Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

bnm günlüğüm

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri bnm günlüğüm Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız tüm samimiyetinle kağıda döktüklerini okurken,gençlik yıllarıma gittim.hemen hemen aynı durumdaydım.karanlık köşelerde gizlenir ve hep neden yaşadığımı sorgulardım. yeni doğan gün başkalarına bir umutken benim için yaşamak ve katlanmak zorunda olduğum kocaman bir yirmidört saatti.yine böyle bir gün yaşamak istemiyorum!bu hayatın ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

bnm günlüğüm

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-04-2010, 02:11 AM   #121 (permalink)
zeynep957
Guest

Standart Cevap: bnm günlüğüm

tüm samimiyetinle kağıda döktüklerini okurken,gençlik yıllarıma gittim.hemen hemen aynı durumdaydım.karanlık köşelerde gizlenir ve hep neden yaşadığımı sorgulardım. yeni doğan gün başkalarına bir umutken benim için yaşamak ve katlanmak zorunda olduğum kocaman bir yirmidört saatti.yine böyle bir gün yaşamak istemiyorum!bu hayatın yükü çok fazla diye isyan ederken,gözüm evimizin karşısındaki okulun duvarına takıldı.daha doğrusu duvardaki küçük bir deliğe hasbelkader rüzgarla sürüklenen bir parça toprağa tutunup yeşeren ve mutlu mutlu sallanan papatyaya..ne alaka diyeceksin.birden onun hayata bu denli sıkı tutunması benim isteksizliğimin önüne geçti dışarı çıkıp ona yakından bakmaya başladım.birden başka bir şey gözüme ilişti küçüçük bir karıncanın kendinden kaç kat büyük bir yaprağı duvarın üstünden aşağıya sürüklemeye çalışması sonra yaprakla birlikte yere yuvarlanması ve hiç bir şey olmamış gibi tekrar taşımaya çalışması.hedefine öyle kilitlenmiş ki..birden kendimden utandım.küçücük bir karıncanın azmi bile yoktu.hiç yılmadan tekrar tekrar aynı işlemi tekrarlıyor düşünce neden ben?triplerine girmeden kalkıyor tekrar deniyor..çevremi gözlemeye diğer canlıların yaşama çabalarını gözlemlemeye başladım.bu bende yeniden doğuş gibi oldu.beni de çok kıranlar oldu.artık neden ben demiyorum.iyiki benim diyorum.belki bencillik ama ya kıran üzen ben olsaydım.ve hayatın yüklediklerini kamburumu çıkarmadan taşımaya çalışıyorum.şüphesiz bazan geri dönüşler yaşıyorum.ama her seferinde bir başkasının yaşama tutunma azmi bana yine yeniden bir istek uyandırıyor.hayatın yalnızca benden ibaret olmadığını,yaşanan her evde ayrı bir hikaye olduğunu farkettiğimde şunu anladım.yeni bir şans verilse yine her türlü acısına ve olumsuzluklarına rağmen kendi hayatımı seçerdim.yıllar geçip te anne olduğum da rabbimin bana ikinci bir şans verdiğini düşündüm.çünkü hayatın yaşanmaya değer olmadığını düşünüp bir delilik yapsaydım bugün beni dünyanın en mutlu annesi yapan oğlumu tanımayacaktım.papatyalar ve karıncalar ,ağaçlar ve hayvanlar
bütün canlılar hepsinin yağmurları ve fırtınaları açlığı ve soğuğu olduğu gibi kabullenmeleri sorgulamayıp yaşamaya ve
hayatta kalmaya ,her yeni doğan gün kısmetleri,nasipleri için koşturmaları ,bir köşeye saklanmaları yalnızca korunmak için olan bu zeki varlıkların bizden çok birşeylerin farkında olduklarını düşündürürken insan olarak unuttuğumuz donanımlarımızı hatırlamaya çalışsak..biz insanlar onlardan biraz ilham alabilsek..sana hiç bir tavsiyem yok..ben yalnızca kendimle ilgili aklıma gelenleri yazdım.umarım yıllar sonra sen de başka birinin sana benzer sorunlarını okurken ona kendi farkediş ve yeniden başlama hikayeni anlatırsın..sevgilerimle esracığım..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 05-04-2010, 02:38 AM   #122 (permalink)
Üsteğmen

esra90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,238
277 Mesajinıza toplam 1,508 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esra90 will become famous soon enoughesra90 will become famous soon enough

zeynep ablacım yazdıkların gerçekten umut verici farklı ve bambaşka güzel bakış açısı...hayat çok güzel aslında yaşanmaya ve her dakikasını dolu dolu değerli ve anlamlı geçirmeye değer... sadece bir kez veriliyor bu fırsat onuda dediğin gib köşeye çekilerek değil hayatını istediğin gibi yaşayarak yada istedğin düzeye getrmeeye çalşrak yada bulunduğun ana şükrederek geçirmek inbsann hem kendisi için hem etrafı için daha yaarlı...bazen bulunduğun duumun içinde hayata bakamıyorsun bu şeklde ama en azndan bakmaya çalşmakda hayata tutunmaktır..ben bakmaya çalşcam inşallah..hakkımda hakmmzda herşeyin hayırlısı olsun..psikoloğa gttim şimdilk ilaç tedavisi 3 haftada birde özel kontrole gtcem umarım herşey daha iyi olur.

Öyle hasretim ki öyle muhtacım ki,,
En Sevgilinin en çok sevildiği halde olmaya...
esra90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2010, 02:22 PM   #123 (permalink)
zeynep957
Guest

amacım da bu sevgili esram.sana yaşadıklarımın ışığında yeni bir bakış açısı yaratmak.karanlık odana küçük de olsa bir ışık gönderebilmek.sonrası zaten gelir.etkilendiğim bir hikaye var.hani iki mahkum aynı pencereden bakıyorlarmış.biri mavi gökyüzünü diğeri yerdeki çamuru görmüş.belki sende benim gibi ortada duran hayatı görür ve o kapıdan önce çekingen sonra biraz daha kararlı adımlarla girersin.haydi kalk ve dışarı çık başka gözlerle çevrene bak.kimbilir belki saksıdaki bir çiçeğin yada köklerine sımsıkı sarılmış ayrıkotunun hikayesini dinlersin.belki çok istersen onların hangi esmayı seslendirdiklerini de duyarsın.bu da benden sana bir hediye..

Bookmarks