Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

matrix'e hükmedin

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar matrix'e hükmedin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sevgili iki nokta üstatları matrix e hükmedin kitabında bahsi geçen; 1 ) dalgayı kesmek: 2) dalgayı görmek: 3) iki nokta tekniğinde öğretilen ölçüyü alın: terimlerinin ne anlama geldiği konusunda açıklama yaparsanız konuyu daha iyi anlayabilirim sanıyorum. dusun yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

matrix'e hükmedin

Like Tree7Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-07-2008, 11:16 PM   #571 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
122 Mesajinıza toplam 635 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mücevher is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

sevgili iki nokta üstatları matrix e hükmedin kitabında bahsi geçen;

1 ) dalgayı kesmek:

2) dalgayı görmek:

3) iki nokta tekniğinde öğretilen ölçüyü alın:

terimlerinin ne anlama geldiği konusunda açıklama
yaparsanız konuyu daha iyi anlayabilirim sanıyorum. dusun
yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. hepinizin yorumlarına ihtiyacım var.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Benim inandığım ölümsüz masallarım var
mücevher isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2008, 11:32 PM   #572 (permalink)
Teğmen

14 Mesajinıza toplam 51 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yıldz is an unknown quantity at this point

Canım Hayal ablammmmmmmm geçte olsa duymuşsun beni çok sevindim wave
Eminim inanıyorum ve bekliyorum bana istediğim geliyor senin ışığının rehberliğinde 96

Ne güzel Ankara ya geliyormuşsunuz bu hafta sonu; keşke bende katılabilseydim senle ve diğer herkesle çok tanışmak istiyordum

Hayal ablam tekrar gönlüne sağlık

yıldz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2008, 12:23 AM   #573 (permalink)
Üsteğmen

farkvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 202
98 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
farkvar is an unknown quantity at this point

merhaba arkaşlar biraz önce iki noktayı uyguladım ve sabırsızım işte hemen içtim o kadar sevındımkı anlatamıyorum nerden başlıcam bilmiyorum kitabı okuyalı 2 gün oldu ve bı kaç deneme yapmıştım hissetmeye çalışıyordum ve yapamıycam gıbı düşüncelerer gelıyodu ve bıraz once soda içtim ve lımonlu dedım bu ne ya bole asıt gıbı sevmedım dedım iki nokta yapım ve sodanın su olduğunu nıyetledim ve öle düşündüm ve 1.5 dk bekledım ılk iştiğimdeki gibi ağız buruşturucu tat yoktu çok mutlu oldum ve denemye devam harhalde bundan sonra daha çok denıycem herşeyde uyguluycam benden şimdilik bu kadar
Alt 16-07-2008, 07:51 AM   #574 (permalink)
Üsteğmen

disik82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
89 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
disik82 is an unknown quantity at this point

günaydın herkese sevgili site sakinleri dostlarım.çok korkunç bir gece geçirdim.halbuki 2 nokta yapmış sedona uygulamıştım içimde harika bir his vardı ama olan olaylar tam tersi oldu.
disik82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2008, 08:46 AM   #575 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Senin yoksa belki bizim dokunur.Sen olmadığını iddia ediyorsun ama ben olduğuna inanıyorum.Belki rahatlarsın biraz bir 2 nokta yapıyım sana.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2008, 08:54 AM   #576 (permalink)
Üsteğmen

89 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

canım benim saol...
Alt 16-07-2008, 09:36 AM   #577 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

SELamlar..

Bugün Matrix'in Cansız Nesnelerde de Uygulanabildiğini Gördüm Ve Gerçektende Çok Şaşırdım.. Bugün BiLgisayarıma Zamanda YoLculuk Yapayım Dedim.. Bunu Yapmamın Sebebi İşLemci Fanının Çok Bağırmasıydı.. ( ÖyLe BöyLe DeğiL Ama ) Neyse Kasayı 2 YıL Öncesine Götürdüm Ve BiLgisayarımdaki TozLarın %80 Kadarının Yok OLduğunu Görmeyeyim Mi 5 Dakika İçinde.. Vallahi Çok Şaşırdım Çünkü Bu Kadarını BekLemiyordum DiyebiLirim..

Herkese SevgiLer Ve SaygıLar..

