Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Rehber Rüyalar

Uyarılar

Rehber Rüyalar rüya tabirleri rehberi, rehber rüya, rehber rüyalar, rüya rehberi, ışık elçi rehber rüyalar,

Rüya Tabirleri

Alternatif Kişisel Gelişim ve Rehber Rüyalar Rüya Tabirleri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bu arada ben tarot bakmiyorum ki arkadaslar yanlis anladiniz amabakariz yani sizi kirarmiyim ben intermnette hazir tarotlar var giiryorsun bir siteye bakiyorsun ama illa da sen bak sumbul derseniz ben oturu tarotta ogreniirm (herseyi yaptim ya sira tarota geldi cok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rehber Rüyalar telkin cd indir izle İstanbul Rehber Rüyalar nerededir kimdir Rehber Rüyalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rehber Rüyalar hipnoz Rehber Rüyalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rehber Rüyalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rehber Rüyalar kuantum düşünce kitap haberi

Rüya Tabirleri

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-11-2007, 07:12 PM   #31 (permalink)
Çevirmen

eylulx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
112 Mesajinıza toplam 354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eylulx is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Rüya Tabirleri

bu arada ben tarot bakmiyorum ki arkadaslar yanlis anladiniz amabakariz yani sizi kirarmiyim ben intermnette hazir tarotlar var giiryorsun bir siteye bakiyorsun

ama illa da sen bak sumbul derseniz ben oturu tarotta ogreniirm (herseyi yaptim ya sira tarota geldi cok sukur)

emelcim bu arada astral seyahatte yanina esyada alabniliyormusun canim ya bana gelirken bir iki kitap alda gel sana zahmet

ama konu astral seyahat olmasin olurmu sekerim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 12-11-2007, 07:36 PM   #32 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point

Alıntı:
SuMBuL Nickli Üyeden Alıntı
emel canim shamanic diyor kio ruyanda gordugun emel de olabilri siz dilediniz ya evren gerceklestiri diyor

sen ne diyorsun bu ise gel biz senle bulusalim hakkaten.astral seyahati beklemeyelim

valla evet kiz uzun sacli ve topluydu biraz ama yuzzunu hatirlamiyorum yandan gordugumu hatirliyorum ama ruyamda en cok dikkat ettigim sey iskambil kagitlarinin gulzelligiydi
bak soyle simdi
sen miydin o emelcim ?
vallaha bilmem olabiliiirr
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2007, 07:39 PM   #33 (permalink)
Binbaşı

233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
SuMBuL Nickli Üyeden Alıntı
bu arada ben tarot bakmiyorum ki arkadaslar yanlis anladiniz amabakariz yani sizi kirarmiyim ben intermnette hazir tarotlar var giiryorsun bir siteye bakiyorsun
ama illa da sen bak sumbul derseniz ben oturu tarotta ogreniirm (herseyi yaptim ya sira tarota geldi cok sukur)

emelcim bu arada astral seyahatte yanina esyada alabniliyormusun canim ya bana gelirken bir iki kitap alda gel sana zahmet
ama konu astral seyahat olmasin olurmu sekerim
getiririm bea neden olmasın!!!
Alt 13-11-2007, 02:17 AM   #34 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

[/quote]
Alıntı:
25emel Nickli Üyeden Alıntı
rüyamda tatildeyim ( ama apartman dairesi gibi) nese ben biri ile tartışıyorum oradan ayrılmaya kalkışıyorum benimle birlikde yanımda olanlarda ayrılmak istiyor(kim olduklarını hatırlamıyorum) yalnız bunların içinde küçük bir kız çocugu var digerleri hazırlanırken bizde havuz basında bekliyoruz.sonra kız havuza atladı elbiseleri ile yüzmeye basladı yani onlar gelene kadar zaman geciriyo. nese baktım bende elbiselerimle atladım basladım yüzmeye yüzüyorum ama durmadan birilerine etrafımda hızımı tuturuyorum sonra bakıyorum biri geliyor bekliyorum geciyo sonra ben devam ediyorum.sonra birde bakıyorum annaaa annem ve babamda havuzda e siz hazırlanmıyormusunuz dedim.gerisi yok yorumlarınızı bekliyorum

canım benim aklımda rüyan ama yazmak kısmet olmadı bi türlü

hayr olsun hayırlara çıksın...

oldukça yoğun ve koşuşturmalı bir dönem geçiriyorsun ...
bu dönem biraz daah böyle artarak devam edecek.. aile hayatınlada ilgili tatlı koşuşturmaların olacak..

arzu ettiğin şey dinlenmek ... belki bir süpriz ufak bir tatilin olabilir ama biraz daha var...

