Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

powerofaith

Serbest Kürsü ve Sözlük powerofaith Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız * yawrum beee.. ii ki geldin ! dediğim can dostum.. hoş gelmiş...bizleri sevindirmiş. yazma imkanı olsa sözlüğü dağıtacak bir numara olacak yazar. üretken insan ! makara manyağı ! * kendisi gibi insanlar pek bulunmaz. elinden her iş gelir. garı gibi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

powerofaith

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-01-2009, 11:30 PM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart powerofaith

* yawrum beee.. ii ki geldin !

dediğim can dostum..

hoş gelmiş...bizleri sevindirmiş.

yazma imkanı olsa sözlüğü dağıtacak bir numara olacak yazar.

üretken insan !

makara manyağı !

* kendisi gibi insanlar pek bulunmaz.

elinden her iş gelir.

garı gibi yemek yapar....diyen kemal sunal o lafı buna söylemiş olmalı aslında.

dağ gibi bulaşıkların korkulu rüyası.

zor anların baş kahramanı.

ilginçtir kendisi,ben hiç aşık olmadım abi ! diyen öküzler sınıfına sokarım kendisini.

islami ilimlerde yeterince ilerlemiş bir yazar.

kendisini sevmeyen görülmemiştir.

* eğer bir evde kalmak istiyorsanız yanınızda mutlaka bulunması gereken şahsiyet

şöyle ki:

*karnınızı doyuracak bir anne

*dertleşecek bir dost

*çalışmak için gaza getiren bir arkadaş

*balık tutarken ortalığı çekip çeviren bir amele

*ilahiyat profesörlerine taş çıkartacak bilgilere sahip alim

*osmikle aramızdaki irtibatı sağlayan bir diplomat

*sultanahmet camiindeki yatsı namazlarında vazgeçilmez eleman

*çift kale maçta direkten dönen topa burun atarak bizi gülme krizine sokan yeteneksiz

*neşrettiği üç osman kitabıyla gönülleri fetheden yazar

*her şeyden önemlisi maddelerle sınırlandırılamayacak bir kardeşşş...

* tamam beni benden al ama bikaç saate kadar lazım olacak çabuk getir dediğim makarası sistemleştirilebilecek kadar özgün ve çok yönlü olan fedakar-ul ekber zat..zat-ı mazlum..

beni ihya etmek gibi fazkasıyla karıştığım toplumdan çıkarmak gibi beni uyandırmak

* gibi görevler yüklenmiş anne..acil numaralar listesinde kesinlikle telefon numarası olması gereken insan..

- sen de istanbul yaz lan beraber okuruz

gibi inanılmaz vakur bir insan cümlesine

-iyii tamam!!

diye karşılık verebilecek kadar kendinde olmayan * veliyullah...

şu fani dünyada evlilikten gayri bir isteğini henüz duymadığım mütezavi,cinsel insan..

testesteron hormanlarının ultra çabasıyla anne olarak dünyaya gelmekten kurtulmuş olan bir cehennem hayalperesti..

-ulan biraz da cenneti düşün yahu

dediğimde

-hurileri düşünüyorum yaa olumn yetmez mi ?

demiş ve gönlümde bitmeye çalışan puzzle ını tamamlamış insandır...

-powerofaith elma ne demek ? gibi bir sorunun bile

* sorulabileceği tek problemi çağa uyum sağlayamamak olan kardeştir..kardeşler zincirinin kelepçesidir..kimseyi komaz bir yere..

* yokluğunda insanın bi parçasının bi yerde kaldığını hissettiği,olmazsa olmaz insan.

çalıştığı matematik sınavına kafası bozulup arayınca o sıkıntıda bile insanı gülmekten geberten şahsiyet.

canı sıkılırsa başkalarını güldürür o ona yeterde artar bile.

kaybetmeyi düşünemediğim,benim çılgın tavırlarımın yanında uyumsuz kaçmasına rağmen hiç ayrılmadığımız deli insan.

bir yandan soru çözen bir yandan evlilik planları yapan.

okulda bir hecesi tüm sınıfı yerlere yatırabilen insan.

yanındayken çenenizin kumandası ondadır.

o basar siz gülersiniz o durursa siz beklersiniz....

* sözlüğe internet cafeden bağlanan , arkadaşının emanet nickiyle giren, sözlügün en yavaş yazan, talihsiz yazarı.

* anadolunun kapısını ilk açanın alparslan olduğunu, yılın 1071 olduğunu, savaşın malazgirt meydan muharebesi olduğunu bilmeyecek kadar tarih bilgisinden yoksun yazar.

* çok uzun bir aradan sonra sözlüğüne geri dönmüş yazarcık.

