı bilinçaltınıza yerleştirmek için artık bazınız hazır.

Sonrasında ise, sizin için en uygun olumlamanın şu olacağını düşünüyorum.

"Bolluk ve zenginlik içinde yaşamayı hak ediyorum. Para benim dostum."

Saygılarımla,

aprilrose isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2011, 02:46 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

frezya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,991
411 Mesajinıza toplam 1,413 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
frezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the rough

Peki arkadaşlar,bunu da olumlamalar gibi 21 gün mü yapmalıyız?Yoksa olumsuzlamanın etkilerini hissedip olumlamaya mı geçmeliyiz?Bir de bir kaç tanesini aynı anda yapabilir miyiz?Yani korku,öfke,güvensizlik v.s gibi.
frezya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2011, 04:23 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

bussraster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 708
174 Mesajinıza toplam 539 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura about

2 sene önce bununla ilgili bir olay yaşadığımda çok şaşırmıştım.
otelimizde yabancı bir konuk bahçede salıncağa oturmuş meditasyon yapıyordu.
ben de eşime gösterdim o zamanlar çok az bildiğim rusça ya göre kadın olumsuz konuşuyordu. (kimbilir belkide olumsuz düşünelerinden sonraki ümleleri anlamamışımdır)
bu kadın delirmişmi ağlayarak ve sadece olumsuz düşüncelerle
meditasyon yapıyo baksana demiştim. akşamında
aynı bayan arkadaşlarıyla şen şakrak saatlerce dans etmişti.
eft yi öğrendikten sonra da bi bağlantı kuramadım çünkü bayan hiçbiryerine 'tıp'lamıyordu.
belki de gördüğüm bu yöntemdi.
ama ben yine de o esnada ağlamasına hala bir anlam veremedim

gEçMiŞ Ya Da GeLeCeK dİyE bİr ŞeY yOkTur;
SONSUZ BİR 'ŞİMDİ' VARDIR!!
bussraster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2011, 04:32 PM   #16 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 416
94 Mesajinıza toplam 285 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nazife_p is an unknown quantity at this point

kesinlikle size katiliyorum ayni uygulamalari uzunca sure ben yaptim ve hayatimda cok degisiklik yasadim. Herkese tavsiye ederim. Sevgilerimle.
Nazife_p isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2011, 04:35 PM   #17 (permalink)
Teğmen

94 Mesajinıza toplam 285 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

ben yapmis oldugum calismalarimda 1 kez korku calismasi, ve gun icersinde de 10 kez kadar olumlama yaptim.
Korku calismasini yaparken gozlerinizi kapatip olyi hissederek kalbinizden pembe isiklari evrene gonderiyorsunuz. Bol sans.
Alt 05-04-2011, 04:36 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Korku calismasini ve olumlamalari kendinizi iyi hissedene kadar devam etmeniz gerekir
Alt 02-07-2012, 04:26 PM   #19 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough

Bır kac gundur bu olumsuzlama aklıma takılmıstı.bugun de farkettım kı olumlama yapınca da kotu hıssedıyorum telkınlerdekı gıbı.demen once olumsuzlamayla tıkanıklıkları acmak lazım.sınavımdan sonra boyle bı calısma yapıcam...
Alt 08-07-2014, 04:24 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

elisya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 565
297 Mesajinıza toplam 1,016 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the rough

Arkadaşlar olumsuzlama nasıl yapılır bilen var mı?
Ve EFT ile bunu nasıl birleştirip uygulayabiliriz. ?
Kullanan arkadaşlar var mı? Ya da öğrenebileceğim kitap vs.. bişiler.??

Bookmarks