çocukluğunla ilgili baskılanmış duyguların açığa çıkmaya çalışıyor...
bu ara kendinde bu konu ile ilgili bir şeyler keşfedip şifalandıracaksın..

kendinle ve içsel keiflerinle uğraştığın bir dönemde olabilirsin... geçmişten gelen hatalarına yada kalıplaşmış çocukluktan kalma düşüncelerin
için kendini sorgulıyor olabilirsin.. tüm bunlar konusunda güzel bir aydınlanma yaşayacaksın..

hayallerinin gerçekleşmeyeceği zamanın ellerinden akıp gittiği hissin oluşmuş olabilir... bu seni yanıltıcı bir his.. varsa böle bir duygun
derhal ondan kurtul... çünki zaman sana güzellikler getiriyor ama sen farkında olmadan geçiyorsun...
annen ve bababnın engel olduğunu düşündüğün bir konuda yanılarak onlardan büyük bir destek alacaksın...

tekrar hayr olsun...

canım ben bunu yorumladım ama.. rüyalar genel olarak kalıplaştırılamaz bence... herkesin bilinçaltı mesajı farklıdır..
yani sen çiçek görünce güzel haber olabilir ama ben görünce belki bir sıkıntıyı temsil ediyordur...
hepimiz kişisel gelişim konularıyla ilgiliyiz.. kendimizi tanımaya başladıkça bilgi verici mesajlar almaya başlarız..
bunu için rüya defteleriniz olsun.. rüyalarınızı bir tarafa.. o günlerde yaşadığınız yada aklınızı kurcalayan önemli soruları bir kenara yazın..

bie süre sonra kendi rüya şifreleriniz ortaya çıkmış olacak...
çok fazla yorumlamak istememem bundan kaynaklı.. yanlış yönlendirmek istemiyorum sizleri...

sevgiler...
Alt 13-11-2007, 12:00 PM   #35 (permalink)
Binbaşı

tabirin için saol sevgili shmaniçöyle bir defter edinmek evet baya mümkün görünüyor.deniyecegim tekrar saol
Alt 29-04-2008, 01:53 PM   #36 (permalink)
Binbaşı

rüyamda işde yaşanan bazı problemler var yav problem dediğim genel bir gerginlik hali...merviven çıkıyorum ama ayaklarım yok demir çubuklar var onlarla çarpa çarpa çıkıyorum bir tepe oluyor sonuyanı uçurum..bende nöbetteymişim yani...sonra aniden bir hasta odasında oluyorum.durumu stabilleşmiş.tam ben yanında otuyorken birden (nie hastanın yanında oturuyorsam bilemedim diger hastalara kim bakıyor acaba ) hasta kötüleşiyor her tarafından hortumlar takılı...ve takılı olan torbaların hepsi aniden dolmaya hatta patlamaya başlıyor.agız dolusu kusmaya başlıyor birde bakıyoruz kan kusuyor. ama nasıl kusuyor fışkırıyo tabiri caizze... arkasına geçiyorum sırtını ovuyorum ölecek kesin diyorum içimden hasta yakınları telaşla koşturuyorlar. sonra aniden adam duruyo sanki ölecegini biliyor gibi dönüyor bana bakıyor beni yanagımdan öpüyor hakkını helal et diyor.ben nasıl ağlıyorum...sormayın... en sonunda babammı acaba dedim ardında da kan gördüm rüya etkisini yitirdi diyorum. tuhaf bir rüyaydı dün gece babamın tansiyonu yükselmişti.02.00 e kadar tansiyonunu düşürmek için ugrastım.aklımda hep kötü kötü seyler dolaştı durdu acaba onun etkisiyle görmüş olabilirmiyim
Alt 30-04-2008, 12:33 PM   #37 (permalink)
Binbaşı

teşekkürler cent nöbetim sakin geçtiiii..... gecenin bir yarısı enfeksiyon servisinde yer olmadığından benim servisime kırım kongo kanamalı atesi süphesiyle bir hasta yatacaktı...haberi alır almaz acil servisi aradım olmaz dedim nese nöbetci doktorla konuştuk biraz... meger onlarda son anda vazgeçmişler acilde sabaha kadar takip etmeye karar vermişler nasıl sevindim anlatamam bu son hali ile gördüğüm kanla batıl olduğunu anlamış bulunmaktayım... son anda yırttığım vakayı açıklıyor bence...
Alt 30-04-2008, 09:30 PM   #38 (permalink)
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about