* seri eksi oy veren ipneden nasibini almış yazar.

kanıtı işte :

... :

* 02.03.08 02:30:18

... :

* 02.03.08 02:30:08

... :

* 02.03.08 02:29:53

... :

* 02.03.08 02:29:40

... :

* 02.03.08 02:29:28

... :

* 02.03.08 02:29:13

... :

* 02.03.08 02:29:02

ipne tam vaktine denk getiriyor, on saniyede her yazdığımı okuma yataneğine sahip.ileri zeka bir ipne heralde, okumadan yazılanları anlayabiliyor.

* ilginç bir kullanıcı adı. bana başka yerlerin güzel insanlarını anımsatıyor. ilginç.

* oooo hoşgeldin gözüm, nerelerdeydin dediğim yazar.

* eski bir masaldan tanıdıktır.

kendisi, asosyalliğin zirvesinde, evin insan içine çıkmayan gudubet kızıdır. ah şöyle bir endam eylese ne kadar hoş olacaktır.

benim gibi histerik bir insan için, melankoli ustası diyebilecek kadar nazik ve halden anlardır.

şahsımı idol belirleyerek ne kadar talihsiz bir seçim yapmış olduğunun farkına değildir.

bir anı diğerine uymayan müzmin dengesiz halet-i ruhiyemin en çok muhatabı olanlardandır. buna bile

sabredebildiğine göre şu dünyanın en sabırlılarından biri olsa gerek.

hayran olduğum tevazusu, kibrime verilmiş en afilli cevaptır.

*

* sıcak ilişkiler adına davet alıyorum

biraz kan ve ilik hızlandırıcı olarak

kardesim dedim

acilarima da kardes olur musun

a cahit zarifoglu

* sözlükte inançlı kişiler içinde dikkate aldığım tek insan şu zamana kadar. gerçi başka başlıklarda da ima etmiştim, islam'a mantık çerçevesinden bakmasıyla bir çelişki içinde bana göre, çünkü dinler dönemin şartlarını ele alan dogmalardır, dönemine göre ne kadar ilerici olurlarsa olsunlar insanın zihinsel evrimi ile birlikte gerilemeye muhtaçtırlar, diğer bir deyişle dinler olduğu yerde kalır, ama insan ilerler, dinleri ilerleyen insanın medeniyet seviyesine çekmek de boş ve başarılı olamayacak bir uğraştır benim düşünceme göre..

ancak en azından olaylara mantık çerçevesinden bakması, özneye insanı ve insani değerleri yerleştirmesi, bel altından vurduğunda bu hatayı kabul edebilecek erdem seviyesine nail olması ve kendisinden farklı olan düşüncelere çoğunlukla argümanlarla karşı yanıt vermesi, tartışmayla saldırmanın arasındaki temel ayrımın farkında olması gibi özellikleriyle tartışmaktan büyük keyif aldığım birisi.

ilk olarak yanılmıyorsam ezana tahammül edemeyenler başlığında tartışmıştık, sonra tartışmayı özelden devam ettirdik. o beni ordaki elitist, üç kuruşa onların pisliğini temizlemek zorunda bırakılan temizlikçi kadınlarımızı aşağılayan konken teyzelerini savunmakla itham etmişti, bense bunun böyle olmadığını, ezana tahammülün başka nedenlerinin de olabileceğini izah etmeye çalıştım kendisine, bi şekilde ikimiz de ikna olduk sanırım ki tartışma noktalandı.

o gün bugündür takip ediyorum yazılarını, ne zamandır da yazmaya niyetim var görüşlerimi rumuz altına. en son da sağolsun benim rumuz altıma dangalakça bi ithamda bulunan dangalağa

* karşı kendimi savunmak durumunda kaldığımda bana boşver, takma kafanı şeklindeki teselli mesajı yollayarak vefasını da gösterdi. bu noktadan sonra da yazmanın bir vicdan borcu olduğuna kanaat getirip bre bismil dedim ben de işte.

sözün özü, o -gözlemleyebildiğim kadarıyla- tasavvuf inancıyla, bense -nacizane- mantığımın çıkarımıyla, yani farklı yollardan aynı sonuca varan, özneyi insan alan insansoyunun yaşayan iki evladıyız. yollar ne olursa olsun insan ve insan sevgisiyse aklın ve vicdanın ortak çıkarımı, bana saygıyla eğilmek kalır. ha gene de belirteyim, diyeceğimden geri kalmam, lafımı asla sakınmam bilesin.*

ayar için pusuda yatan okuyucuya dipnot: rumuz altı başlığıdır, yok uzun, yok yağ çekmişsin, şudur budur diye gak guk edeceklere sezen aksu'dan ''okumasaydınız kardeşim'' şarkısını armağan ederim.

ek/düz: gerekli düzenlemeleri yapmış bulunuyorum efendim. sürçi lisan ettiysek affola.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks