Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

bnm günlüğüm

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri bnm günlüğüm Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız İYİ Kİ YAPMIŞIM demek kadar güzel bişey yoktur heralde.. bu yazıyı okuyan bütün arkadaşlarıma diyorum hiç bi zaman pes etmesinler ama hiç bi zaman... her pes ediş kişiye korkaklık ve kendine güvenin yitirilmesi olarak geri dönüyor..bir haftadr bazı takıntılarıma geri ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

bnm günlüğüm

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-03-2010, 06:48 PM   #111 (permalink)
Üsteğmen

esra90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,238
277 Mesajinıza toplam 1,508 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esra90 will become famous soon enoughesra90 will become famous soon enough
Standart Cevap: bnm günlüğüm

İYİ Kİ YAPMIŞIM demek kadar güzel bişey yoktur heralde..
bu yazıyı okuyan bütün arkadaşlarıma diyorum hiç bi zaman pes etmesinler ama hiç bi zaman... her pes ediş kişiye korkaklık ve kendine güvenin yitirilmesi olarak geri dönüyor..bir haftadr bazı takıntılarıma geri döndüm eski bazı olaylara ve içine düştüğüm bi takım saçma sapan durumlara düşmek istemiyorum..ve korkuyorum..çünkü o psikolojiden çok zor çıktım..tekrar girersem belki daha ağır bi şeklde etkilencem..bazen de diyorum şu en güzel yaşlarını mahfediyossun bütün hayata sarılıp dolu dolu yaşaman gereken yaşlarını..heralde en sorunlu yaşlar bu yaşta oluyor..bilmiyorum.. çok fazla bulaşmamak yüzeysel takılmadan yaşamak gerekiyor belkide .karışığım yine.ne diyim herşeyin en hayrlsı olsun..varlığınızı bilmek çok güzel..seviyorum hepinizi

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Öyle hasretim ki öyle muhtacım ki,,
En Sevgilinin en çok sevildiği halde olmaya...
esra90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2010, 01:32 AM   #112 (permalink)
Üsteğmen

277 Mesajinıza toplam 1,508 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

öfkeyide sevgiyide herşeyi uçlarda yaşadığım için bazen duygularımı tanımlamakta güçlük çekiyorum..çok kızıyorum kendime yaşıtlarım kpss de kaç puan yada en yüksek puanı almak derdindeyken hayat telaşının derdindeyken.. bense aptalca içine gömülmüş kendimle uğraşıp duruyorum bilmiyorum belki onlarında sorunları vardır mutlaka vardır..öfkemi niye kontrol edemiyorum.başta kendime, aileme çok zarar veriyorum biliyorum..olur ya rüyanda bağırırsın bağırırsın kimse seni duymaz yada sesin çıkmaz..yada köşeye sıkışmış olursun..ya o köşendeki duvarı kırıp yıkıp geçeceksin yada o kösede öylece başını yere eğip mahküm olacaksın..mutlu insan rolude bunalttı artık..önceki günlerde yazmştım heralde affediyorum seni diye hayırrr affetmiyorum ve asla affetmicem asla..inşallah bana yaşattıklarını kat kat daha fazla yaşarsın..ve en ağır bişeklde..senn sevgin sahteydi belki.belki değil sahteydi..ama benm nefretim sahte değil...

Alt 16-03-2010, 10:28 AM   #113 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Aslında, kimse senden affetmeni beklemiyor, biliyor musun?? Affedemezsin, zaten. O her kimse, affedilmeyi bile haketmiyor. . Özlem ablanın affetme meditasyonunda bir kısım vardı; ''acıyı hatırla ama acının kendisini değil''. . Sana çektirdiği şeyi unutabilirsin. . O anda yaşamayı bırakabilirsin. Yüreğini o ağır yükten kurtarabilirsin. Unutma; herşey senin elinde. Diğer inasnlar hakkında söyleyecek fazla birşey yok aslında. Kimin kalbinde ne var bilemeyiz. Senin mutlu, tek derdi var o da kpss; dediklerin de rol yapıyor olabilirler, ki genelde böyle zaten. Ama farkında değiller. Ama sen, bunun farkındasın. Farkına varan birisi kendini değiştirmek için birşeyler yapabilecek kapasitede olandır. . Ben bakıyorum yazdıklarına,, senin de başarabileceğini, duygularını kontrol edebileceğini görüyorum. . Gün olur, biraz sessizlik rüyanda attığın/atamadığın çığlıktan daha fazlasını anlatır. . Duvarlara karşı boyun bükmek yada onlardan nefret ederek hepsini parçalamak yerine onları sevginle, sevginin; kalbinden gelen sevginin sınırsız gücüyle şeffaflaştırabilirsin Bunu hepimiz gibi sen de biliyorsun İyiki varsın, Esra İyiki varsın
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2010, 02:29 AM   #114 (permalink)
Üsteğmen

herşeye rağmen yoluma devam etmeye çalışıyorum..bazen kendimi tanıyamıyorum..en kısa zamanda herşey yoluna girer..inşallah...sizde iyiki varsnız diyorum gerçekten..