rüyamda gece hava ılık.. kaybolmamışım ama bir yer arıyor gibiyim..bir mahelledeyim biraz nostaljik eski bir mahalle..tekin bir semt değil gibi..ama ben tedirgin değilim...yol ayrımı var 3 yol birleşmiş..ben zaten bir yoldan çıktığımdan önümde iki yol var ....yüzüm tam köşede duran eski bir eve dönük ve yerde tam köşede bir tabela var..
okla sağ taraftaki sokağı gösteriyor üzerinde de ortaköy yazıyor...
o sokak hafif yokuş aşağı, oraya sapıyorum...fazla gitmeden bir binaya giriyorum..
birinci katta merdivenlere bakan ,yani apartman içi,kahve gibi sigara dumanı altı olmuş bi yer var...
8-10 adet küçük tahta masalar, tahta tabureler..
öğrenci kahveleri gibi zaten yaş ortalaması genç.ama tipler çok uç..aşırı makyajlı kızlar var..birini arıyorum sanki..sonra dağınık küçücük bir odanın kapısından içeri bakıyorum dağınık bir yatak, gene kapıda orda burda sigara içen kızlar erkekler..önlerinden geçiyorum,umursadıkları filanda yok zaten beni...ama orda biraz korkuyorum..yanlış bir yere geldim diye..
sonra hemen binadan çıkıyorum..yokuş aşağı devam ediyorum..önde giden iki sarhoş görüyorum..onları geçmiyorum....sonra sokakta biriyle konuşarak yürüyen babamı görüyorum..şaşırıyorum..babam beni görmesin diye ters yöne gidiyorum..ve uyanıyorum..
hem iyi tarafları hem sıkıntılı tarafları olan bir rüya ama yorumlayamadım doğrusu..
sevgiler.
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2008, 09:55 PM   #39 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Evet karışık bir rüya gerçekten. Ama size anımsattığı bişeyler mutlaka vardır.

Ben de o kadar saçmalıyorum ki bazen rüyalarımda. Hele dün bir rüya gördüm hala etkisindeyim..

Çok komik aynı zamanda da. Hala da aklıma geldikçe güllüyorum.

Irakta, babam gille birlikte kalıyoruz. Ama neden gittiğimizi bilmiyorum. Bir süre sonra, ülkeden çıkışımız engelleniyor. Ama ben nasıl bocalıyorum. Babam boş ver uğraşamayız bunlarla diyor. Ben de ne uğraşamıycaz hakkımız arayalım diyorum. Abdullah Gül'ün halktan herkesle görüşmeleri oluyor. Ben de ne yapıp edip randevu alıyorum. Engellemeye çalışıyorlar. Ama ben kafaya takmışım. Her şeyi anlatıp bizi memleketimize geri göndermesini söylecem. Askerler basıyor yönetim değişiyor. Baya bi karmaşık ve ürkütücüydü. Sonrasını hatırlamıyorum. Sonrasında geldik mi, Gül'le görüştük mü bilmiyorum. Saçma sapan bişey işte. Korkmuşum anlaşılan bişeylerden, oda bu şekilde açığa çıktı sanırım. Güzel rüyalar görmeniz dileklerimle...

Sağlıcakla...
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-05-2008, 11:15 AM   #40 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Alıntı:
cent Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
bymehmet Nickli Üyeden Alıntı

Evet karışık bir rüya gerçekten. Ama size anımsattığı bişeyler mutlaka vardır.

Ben de o kadar saçmalıyorum ki bazen rüyalarımda. Hele dün bir rüya gördüm hala etkisindeyim..

Çok komik aynı zamanda da. Hala da aklıma geldikçe güllüyorum.

Irakta, babam gille birlikte kalıyoruz. Ama neden gittiğimizi bilmiyorum. Bir süre sonra, ülkeden çıkışımız engelleniyor. Ama ben nasıl bocalıyorum. Babam boş ver uğraşamayız bunlarla diyor. Ben de ne uğraşamıycaz hakkımız arayalım diyorum. Abdullah Gül'ün halktan herkesle görüşmeleri oluyor. Ben de ne yapıp edip randevu alıyorum. Engellemeye çalışıyorlar. Ama ben kafaya takmışım. Her şeyi anlatıp bizi memleketimize geri göndermesini söylecem. Askerler basıyor yönetim değişiyor. Baya bi karmaşık ve ürkütücüydü. Sonrasını hatırlamıyorum. Sonrasında geldik mi, Gül'le görüştük mü bilmiyorum. Saçma sapan bişey işte. Korkmuşum anlaşılan bişeylerden, oda bu şekilde açığa çıktı sanırım. Güzel rüyalar görmeniz dileklerimle...

Sağlıcakla...

rüyanız ilginç ben tanınmış insanları gördügümde çok büyük güzellikler yaşarım inşallah sizdede öyle olur

rüyanıza göre siz yurt dışına gitme merakında veye yurt dışına gittiginizde yaşayacaklarınızı yansıtma olabilir

rüya anlamı ise babanızdan destek beklentinizin oldugunu ve babanızın sizi desteklemedini rahat yapıda oldunu ama bunun sizi daha güçlü bir kişilik olma yönünde yol aldırdını farkettiniz veya farkedeceksiniz

devlet adamı görmek sürüncemede olan bir işinizin hallolacagı ve sizinde nasıl oldunubile anlamıcanızı şaşıracanıza ve sıkıntıları atıcanıza delalettir

sevgiyle kalın

Yorumun için teşekür ederim cent. Doğru tespitlerde bulunmuşsun. Fark etme konusunda haklısın. Güzel şeylerin olmasına ihtiyacam var şu aralar.

Sağlıcakla...
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks