Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

ben de yazacağım

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ben de yazacağım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız tekrardan merhabalar; sitedeki yazıları hergün okumama rağmen hiç paylaşımcı olamadım malesef :( bu konuda iyi bir örnek olamadım. bu aralar aklım shamanic'in yılbaşı yazısına takıldım. özellikle de 10 adet dilek konusuna. düşündüm düşündüm 10 tane dilek çıkaramadım 5 gündür. Hayallerimi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

ben de yazacağım

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-01-2009, 09:39 PM   #61 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 13
6 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
new_way is an unknown quantity at this point

tekrardan merhabalar;

sitedeki yazıları hergün okumama rağmen hiç paylaşımcı olamadım malesef :( bu konuda iyi bir örnek olamadım.

bu aralar aklım shamanic'in yılbaşı yazısına takıldım. özellikle de 10 adet dilek konusuna. düşündüm düşündüm 10 tane dilek çıkaramadım 5 gündür. Hayallerimi isteklerimi ne kadar da kısıtlıyorum bunu farkettim. bari dediğiniz gibi kırmızının enerjisine sığınayım dedim kırmızı ile yazıyorum :) bu aralar varsa yoksa yüksek lisans tezi. teze ben bunu yapamayacağım, okulu bırakacağım diye söylene söylene başladım ama neyseki yarıladım gibi. Olacak, oluyor. Bu kadar işte.. yeni yıldan sadece bunu bekliyorum...ama bugün düşündüm taşındım ve 10 adet madde yazdım kendime. bana dilek dile diyorlar ben dileyecek birşey bulamıyorum hayret...
aslında istediğim şeyler var ama olmaz diye istemiyorum sanırım. sanki iyi araba kullanmak, italyaya gitmek çok imkansız şeylermiş gibi. kendime kızdım bu yüzden.

bi de bu aralar kilo verme telkinine kaptırmış durumdayım. annem ve teyzem müzik ile zayıflama fikrini duyunca (özellikle de 13 kilo veren bayanı) müziği dinlemeye başladılar. ben de telkinlere aylardan beri ara vermiştim. bir kaç gündür tekrar dinlemeye başladım. son aylarda iyice açılan iştahımı düşününce normal kiloda olmama rağmen kilo verme telkinini de sıkıştırdım araya. önlem almak lazım diimi şimdiden :)

2008 benim için de değişiklikler yılı oldu bazı açılardan. yani yıllar sonra kendimi affettim, suçlamayı bıraktım. bursaya geri döndüm. eskisinden çok daha iyi bir işe girdim (üstelik kriz zamanı). yeni kediciğimiz geldi. ailemiz 6 kişilik oldu onunla birlikte. okulum nihayet bitiyor. bol bol gezme fırsatım oldu. eski işim sayesinde yurtiçi, yurtdışı gezme imkanım oldu (işten vakit kaldığı kadar tabi). bay X ve kendimle tekrar yüzleştim. hala arkadaşız ama. uzun süredir onu görmemiştim bu yıl gördüm. kaç yıldır görmediğim lise arkadaşlarımla görüştüm. mutlumuydum bilmiyorum ama kendimi tanıma adına farkındalıklar yaşadığım bir yıl oldu. bu siteyi sizleri buldum. izleyici de olsam sadece yaşadıklarınızı okuyarak ta olsa paylaştım. ve çekim yasasını ufaktan da olsa uygulayabildim(yani bilinçli olarak)

herkese teşekkürler, mutlu yıllar. 2009 herkese sağlık, mutluluk, huzur, eğlence getirsin. hepinizi seviyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

new_way isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2009, 07:32 PM   #62 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 13
6 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
new_way is an unknown quantity at this point

merhabalar
çoktandır yazmadım diye siteyi unuttum sanmayın. aslında her gün burdayım. size son 1 ayda yaşadığım değişimlerden bahsetmek istiyorum. doğrusunu söylemek gerekirse telkinleri düzenli dinlemiyorum. Ama aklıma geldiğinde belki haftada 1 defa birkaç saat dinliyorum. Yine de bir yıldır telkinlerle birlikteyim ve faydası olduğunu düşünüyorum.

geçen yazımda bulunacak 10 adet dilekten bahsetmiştim. buradaki yazımdan sonra isteklerimi bir bir sıraladım. ama günlük tutmadım, hayal panosu yada kutu da yapmadım. çünkü meraklı ablam ve annemden çekindim. ve dileklerime hiç bir negatif etki gelmesini istemedim. bu nedenle güzel bir word dosyası açıp ona şifre verdim. şifre bir tek bende olduğu için kimse açamıyor tabi :)

1 ay içinde aklıma geldikçe yazdım. ortalama 15-16 defa olmuş. ilk günlerde sadece istediğim şeyleri yazdım. örn: her açıdan çok mutlu ve huzurlu bir ilişki yaşıyorum.. gibi. sonraki günlerde bu cümlelerin arasına şu anda sahip olduğum şeyleri yazmaya da başladım. sahip olduğum şeyleri düşünmek ister istemez şükür etmeme sebep oldu. bazen yazı yazarken hangisi gerçek hangisi istediğim ben bile karıştırıyorudm sanki. ve yazma işlemi biraz uzun sürdüğünden 17sn'lik olumlu düşünme işlemini de fazlasıyla yerine getirmiş oluyorum böylece.