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2008, 09:42 AM   #578 (permalink)
Üsteğmen

günaydın serenity, yazdığın şeye çok sevindim keşke bende bişiler başarabilsem, bunu başarabilmem için bana yol gösterir misin? şaşkın
Alt 16-07-2008, 09:54 AM   #579 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Alıntı:
disik82 Nickli Üyeden Alıntı
günaydın serenity, yazdığın şeye çok sevindim keşke bende bişiler başarabilsem, bunu başarabilmem için bana yol gösterir misin? şaşkın

Sizede Günaydın..

Benim Size SöyLeyebiLeceğim Tek Şey Rahat Bırakmayı Öğrenmeniz Ve Matirx Enerjisini Sonuca OdakLı DeğiL, Yalnızca Eğlence AmaçLı KuLLanmayı Öğrenmeyi Öğrenmenizdir.. Sanırsam DevamLı Başarıya ULaşmayı İstiyorsunuz Ve Başarıya ULaşmakta Çaba İster.. ( Genel İnanış.. ) Kitapta Ne Diyordu.. "Hiçbirşey Yapmama Sanatı.. " Yani Siz Genel İnanış Paternine Göre Matrix'i UyguLamaya Devam Ederseniz Bence Hep Hezeyan OLur.. O Yüzden Genel Başarı İnancı Direncinizi SedonayLa Serbest Bırakın Derim.. ( Eğer BiLiyorsanız.. ) Ama ŞöyLe Birşey Var.. Pratik OLmadan Da Hiçbirşey OLmaz.. PratikLe Elleriniz Arasındaki Çekimi Daha Rahat Hissedersiniz Ve EnerjiyLe Daha Rahat Oyun Oynarsınız.. Birde Ben Pratiği Su Üzerinde Yapmanızı Tavsiye Ederim.. Neden Derseniz Su MoLeküLLeri Arasındaki BoşLukLar Daha FazLa OLduğu İçin Enerji Daha Rahat İşLer Ve Sizde Tecrübe Kazanırsınız.. Umarım Yardımcı OLabiLdim..

SevgiLer...

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2008, 10:30 AM   #580 (permalink)
Üsteğmen

122 Mesajinıza toplam 635 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mücevher is an unknown quantity at this point

Alıntı:
mücevherciğim sana bunları açıklamak isterdim ama..ben bu zamana kadar teknik olarak uygulamadım 2 noktayı..izmirde sende gördün..ellerimi tutuyorum ve bağlantı kuruluyor..hay allah..ben bi inceleyiyeyim..,,,
Hayal Ablacım ilgin için çok teşekkür edrim. haklısın illa bi teknik gerekmiyor belki. ben şu dalga nasıl kesilir hangi aşamada kesilir onu merak ettim. yani sıfır enerji noktasıyla irtibata geçtikten sonra imgeleme yaptığımızda mı kesiliyor. çünkü bilinç dalgayı keser diyor kitapta. dalgayı kuantum alanda süregelen oluş dalgası olarak algıladım ben ama. yani biz imgeleme yoluyla ona müdahale edene kadar onun olmaya devam ettiği süreç olarak. dusun sanki işin mantığını çözersem uygulamayı daha kolay yapabilirişm gibi geliyor. gerçi riçırt mantık aramayın diyor ama benim de böyle bi tarafım var işte...

arkadaşlar ben iki noktayı çok rahat buluyorum ve aralarındaki çekimi müthiş hissediyorum bundan sonra sırasıyla neler yapmalıyım??? dusun yani sıraya uymadığımdan mı oluyo acaba?? 44
birisi bana bu sırayı madde madde yazarsa sevinirim yahu.
bi de dün sağ omzum tutuktu. 1 kez 2 nokta yaptım olmadı, 2. kez yaptım olmadı ama 3. de sanki biraz hafifledi. bugün hala az da olsa var ama dünkü kadar değil. yani şimdi bu 2 noktadan mı değil mi, sizce neden???

bide riçırt omuzunda büyle bi ağrı olmasaydı nasıl olurdu gibi sorular sorduğunu söylüyor. iki nokta yaparken. ve sonuçları sınırlamayın en iyi sonuç ne olurdu gibi şeyler sorun diyor. bunu hangi aşamada sormalıyız.
yardımmmmmmmcı olur musunuz anlamam için????
Benim inandığım ölümsüz masallarım var
mücevher isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
enerji, matrix