Alt 31-03-2010, 12:41 AM   #115 (permalink)
Üsteğmen

geçmiş günleri okdudumda ne kadar umudum azmış desemde azda olsa varmış..çünkü şu bi aydr o kadar kötüyüm ki.normal hayatımı devam eettirebilecek hiç bişey yapamıyorum..sorun ne ??buna artık mantklı ceavap bile veremiyorum.hayattan tamamen koptum diyebilirim..cumartesi günü sınavm var ve ben hiç çlşmadım..günden güne dah akötü oluyorum..dışarı çıkmak istemiyorum..etrafmla iletişimimi kestim..karanlkta oturmak bu aralar yaptığım en iyi şey ssanırım..yeni bişey olmadı eskileri büyütüyorum..aklımda..önceden sadece bi düşüncenn yada bi problenn üstüne yoğunlaşıyordum..belki bir ay yada 2 ayım bu şeklde geçiyordu..sonra ki zamanda o problemn yerine başka bi problemn üstün eyoğunlaşıyodum ve uzun bi zamandaha onunla uğraşıyordum..ama bu aralar hepsine brden yoğunlaştım..ve en büyük problem bazı şeyleri yaşadm mı yaşamaddm mı hayal mi gerkmi ayrt edemiyorum. bu şeklde aynen bu şeklde devam edersem kafayı yiycem..en son nokta bu..çeklmez bi hayat oldu.çareszliği sonuna kadar yaşıyorum..gücüm artık tükendi..cümlelere bile dökemiyorum..bi noktaya dalıp gidiyorum satterce hiçbişey yapmadan ağlıyorum. diyorum kendime bu kez herşeyin sonu galiba..şimdi bu kadar sorunun içinde ben ne okuyablrim ne dersaneye devam edeblrim nede iş hayatın aatılablrm..çünkü hiç bi istek yok hayata karşı bi hedef hayal hepsini yitiriyorum..yitirdim..artık kendimden nefret eder hale geldim..özellkle annemi o kadar çok kırıyorum ki..bnm yüzümden ne kadar çok ağladı..cuma günü psikolağa gidicem hiç bi umudum yok ama bakalım..

Alt 31-03-2010, 10:41 PM   #116 (permalink)
Üsteğmen

saol canım benim inşallah..

Alt 31-03-2010, 10:54 PM   #117 (permalink)
Yüzbaşı

genco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,674
735 Mesajinıza toplam 4,414 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
genco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of light

esra'cıgım merhaba,

gülenyüz'ünde dediği gibi kendini sıkma, serbest bırak herseyi. olup bitenler üzerinde fazla durmamaya çalış.
öncelikle sakin olmayı denemelisin, seni engelleyen,rahatsız eden olayları tespit et, kendinin gözlemcisi olarak harekete geç, ona nasıl yardım ederdin, ona neler söylerdin?

sevgiler.
Alt 31-03-2010, 11:06 PM   #118 (permalink)
Üsteğmen

az çok biliyorum genco sorunun n eolduğunu ama artık bazı şeyler benm kontrolumun dışında çok sinirlilik ve gergin olma hali..tek başıma halledemiyorum.önceden azda olsa kendime teselli verebilirdim şimdi tamamaen koptum diyeblrm.umarım herşey yoluna girer..

Alt 31-03-2010, 11:09 PM   #119 (permalink)
Üsteğmen

merhaba demeyi unutmuşum :)
ilgin için teşekkürler :)

Alt 31-03-2010, 11:14 PM   #120 (permalink)
Yüzbaşı

genco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,674
735 Mesajinıza toplam 4,414 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
genco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of light

esra'cıgım hepsinin üstesinden geleceksin ben inanıyorum. günlük değişmden kaynaklı sebebler oldugunu düşünüyorum, her gün mutlu,neşeli ve keyifli olamıyoruz. şükürler olsun ki burdayız ve biraradayız.

herşey gönlünce olsun.

Bookmarks