mesela hiç bir çaba göstermeme rağmen çok iyi ingilizce konuşuyorum yazıyordum. dün akşam eve gelince elime ingilizce bir roman aldım farketmeden. ve ilişkiler konusu benim için özellikle de bay x'ten sonra imkansız bir konu gibiydi. Ama geçen hafta bir tanıdığım, beni birisiyle tanıştırdı. şu anda burda olmadığı için msn'den görüşmeye başladık. sonu ne olur bilmem ama bay x takıntısından kurtulduğumu farkettim. 5,5 yıl sonra üstelik. bu arada bay x te geçenlerde cep telefonunu evde unuttuğumda beni aramış. aylardır aramadığını düşünürsek ilginç..ben sonra aramaya gerek bile duymadığımı farkettim ve aramadım.

hiç inanmasanız bile isteklerinizi varmış gibi yazmaınızı tavsiye ederim. ve eğer canınız sıkkınsa moraliniz bozuksa bunu yazmayın bence. geçenlerde canım çok sıkılmıştı o gün sadece seni seviyorum, özür dilerim.. yazdım mesela ben.

şimdilik benden bu kadar. gelişme olursa tekrar yazarım. hepinizi seviyorum.
new_way isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2009, 09:33 PM   #63 (permalink)
Teğmen

esen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 189
152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esen27 will become famous soon enoughesen27 will become famous soon enough

Alıntı:
monange Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aysunt cum hayatindaki degisim ne kadar da güzel.. Seni özellikle tebrik ediyorum... Istedigin icin .. Cünkü bunu sen yapmak istedin Lütfen asislerine devam et yazdiklarini birakma...

Sana kendimden kisacaik bir örnek vermek istiyorum.. Benimde bundan 10 yil kadar önce bir defterim vardi.. Durmadan birseyler yazardim.. Birgun aniden dedim ki .. Sanki birsey bana yazdirdi.. Bu duyguyu tarif etmem mümkün degil.. Monange sen artik burada yasamiyorsun.. Sen yasamak istedigin yerde olacaksin.. Buralari terkedeceksin... Belki uzakta olacaksin ama mutlu ve huzuru bulacaksin o uzaklarda... Bunu soyledigim arkadaslarimin akline hep kötü seyler geldi.. Tahmin edebilirsin sende sanirim.. Ama ben tam tersi neresi bile oldugunu bilmedigim yerin gitme vaktini inanilmaz bir güyle cekiyordum kendime.. Her ortamda arkadaslarima " Ben birgün gidicem buralardan sehir de degistirmicem ülke degistiricem " diyordum.. Herkes bana saskinlikla bakiyordu... Ve birgün aradan zaman gecti.. Hic aklimda bu yokken.. Sadece hayatla ilgili problemlerim vardi... Annemin cok yakin bir arkadasi beni aradi ve dedi ki ; Cabuk dedi isinden izin al hemen yanima gel.. 2 haftada olsa yanimda tatil yapicaz beraberce dedi.. Kendisi Belcika daydi.. Senelerce izin kullanmama ragmen mümkün gözukmuyordu ( siimdi uzatmiyim ) cok entresan seyler oldu calistigim is yeri 10 gün icinde sirketi kapatma karari aldi.. Ve ben serbesttim.. Hemen bilet aldim 2 gün icinde atladim gittim.. Tam 1,5 ay kaldim
Benim icin mukemmeldi.. Nasilda kendime geldim.. Artik dönmeliydim.. Calismam gerekiyordu.. Döner dönmez is buldum.. Ama yapamiyordum daraliyordum . bunaliyordum.. Dedim ki hayir buralar bana gore degil.. Ben gidiyorum dedim.. Ve hemen o gece ailemin yanina gittim konuyu anlattim.. Hemen beni desteklediler.. 1 hafta icinde valizlerimi topladim ver elini Belcikaaaaaa..... Ve kendi istedigimle arzumla buraya yerlestim.. Ilk baslarda zor gibi gözüksede herkese benim icin hic öyle olmadi... Simdi cok mutlu ve huzurluyum.. Allahima binlerce sükürler olsun...

Cünkü bunu ben istedim.. Ben yaptim , ben cesaret ettim... Evrende bana yapabilme gücü verdi... Sükürler olsun.. 96

merhabalar
ben sitele yeni tanıştim
ve yazınızı büyük bir ilgiyle okudum
çok etkilendim .bu konularda biraz bilgim vardı ama hiç denmemiştim
yazınızı okurken kararlı bir şekilde
bazı adımlar atmam gerektiğini hisetim.
sadece okuyup dinlemek veya kararlı olmak demekki yetmiyor
bu yazınız bana
çok iyi geldi
çokkkkkk teşekkürler
saygılar

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA