Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Melodi Diyarı....

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Melodi Diyarı.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız senin adına çok sevindim .herşey gönlünce olsun....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Melodi Diyarı....

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-05-2008, 07:19 PM   #251 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Melodi Diyarı....

senin adına çok sevindim .herşey gönlünce olsun.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 03-06-2008, 10:30 AM   #252 (permalink)
Binbaşı

Lier22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lier22 is an unknown quantity at this point

melodis kardesim bunlar senin için...

Alt 03-06-2008, 10:36 AM   #253 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

abim benm ya çok teşkkrler

yasaktı sanki dusun

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2008, 11:18 AM   #254 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
122 Mesajinıza toplam 635 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mücevher is an unknown quantity at this point

Melodim nasılsın canım, uzun zamandır kendi kuyularıma o kadar düşmüşüm ki dostlarımı ,

komşularımı ihmal etmişim bunu farkettim. Önce sana geleyim dedim. Eee bi kahve yaparsın artık.

Ama sahi kahveyi başka yerde yapıyoduk değil mi? Tamam içmiş kadar oldum senin güzel ellerinden.

Şimdi ellerimin güzel olduğunu nereden çıkardın deme. Baş döndürücü bi hızla günlüğünün sayfalarında

dolaşırken senin ruhunun güzelliğini anlamamk mümkün değildi.

Eee ruhu güzel bir insanın herşeyi güzel olur elbet. Güzel demişken kaderlerimiz de güzel olacak elbet.

Çünkü bunun için öyle bir çabalıyoruz ki elbirliğiyle. Başka türlü bir alternatif düşünemiyorum.

Bazen hayat sıkıyor ama, bazen direnmek güç oluyor ama, bazen herşeyi öylece bırakmak istiyor insan ama...

Bugün şunu anladığımı farkederek uyandım güne: Öylesine anlamadım sanki tüm benliğimle hissettim. Hayatta

herşey bizim iyiliğimiz için. Gecenin en karanlık olduğu an güneşin doğumuna en yakın anmış.

Bunu defalarca tecrübe ettim hayatımda. Tabii ki sizler öyle güzel ruhlara sahipsiniz

ve öyle yoğrulmuşsunuz ki hayatta eminim sizlerin de böyle tecrübeleri olmuştur.

Bazen bulutlar kaplasa da gökyüzünü güneşi göremesen de

güneş oradadır aslında tüm ihtişamıyla parlamaktadır. Şimdi nereden çıktı bunlar deme sakın.

Seninle sohbet etmek için yazdım ve bir an da aklıma geliveren şeyler oldu.

Yola devam arkadaşım hep birlikte devam, yılmak yok. Sana sevgilerimi gönderiyorum kocaman.
Benim inandığım ölümsüz masallarım var
mücevher isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2008, 11:24 AM   #255 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canım benim birbirimizi gülümsetmek niye yasak olsun..

benim açıklamak istediğim başka bir şeydi güzellik..

neyse ben muğlaya gelicem.. yüz yüze konuşuruz o zaman..

günün güzel .. mutlu .. huzurlu geçmesi dileklerimle..

sevgiler..

Alt 03-06-2008, 11:54 AM   #256 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Mutlu olmak çok zor değil
Büyük bir evim olsa, bir de son model araba... Harika bir ailem olsa, çok param, bir de güzel çocuğum... Oysa bütün bunlara sahip olmak mutluluğun anahtarını vermiyor insana... Son zamanlarda popülerlik kazanan şans oyunları, insanların hayal kurmasında çok büyük bir etken. Sahip olduklarıyla yetinen ve kendiyle barışık olan kişiler içinse mutluluk hiç de uzak değil. Mutlu olmak için şiddetli tutkular içinde değilseniz ve sahip olduklarınızın ne kadar değerli olduğunu farkedenlerdenseniz, mutlu olmak için çaba sarfetmenize çok ta gerek yok.

Mutluluğa ulaştıran yollar

Yaşadığınız anın değerini bilin ve ilişkilerinizde 'karşılık' beklemeyin.

Hayal kurmaktan vazgeçin! İnsanların birçoğu, iyi bir işe, eve veya eşe sahip olduğunda, mutlu olmak için yeni hedeflerin peşinde koşmaya başlıyor. Fakat piyangodan ikramiye kazanmak ya da terfi etmek gibi olaylar geçici mutluluklar yaşatacaktır.

Sevdiğiniz şeylerin listesini çıkarın ve ara ara bunları kendinize hatırlatın. Sürekli geleceği düşünmeyi önlemek için, içinde bulunduğunuz anı yaşayın.

Boş oturmayın, kendinize bir hobi bulmaya çalışın. Çocukken hoşunuza giden oyunların yanında, spor, seramik ve resim yapmayı deneyebilirsiniz.

Aile ve arkadaşlarınızla ili ilişkileriniz, mutluluğun en basit yollarından biridir.

ve bir gün buraya gideceksin. yanında seni seven biri ile.

---------------------

Alıntı:
Mumin.Okan Nickli Üyeden Alıntı
nihayet başını bağladın.

güzel haberlerin devamını duymak dileklerimle.
e istemiyormuydun?? dusun ??

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2008, 01:27 PM   #257 (permalink)
Binbaşı

469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

aaaa inanmıyorum ya nasıl bi insanlarsınız siz allhm ne kadar mutlu oldum , ben günlüğüme yazmamıştım ki bugün moralimin bozuk olduğunu nasıl anladınız bunuda beni böyle gülümsettiniz 96 Lier abi sen mi ispiyonladın yaw şaka abim ne diyebilirim ki öğle kaldım offf ben sizi çok seviyorum sizi,siteyi,telkinleri,yazılan herşeyi...evet bugün moralim bozuktu ve yine somut bişey yok ortada ama hani çizgifilmlerde adamın kafasına vurarsın sonra yıldırzlar dönüp durur ya öğlece dolanıyordum ortada biraz burda moral bulmak istedim sabah sonra oturmanın hiçbir işe yaramadığı anladım en iyisi odayı toplamak dedim e arrtık yaşancak hale getirmek lazım ... hatta annem napıyorsun sen dedi bahar temizliği demiş bulundum 44 senin bahar biraz geç geliyor heralde dedi e bana her ay bahar dedim doğru deliye hergün bayram dedi gitti ama doğruydu benm için her ay bahar ama bazen bulutlar kaplıyor etrafı,gökgürültüleri bastırıveriyor... ama olsun onlarıda seviyorum onlar hayat benm için yağmur yağsada yinede mevsim bahar ..aslında aklıma geldi ben ağlarken bile içimden şarkı söylerim istem dışı bian durup fark ederim bunu sonuç olarak siz benm yağmur sonrası güneşim oldunuz çoook teşkkrler

mücevher ablam; çok teşkkrler sen yeterki iste istediğin zamn yaparım ben sana kahveleri her yerde içeriz sorun değil..

Alıntı:
Bazen hayat sıkıyor ama, bazen direnmek güç oluyor ama, bazen herşeyi öylece bırakmak istiyor insan ama...

Bugün şunu anladığımı farkederek uyandım güne: Öylesine anlamadım sanki tüm benliğimle hissettim. Hayatta

herşey bizim iyiliğimiz için. Gecenin en karanlık olduğu an güneşin doğumuna en yakın anmış.
bu cümlelerin o kadar güzeldi ki tekrar tekrar okumak istedim

shamanic ablam; inşllh gelirsin oturur konuşuruz çok mutlu olurum gerçekten ,sen gel hatta annem sana börek yapar taş fırında bilirsin sen onları cnm ablam benim e üstünede bi kahve içeriz gariiiii ben ellerimle yaparım sana wave

Mumin.Okan;yazı çok güzeldi ilaç gibi sanki sonu bitirdi yani
Alıntı:
e istemiyormuydun?? dusun ??
aslında pek değil yani şuan için değil dengelerimin bozmasından korkuyordum e birazda öyle oldu sanki bugünkü mutsuzluğumun,kendimi suçlu hissetmemin sebeplerinden biride bu ama oluruna bıraktım..en iyisi hayırlısı demek

96 96
96

Alt 03-06-2008, 01:33 PM   #258 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

kısmetse ağustos un ilk haftası ordayım..

bayılırım böreklere .. patatesli .. kaşarlı.. ıspanaklı..

eh yapılırmı bu bana yaw.. gözlerimin önünde etli ekmekler uçuşurken(bymehmet ile mümin sağolsunlar) şimdi birde börekler döngüye katıldı..

annenin güzel ellerinden öperim..

seninle kahve içmek ayrı bir keyif olacak..

sevgiler..
Alt 03-06-2008, 01:43 PM   #259 (permalink)
Binbaşı

nasıl sevindim ablam

merak etme sen neyli istersen olur ama egeliyiz sonuçta şöyle bol ıspanaklı çeşitinden çokca olcağı kesin

gözlemede olur..

seç beğen al artık 1 kilo almadan salmam burdan

Alt 03-06-2008, 01:48 PM   #260 (permalink)
Binbaşı

Lier22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lier22 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
bugün moralimin bozuk olduğunu nasıl anladınız bunuda beni böyle gülümsettiniz Lier abi sen mi ispiyonladın yaw şaka abim
bizbirbirimizibiliriz...

Bookmarks